1 : 2
Inter MediolanInter Mediolan
22:38

94'

Koniec świetnego meczu!!!! Inter wygrywa z Udinese 2:1!!!! Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

94'

Teraz Karnezis poszedł w pole karne, piłka zagrywana w szesnastkę Interu, broni instynktownie Handanocić

92'

Perica, ale było blisko, ofiarna interwencja Felipe ratuje gości!!!

91'

Medel przerwał kontratak gospodarzy!

91'

Rzut różny dla gospodarzy, ale defensywa Interu radzi sobie z tym zagraniem.

90'

Gnoukouri za Hernanesa na ostatnie minuty.

90'

4 minuty doliczone do regulaminowego czasu gry!

87'

Głośny doping kibiców gospodarzy!!!

87'

Icardi trafia do bramki, ale arbiter dopatrzył się przewinienia!

86'

Stipe Perica za Pinziego.

83'

Zagranie do Thereau, ale Francuz nie zdążył do piłki!

82'

Palacio przerywa faulem akcję gospodarzy, żółta kartka dla Argentyńczyka.

80'

Karnezis broni kolejne uderzenie zawodników Interu.

78'

Santon faulowany tuz przed polem karnym z lewej strony boiska, będzie dobra okazja dla NERAZZURRICH!

76'

Strzał Santona broni Karnezis.

75'

Inter bardzo długo utrzymuje się przy piłce, czy podopieczni Manciniego strzela kolejne bramki?

74'

Palacio wycofał piłkę na linie pola karnego do Hernanesa, a Brazylijczyk przestrzelił w dogodnej sytuacji!

72'

Podolski blisko drugiej bramki, urodzony w Gliwicach zawodnik strzelił tuz obok słupka.

70'

Podolski ukarany kartonikiem.

69'

Palacio fauluje w prawym sektorze boiska, a gospodarze zagrywali piłkę ze stałego fragmentu gry w pole karne, Biało-czarni walczą!

67'

Czy Udinese będzie w stanie się podnieść?

66'

Piłka po rzucie rożnym trafiła przed pole karne tam był Podolski, który kapitalny uderzeniem wyprowadza Inter na prowadzenie!

65'

Podolski 2:1 dla Interu!!!! Ależ wejście smoka!!!!

64'

Podolski za Guarina.

64'

Danilo przerywa akcję gości, świetna interwencja Brazylijczyka, będzie korner.

62'

Kovacić fauluje w narożniku, a gospodarze marnują stały fragment gry.

60'

Kone za Di Natale. Zmęczony kapitan Udinese.

59'

Beznadziejne zachowanie zawodnika gospodarzy!!! Czy Biało-czarni przetrwają?

57'

Badu ukarany czerwona kartką za odpychanie sędziego!!!! Udinese w dziewiątkę!!!

57'

Palacio otrzymał świetne podanie, nie potrafił pokonać Karnezisa!!!

58'

Widmer zagrał przed pole karne do Pasquale, a ten uderzył bardzo niecelnie, bardzo ładna akcja gospodarzy.

55'

Bardzo żywe spotkanie od pierwszych sekund drugiej odsłony.

53'

Kovacić z 20. metra, było blisko!!!

52'

Widmer ukarany kartonikiem, ostry mecz.

51'

Włoch otrzymał świetne podanie od Allana, a Di Natale pokonał Handanovicia.

50'

Di Natale!!!! 1:1, kto by się spodziewał!!!!

49'

Allan afauluje ostro Hernanesa.

48'

Danilo ukarany kartonikiem za przewinienie w polu karnym.

48'

Icardi pewnym strzałem po ziemi w prawy ró bramki Karnezisa wyprowadza gości na prowadzenie!

47'

Danilo fauluje w polu karnym Kovacicia! Rzut karny dla Interu!

46'

Zaczynamy druga część meczu, obie ekipy bez zmian.

46'

Koniec pierwszej odsłony, do przerwy bez bramek.

45'

Palacio w ostatniej chwili zablokowany przez jednego z defensorów Udinese.

44'

Zmiana w ekipie gospodarzy, Pasquale za Guilehrme.

42'

Hernanes uderzył tuż nad bramką Karnezisa zza szesnatski.

41'

Czy gospodarze będą w stanie dotrzymać kroku Interowi, który gra z przewagą jednego zawodnika?

40'

Ależ fatalna informacja dla gospodarzy, Hernanes urwał się Domizziemu, który spóźniony zaatakował Brazylijczyka. Druga żółta kartka i w konsekwencji czerwona!

38'

Hernanes z rzut wolnego, nikt ie dopadł do piłki, która mija bramkę gospodarzy.

37'

Inter kontroluje mecz na Stadio Communale Friuli.

36'

Po chwili przerwy, wracamy do gry.

34'

Niebezpieczne zderzenie Thereau i Vidicia, mocniej ucierpiał Serb, który ma rozcięty łuk brwiowy.

33'

Rzut rożny dla mediolańczyków, ale defensywa Udinese sobie radzi.

32'

Inter jest stroną przeważająca, piłkarze Manciniego mają dziś więcej z gry.

31'

Palacio dośrodkowywał w pole karne, zamieszanie w szesnastce gospodarzy, strzał na bramkę Karnezisa oddał Guarin, broni jednak Grek!

28'

Dośrodkowanie w pole karne Udinese, do piłki dopadł Icardi, a Argentyńczyk strzałem głową nieznacznie się pomylił.

27'

Gospodarze jeszcze bez celnego strzału na bramkę Interu, a Nerazzurri oddali dwa celne uderzenia.

25'

Kolejna żółta kartka, ukarany Domizzi. Kontrowersyjna decyzja, ponieważ Włoch walczył bark w bark z Kovaciciem.

24'

Cyril Thereau dośrodkowywał w pole karne, a tam do piłki dopadł bramkarz Interu.

22'

Piłka zagrywana z narożnika w kierunku bramki Interu, futbolówkę odbija Handanović.

21'

Rzut wolny dla gospodarzy, do piłki podszedł Di Natale wrzucił futbolówkę w pole karne, a Vidić wybił ją na rzut rożny.

19'

Na boisku z bólu zwija się Alan.

19'

Fredy Guarin ukarany żółtą kartkę za faul na Pirisie.

17'

Posiadanie piłki 64% do 36% na korzyść gości.

15'

Hernanes uderzył bezpośrednio z rzutu wolnego, broni Karnezis!!!

13'

Ostry faul zawodnika Udinese, żółtą kartką ukarany Pinzi.

13'

Z daleka na bramkę Handanovicia uderzał Alan, piłka poleciała obok bramki.

11'

Prostopadła piłka do Palacio, ale Argentyńczyk złapany na pozycji spalonej.

9'

ładne uderzenie z daleka Fredy Guarina, ale grecki bramkarz Udinese odbija piłkę do boku.

8'

Długa piłka do Di Natale, ale Alan źle zagrywał do ikony klubu z Udine.

8'

Dosyć szybkie tempo początkowych minut.

8'

Kolejna prostopadła piłka tym razem do Palacio, ale defensywa Udinese radzi sobie z tym zagraniem.

6'

Kolejny korner dla Biało-czarnych, ale i tym razem defensywa Interu jest górą.

5'

Prostopadła piłka do Mauro icardiego, ale pierwszy do futbolówki dopadł bramkarz gospodarzy.

4'

Udinese występuje w swoich domowych, biało-czarnych kostiumach, a Inter w niebieskim komplecie.

2'

Od pierwszych sekund z impetem ruszyli gospodarze, którzy wywalczyli rzut rożny, ale zawodnicy Udinese nie potrafili zagrozić bramce Interu.

20:46

Od środka zaczynają goście z Mediolanu, gramy!!!

20:41

Z ostatnich sześciu spotkań pomiędzy tymi zespołami, aż cztery wygrało Udinese, raz padł remis i jeden mecz zakończył się zwycięstwem Interu. W grudniowym meczu na Giuseppe Meazza wygrali podopieczni Stramaccioniego 2:1.

20:35

Rezerwowi Interu: Carrizo – Nagatomo, Sciacca, Brozović, Podolski, Gnoukouri, Bonazzoli, Shaqiri, Donkor, Puşcaş, Obi, Dimarco.

20:35

Rezerwowi Udinese: Scuffet, Meret – Fernandes, Perica, Bubnjić, Silva, Aguirre, Hallberg, Pasquale, Zapata, Pazos, Koné.

20:35

Obecnie Inter zajmuje 9. lokatę mając na koncie 45 punktów. Inter ma pięć oczek straty do piątej Sampy, a ta pozycja właśnie gwarantuje start w eliminacjach w przyszłym sezonie do Ligi Europy.

20:34

W obecnym sezonie młody trener, prowadzi Udinese Calcio, które w obecnej kampanii jest na 13. pozycji w tabeli z dorobkiem 38 punktów na koncie.

20:34

Następny cykl rozgrywek Serie A nie był zbyt udany dla Nerazzurrich, którzy zajęli 9. miejsce w tabeli, a po zakończeniu rozgrywek pożegnano się ze Stramaccionim.

20:33

Andrea Stramaccioni w sezonie 2011/12 był trenerem młodzieżowej drużyny Interu, która występowała w Primaverze. Jednak dzień po zwycięstwie w prestiżowym turnieju NextGen Series (2011/2012) otrzymał ofertę prowadzenia pierwszej drużyny. Sezon 2011/12 ukończył z Interem na szóstej pozycji.