napoliSSC Napoli
1. połowa3 : 0
22:40

22:37

Dosyć zaskakujący wynikiem skończyły się zawody w Empoli, goście zagrali bardzo słaby mecz, a podopieczni Sarriego pokazali charakter, wolę walki oraz kawałek dobrego futbolu. Piotr Zieliński zagrał około 30 minut, jednak nic specjalnego nie pokazał. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

96'

Arbiter kończy mecz, Empoli w pełni zasłużenie pokonuje Napoli 4:2!!!!

95'

Zaskakujące uderzenie Gabiadiniego, ale minęło bramkę Sepe.

93'

Daniele Croce cierpi z powodu skurczów.

92'

Verdi ukarany kartonikiem.

92'

Piłka zagrywana z rzutu wolnego trafiła przed pole karne, a tam mocnym strzałem Słowak umieścił piłkę w siatce!

91'

4:2!!!! Hamsik!!!!!

91'

5 minut doliczone przez arbitra!

90'

Maggio faulowany przez Ruiego, będzie okazja na dobre dośrodkowanie.

88'

Celny strzał Callejona zza szesnastki, ale dobrze broni sepe.

87'

Bardzo zła piłka do Higuaina, Argentyńczyk podobnie, jak cały zespól gości, nie zaliczy wyprawy do Empoli do udanych.

85'

Ładna akcja gości, Callejon zagrał piętka do tyłu do Insigne, ale Włoch fatalnie przestrzelił.

83'

Trzy "swojaki" w jednym meczu, dziwne spotkanie.

82'

4:1!!!!! Albiol trafiony piłką zagrywaną z rzutu wolnego!!!!

81'

Verdi za Puciarelliego, limit zmian w obu zespołach właśnie się wyczerpał.

80'

Maggio nie pilnowany na szesnastym metrze, a Włoch fatalnie przestrzelił!!!!

80'

Higuain otrzymał żółtą kartkę za protesty wobec decyzji sędziego.

79'

I jest wcześniej awizowana zmiana, Rui za kontuzjowanego Lauriniego.

76'

Laurini kontuzjowany, będzie potrzebna zmiana.

75'

Marek Hamsik uderzył zza szesnastki, dobrze w bramce spsiał się Sepe.

74'

Callejon uderzył z dystansu tuż nad poprzeczką!

73'

Kiks Hysaja, o mały włos Albańczyk nie trafił do własnej siatki!! będzie rzut rożny!!!

72'

Gabbiadini za bezbarwnego Inlera. Limit zmian w ekipie Beniteza wyczerpany.

70'

Lorenzo Tonelli ukarany kartonikiem.

69'

51% do 49% na korzyść gospodarzy, jeśli chodzi o posiadanie piłki.

67'

Kolejny gol samobójczy dzisiejszego wieczoru, czy Napoli pójdzie za ciosem?

64'

3:1!!!! Laurini trafił do swojej bramki!!!!

62'

Zieliński za Saponarę.

62'

Saponara kontuzjowany, czy na boisku pojawi się Zieliński?

61'

60'

Insigne za Mertensa.

59'

Obraz gry się nie zmienia, Empoli dalej szuka swoich okazji w kontrach, a Napoli bije głową w mur.

58'

Napoli ostatni raz straciło 3 gole, 14 lutego w spotkaniu z Palermo.

56'

Saponara faulowany przez Gargano.

54'

Napoli gra dziś fatalnie, kolejne niedokładne zagranie, które leci w aut.

52'

I jest zmiana, Raul Albiol za Ghoulama.

51'

Teraz Maccarone szybko przyspieszył i zagrał do Puciarelliego, który zepsuł akcje gospodarzy.

50'

Callejon zagrywał w pole karne do Higuaina, ale defensywa Empoli radzi sobie z zagraniem Hiszpana.

49'

Bardzo intensywnie poza murawa rozgrzewają się rezerwowi Napoli, za chwilę pewnie doczekamy się pierwszych roszad.

47'

Obie ekipy bez zmian.

46'

Wracamy do Empoli, od środka rozpoczynają gospodarze, gramy!!!

21:32

46'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy gospodarze zasłużenie prowadzą 3:0.

45'

Pierwszy strzał jednego z gospodarzy Andujar obronił, ale dobitka Saponary z przewrotki trafiła już do siatki!!!

45'

3:0!!!!! Napoli na kolanach!!!!!! Saponara !!!!!!

43'

Piłka zagrywaną w pole karne odbił przed siebie Andujar, który nabił Britosa,a futbolówka wpadła do bramki.

43'

2:0!!!!! Akcja gospodarzy wykończona przez zawodnika gości- Britosa!!!!

41'

Długa piłka na Higuaina, ale Argentyńczyk załapany na pozycji spalonej.

41'

Mertens zagrywał w pole karne do Gargano, ale Urugwajczyk szybko stracił piłkę.

40'

Bardzo kulawo grają dziś goście, Benitez wstrząśnie zapewne piłkarzami w szatni.

38'

Zakotłowało się w polu karnym gości, trochę przepychanek mamy na murawie, arbiter przerywa grę.

35'

Marek Hamsik próbował wykorzystać błąd Tonelliego, ale Słowak nie trafił w światło bramki na wysokości pola karnego.

34'

Szkoda, że nie widzimy na murawie Piotra Zielińskiego, naprawdę miło się ogląda Empoli.

32'

Beznadziejny strzał Ghoulama z dystansu...

31'

Podopieczni Maurizio Sarriego wybijają piłkę na rzut rożny.

31'

Goście wreszcie przejęli piłkę, prawą stroną pognał Maggio, a Włoch został powalony na wysokości pola karnego.

28'

Okres gry, w której to piłkarze Empoli wymieniają niezliczoną ilość podań.

26'

Po raz kolejny zakotłowało się pod polem karnym gości, półfinalista tegorocznej edycji Ligi Europy gr dziś bardzo ociężale.

25'

Callejon otrzymał piłkę przed polem karnym, Hiszpan wpadł w szesnastkę i oddał strzał, ale na posterunku Sepe.

23'

Ghoulam ukarany kartonikiem za faul na Maccarone.

22'

W rundzie jesiennej pojedynek Napoli z Empoli zakończył się remisem 2:2 na stadionie św. Pawła.

21'

Długi atak pozycyjny Azzurrich, ale przed polem karnym piłke gubi Callejon

20'

19'

Inler strzelał z dystansu, a Luigi Sepe złapał piłkę na raty.

18'

N razie oglądaliśmy zaledwie jeden celny strzał, za to skuteczny.

17'

Gargano przerwał kontrę Empoli.

17'

Niewidoczny Gonzalo Higuain przypomniał o sobie. Argentyńczyk otrzymał piłke w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

15'

Mertens zagrywał z rzutu wolnego, ale Belg podał fatalnie piłkę....

15'

Brzydki faul Lauriniego, pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu.

13'

Maccarone zagrywał do Saponary w polu karnym gości , ale zawodnik gospodarzy nie potrafił oddać dobrego strzału.

12'

Teraz to goście dłużej utrzymują się przy piłce, ale nie ma co się dziwić, trzeba gonić wynik.

11'

Pierwszy strzał gości, jednak zablokowany.

10'

Długa piłka na prawe skrzydło do Callejona, Hiszpan wywalczył aut.

9'

Cy podopieczni Rafaela Beniteza się obudzą?

9'

Włoch otrzymał piłke w polu karnym gości i dosyć szczęśliwie pokonał Andujara!

8'

Massimo Maccarone!!!! GGGOOOLL!! 1:0 dla Empoli!!!!!

6'

Empoli gra bez kompleksów, gospodarze raz po raz atakują.

4'

Korner nie przyniósł zagrożenia pod bramką Andujara.

3'

Manuel Puciarelli oddał groźny strzał po składnej akcji gospodarzy, piłka minęła słupek bramki Napoli, będzie korner!!!

2'

Gospodarze graja dziś w niebieskich strojach,a podopieczni Beniteza w białych.

20:46

Od środka rozpoczynają goście z Neapolu, gramy!!!!

20:45

Obie ekipy wyszły już na murawę , za chwilkę zaczynamy!!!!

20:45

Rezerwowi drużyny gości: Albiol, Cabral, Colombo, Jorginho, Gabbiadini, Henrique, Insigne, Lopez, Luperto, Mesto, Zapata.

20:44

Rezerwowi Empoli: Barba, Bassi, Brillante, Diousse, Giacomel, Mcedlidze, Rui, Signorelli, Somma, Tavano, Verdi, Zieliński.