Poniedziałek, 9 marca 2015, godz. 21:00
Juventus TurynJuventus Turyn
1 : 0
95'

Koniec meczu!!! Juve wygrywa po kapitalnej bramce Pogby. Za wspólnie spędzony czas dziękuje Sebastian Chmielak, do usłyszenia!

92'

4 minuty doliczone.

92'

Zaza ukarany żółtą kartką, za zagranie piłki ręką.

89'

Czy gości będzie stać na skuteczną odpowiedź?

87'

Barzagli za Teveza, zmiana defensywna w ekipie gospodarzy.

85'

Lazarević pojawi się za Misirolliego.

83'

Kapitalne uderzenie zza pola karnego, bramkarz gości bez szans, czyżby po meczu?

82'

Pogba!!! Jednak to Juve strzela 1:0!!!!!

81'

Goście kapitalnie graja w defensywie, Juve mimo przewagi nie potrafi strzelić bramki.

81'

defensywa Sassuolo radzi sobie z rzutem wolnym wykonywanym przez Teveza, będzie kolejny korner.

80'

Magnanelli faulował Pogbę pod polem karnym, kolejna kara indywidualna.

79'

Na boisku pojawił się Chibsah za Brighiego

78'

Pogba ewidentnie faulował przeciwnika, nakładką. Żółta kartka!

76'

Wykrakałem, Llorente odwrócił się z piłką na piątym metrze, ale uderzył za słabo!!!

76'

Jak na razie, Lorente i Pepe są niewidoczni po wejściu na boisko...

74'

Atak pozycyjny gości, jednak Taider stracił piłkę... ale Juve tez gra niedokładnie.

72'

Bonucci uderzył z dystansu, Consigli wybił piłkę na korner!

72'

Taider za Sansone, pierwsza roszada w ekipie gości

71'

64% do 36% jeżeli chodzi o posiadanie piki na korzyść Juve.

69'

Kontra gości, Sansone wywalczył rzut rożny.

69'

Sansone ukarany żółtym kartonikiem za przytrzymywanie Bonucciego.

68'

Kolejny, długi atak pozycyjny gospodarzy przerwany przewinieniem na defensorze Sassuolo.

65'

Kontuzja jednego z gości, gra chwilowo przerwana.

64'

Pepe szukał dośrodkowaniem Teveza, ale defensywa Sassuolo jak na razie jest bezbłędna.

63'

Fernando Llorente za Moratę.

62'

Simone Pepe za Roberta Peryerę oraz....

62'

Morata odebrał piłkę Acerbiemu, oddał strzał, ale se nieznacznie pomylił!

61'

Juve teraz długo utrzymuje się przy piłce, chwila oddechu gospodarzy.

57'

Tevez z 13. metra tuz obok słupka!!!!

57'

Jeden z niewielu wypadów gości, piłka zagrywana do Zazy, ale napastnik zielono-czarnych nie dociera do piłki.

54'

Juventus zamknął na własnym polu karnym Sassuolo, goście bardzo ofiarnie graja w defensywie i to jak na razie przynosi skutek.

53'

Stara Dama przycisnęła, co chwila piłka znajduje się w polu karnym gości, kolejny korner Juve.

51'

Pogba uderzył zza pola karnego, tuz obok bramki!!!

50'

Alessandro Longhi próbował dośrodkować z lewej strony, ale piłka opuściła boisko.

49'

Juve od początku, długo utrzymuje się przy piłce.

47'

Oba zespoły przystąpiły do drugiej części spotkania bez zmian.

46'

Tym razem od środka zaczynają gospodarze, gramy!!!!

60'

statystyki

46'

Koniec pierwszej połowy, do przerwy bez bramek. Goście grają bardzo ambitnie, a Juve jest nieskuteczne i nie gra dziś zbyt dobrze.

45'

Vidal uderzył z 16. metra!! Było blisko!!!

43'

Morata złamał z lewego skrzydła do środka i uderzył na bramkę gości, jednak strzał Hiszpana był niecelny.

42'

Obie ekipy zwiększyły tempo.

41'

Goście wybijają daleko piłkę.

40'

Tevez wywalczył kolejny korner dla Juve.

39'

Sansone uderzył z rzutu wolnego, ale piłkę bez problemu łapie Storari.

38'

Tevez fauluje Zaze, tuz przed polem karny Storariego, żółta kartka!!!!

37'

Posiadanie piłki 62% do 38% na korzyść Starej Damy.

34'

Consigli piąstkował uderzenie jednego z piłkarzy Juve.

33'

Vidal faulowany przez Missiroliego, gdyby nie było przewinienia goście wyszli by 4 na 2.

33'

Nadal na Juventus Stadium, 0:0

31'

Morata zakręcił defensywa Sassuolo, jednak nikt nie wykorzystał jego dośrodkowania.

30'

Giorgio Chiellini minimalnie przeniósł piłkę nad bramką.

29'

dwójkowa akcja Evry i Pogby kończy się rzutem rożnym.

26'

MiSSIROLLI za zagranie ręką ukarany żółtą kartką.

24'

Berardi uderzył zza pola karnego, ale strzelił "Panu Bogu w okno"

24'

Teraz faulowany Sansone, dosyć wyrównane widowisko na stadionie w Turynie.

23'

Wrzutka Beardiego z rzutu wolnego przelatuje obok bramki,.

22'

Morata pociągnął lewą stroną, piłka trafiła na 15. metr do Teveza,a ten huknął mocno nad bramką.

20'

Atak pozycyjny gospodarzy, ale futbolówka po zagraniu Lichtsteienra ląduje w rękawicach bramkarza gości.

18'

Na razie, bez 100% sytuacji....

17'

Rzut wolny dla gospodarzy, Tevez zagrał w pole karne, a odważnie interweniuje daleko od bramki Andrea Consigli

16'

Rzut wolny dla gości, mocne zagranie w pole karne, ale defensywa Juventusu sobie bezbłędnie radzi we własnym polu karnym.

13'

Teraz również bardzo nieclenie strzelał Vidal. Juve gra nerwowo.

13'

Szybkie rozegranie, piłka dociera do Marchisio, ale Włoch strrela bardzo niecelnie.

12'

Z dwoma rzutami rożnymi poradziła sobie defensywa Juve, będzie czwarty stały fragment gry.

11'

Niepewna interwencja jednego z defensorów, piłka mija bramkę gości, będzie korner.

10'

Kontra gości, ale Sansone znowu podał źle i stracił piłkę.

9'

Defensywa wybija piłkę, ale przy piłce nadal Juve.

9'

Alvaro Morata wywalczył pierwszy korner w tym spotkaniu.

7'

Szybkie tempo pierwszych minut, Sassuolo nastawia się na kontry.

6'

Stephan Lichtsteiner uderzony w twarz, szwajcar leży na murawie, a goście wybijają piłkę w aut.

5'

W środkowej strefie boiska faulowany Domenico Berardi.

4'

Rajd Nicola Sansone ale Woch źle podaje piłkę do Zazy i strata piłki przez gości.

3'

Juve gra dziś w biało-czarnych strojach,a goście w niebieskich strojach.

1'

Pierwsza szansa Sassuolo, Storari zmuszony do szybkiego wybicia piłki.

21:02

Od środka rozpoczynają goście, gramy!!!

21:02

Przed pierwszym gwizdkiem, minutą ciszy uczczono pamięć jednego z sędziów.

20:58

Na Stadionie w Turynie właśnie rozbrzmiewa hymn gospodarzy.

20:41

składy

20:39

Rezerwa gości: Pomini, Polito – Lazarević, Chibsah, Natali, Biondini, Taïder, Floccari, Fontanesi, Bianco, Floro Flores, Donis.

20:37

Rezerwowi Juve: Rubinho, Audero – Barzagli, Ogbonna, De Ceglie, Padoin, Sturaro, Pepe, Llorente, Matri.

19:05

Tabela Serie A po niedzielnych spotkaniach:

serie A

19:04

Trener Massimiliano Allegri nie skorzysta dziś z Kwadwo Asamoah, Andrei Pirlo, Luci Marrone i Martina Caceresa. Goście przyjadą do stolicy Piemontu bez Gianluci Pegolo, Emmanuele Terranovy, Luci Anteia i Paolo Cannavaro.

19:04

Z ostatnich pięciu pojedynków tych drużyn, trzy padły łupem "Starej Damy", a dwa zakończyły się remisami. W październik pojedynek Sassuolo z Juve na Stadio Alberto Braglia zakończył się remisem 1:1

18:59

Sassuolo z 29 punktami na koncie zajmuje aktualnie bezpieczne, 13. miejsce.

18:58

Sassuolo natomiast nie marzy o niczym innym, jak o spokojnym utrzymaniu się w Serie A. Podopieczni Eusebio Di Francesco spisują się dosyć przyzwoicie w obecnym sezonie, choć ostatnio zaliczyli serię trzech porażek z rzędu - 1:3 z Fiorentiną, 0:2 z Napoli i 0:3 z Lazio Rzym.

18:55

Przewaga nad druga Romą wynosi osiem oczek, a przy ewentualnym, dzisiejszym zwycięstwie wzrośnie ona do 11 punktów. Przypomnijmy, ze Roma w tej serii gier bezbramkowo zremisowała z Chievo Werona.

18:45

Gospodarze dzisiejszego pojedynku mają na koncie 58 punktów, co daje im pierwsze miejsce w tabeli włoskiej ekstraklasy.

18:41

W ostatnim spotkaniu na szczycie Serie A, Juve zremisowało 1:1 z Romą, która przez prawie 30 minut spotkania musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Vasilisa Torosidisa.

18:40

Bianconeri dalej szlifują serię spotkań bez porażki, a dodatkowo podopieczni Massmiliano Allegriego wygrali mecz w ćwierćfinale Ligi Mistrzów z Borussią Dortmund 2:1. "Stara Dama" ostatni ligowy pojedynek przegrała z Genoą 1:2, a miało to miejsce ponad cztery miesiące temu.

18:27

Witamy serdecznie, punktualnie o 21, zakończa się zmagania 26. kolejki Serie A, a ostatnim aktem rywalizacji będzie starcie Juve z Sassuolo.