Inter MediolanInter Mediolan
2 : 1
AS RomaAS Roma
94'

Koniec spotkania! Wprowadzony na boisko w ostatnich minutach spotkania Podolski świetnym podaniem otworzył drogę do strzelenia bramki Icardiemu, który z kolei zapewnił podopiecznym Roberto Manciniego komplet punktów.Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na nasze kolejne relacje!

94'

Handanović nie chciał stworzyć okazji do strzelenia bramki w ostatnich sekundach spotkania, przez co on również otrzymał karę w postaci żółtej kartki od Daniele Orsato za celowe opóźnianie gry.

94'

Ponownie żółtą kartką zostaje ukarany zawodnik Romy, a jest nim Radja Nainggolan.

90'

Prowadzący spotkanie Daniele Orsato dolicza 4 minuty.

92'

Kolejny żółty kartonik. Tym razem ujrzał go bramkarz Romy, Morgan de Sanctis.

89'

2:1 dla Interu! Świetne podanie Lukasa Podolskiego, który chwilę wcześniej zameldował się na boisku, wykorzystał z zimną krwią Icardi. Mimo obrońcy na plecach znalazł miejsce by się obrócić i niezwykle precyzyjnym strzałem pokonał De Sanctisa.

85'

Daniele Orsato pokazuje żółtą kartkę De Rossiemu.

89'

Chwilę po tym, jak De Rossi ujrzał żółtą kartkę, Rudii Garcia zdecydował się go zdjąć z boiska. Szansę na zaprezentowanie swoich umiejętności postanowił dać Seydou Doumbii.

85'

85'

Przy owacji trybun z murawy schodzi Gnoukouri, którego zastępuje na 5 minut przed końcem regulaminowego czasu gry Lukas Podolski.

84'

Stuprocentowa sytuacja Icardiego! Argentyńczyk minąwszy dwóch obrońców mógł wysunąć Inter na prowadzenie, lecz uderzył fatalnie w tej sytuacji.

84'

Koronkowa akcja Romy, zakończona strzałem Seydou Keity sprzed szesnastki. Zasłonięty Handanović, choć na raty, to ostatecznie broni to uderzenie.

80'

... a drużynę Interu opuszcza Fredy Guarin. W jego miejsce Xherdan Shaqiri.

80'

Mamy dwie zmiany na boisku. Szeregi gości opuszcza Miralem Pjanić, którego zastępuje Juan Iturbe...

77'

Obraz gry zdecydowanie uległ pogorszeniu. Piłkarze obu zespołów co chwilę oglądają żółte kartoniki. Tym razem ukarany został Gnoukouri.

76'

Żółtą kartką ukarany zostaje Andrea Ranocchia.

72'

Zmiana w drużynie Interu Mediolan. Za Marcelo Brozovicia wchodzi Mareo Kovacić.

70'

Bardzo precyzyjny strzał z rzutu wolnego Pjanicia z największym trudem broni Handanović.

66'

Za niesportowe zachowanie żółtą kartką zostaje ukarany Juan Jesus.

65'

Kontrowersyjna decyzja głównego arbitra. Daniele Orsato nie odgwizdał faulu na Palacio, który znajdował się na pograniczu pola karnego.

63'

Roma wraca do gry! Świetne podanie Pjanicia w prawy sektor pola karnego Interu bez mrugnięcia okiem wykorzystał Radja Nainggolan. Potężnym strzałem nie pozostawił Handanoviciowi nawet najmniejszych szans na obronę. 1:1!

63'

Szybkie wyjście z bramki De Sanctisa przerwało okazję do zdobycia gola piłkarzom Interu.

61'

Przez kwadrans od wznowienia gry podopieczni Rudiego Garcii nie potrafią zmienić rezultatu, mimo że atakują bramkę rywali coraz groźniej.

55'

Za faul na Holebasie żółtą kartą zostaje ukarany Marcelo Brozović.

53'

Kapitan Romy kończy występ w tym spotkaniu. Na jego miejsce wchodzi Seydou Keita.

52'

Szansę na podwyższenie wyniku miał Icardi, lecz jego błąd w przyjęciu zatrzymał groźnie zapowiadającą się akcję.

47'

Prezent w postaci rzutu wolnego na wysokości pola karnego otrzymali Rzymianie, ale piłka zagrana przez Alessandro Florenziego nie znajduje adresata.

45'

Gwizdek głównego arbitra daje sygnał piłkarzom AS Romy do rozpoczęcia drugiej połowy.

21:46

Piłkarze obu drużyn powracają na boisko, Daniele Orsati lada chwila rozpocznie drugą część spotkania.

46'

Oba zespoły udają się na przerwę do szatni. Zawodnicy Romy zdecydowanie zawodzą w tym spotkaniu, mają problemy ze stworzeniem akcji, która mogłaby zagrozić bramce Hardanovicia. Trzeba jednak przyznać, że piłkarze Interu wcale nie ułatwiają im zadania, Bardzo dobrze się bronią i cierpliwie wyczekują błędu rywala, który mogliby wykorzystać.

46'

O 60 sekund Daniele Orsato przedłużył pierwszą połowę spotkania.

45'

Bliski ponownego wpisania się na listę strzelców był Hernanes. Piłka po jego dośrodkowaniu przez przypadek odbiła się od jednego z obrońców Romy, lecz przytomnie w tej sytuacji zachował się De Sanctis.

39'

Groźnie zapowiadającą się akcję Palacio na lewej flance zmuszony był przerwać arbiter liniowy, bowiem Argentyńczyk był na pozycji spalonej.

35'

Dość nietypowa sytuacja - prowadzący spotkanie Daniel Orsata musiał podejść w okolice ławki trenerskiej Interu Mediolan, aby uspokoić Roberta Manciniego oraz jego asystenta.

33'

Co za rajd Ibarbo! Kolumbijczyk w indywidualnej akcji wygrał lewym skrzydłem wygrał kilka pojedynków siłowych z piłkarzami gospodarzy, jednak w końcowej fazie za mocno wypuścił sobie piłkę. Od bramki Samir Handanović.

31'

Roma zaczyna się budzić. Tym razem dwójkową akcję przeprowadził Pjanić do spółki z Gervinho, jednak świetnie podanie w uliczkę Bośniaka nie mógł wykorzystać Iworyjczyk, który był na pozycji spalonej.

25'

Coraz śmielej atakuje Inter. Tym razem indywidualną akcję lewym skrzydłem przeprowadził Palacio, jednak w kluczowym momencie zabrakło mu zimnej krwi.

23'

Żółty kartonik obejrzał również zawodnik Romy, konkretnie Mapou Yanga-Mbiwa.

22'

Żółta kartką został ukarany Palacio, za faul przy linii bocznej boiska

18'

Bramka dla Interu! Idealnie dogranie Palacio wykorzystał Hernanes, który obrońcę tuż przed linią pola karnego i potężnym strzałem w stronę dalszego słupka bramki strzeżonej przez Morgana De Sanctisa umieścił futbolówkę w siatce.

15'

Zupełnie niepilnowanego Jose Holebasa dostrzegł na lewym skrzydle Miralem Pjanić, jednak dośrodkowanie Greka pozostawia wiele do życzenia.

13'

Piłkarze Romy próbują przebić się przez szczelną linię defensywną Interu, jednak obrona "Nerazzurrich" świetnie się spisuje i skutecznie blokuje ich ataki.

9'

Przerwa w grze, na murawie leży Mapou Yanga-Mbiwa.

8'

W pierwszych minutach spotkania lepsze wrażenie sprawiają podopieczni Roberta Manciniego, którzy konstruują bardzo przemyślane akcje.

6'

Świetnie zapowiadający się kontratak Romy zatrzymał tuż przed szesnastką Nemanja Vidić.

2'

Inter groźnie od pierwszych minut. Strzał Marcelo Brozovica sprzed pola karnego jednak ponad bramką.

1'

Pierwszy gwizdek Daniele Orsato w tym spotkaniu, od środka rozpoczynają zawodnicy Interu Mediolan.

20:44

Zawodnicy już się przywitali, jeszcze zdjęcie dla mediów i można zaczynać!

20:43

Rzeczywiście, spoglądając w tabele "Nerazzuri" stracili już wszelkie szanse na grę w europejskich pucharach - obecnie okupują 10. lokatę, mając na swoim koncie 42 punkty. AS Roma z kolei znajduję się na 3. pozycji, jednak ma tyle samo punktów - 58 - co ich sąsiad, Lazio Rzym, plasujący się oczko wyżej.

20:39

Na przedmeczowej konferencji prasowej trener Interu Mediolan nie krył respektu, z jakim podchodzi do dzisiejszego rywala.

To będzie ciężki mecz, gdyż Roma walczy o czołowe miejsca w tabeli. Od wielu lat pojedynki z nimi są niezwykle trudne.
20:29

Roberto Mancini z kolei zdecydował się na ławce posadzić Juana Carrizo, Felipe, Davide Santona, Federico Dimarco, Yutu Nagatomo, Andre Palazziego, Mateo Kovacica, Joela Obiego, Xherdana Shaqiriego, Lukasa Podolskiego, Federico Bonazzoliego oraz Georga Puscas

20:24

Pozostałymi rezerwowymi na ławce AS Romy są: Ashley Cole, Juan Iturbe, Adem Ljajic, Seydou Keita, Leonadro Paredes, Nicolas Spolli, Wasilis Torosidis, Federico Balzaretti, Salih Uçan, Daniele Verde, Seydou Doumbi

20:19

W ekipie gości na ławce rezerwowych zasiądzie Łukasz Skoropuski, który nie może znaleźć uznania w oczach Rudi Garcii.

20:16

Zapraszamy na relację na żywo z meczu 32. kolejki Serie A, w którym Inter Mediolan podejmie przed własną publicznością AS Romę.