AS RomaAS Roma
1 : 1
Juventus TurynJuventus Turyn
22:53

Dopiero czerwona kartka dla Torosidisa i gol Teveza rozkręciły spotkanie, gospodarze grali ambitnie iw osłabieniu odprowadzili do wyrównania. Za uwagę dziękuje Sebastian Chmielak. Dobranoc!

93'

Ostatni gwizdek sędziego, koniec spotkania!!! ROMA - jUVE 1:1.

90'

Arbiter doliczył 3 minuty!

90'

Padoin za Lichtsteinera.

88'

Przez ponad 10 minut dłużej utrzymują się przy piłce gospodarze, mimo, że grają w osłabieniu.

85'

Vidal, żółta kartka!!!

83'

Coman za Moratę

83'

Nainggolan z trzydziestego metra o ziemi!!! Broni Buffon.

81'

Iturbe uderzył z kilkunastu metrów, obok bramki, Roma poczuła szansę!!! Dobre zmiany Rudiego Garcii!!

80'

Radja Nainggolan powalił jednego z rywali, kolejna kartka!

79'

Malijczyk wykorzystał rzut wolny Florenziego i głowa pokonał Buffona!!

78'

Keita!!!! 1:1!!!!!!!

77'

Chiellini fauluje Iturbe, żółta kartka!

76'

Iturbe faulowany przez Vidala!!! Będzie rzut wolny dla gospodarzy.

73'

Zmiana nr 3, Nanggolan za De Rossiego

73'

Manolas główkował po rzucie wolnym, ale fantastycznie broni Buffon!!!

72'

Iturbe za Tottiego.

72'

Atak pozycyjny gospodarzy, Marchisio przerywa akcję i żółta kartka dla zawodnika Juve.

68'

Tevez zablokowany na 10. metrze przez Manolasa!!!

68'

Czy Roma się podniesie?

66'

Pereyra z lewej strony pola karnego uderzył w boczną siatkę!!!

66'

Florenzi za Ljajicia

65'

Kapitalne uderzenie Argentyńczyka, De Sanctis nawet nie drgnął!!!

64'

Tevez!!!! 1:0!!!! Ależ bramka z rzutu wolnego!!!!

63'

Torosidis potrącił Vidala przed polem karnym, druga żółta kartka dla Greka, czerwona kartka!!!

61'

W dzisiejszym meczu oglądamy więcej żółtych kartek niż sytuacji bramkowych.

60'

Mapou Yanga-Mbiwa tym razem ukarany "żółtkiem".

57'

Pjanić i kolejna kartka...

57'

Gospodarze nadal bez strzału....

55'

Adam Ljajić zagrywał z rzutu wolnego, ale piłką po przedłużeniu głową ląduje w rękawicach Buffona.

54'

Morata faulował jednego z defensorów Romy, żółta kartka dla Hiszpana.

54'

Ależ walka na boisku!!! Gwizdek arbitra milczy...

52'

Teraz na strzał zdecydował się Stephan Lichtsteiner, ale również uderzenie Szwajcara było niecelne.

51'

Pereyra wypuścił po lewej stronie Vidal, a ten uderzył z lewej nogi tuż obok bramki!!! To najlepsza sytuacja w dzisiejszym meczu!

50'

Nadal spokojne tempo zawodów, czy doczekamy się bramek?

49'

Vidal strzelał z 16. metrów, ale Chilijczyk został zablokowany...

47'

Jak na razie trenerzy nie dokonują zmian w swoich zespołach.

46'

Zaczynamy!!! Oby druga odsłona była ciekawsza!!!

22:03

Obie ekipy wracają na boisko!!!

46'

Koniec pierwszej, nudnej części spotkania, do przerwy bez bramek na Stadio Olimpico.

43'

Piłka ląduje w rękawicach De Sanctisa.

42'

Prawą stroną szarżował Carlos Tevez oddał strzał ,a piłka przeleciała obok bramki, ale będzie korner dla Juve.

41'

Torosidis zdecydował się na indywidualną akcję, a nieprzepisowo powstrzymujący Greka Evra zostaje ukarany żółtą kartką.

39'

Jak na razie ten mecz to kit, anie hit... czy doczekamy się sytuacji bramowych?

37'

W międzyczasie De Rossi ukarany kartonikiem.

35'

Alvaro Morata świetnie powstrzymany przez Seydou Keitę!!! Świetny powrót MALIJCZYKA!

25'

Dosyć nudny mecz na Stadio Olimpico, jedne strzał po 26 minutach to za mało....

24'

Era podłączył się z lewej strony zagrał piłkę na środek pola karnego, ale nikt tej piłki nie przejął!

22'

21'

Pereyra zagrywał wzdłuż bramki do koelgi z zespołu, ale interwencja Manoalsa udana, choć piłka minęła o centymetry bramkę De Sanctisa.

19'

Torosidis ukarany żółtą kartką, pierwsze upomnienie w dzisiejszym meczu.

15'

Teraz to gospodarze przejęli inicjatywę, teraz Ljajić wypchnięty z pola karnego.

12'

Roma konstruuje długi atak pozycyjny....

9'

Posiadanie piłki: 5!5 do 49% na korzyść lidera Serie A.

8'

Roma ma problemy, aby przedostać się pod pole karne Starej Damy.

7'

Kolejny korner dla Juventusu.

7'

Arturo Vidal uderzył zza pola karnego, ale obok bramki.

6'

Tevez na krótko rozegrał rzut rożny z jednym z kolegów, ale zawodnicy Juve szybko stracili piłkę,a próba kontry Romy zakończyła się fiaskiem.

4'

Pierwszy korner dla gości

2'

Roma w swoich bordowych koszulkach z białymi spodenkami, a Juve w swoich biało-czarnych strojach.

1'

Ostre faule gospodarzy w pierwszych sekundach, zapowiada się na twardy mecz.

21:04

Gramy!!!!

21:02

Obie ekipy już na murawie!!!

20:58

Za chwilkę najprawdopodobniej zaczniemy, bo już słychać hymn Romy.

20:50

Spotkanie nie rozpoczęło się o zaplanowanej godzinie, czekamy na na pierwszy gwizdek arbitra

20:36

Rezerwa gości: Rezerwowi: Storari, Rubinho, Barzagli, Ogbonna, De Ceglie, Padoin, Pogba, Pepe, Coman, Llorente, Matri

20:25

wyjściowa jedenastka gości: skład Juve

20:25

skład Romy: skład Romy

20:15

Ławka gospodarzy: Skorupski, Astori, Spolli, Cole, Florenzi, Nainggolan, Paredes, Ucan, Iturbe, Verde

20:03

W rundzie jesiennej Juve wygrało u siebie z Romą 3:2 po kontrowersyjnym meczu, zobaczymy, czy dziś również będzie grad bramek.

20:01

W ostatnich pięciu pojedynkach pomiędzy ekipą z Rzymu , a Juventusem, wszystkie emcze kończyły się zwycięstwem którejś z drużyn: trzy razy wygrało Juve, a dwa mecze padły łupem Romy.

19:59

porównanie ekip

19:56

Roma musi sobie poradzić dziś bez Strootmana, Balzarettiego, Castana, Ibarbo, Lobonta i Maicona. Juve natomiast pojawiło się w Rzymie bez Asamoaha, Romulo, Marrone, Pirlo oraz Pogby.

19:53

Tak prezentuje sie tabela przed dzisiejszym hitem:

tabela Serie A

19:51

Stara Dama jest natomiast od piętnastu spotkań niepokonana w lidze, ostatni raz turYńczycy przegrali z GENOĄ 1:2. W ostatnim meczu Juventus pokonał 2:1 Atalantę Bergamo.

19:48

Giallorossi zajmują drugie miejsce w tabeli i do liderującego Juve tracą dziewięć oczek.

19:45

Rzymianie są królami remisów, na osiem spotkań ligowych w 2015 roku, aż sześc zakończyło sie podziałem punktów, ostatnio podopieczni Rudiego Garcii zremisowali 1:1 w Weronie z Hellas.