Niedziela, 26 kwietnia 2015, godz. 20:45
4 : 2
sampdoriaSampdoria Genua
1. połowa2 : 1
22:41

Napoli tym samym zmniejsza stratę do Romy, różnica pomiędzy ekipami wynosi zaledwie dwa punkty, a to zwiastuje fantastyczną walkę do ostatniej serii o miejsce dające prawo startu w eliminacjach Ligi Mistrzów. Za uwagę dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

93'

Arbiter kończy bardzo ciekawy mecz, Napoli pokonuje na własnym obiekcie Sampdorię Genua 4:2.

92'

Callejon, mocne uderzenie z szesnastaki, broni Viviano!

90'

3 minuty doliczone do podstawowych 45.

90'

Muriel przerywa akcję gospodarzy, żółta kartka dla zawodnika Sampy.

90'

Ależ bomba rezerwowego Sampdorii, kapitalne uderzenie z dystansu!

89'

Luis Muriel zmniejsza straty! 4:2!!!

87'

Szybka kontra Napoli, futbolówka trafiła do Hamsika, który z 10. metra nie potrafił pokonać Viviano!

86'

Goście nie potrafią przebić się przez defensywę gospodarzy.

85'

Gonzalo Bergessio zdecydował się na uderzenie, piłka minimalnie minęła słupek bramki gospodarzy, będzie korner.

82'

Duvan Zapata zmienia bohatera spotkania- Higuaina.

82'

Mocne uderzenie Argentyńczyka, Viviano był bliski obrony, jednak nie zdołał obronić strzału napastnika gospodarzy.

81'

Higuain podwyższa na 4:1!!!!

80'

Lorenzo De Silvestri fauluje we własnym polu karnym Hamsika, arbiter dyktuje jedenastkę dla Napoli!

78'

Callejon zagra ładnie do Higuaina, a Argentyńczyk zza pola karnego uderzył tuż obok bramki! Napastnik Azzurrich jest zawodnikiem nr 1 dzisiejszego spotkania.

77'

Gospodarze długo utrzymują się przy piłce i wymieniają duża liczbę podań.

76'

Ostatnia zmiana w ekipie gości, Bergessio za Soriano.

75'

Walter Gargano za Davida Lopeza.

74'

Okres chaosu na boisku, zaraz zobaczymy kolejne zmiany na boisku.

71'

Do końca meczu około 20 minut, czy goście będą w stanie odpowiedzieć?

70'

Rzut wolny dla podopiecznych Beniteza, piłkę w pole karne zagrywał Hamsik, a po chwili ostro faulowany Lopez.

68'

Teraz to gospodarze oddali pole gry dla Sampdorii, goście dłużej utrzymują się przy piłce i wywalczyli kolejny rzut wolny.

67'

Muriel próbował zacentrować w pole karne, ale zawodnik gości został przyblokowany.

65'

Na boisku zobaczymy Marka Hamsika, który zmieni Gabiaddiniego.

65'

Statystyka strzałów 11-3 dla Napoli

63'

Druga roszada w ekipie gości, za Palombo pojawi się Duncan. .

62'

Tempo spotkania po trzeciej bramce dla Napoli trochę siadło.

60'

Piłka zagrywana z narożnika boiska nie sprawiła problemów defensywie Sampy, ale przy piłce dalej utrzymują się gospodarze.

57'

Higuain pora koleiny uderzał na bramkę Viviano, ale tym razem zablokowany, będzie korner.

55'

Matias Silvestre starał się zamknąć dośrodkowanie, ale środkowy defensor nie był w stanie skierować piłki w stronę bramki.

53'

Okaka przetrzymywany przez Bitosa, będzie szansa na dobre dośrodkowanie w pole karne.

52'

Sampdoria bez Edera wygląda, jak ranne zwierze, nie ma armat w ekipie Mihajlovicia, Eto`o niewidoczny.

50'

Jest to trzeci kolejny mecz w lidze, w któtym Azzurri trafiają do siatki rywali trzy razy.

49'

Insigne przejął piłkę przed polem karnym gości,a potem zdecydował się na uderzenie z dystansu, które trafiło do siatki bramki strzeżonej przez Viviano!

48'

Insigne na 3:1!!!! Ależ początek drugiej odsłony!!!

46'

Wznawiamy grę.

46'

Koniec pierwszej odsłony, Napoli do przerwy prowadzi 2:1 z Sampą.

45'

1 minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

45'

Luis Muriel z a kontuzjowanego Edera.

43'

Pedro Obiang zdecydował się na strzał, ale zawodnik Sampdorii oddał bardzo słabe uderzenie.

42'

Eder opatrywany poza murawą.

41'

Eder dostał kolejną piłkę, ale Britos czysto odbiera piłkę.

40'

Posiadanie piłki: 64% do 36% na korzyść gospodarzy.

38'

Gospodarze wrócili z dalekiej podroży, czy Sampa będzie w stanie odpowiedzieć?

36'

Argentyńczyk uderzył z za szesnatki w prawy róg bramki Viviano, 2:1!!!!

35'

Higuain!!!! 2:1 dla Azzurrich!!!

34'

Napoli dalej atakuje i dąży do strzelenia kolejnej bramki.

34'

Futbolówka uderzona przez zawodnika gospodarzy znalazła drogę do bramki,a fatalnie przy tej sytuacji zachował się Viviano, który przepuścił lekki strzał.

31'

Ależ klops!!!! Gabbiadini na 1:1!!!!!

29'

Sampa gra dziś bardzo wyrachowany futbol, goście nie stwarzają wielu sytuacji.

27'

Azzurri nacierają raz po raz na bramkę Viviano, ale jak na razie bezskutecznie.

24'

Brzydki faul Mesbaha, który zostaje ukarany "żółtkiem".

24'

Napoli natomiast sześć razy testowało Viviano.

23'

Goście oddali jeden strzał w dzisiejszym meczu

22'

Po rzucie rożnym piłka dotarła do Davida Lopeza, który główkował nad bramką.

20'

David Lopez z szesnastego metra!!! tuż nad poprzeczką bramki!!!

12'

Bramke samobójczą, jednak strzelił nie początkowo, jak przypuszczano Britos, tylko Raul Albiol!

19'

Posiadanie piłki: 74% do 26% na korzyść podopiecznych Rafy Beniteza.

17'

Kapitalna szansa gospodarzy, Jorginho wymienił piłkę z Higuainem, a ta trafiła Jose Callejona, który ładnie uderzył, ale defensywa Sampy z Viviano na spółkę zażegnała niebezpieczeństwo.

13'

Eder ładnie przedzierał się prawą stroną, zagrał wzdłuż bramki, a tam odbiła się ona od Britosa i wpadła do bramki, szok na stadionie św. Pawła!!!!

12'

Higuain tym razem na spalonym, Argentyńczyk jest bardzo aktywny dziś.

12'

Lorenzo Insigne szukał kolegów w polu karnym, ale defensywa Sampy radzi sobie z zagraniem zawodnika gospodarzy.

10'

Korner nie przyniósł zagrożenia, ale Napoli dalej utrzymuje się przy piłce.

9'

Kolejne uderzenie Higuiana, tym razem an wyżyny swoich umiejętności wspiął się Viviano, który odbił mocny strzał na rzut rożny.

8'

Emiliano Viviano pewnie łapie futbolówkę zagrywaną z narożnika boiska.

7'

Higuain uderzył z pół obrotu z dystansu, piłka odbiła się od jednego z defensorów, będzie korner dla gospodarzy.

6'

Korner dla gości, ale podopieczni Sinisy Mihajlovicia nie zagrozili bramce Napoli.

5'

Z rzutu wolnego z prawej strony boiska, Mariano Andujara próbował zaskoczyć Soriano, ale bramkarz gospodarzy odbił piłkę nad poprzeczkę bramki.

4'

Żółta kartka dla Britosa za przewinienie na Ederze.

3'

Napoli od pierwszych sekund stara się zdominować rywala, a Sampa czeka na kontry.

2'

Pierwsza okazja dla gospodarzy, piłka trafiła na prawą stronę do Higuaina, Argentyńczyk wpadł z piłką w pole karne, ale bardzo źle uderzył.

20:49

Pierwszy gwizdek arbitra, gramy!!!

20:49

Sampa wystąpi dziś na biało,a gospodarze na błękitno-biało.

20:46

Rezerwowi Sampy: Romero – Regini, Muñoz, Coda, Duncan, Correa, Rizzo, Acquah, Marchionni, Bergessio, Muriel, Wszolek.

20:45

Rezerwowi Napoli : Rafael, Colombo – Strinić, Koulibaly, Mertens, Mesto, Hamšík, Gargano, İnler, Zapata.

20:32

Faworytem dzisiejszych zawodów jest Napoli, które wygrało trzy z ostatnich pięciu konfrontacji, remisując dwa razy. W rundzie jesiennej, na Stadio Luigi Ferraris padł wynik 1:1.

20:30

Blucerchiati w ostatnich trzech meczach nie odnieśli zwycięstwa, przegrali 0:2 z Fiorentiną, a potem zremisowali 1:1 z Milanem oraz bezbramkowo z Ceseną. Mimo słabszych wyników na przestrzeni kilku tygodni, Sampdoria zajmuje piątą lokatę mając 50 punktów na koncie.

20:30

Gospodarze zawodów w ostatnim czasie spisują się bardzo dobrze. Podopieczni Rafaela Beniteza ostatnie dwa mecze zakończyli zwycięstwem, najpierw z Fiorentiną 3:0, a tydzień później z Cagliari również 3:0. Napoli z 53 punktami na koncie zajmuje czwarte miejsce w tabeli,

20:28

Dziś na Stadionie św. Pawła nie zobaczymy w ekipie gospodarzy zawieszonego za kartki Christiana Maggio oraz Michu, który jest kontuzjowany. Po stronie goście zabraknie dziś zmagającego się z urazem Alessandro de Vitisa.

20:20

Witamy serdecznie za nieco ponad 20 minut rozpocznie się ostatni mecz 32. serii spotkań. Zapraszamy na mecz Napoli - Sampdoria Genua