1 : 2
Inter MediolanInter Mediolan
23:05

22:40

Lazio grając w dziewiątkę pokazało charakter, podopiecznym Pioliego niewiele zabrakło, by utrzymać remis do końca zawodów. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

95'

Koniec zawodów, po świetnym meczu- pełnym walki i dobrych sytuacji bramowych, Inter wygrywa 2:1 z Lazio.

93'

Biglia źle zagrywa z rzutu wolnego.

91'

Lazio cały czas walczy!

90'

Marcelo Brozović za Palacio

90'

Arbiter doliczył 4 minuty!

88'

Lazio nie składa broni, mimo gry w dziewiątkę starają się zepchnąć Inter do obrony.

87'

Handanović łapie piłkę zagrywaną przez Biglię.

86'

Basta odbił piłkę od Medela będzie korner.

85'

Brazylijczyk wykorzystał kapitalne podanie od Palacio, Hernanes pogrąża swój były klub.

84'

Hernnes katem!!! 1:2!!!!

83'

Jesus wrzucił piłkę ta [trafiła] do Podolskiego, który w ostatniej chwili zablokowany!

81'

Hernanes uderzył bardzo wysoko and bramką, Lazio nadal skuteczne w defensywie!

79'

Parolo wrzucał w pole karne, jednak nikt nie zamknął akcji Włocha.

78'

Kovacić podał do Podolskiego, a ten z 16. metra uderzył w środek bramki!

76'

Balde Keita w miejsce Candrevy- dobry występ Włocha.

76'

Kontra gospodarzy, ale Candreva złapany na ofsajdzie.

74'

Podolski zagrał do Kovacicia, a ten od razu górną piłką zaadresował w pole karne, tam górą Berisha.

73'

Podopieczni Pioliego mimo, ze w dziewięciu toczą wyrównany bój, czy zawodnikom Lazio wystarczy sił do końca zawodów?

71'

Biglia fauluje zawodnika Interu, a przy okazji mocno gestykuluje nie zgadzając się z decyzją arbitra, kolejny kartonik.

71'

Długo przy piłce utrzymuje się Inter, który szuka okazji pod bramka Lazio.

69'

Inter radzi sobie z dośrodkowaniem i rozpoczyna kolejny atak.

69'

Pierwszy pojedynek Nagatomo - Anderson, zawodnik gospodarzy wywalczył korner.

68'

Nagatomo melduje się na murawie w miejsce D`Amrbosio.

67'

Hernanes upomniany kartonikiem za ostry faul.

22:10

66'

Bardzo głośne gwizdy towarzyszą piłkarzom Interu.

64'

Berisha broni strzał Icardiego!!!! Cóż za emocje!!!!

63'

Berisha zmienia Klose!

62'

Marchetti ukarany czerwoną kartką!

61'

Icardi pada w polu karnym po starciu z Marchettim, ale czy był faul na miare rzutu karnego? Arbiter wskazał an 11. metr!

59'

Candreva zagrał do klose ,a ten w sytuacji sam na sam nie potrafił pokonać Handanovica!

57'

Inter przejął inicjatywę , podopieczni Manciniego zdecydowanie przycisnęli.

57'

D`Ambrosio świetnie włączył się do akcji ofensywnej, piłka trafiła przed pole karne, a tam Parolo ofiarnie blokuje strzał Hernanesa!

55'

Świetna szansa Interu! Jednak Palacio w ostatniej chwili złapany na spalonym!

53'

Biglia zagrał przed pole karne do Candrevy, który ponownie został zablokowany.

53'

Klose zagrał po prawej stronie do Candrevy, a ten został zablokowany przez Vidicia, będzie korner.

52'

Hernanes próbował zaskoczyć Marchettiego, ale piłką ląduje poza boiskiem po interwencji Włocha.

52'

Palacio faulowany przed polem karnym.

50'

Handanović pewnie łapie piłkę po rozegraniu stałego fragmentu gry.

49'

Parolo przedłużył dośrodkowanie zrzutu wolnego, a D`Ambrosio wybija piłkę na rzut rożny.

47'

Dużo walki od początku drugiej połowy, teraz faulowany Braafheid.

46'

Guarin nie był w stanie kontynuować gry, od pierwszych sekund drugiej odsłony na murawie widzimy Podolskiego.

46'

Wracamy na murawę, od środka zaczyna Inter!

21:42

46'

Koniec pierwszej odsłony, arbiter żegnany gwizdami, do przerwy 1:1!

45'

Biglia uderzył z rzutu wolnego, piłka nad poprzeczkę odbija bramkarz Interu!!!

45'

Anderson przewrócony przez Ranocchię, bezie szansa na uderzenie z 20. metra.

45'

Arbiter doliczył 2 minuty.

45'

Guarin cierpi, odczuwa skutki uderzenia z rzutu wolnego.

44'

Vidić uderzeniem głową przeniósł piłkę nad poprzeczką bramki Lazio.

44'

Fredy Guarin świetnie duerzył z rzutu wolnego, jednak jeszcze lepiej broni Marchetti!

42'

Edson Braafheid fauluje przedzierajacego się Hernanesa

41'

Anderson stracił piłkę na rzecz Ranocchi,a po chwili po drugiej stronie boiska Kovacić fauluje przeciwnika.

39'

Świetny doping i atmosfera na Stadio Olimpico w Rzymie, kapitalne widowisko.

37'

Anderson świetnie przedzierał się i zagrał na 16. metr do Biglii, a ten szukał niepotrzebnie Klose, chyba Argentyńczyk powinien strzelać.

35'

Trzy z ostatnich pojedynków zakończyły się tryumfem Lazio nad Interem, raz padł remis, a jednen mecz zakończył się zwycięstwem Nerazzurrich. Podział punktów miał miejsce w poprzednim pojedynku obydwu drużyn, gdzie na Giuseppe Meazza padł wynik 2:2.

34'

Teraz to Inter stara się wykorzystać przewagę jednego zawodnika, czy Lazio poradzi sobie z naporem gości?

32'

D`Amrbosio z prawej strony boiska zagrał na linię pola karnego do Palacio,a Argentyńczyk oddał strzał, który po drodze otarł się od jednego z defensorów, jednak broni Marchetti!

30'

Świetne tempo spotkania w Rzymie, obie drużyny nie oszczędzają się, szybkie tempo i dużo walki.

28'

Pioli zmuszony do roszady, za Mauriego pojawi się Edson Braafheid.

27'

Marchetti protestuje i sygnalizuje, że Medel przeszkadzał mu w interwencji. Arbiter karze bramkarza gospodarzy.

26'

Brazylijczyk uderzył mocno i precyzyjnie, mamy remis!!!

26'

Hernanes przymierzył z wolnego!!! 1:1!!!!!

25'

Za protesty ukarany również Mauri.

24'

Palacio faulowany na linii pola karnego przez Mauricio, czerwona kartka dla Brazylijczyka!

22'

Starcie Biglii z Palacio, obydwaj Argentyńczycy ucierpieli w tym pojedynku.

21:08

20'

Candreva zdecydował się na uderzenie z 20. metra, piłka poleciała nad bramką.

19'

Hernanes już decydował się na strzał , a zza pleców wyrósł mu Lucas Biglia, który w ostatniej chwili odebrał piłkę Brazylijczykowi.

17'

Anderson zagrał do Klose, ten nie potrafił pokonać Handanovicia, potem dwie próby Parolo- wpierw broni bramkarz gości, a potem Ranocchia!!! Powinno być 2:0!!!!

16'

Palacio przebijał się przez zasieki Lazio upadł tuż przed polem karnym, jednak arbiter nie widział faulu.

14'

Palacio podał na linii pola karnego do Hernanesa, a ten wyłożył piłkę Icardiemu, który fatalnie przestrzelił, powinno być 1:1!!!

13'

Podopieczni Mancineigo są teraz zmuszeni śmielej zaatakować.

12'

Arbiter przerywa grę, Danilo D'Ambrosio przekroczył przepisy i zostaje ukarany żółtą kartką.

11'

Guarin przebijał się przez zasieki Lazio, ale tuż przed polem karnym pomocnik gości stracił piłkę.

9'

Świetna akcja gospodarzy, Anderson na lewej stronie minął rywali, wyłożył piłkę na 11. metr, a tam Candreva pewnym strzałem trafia do siatki!!!

8'

Antonio Candreva!!! 1:0!!!!

7'

Od pierwszych minut rzymianie graja bardzo ofensywnie i agresywnie, widać, że Lazio chce szybko strzelić bramkę.

4'

Pierwszy atak gości, długa wymiana podań Interu nie przyniosła podopiecznym Manciniego zagrożenia pod bramką Lazio.

2'

Antonio Candreva ładnie minął Garego Mendela, mocne uderzenie Włocha broni jednak HANDANOVIĆ!

2'

Lazio w biało-błękitnych strojach, a Inter w granatowych strojach z niebieskimi elementami.

20:47

Od środka zaczynają gospodarze, gramy!

20:45

Obie ekipy czekają już na murawie na pierwszy gwizdek arbitra!

20:42

Podopieczni Manciniego mają 49 punktów na koncie i zajmują ósme miejsce w ligowej tabeli, jedynie zwycięstwa w kolejnych meczach mogą przybliżyć puchary w Mediolanie.

20:42

Rezerwowi Interu: Carrizo, Andreolli, Podolski, Santon, Felipe, Gnoukouri, Puscas, Nagatomo, Brozovic, Shaqiri, Dimarco, Bonazzoli.

20:41

Rezerwowi Lazio: Berisha, Strakosha, Gentiletti, Braafheid, Cavanda, Pereirinha, Ledesma, Onazi, Cataldi, Balde Diao, Djordjevic, Perea

20:41

Inter od sześciu spotkań jest niepokonany. W międzyczasie podopieczni Roberto Manciniego odnotowali trzy zwycięstwa oraz tyle samo razy zremisowali. Poprzedni pojedynek Interu w Serie A zakończył się bezbramkowym remisem z Chievo na Giuseppe Meazza.

20:34

Porażka 0:2 z Juventusem przerwała passę ośmiu zwycięstw z rzędu, jednak od trzech poprzednich meczów, Lazio kontynuuje serię bez porażki - dwukrotnie remisując 1:1 z Atalantą oraz Chievo, a także odnosząc pewne zwycięstwo nad Parmą 4:0. Warto dodać, ze w ostatnich tygodniach Biancocelesti krok po kroku zbliżają się do odwiecznego rywala - Romy, tracąc do Giallorossich zaledwie jeden punkt.

20:31

Rzymianie w ostatnich tygodniach spisują się bardzo dobrze na włoskich boiskach. W 12 poprzednich spotkaniach, aż 9 padło łupem podopiecznych Stefano Pioliego.

20:25

Witamy serdecznie, o 20:45 rozpocznie się hitowy pojedynek 35. kolejki Serie A, Lazio zmierzy się z Interem.