Juventus TurynJuventus Turyn
2 : 0
Lazio RzymLazio Rzym
94'

Koniec meczu! Juventus przerywa serię ośmiu kolejnych zwycięstw Lazio, Stara Dama wygrywa na własnym obiekcie i potwierdza ligową hegemonię!

93'

Buffon! Błąd obrońcy, Candreva strzela z pierwszej piłki z powietrza, ale jego strzał instynktownie i nieco szczęśliwie broni Buffon!

92'

Wymuszona zmiana taktyczna. Ledesma w miejsce Klose.

91'

Dośrodkowanie w pole karne Candrevy, ale Włoch nie znalazł żadnego partnera z zespołu.

90'

Morata pada w polu karnym, ale zdaniem arbitra wejście obrońcy było zgodne z przepisami.

89'

Świetne wyjście Teveza, który uwolnił się spod opieki trzech rywali. Powalił go dopiero Cataldi, który wejściem od tyłu zatrzymał Teveza, ale obejrzał za to zagranie czerwoną kartkę!

88'

Nieudane zagranie Keity w kierunku Miroslava Klose.

86'

Lulić faulował Sturaro, rzut wolny dla Juventusu z odległości około 30 metrów od bramki Marchettiego.

85'

Dobry powrót Lulica, który wybija piłkę w trybuny zatrzymując atak Starej Damy.

83'

Arturo Vidal schodzi z boiska. W jego miejsce Stefano Sturaro.

82'

Felipe Anderson w solowym rajdzie, minął dwóch rywali ale trzeci zdołał go zatrzymać.

81'

Arturo Vidal znakomicie dostrzegł wchodzącego Teveza, jednak Carlitos bardzo szybko zyskał krycie i stracił piłkę po niecelnym podaniu.

80'

Nieudane, niecelne podanie w kierunku Moraty.

79'

Próbują szukać swoich szans na skrzydle Biancocelesti, ale obrońcy Juventusu bardzo wysoko naciskają rywala.

77'

Mocny strzał z dystansu Antonio Candrevy, ale nie mógł w ten sposób zaskoczyć Gianluigiego Buffona.

76'

Akcja przeniosła się pod drugą bramkę, tym razem korner dla gospodarzy. Ostatni kwadrans to szansa na podwyższenie prowadzenia dla Juve.

74'

Balde Keita wywalczył na skrzydle rzut rożny dla gości.

73'

Do głosu dochodzą Bianconeri, którzy są szybko powstrzymywani faulami.

72'

Roberto Pereyra zmienia Andreę Pirlo.

70'

Znów mocniej naciska Lazio. Strzał Dusana Basty zablokowany przez Giorgio Chielliniego.

69'

Nieudane dośrodkowanie Włocha, ale przy piłce wciąż utrzymują się gospodarze.

68'

Lorik Cana ukarany żółtą kartką za faul na Alvaro Moracie.

67'

Felipe Anderson skutecznie powstrzymany przez obrońców. Brazylijczyk nie rozgrywa dziś najlepszych zawodów.

66'

Mauri opuszcza boisko, za niego melduje się już Balde Keita.

65'

Candreva huknął potężnie w środek bramki i bez problemów piłkę odbił Buffon.

64'

Chiellini zagrał piłkę ręką, piłkarze Lazio sugerują, że miało to miejsce w polu karnym. Rizzoli podjął jednak dobrą decyzję - tylko rzut wolny. Tylko, a może jednak aż, bo do bramki Buffona niewiele ponad 16 metrów.

62'

Arturo Vidal zdecydował się na uderzenie tuż zza linii pola karnego, ale minimalnie chybił.

60'

Tym razem kartką ukarany został Candreva, który faulował Chielliniego.

59'

Brzydki faul Claudio Marchisio, Włoch obejrzał za to wejście żółtą kartkę.

58'

Alvaro Morata zmienia Alessandro Matriego.

57'

Dośrodkowanie Candrevy, ale piłkę wybija obrońca. Znów wznowią grę z narożnika boiska goście.

56'

Kolejny korner dla Biancocelesti po zablokowanym strzale z dystansu.

56'

54'

Zamknięte pod własną bramką Juve, kolejne dośrodkowania wybijają jednak obrońcy. Rzut rożny dla Lazio.

53'

Lazio w środku pola, konstruuje kolejną akcję. Odważne wejście Chielliniego zatrzymuje Bastę, goście wywalczyli jedynie wrzut z autu na wysokości pola karnego.

52'

Alessandro Matri w ostatniej chwili zatrzymany przez obrońcę! To mogła być szansa na trzecią bramkę dla Juve.

52'

Arturo Vidal faulowany na własnej połowie. Rzut wolny dla gospodarzy.

51'

Brzydkie wejście Evry na nogi Basty i zasłużona żółta kartka.

50'

Z rzutu rożnego nie było żadnego zagrożenia dla bramki Gigiego Buffona.

49'

Strzał z dystansu Felipe Andersona został zablokowany. Rzut rożny dla rzymian.

48'

Sporo walki, ale i niedokładności na początku tej drugiej części gry. Pewne jest jednak jedno - Lazio będzie zmuszone do gry przez kolejne 45 minut w ataku pozycyjnym.

46'

Zaczynamy drugą część spotkania!

46'

Wracamy na plac gry, gdzie są już także obie drużyny. Jedna zmiana w Lazio. Candreva w miejsce Braafheida.

21:38

21:36

Bardzo dobry mecz w Turynie, choć pod wyraźne dyktando prowadzonych przez Carlosa Teveza gospodarzy. Juventus prowadzi z Lazio 2:0 i jest to prowadzenie absolutnie zasłużone. Czekamy jednak na reakcję Lazio po przerwie!

45'

Pirlo strzela prosto w ręce Marchettiego! Sędzia Rizzoli kończy pierwszą część gry w Turynie!

45'

Żółta kartka dla Lulicia za faul na... Tevezie, oczywiście. Szansa dla Pirlo z około 30 metrów od bramki Marchettiego.

45'

Jeszcze jedno fatalne wyprowadzenie piłki z linii obrony Juve. Na szczęście gospodarzy Biglia zagrał piłkę w ręce Buffona.

45'

Evraaaa!!! Kapitalne dośrodkowanie z prawej strony Padoina na głowę wbiegającego w szesnastkę Evry, ale Francuz główkuje minimalnie obok bramki!

45'

Vidal zachęca trybuny do jeszcze głośniejszego dopingu. Tymczasem faul taktyczny Mauricio na Tevezie kończy się tylko żółtą kartka dla Brazylijczyka. Tevez wychodził sam na sam z bramkarzem....

45'

Aż cztery minuty doliczone do pierwszej połowy tego meczu. Tymczasem nad stadionem dość solidnie się rozpadało.

44'

Znowu prosta strata Juve przed własną szesnastką. Braafheid dośrodkował piłkę jednak prosto w ręce Buffona.

44'

Kolejna próba wyjścia z kontrą Teveza. Gdyby wejście między dwóch graczy Lazio Argentyńczykowi się powiodło, mielibyśmy fantastyczną akcję. Wszędobylski Cataldi zabrał jednak piłkę Carlitosowi.

41'

Brzydko potraktował Klose Teveza w środku pola. Sędzia na razie tylko słownie upomina Niemca.

40'

Gra wznowiona, Tevez stracił piłkę na 30. metrze przed własnym polem karnym i z dystansu raz jeszcze uderzył Cataldi! Piłka poszybowała nieznacznie ponad poprzeczką!

38'

Jeszcze bramkarz Lazio został poturbowany przy tej interwencji przez Vidala. Lekarze raz jeszcze na murawie.

37'

Kontra Juventusu zamieniła się w atak pozycyjny, po którym długą piłkę zagraną w pole karne pewnie złapał Marchetti.

36'

Buffon pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Cataldiego. Obrońcy Juve mają problemy z wybiciem piłki, ale zdołali zablokować strzały z dystansu Braafheida oraz Cataldiego. Po chwili kolejne uderzenie z dystansu pewnie broni Buffon!

35'

Wreszcie jakaś akcja w wykonaniu gości. Przerwał ją dobrą interwencja Bonucci na skraju własnej szesnastki.

33'

Cierpi na murawie Stefano Mauri, który starł się z Giorgio Chiellinim. Potrzebna interwencja medyczna.

31'

Pół godziny gry za nami i 2:0 dla mistrzów Włoch! Prawdziwy koncert bianconerich przeciwko wiceliderowi!

29'

Nieprawdopodobnie wyszedł z kontrą stoper Juve! Matri i Tevez w przewadze '3 na 2' ściągnęli na siebie uwagę obrońców, a Bonucci przez pół boiska z piłką dostał się przed pole karne i płaskim strzałem pokonał Marchettiego! 2:0!

28'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! GOL GOL GOL! LEONARDO BONUCCI!!!

27'

Wracający Cataldi doskonale zatrzymał pędzącego środkiem Carlosa Teveza. Piłkę przejmują goście i rozpoczynają swój atak pozycyjny.

25'

Dwa kolejne rzut rożne dla Lazio. Za drugim razem płaskie zagranie przed szesnastkę trafia do Felipe Andersona, ale płaski strzał Brazylijczyka zostaje zablokowany!

24'

Klooose!!! Po błędzie Chielliniego piłka spadła pod nogi niemieckiego napastnika, ale tego w idealnej okazji zdołał jeszcze zablokować Bonucci!

23'

Bezradne jest na razie Lazio. Na Juventus Stadium póki co trwa święto gospodarzy, zarówno na murawie, jak i na trybunach. Choć to wciąż tylko 1:0...

22'

21'

Piękną sztuczką techniczną popisał się Tevez, ale po chwili jego wysiłek zmarnował Padoin. Nie minęło kilka sekund, a Tevez popisał się efektownym odbiorem! Carlitos jest wszędzie!

20'

Mauri przedarł się prawą stroną w pole karne mistrzów Włoch, po czym zagrał barzo niecelnie. Rusza kontra Juve!

19'

Ciekawe, jak teraz zareagują goście, którzy do tej pory nie pokazali zbyt wiele na Juventus Stadium. Słaba płaska centra Felipe Andersona pada łupem Gianluigiego Buffona!

17'

1:0 dla Juve! Zgranie piłki głową Vidala zupełnie zdezorientowało obronę Lazio, Tevez wyszedł sam na sam z Marchettim i płaskim uderzeniem nie dał bramkarzowi gości żadnych szans!

17'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! CARLOOOOOS TEVEZ!!!

15'

Fatalny strzał z rzutu wolnego Cataldiego! Piłka poszybowała wysoko w trybuny!

14'

Sędzia Rizzoli dopatrzył się zagrania ręką Evry tuż przed szesnastką. Szansa z rzutu wolnego dla gości!

14'

Biglia tymczasem z opatrunkiem na głowie wraca na plac gry. Teraz w błękitnej koszulce i białym czepku przypomina smerfa.

13'

Jest pierwszy strzał na bramkę Marchettiego! Z dystansu próbował Claudio Marchisio, ale płaskie uderzenie pomocnika Juve pewnie broni golkiper Lazio!

12'

Alessandro Matri zdobył w polu karnym rzut rożny dla Juventusu. Tymczasem jakiś problem ma jeden z gości, Lucas Biglia.

11'

Naciskany przez Teveza Marchetti musiał wybić piłkę na aut, co spotkało się z ogromną owacją ze strony fanów Juventusu.

9'

Prosta strata gospodarzy w środku pola, Lulić próbował zagrać w pole karne do Mauriego. Tego wyprzedził Buffon i choć wyślizgnęła mu się piłka z rąk, to jednak bramkarz Juve miał mnóstwo szczęścia.

8'

Matri nie opanował teraz długiej piłki zagranej przez Marchisio. Juventus od pierwszych minut ma niewielką przewagę.

6'

Tak jest, Vidal już z powrotem na murawie. Tymczasem na lewym skrzydle szarżował Evra, ale jego dośrodkowanie wybił z pola karnego Cana.

5'

Teraz ucierpiał Arturo Vidal. Chilijczyk potrzebuje pomocy medycznej, ale powinien chyba wrócić na boisko.

3'

Groźna akcja Juventusu. Długa piłka w kierunku Matriego, ale ten zdaniem sędziego był na spalonym.

1'

1'

Arbiter daje znak i od środka zaczynają gospodarze!

20:41

Obie drużyny już powoli meldują się na boisku, za chwilę zaczniemy to spotkanie!

20:34

Cztery na sześć ostatnich meczów z Lazio Juve wygrało, po jednym zremisowało i przegrało Bilans bramkowy, 15:4, również jest oczywiście na korzyść mistrzów Włoch

20:30

Nie zapewniliśmy sobie jeszcze tytułu mistrzowskiego, ale zrobimy wszystko, aby stało się to jak najszybciej. Ten mecz z Lazio może okazać się w tym kontekście bardzo ważny - powiedział przed tym meczem Simone Pepe

20:27

Trwa rozgrzewka obu drużyn. W międzyczasie trybuny się powoli zapełniają.Juventus Stadium, Juventus - Lazio

20:21

Sędzią tego spotkania będzie Nicola Rizzoli, jeden z najlepszych sędziów na świecie, który prowadził między innymi ostatni finał mistrzostw świata Niemcy - Argentyna, czy też finał Ligi Mistrzów 2013 Bayern - Borussia.

20:17

Kogo brakuje? W Juventusie nie ma kontuzjowanych Paula Pogby, Romulo, Martina Caceresa czy Kwadwo Asamoaha. Za kartki pauzuje Angelo Ogbonna. W Lazio dzisiaj nie zobaczymy między innymi Stefana de Vrija, Stefana Radu, Marco Parolo, Abdoulaya Konko czy Luisa Cavandy.

20:15

Rezerwowi Lazio: Etrit Berisha, Thomas Strakosha, Antonio Candreva, Michael Ciani, Ederson, Balde Keita, Cristian Ledesma, Ogenyi Onazi. Brayan Perea, Bruno Pereirinha.

20:13

Rezerwowi Juventusu: Marco Storari, Rubinho, Stephan Lichtsteiner, Alvaro Morata, Kingsley Coman, Paolo De Ceglie, Fernando Llorente, Luca Marrone, Simone Pepe, Roberto Pereyra, Stefano Sturaro.

20:13

Obok już prezentujemy składy wyjściowe Juventusu oraz Lazio!

20:07

Ekipę gospodarzy wita z kolei piosenka AC/DC pt. "Thunderstruck"!

20:06

Piłkarze obu drużyn wychodzą już na rozgrzewkę. Drużynę z Rzymu przywitały potworne gwizdy.

20:04

Kilka fotek z Juventus Stadium? Proszę bardzo :) Juventus StadiumJuventus StadiumJuventus Stadium

20:01

Na Juventus Stadium czekają nas wielkie piłkarskie emocje. Wprawdzie pierwszemu w tabeli Juventusowi tylko kataklizm mógłby odebrać kolejne scudetto, ale tracący do turyńczyków 12 punktów wicelider z Rzymu jest na fali. Lazio wygrało osiem ostatnich spotkań w Serie A i dzisiaj zrobi wszystko, żeby tę passę podtrzymać. Czekamy na wielki spektakl!

19:56

Witamy serdecznie z Juventus Stadium! Już za mniej więcej 50 minut rozpocznie się mecz lidera z wiceliderem Serie A! Juventus zmierzy się z Lazio! Czekamy na wielkie piłkarskie emocje!Ekstraklasa.net na Juventus Stadium! Juventus - Lazio!

18:00

Już w niedzielę 214. derby Mediolanu

18:00

14:30

Weekend z Serie A

Starcie na szczycie: Relacja LIVE! z Juventus Stadium W sobotni wieczór w ramach 31. kolejki Serie A zajmujący pierwsze miejsce w tabeli mistrz Włoch i ćwierćfinalista Ligi Mistrzów Juventus Turyn zmierzy się na własnym stadionie z drugim Lazio Rzym. Starcie na szczycie ligi włoskiej będziemy śledzić z trybuny prasowej 41-tysięcznego Juventus Stadium.

Weekend z Seria A: Będziemy na Juventus Stadium i San Siro