Czwartek, 27 listopada 2014, godz. 21:05
Torino FCTorino F.C.
0 : 0
club bruggeClub Brugge
22:58

Po wyrównanej pierwszej połowie, po przerwie zdecydowanie lepsi byli gospodarze. Stworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych, jednak genialnie dysponowany tego dnia Ryan nie dał się pokonać ani razu. To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

94'

Koniec! Bezbramkowy remis w Turynie!

94'

A teraz żółta kartka dla Molinaro

93'

Żółty kartonik także dla Mechele. Obaj panowie zaliczyli małe starcie kogutów i arbiter rozsądził to w taki sposób.

93'

Żółtą kartkę dostał Jansson

92'

Bovo dośrodkował z rzutu wolnego, ale obrońcy gości wybili pilkę

91'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

A teraz Ryan otrzymał żółtą kartkę, chyba za grę na czas.

89'

Ryan, co też on wyprawia w tej bramce! Znów popisał się genialnym refleksem, tym razem po uderzeniu głową Larrondo z bliskiej odległości!

88'

Roszada też u gospodarzy, Larrondo wchodzi za Martineza

87'

De Sutter melduje się na boisku, a zmienia on Castillo

86'

Znowu było gorąco pod bramką Belgów, ale w kapitalnej sytuacji pomylił Darmian!

86'

Ryan, ależ on jest dzisiaj dysponowany! Po dośrodkowaniu i wybiciu piłki z pola karnego, trafiła ona do Molinaro, ale jego uderzenie fantastycznie obronił bramkarz gości!

84'

Darmian był teraz faulowany blisko pola karnego rywali przez De Bocka, który otrzymał za to żółtą kartkę. Dobra okazja dla Torino

82'

Jansson oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale piłka poleciała dość daleko od bramki

81'

Amauri oddał strzał z okolicy szesnastego metra, ale został zablokowany

79'

Żółtą kartkę otrzymał Gazzi

79'

Siadło nam tempo tego spotkania. Więcej niestety mamy teraz walki w środku pola niż rozgrywania piłki

77'

Vives wchodzi na boisko, a schodzi z niego Benassi

76'

Molinaro dośrodkował z lewej strony boiska, ale Ryan znów interweniował bez problemu

75'

Duarte faulował Benassiego w środkowej strefie boiska

73'

Długie zagranie w kierunku Amauriego, ale ten oddał za lekki strzał, by sprawić problemy Ryanowi

71'

El Kaddouri oddał strzał z dystansu, ale dość mocno się pomylił

69'

Darmian starał się dośrodkować z prawej strony boiska, ale został zablokowany

67'

Dużo prostych błędów popełniają goście. Teraz mieliśmy próbę długiego zagrania w kierunku Felipe Gedoza, oczywiście była ona niedokładna

65'

Dobry strzał z dystansu oddał Benassi, ale Ryan znów popisał się świetną interwencją!

64'

Molinaro oddał strzał z dystansu, ale wyraźnie się pomylił. Grę od bramki wznowi Ryan

63'

A za Vazqueza Rafaelov

62'

Dwie zmiany w ekipie gości. Za Silvę wchodzi Vormer

61'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

59'

Molinaro dośrodkował w pole karne, ale Ryan spokojnie złapał piłkę

58'

Żółta kartka dla Castillo, za faul na rywalu

57'

Ryan, co za dyspozycja! Fenomenalny refleks po strzale głową Martineza!

57'

Ryan, ależ refleks! El Kaddouri przeprowadził indywidualną akcję, wyszedł sam na sam, ale bramkarz gości znów świetnie się spisał!

56'

Rozciągnięcie gry na lewą stronę, w kierunku Molinaro, ale piłka jaką otrzymał, była zagrana za lekko. Od bramki goście

54'

Spokojnie, długo wymieniają teraz podania goście, choć robią to głównie na własnej połowie

52'

Vazquez zdecydował się na strzał z rzutu wolnego, ale Bovo wybił piłkę na rzut rożny

51'

Moretti ukarany żółtą kartką, za zagranie piłki ręką

50'

Felipe dośrodkował z rzutu wolnego, ale choć jeden z jego kolegów oddał strzał głową, to bramkarz spokojnie złapał piłkę

49'

Gazzi faulował Meuniera i goście będą mieli dobrą okazję do dośrodkowania

48'

Wszystko wygląda na to, że zawodnik Brugge zaraz wróci na boisko, tymczasem wznawiamy grę

47'

Mechele leży teraz na boisku po starciu z Morettim i potrzebna jest pomoc lekarzy

46'

Sędzia z Holandii daje znak, zaczynamy drugą połowę spotkania

21:53

To była naprawdę bardzo dobra, ciekawa pierwsza połowa. Jedni i drudzy stworzyli sobie kilka niezłych okazji podbramkowych i gra jest toczona w świetnym szybkim tempie. Nie mamy, co narzekać, no może tylko na brak goli... Te jednak - miejmy nadzieję - padną już po przerwie

46'

I teraz pan Bas Nijhuis zaprosił piłkarzy na przerwę

45'

Minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

44'

El Kaddouri faulowany przez Benassiego i chyba zawodnik Torino powinien dostać za to starcie drugą żółtą kartkę. Arbiter postanowił go jednak oszczędzić

42'

Vezquez zdecydował się na strzał z powietrza sprzed pola karnego, ale pomylił się i to dość wyraźnie

40'

A teraz Amauri uderzał głową po kolejnej wrzutce Bovo z narożnika boiska, ale został zablokowany

40'

Było groźnie! Bovo dobrze dośrodkował z rzutu rożnego, ale Moretti w idealnej sytuacji nie trafił w piłkę!

39'

Kolejne dośrodkowanie Darmiana, kolejne zablokowane. Rzut rożny

38'

Benassi otrzymał żółtą kartkę za nieprzyjemny faul na rywalu

37'

Molinaro dośrodkował z lewej strony boiska, ale zrobił to bardzo słabo i piłka wyszła na aut bramkowy

36'

Bovo nieźle dośrodkował z rzutu wolnego, ale Ryan wypiąstkował piłkę z własnej szesnastki

34'

Ładna, szybka kontra w wykonaniu Torino, zakończona jednak niedokładnym dograniem piłki ze strony Darmiana

32'

Darmian oddał strzał sprzed pola karnego, jednak nie trafił w światło bramki

31'

Dobre, szybkie tempo oglądamy od początku tego spotkania. Widać, że jednym i drugim zależy na tym, żeby już dzisiaj zapewnić sobie awans

29'

Silva oddał strzał z dystansu, ale Padelli złapał futbolówkę. Choć na raty

28'

Castillo starał się oddać strzał głową po dośrodkowaniu z prawej strony boiska, ale nie trafił w piłkę

26'

Ryan, co za interwencja! Kaddouri zagrał prostopadłą piłkę do Martineza, a tego w sytuacji sam na sam w fenomenalny sposób zatrzymał bramkarz gości!

24'

Darmian dośrodkował z prawej strony boiska, ale Simons wybił piłkę na rzut rożny

22'

Vazquez! Świetny, ale minimalnie niecelny strzał sprzed szesnastki!

20'

To mogła być bramka! Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska strzał z bliskiej odległości oddał Castillo, ale świetny refleks bramkarza uratował gospodarzy!

18'

Vazquez oddał strzał sprzed pola karnego, ale trafił w plecy Castillo

16'

Castillo faulował w polu karnym rywala Janssona

14'

Moretti oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafił nawet w bramkę

13'

Darmian zaatakował prawą stroną, jednak jego dośrodkowanie zostało zablokowane. Rzut rożny dla turyńczyków

12'

Długa piłka z głębi pola w kierunku Amauriego, jednak ten był na spalonym

10'

Darmian dośrodkował z prawej strony boiska, ale Martinez, który starał się oddać strzał przewrotką, nie trafił w piłkę

9'

Niezły strzał sprzed szesnastki oddał przed chwilą Benassi, ale Ryan spokojnie złapał piłkę

8'

Dobre dośrodkowanie z prawej strony w pole karne gospodarzy, ale tam Nicolas Castillo faulował jednego z rywali

6'

Amauri zaatakował prawą stroną boiska, jednak jego dośrodkowanie zostało zablokowane i przy piłce już są goście

5'

Martinez oddał strzał z dystansu, ale zrobił to za lekko i nie mógł sprawić bramkarzowi żadnego problemu

4'

Benassi zagrał przed chwilą ładną prostopadłą piłkę do Amauriego, ale ten nie zdołał jej opanować

3'

Spokojny początek meczu z obu stron, ani jedni ani drudzy nie zdecydowali się jeszcze na jakiś szybszy atak

1'

Arbiter daje znak, zaczynamy!

21:03

Piłkarze obu drużyn pojawili się na murawie, za nami hymn Ligi Europy - za chwilkę startujemy!

20:52

Jak widać, z polskiego pojedynku nici. Waldemar Sobota nie znalazł się nawet w kadrze meczowej, a Kamil Glik rozpocznie mecz na ławce rezerwowych. Podobnie jak Rafaelov, który w poprzednim meczu belgijskiej ekipy z Kopenhagą strzelił trzy gole

20:48

Ławka gospodarzy: Gillet, Maksimović, Glik, Vives, Mino, Larrondo, Quagliarella

20:47

Ławka gości: Doudis, De Fauw, Rafaelov, Vormer, De Sutter, Izquiredo, Storm

20:44

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów, a za chwilkę dorzucimy do nich ławki rezerwowych. Tymczasem zapoznajcie się z zapowiedzią tego meczu

20:40

Witamy! Już tylko około 25 minut zostało do rozpoczęcia spotkania pomiędzy Torino, a Club Brugge, zapraszamy na relację live z tego widowiska