Sobota, 4 kwietnia 2015, godz. 21:00
Juventus TurynJuventus Turyn
2 : 0
95'

W tym momencie sędzia Piero Giacomelli kończy to spotkanie. Juventus Turyn pokonuje Empoli 2:0. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje.

94'

Tevez był głównym architektem tej akcji. Rozpędzony środkiem boiska wszedł w pole karne, oddał strzał, piłkę jeszcze odbił Sepe, ale tak niefortunnie, że skuteczną dobitką w prawy róg bramki popisał się Pereyra.

94'

2:0!!!!!!!!! GOLLLLLL!!!!!

92'

Przez chwilę leżał też Alvaro Morata, ale podniósł się po chwili.

91'

Verdi opuszcza boisko z pomocą medyków. Na boisko jednak już nie wróci i Empoli przez te ostatnie minuty grać będzie w 10.

90'

Aż 5 minut doliczył sędzia Giacomelli.

90'

Na boisku leży zawodnik Empoli. Andrea Barzagli faulował Verdiego i otrzymał za to przewinienie żółtą kartkę.

88'

Morata w indywidualnej akcji wszedł w pole karne, ale interwencja Ruganiego uratowała Empoli przed wrzutką turyńczyka. Rzut rożny.

87'

Ostatnia zmiana w zespole Massimiliano Allegriego. Jednak Arturo Vidal utykając opuszcza murawę, a na niej melduje się Simone Pepe.

86'

Vidal po pomocy sztabu medycznego wraca na boisko.

85'

Na murawie położył się Arturo Vidal, który nie oszczędzał się w tym meczu i w końcu odczuł jego skutki. Chilijczyk na moment opuści plac gry.

83'

Empoli pressingiem odbiera piłkę, walczą nadal podopiecznie Maaurizio Sarriego. Może coś się uda, może taka walka da im upragniony punkt?

80'

Z za szestnastki oddaje strzał po ładnej akcji Carlos Tevez, ale piłka mija bramkę z prawej strony.

79'

Na kartkę zasłużył w końcu Ricardo Saponara.

79'

I zmiana także w drużynie z Turynu. Stefano Sturaro schodzi, a wchodzi Roberto Pereyra.

77'

Kolejna ofensywna zmiana w drużynie Empoli. Puciarelli schodzi, a jego miejsce zajmuje Simone Verdi.

76'

15 minut do końca podstawowego czasu gry. Zieliński mocno zagrał w pole karne gospodarzy, ale na spalonym Puciarelli.

74'

Na boisku melduje się w końcu Piotr Zieliński. Polak zmienia Daniele Croce.

72'

Levan Mcedlidze wchodzi za aktywnego Maccarone.

71'

Juventus kontruje, ale zawodnicy ''Starej Damy" nie potrafią przypieczętować zwyciestwa.

69'

Puciarelli sam na sam z Buffonem, ten wyłuskał jednak piłkę z pod nóg napastnika gości. Puciarelli domaga się karnego, ale sędzia był dobrze ustawiony a napastnik trochę przyaktorzył.

67'

Llorente schodzi z boiska, a na placu gry pojawia się Alvaro Morata.

67'

Faul Mario Ruiego kończy się żółtą kartką dla zawodnika Empoli.

67'

Jeden z rezerwowych Juve już przygotowany do zmiany.

66'

Zawodnicy Empoli domagali się rzutu rożnego. Sędzia jednak uznał, że ostatni piłki dotchnął Puciarelli.

64'

Llorente zgrał do prawej strony do Sturaro, ale ten dał się ograć w prosty sposób i zabrał mu piłkę Hisaj.

63'

Rozgrzewkę rozpoczęli zawodnicy obu drużyn.

61'

Lichtsteiner wchodził z prawej strony, tam na piłkę w polu karnym czekali Llorente, Tevez i Vidal, ale Szwajcar zagrał za głęboko i piłkę wyłapał Sepe.

59'

Juventus nie jest tym Juventusem z pierwszej połowy. Gra Empoli wygląda bardzo dobrze, brakuje tylko kropki nad i.

57'

Kontra Juve, ale źle ustawił się Evra i obrońcy Empoli złapali Francuza na spalonym.

55'

Koronkowo znowu goście, grają tak jjak powinien grać Juventus. Ładnie przechodzą z obrony do ataku, muszą dużo biegać turyńczycy. To może się podobać.

54'

Coraz pewniej zawodnicy Empoli, kolejna wrzutka w pole karne gospodarzy, ale niestety nikogo tam nie było z graczy Maurizio Sarriego.

53'

Juventus Turyn - EmpoliJuventus Turyn - Empoli

52'

Powinna być bramka dla Empoli! Długa piłka do Puciarelliego, ale wyciągnął się jak struna Buffon, który nie dał się przelobować i wybił na korner.

51'

Ricardo Saponara ładnie strzela, ale czujny Buffon. Tak na raty broni pierwszy bramkarz Juve.

49'

Strzał z dalszej odległości Maccarone, ale daleko od bramki. Prostymi środkami próbują zagrozić bramce Buffona goście.

48'

Faul taktyczny Carlosa Teveza i żółta kartka dla Argentyńczyka.

48'

Evra z boku do Llorente, ale ten zwlekał i piłkę przejęli obrońcy gości.

47'

Dośrodkowanie w pole karne, ale pod piłką był Puciarelli i jego główka daleko minęła bramkę Buffona.

46'

Zawodnicy są już na placu gry. Nie ma zmian i od środka rozpoczynają grę zawodnicy Juventusu.

45'

Sędzia Giacomelli nie dolicza ani minuty. Po kontrowersyjnym rzucie wolnym wprost z pola karnego Juventus Turyn Prowadzi 1:0 z Empoli. Wracamy po krótkiej przerwie. Do zobaczenia.

44'

Jeszcze raz Tevez, ale znów piłkę łapie Sepe. Brawa dla bramkarza gości.

44'

Po dosyć naciąganym rzucie wolnym Tevez pocelował pod poprzeczkę. 1:0 dla Juve.

43'

GOLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!! TEVEZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

42'

Rzut wolny pośredni! Po akcji Sturariego, według sędziego Rugani podawał do Sepego.

40'

Valdifiori do Maccarone, ten z prawej strony pola karnego, na 16. metrze strzela, ale niecelnie. To była najlepsza sytuacja na prowadzenie gości.

37'

Kombinacyjną akcję Teveza z Vidalem przerywa Mario Rui. Dobra interwencja defensora gości.

37'

Z rzutu rożnego goście, jednak obrońcy wybijają za pole karne i z dystansu obok bramki Mario Rui.

34'

Wrzutka w pole karne, tam próbował Carlos Tevez, ale piłkę z przed nosa zgarnął mu Arturo Vidal, źle jednak pocelował głową Chilijczyk i obronił, choć niepewnie, Sepe.

32'

Maccarone z Saponarą znów postraszyli faworytów. Z prawej strony próbowali dwójkową akcją wejść w pole karne, na aut wybił piłkę jednak Bonucci.

31'

Empoli coraz odważniej. Teraz Saponara próbował wrzucać na Puciarelliego, ale dobrze zblokowali napastnika Empoli defensorzy ''Starej Damy".

30'

Tempo tego spotkania nie jest szaleńcze, ale jest na czym zawiesić oko.

29'

Ładna akcja drużyny gości. Podeszli pod pole karne rywali, ale tam przerwał ich atak Barzagli.

27'

Wrzutka w pole karne w poszukiwaniu Teveza, ale górą obrońcy gości.

26'

Agresywnie Juventus odbiera piłkę, ale nie będzie z tego kontry. Akcja przerwana.

26'

Teraz przez chwilę piłkarze Empoli pokazali, że potrafią się utrzymać dłużej przy piłce.

24'

Tevez długo biegł z piłką, ale oddał ją do Padoina a ten ją stracił. Może Tevez powinien strzelać w tej sytuacji.

23'

Długa piłka do Saponary i w akcji indywidualnej ten wywalczył rzut wolny.

22'

Tevez pozostawiony sam w polu karnym, jego strzał zablokowany przez jednego z obrońców Empoli.

21'

Hisaj się myli w prostej sytuacji, piłka trafia do Teveza, ale ten niecelnie pocelował w bramkę.

20'

20 minut za nami. Juventus Turyn pewnie prowadzi grę, ale nie ma na razie bramek w tym spotkaniu.

19'

Jednym zwodem Carlos Tevez ograł 2 zawodników w polu karnym i tylko świetna interwencja bramkarza Sepe uratowała Empoli od utraty bramki.

18'

Empoli w ostatnich 10. meczach przeciwko Juventusowi wygrało tylko raz i to 8 lat temu. W 2007 roku było to zwycięstwo w pucharze Włoch.

16'

Evra wrzuca, ale piłka trafia w zawodnika Empoli. Korner dla gospodarzy.

15'

Kontra Juventusu, idą trzema zawodnikami. Llorente do boku, ale piłkę wybijają obrońcy gości. Nie, jednak nie ma rożnego.

13'

Empoli tym razem już bliżej, ale przed polem karnym sytuację wyjaśnia Ogbonna.

12'

Piłkarze Empoli mają problemy z pressingiem gospodarzy. Kiedy zaczynają od bramki, piłkarze z Turynu szybko doskakują do nich i często odbierają piłkę.

11'

Rzut wolny z lewej strony boiska, piłka w pole karne Empoli i pewnie łapie Sepe.

10'

Próbują goście, ale podchodzą tylko do 30. metra i tam ich akcję się kończą. Ciężko będzie im przebrnąć przez obronę ''Starej Damy".

8'

Z rzutu wolnego Juve, niecelnie główkuje Bonucci.

8'

Maccarone pięknie zagrywa w pole karne, ale na spalonym Puciarelli.

6'

Sturaro ucierpiał w powietrznym pojedynku. Faulował Vecino.

3'

Llorente zabrał piłkę, podał do Teveza, Argentyńczyk oddał strzał, ale pewnie obronił Sepe.

2'

Po złym wybiciu bramkarza gości piłka odbiła się od Teveza, ale spadła wprost pod nogi obrońców Empoli.

3'

Natomiast na ławce Empoli obok Piotra Zielińskiego zasiedli: Pugliesi, Laurini, Signirelli, Mchedlidze, Tavano, Djousse El- Hadji, Verdi, Brillante, Tonelli, Bassi, Somma.

1'

Sędzia Piero Giacomelli gwizdnął w tym spotkaniu po raz pierwszy i zaczynamy starcie mistrzów Włoch z Empoli.

20:59

Ze składami możecie się zapoznać na naszej stronie a o to ławki rezerowych. Juventus: Chiellini, Pepe, De Ceglie, Morata, Vitale, Storari, Matri, Rubinho, Perreyra, Marrone.

20:58

Ostatnim akordem 29. kolejki Serie A będzie starcie Juventusu Turyn z Empoli. Faworyt jest jeden, ale Juventus męczy się ostatnio w spotkaniach włoskiej ekstraklasy i wygrywa w większości po 1:0. Natomiast Empoli jest na pozycji dającej gwarancję utrzymania się. Nad spadkowym miejscem ma 11 punktów przewagi i wydaje się, że drużyna Maurizio Sarriego utrzyma się i będziemy ją mogli oglądać w przyszłym sezonie Serie A. My mamy nadzieje, że trener gości wpuści na plac gry Piotra Zielińskiego. Zapraszamy na relecję.