Torino FCTorino F.C.
0 : 1
17:00

95'

Koniec meczu!!!! Torino - Empoli 0:1, antybohaterem spotkania Padelli, za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, miłego popołudnia!

94'

Arbiter przerywa grę, jeden z gości był faulowany.

93'

Darmian wywalczył rzut rożny to może być ostania szansa na wyrównanie!

93'

Goście szybko tracą piłkę w narożniku.

92'

Levan Mcedlidze uderzył tuż obok bramki, będzie korner!

91'

Empoli broni się całą jedenastką, Peres fauluje zawodnika gości i w dosyć impulsywny sposób wyraża swoje niezadowolenie, Tomassi daje zawodnikowi Torino żółtą kartkę.

90'

Arbiter doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu gry!

89'

Quagliarella fauluje w polu karnym Ruiego, Włoch nie zgadza się z decyzją arbitra.

88'

Czy Empoli przetrwa napór Torino?

88'

Maxi Lopez z 7. metra nie trafia w bramkę, to powinno być 1:1!!!

87'

Kolejny strzał na bramkę Empoli, znów na posterunku Sepe!

86'

Quagliarella otrzymał piłkę w polu karnym, obrócił sie z piłką i huknął na bramkę Sepe, który świetnie broni!

86'

Quagliarella zagrywał wzdłuż bramki, jednak rugani wybił piłkę.

85'

Seria dwóch rzutów rożnych dla Torino, jednak żaden z nich nie zakończył się strzałem na bramkę Azzurrich.

84'

Levan Mcedlidze uderzył bardzo słabo i niecelnie.

84'

Piłka zagrywana w pole karne Empoli ląduje w rękawicach Sepe.

84'

Quagliarella faulowany 40 metrów od bramki Sepe.

82'

Wydawało się, zę akcja gospodarzy przyniesie chociaż oddanie strzału na bramkę Sepe, ale Maxi Lopez gubi piłkę.

80'

Gazzi potrzebuje pomocy medycznej.

80'

Toro długo utrzymuje się przy piłce, ale brak w zespole gospodarzy jest elementu zaskoczenia, Empoli dobrze się przesuwa defensywie.

77'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy, Alexander Farnerund za El Kaddouriego.

76'

Mcedlidze pojawia się na boisku w miejsce Maccarone, Sarri zamierza bronić wyniku.

74'

Quagliarella, ależ bomba w kierunku bramki Sepe z rzut wolnego, bramkarz gości radzi sobie z tym "pociskiem"!

73'

Bruno peres nabrał arbitra, nie było przewinienia na zawodniku Toro.

71'

Saponara przebijał się indywidualnie, ale kapitalnie powstrzymuje go Glik!

71'

Franco Singorelli melduje się na murawie w miejsce Vecino.

69'

Ale się zakotłowało w polu karnym Empoli, najpierw Glik nie miał z czego uderzyć, potem próbował Gazzi, a na końcu w boczną siatkę trafił Quagliarella!

69'

ładna akcja gospodarzy zakończona tylko wywalczeniem rzutu rożnego, zablokowany Darmian.

68'

Torino po dokonaniu zmian wygląda lepiej na boisku, Toro musi odważniej zaatakować.

67'

Tym razem kartka wędruje do gracza Torino- Alvaro Gonzaleza

65'

Riu ukarany kartonikiem! Zawodnik gości powalił El Kaddouriego.

64'

Croce zmienia Piotra Zielińskiego, przyzwoity występ Polaka.

62'

Piłka zagrywana z narożnika trafia na głowę jednego z piłkarzy Toro, który oddaje ja na środek pola karnego, a tam Glik z przewrotki uderza nad poprzeczką!

60'

Darmian po prawej stronie boiska wywalczył rzut rożny.

59'

Długa piłka do Maccarone woklicach 40. metrów od bramki Padelliego, Glik mija się z piłką i powala Włocha niczym zapaśnik, pierwsza indywidualna kara w dzisiejszym meczu.

57'

Bruno Peres otrzymał podanie po lewej stronie, zszedł z futbolówka do środka i uderzył na bramkę Sepe, jednak był to słaby strzał.

56'

Maxi Lopez za Josefa Martineza.

56'

55'

Saponara szukał w polu karnym Puciarellego, jednak Glik przecina podanie.

55'

Ventura reaguje, Molinaro opuszcza plac gry, a w jego miejsce wchodzi Bruno Peres.

54'

Torino gra bardzo wolno i przewidywalnie, tak nie da się zaskoczyć dobrze dysponowanych piłkarzy Empoli.

52'

Vecino zdecydował się na uderzenie z 20. metra, piłka do boku odbija Padelli!

51'

Za chwilę na boisku pojawi się Bruno Peres.

51'

El Kaddouri zagrał na lewo do wbiegającego Molinaro, ten zagrywa tylko w boczną siatkę.

49'

Dużo miejsca na 25. metrze miał Zieliński, Polak pobiegł z piłką w stronę bramki Toro i mocno uderzył, ale futbolówka poleciała nad bramką.

48'

El Kaddouri zagrywał z rzutu wolnego w pole karne gości, jednak nikt nie zamknął wrzutki.

48'

Oba zespoły przystąpiły do drugiej odsłony bez zmian.

47'

Rzut rożny dla Empoli, jednak defensywa Toro wybija piłkę Futbolówka trafia do Zielińskiego, który zagrał do Valdifioriego, ten szukał w polu karnym Maccarone, ale ponownie Glik i spóła wybijają piłkę.

46'

Od środka rozpoczyna Empoli, gramy!

16:03

Obie jedenastki pojawiły się już na murawie!

15:58

15:55

Ventura w przerwie musi wstrząsnąć zespołem, w przeciwnym razie Empoli wywiezie punkty do domu.

46'

Tomassi kończy pierwszą odsłonę, do przerwy po kuriozalnym golu prowadzi Empoli 1:0.

45'

Torino wygląda dziś naprawdę słabo, Darmian zagrywał "do nikogo".

44'

Na boisku przypomniał o sobie niewidoczny Fabio Quagliarella. Włoch odebrał piłkę jednemu z rywali, ale jego strzał był bardzo niecelny.

43'

Rzut wolny dla gości, do piłki podszedł Maccarone, jednak uderzył prosto w mur.

40'

Zawodnicy Empoli widzą, że Padelli jest dziś mocno niepewny i raz po raz oddają strzały na bramkę Toro.

40'

Kolejny strzał na bramkę Padelliego, Saponara próbował pokonać Włocha, ale piłka wędruje na rzut rożny po interwencji bramkarza Toro.

38'

Rezerwowi Empoli: Bassi, Biggeri – Tavano, Mčedlidze, Piu, Croce, Somma, Laurini, Gemignani, Signorelli.

37'

Rezerwowi Toro : Ichazo Fernández – Basha, Benassi, Bovo, Farnerud, S. Gastón, Peres, López, P. Jansson, Amauri.

37'

Na boisku teraz widzimy sporo walki w środkowej strefie boiska, przedstawimy zatem ławki rezerwowe obu drużyn.

36'

Rzut wolny dla Toro, ale dośrodkowanie El Kaddouriego zostaje wybite.

34'

Empoli zaskakuje konsekwencją w grze, Sarri wykonał kawał dobrej roboty, zwycięstwo nad Napoli nie było jednorazowym wzlotem.

33'

Do dośrodkowania z rzutu rożnego najlepiej wyskoczył Saponara, który kieruje futbolówkę na poprzeczkę po uderzeniu głową!

32'

Zieliński uderzył mocno po ziemi zza szesnastki! Z trudem broni Padelli, będzie korner!

31'

Dino Tommasi i jego asystenci maja dziś nie wiele pracy, "czyste" spotkanie na Stadionie Olimpijskim.

29'

Cristian Molinaro przejmuje piłkę i decyduje się na strzał z dystansu, jednak próba zawodnika Toro bardzo, bardzo kiepska i niecelna.

27'

Ostry faul Piotra Zielińskiego, upiekło się Polakowi, obyło się bez żółtej kartki.

26'

Obrona gospodarzy pewnie sobie radzi z dośrodkowaniem Validifiorego.

25'

Saponara indywidualnie przebijał się przez zasieki Byków, pomocnik Empoli wywalczył rzut rożny.

22'

Posiadanie piłki 58% do 42% na korzyść podopiecznych Ventury.

21'

Wreszcie groźna akcja Toro, Omar El Kaddouri przejął dośrodkowanie w polu karnym gości, jednak jego strzał z kilku metrów fenomenalnie broni Sepe!

19'

Miejscowi gwizdami celebrują każde przyjęcie piłki przez Padelliego.

17'

Seria dwóch rzutów różnych dla Empoli, jednak tym razem defensywa Torino, na czele z Padellim nie popełniła błędu.

16'

15'

Ponownie Saponara, tym razem celnie, ale bardzo słabo.

12'

Teraz na strzał z dystansu zdecydował się Saponara, jednak wypożyczony z Milanu zawodnik zostaje zablokowany.

11'

Torino nie może, jak na razie przebić się przez szczelną obronę Empoli, Sarri doskonale ustawił swój zespół.

8'

Piotr Zieliński szukał w polu karnym Maccarone, ale Polak zagrał za mocno.

7'

Oj Torino otrząsnęło się po pierwszych sekundach meczu i teraz dłużej utrzymuje się przy piłce, Glik i spółka muszą wziąć się do roboty!

5'

Empoli idzie za ciosem, na strzał zdecydował się Matias Vecino, a piłka po jego uderzeniu odbiła się od słupka!

4'

Jeden z defensorów Toro wycofał piłkę do Padelliego,a ten nie opanował piłki, która wpadła do siatki!

3'

Ależ samobój!!!!!! Padelli kieruje piłkę do własnej bramki!!!!

3'

Josef Martinez przejmuje piłkę w polu karnym Azzurrich i decyduje się na strzał, jednak piłka poleciała wysoko, wysoko nad poprzeczką bramki Luigiego Sepe!

2'

Pierwsza akcja gospodarzy, prawą stroną szarżował Matteo Darmian, ale został powstrzymany przez jednego z defensorów gości.

15:03

Dino Tommasi gwiżdże po raz pierwszy, gramy!

14:59

Oba zespoły już wychodzą na murawę Stadionu Olimpijskiego w Turynie!!!

14:58

wyjściowe jedenastki:

składy

14:29

Z ostatnich sześciu pojedynków Toro z Empoli, aż trzy zakończyły się remisem, raz wygrali podopieczni Maurizio Sarriego, a dwa pojedynki zakończyły się zwycięstwem drużyny Glika.

14:12

Empoli natomiast w ostatniej kolejce dosyć gładko pokonał Napoli 4:2. Azzurri zajmują 15 miejsce i mają na koncie 38 punktów.

13:58

Toro w ostatniej kolejce podzieliło się punktami z Palermo remisując 2:2. Obecnie podopieczni Giampiero Ventura zajmują 9 lokatę z 48 punktami an koncie, tracąc zaledwie cztery punkty do miejsca dającego prawo startu w eliminacjach Ligi Europy.

13:52

Miejmy nadzieję, ze dziś w Turynie zobaczymy an murawie zarówno Kamila Glika, jak i Piotra Zielińskiego.

13:42

Witamy serdecznie w deszczowe popołudnie. Przed Nami emocje wiązane z drugim półfinałem Ligi Mistrzów, jednak wcześniej, a dokładnie punktualnie o godz. 15, zostanie rozegrany ostatni mecz 34. kolejki Serie A, pomiędzy Torino, a Empoli!