0 : 4
club bruggeClub Brugge
1. połowa0 : 3
20:53

Bolesna lekcja futbolu dla gospodarzy. Ekipa z Belgii przyjechała, zrobiła swoje i bez najmniejszych kłopotów pokonała duńskiego przeciwnika. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

93'

KONIEC! Brugge wysoko ogrywa Kopenhagę!

91'

Mieliśmy dośrodkowanie w pole karne gości z rzutu wolnego, ale w polu karnym Delaney faulował Ryana

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

89'

Kacaniklić zdecydował się na strzał z dystansu, ale Szwed dość mocno się pomylił

87'

A w drugim meczu tej grupy HJK Helsinki prowadzi z Torino już 2:0

86'

Toutouh teraz dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale piłka wyszła na aut bramkowy

84'

Toutouh oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet w bramkę

83'

Było blisko gola! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego groźnie głową uderzał Delaney, ale kapitalnym refleksem popisał się Ryan!

82'

Amankwaa zaatakował prawą stroną i dośrodkował, ale obrońcy Brugge wybili piłkę

80'

De Ridder oddał strzał sprzed pola karnego, ale Ryan chwycił futbolówkę

79'

Spokojnie, długo utrzymują się przy piłce goście

77'

Felipe Gedoz schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Waldemar Sobota

76'

De Ridder oddał strzał sprzed pola karnego, ale bramkarz z trudem, ale odbił piłkę

74'

Żółtą kartką ukarany Delaney

73'

Kacaniklić znów dośrodkowywał z lewej strony boiska, ale obrońcy gości ponownie wybili piłkę

71'

Fernando wychodził przed chwilą sam na sam z bramkarzem, ale wcześniej był na spalonym

70'

Gislason ładnie zaatakował prawą stroną boiska, ale całą akcję skończył strzałem, który został zablokowany

68'

Gislason oddał strzał głową po dośrodkowaniu Kacaniklicia z rzutu rożnego, ale piłka minęła bramkę

67'

Kacaniklić dośrodkował z rzutu wolnego, ale zrobił to bardzo słabo i piłkę mają już goście

66'

Tymczasem w innym meczu tej grupy HJK Helsinki sensacyjnie prowadzi z Torino 1:0

65'

Druga zmiana u gości, za Vazqueza wchodzi Fernando

64'

Kacaniklić zaatakował lewą stroną boiska, ale wywalczył tylko rzut rożny

63'

Żółta kartka dla Mathiasa Jorgensena

62'

Ostatnia zmiana gospodarzy, Bengtssona zastępuje Toutouh

61'

Vazquez ładnie rozciągnął grę na lewo do Castillo, ten dośrodkował wzdłuż bramki, a tam na piłkę czekał Vormer, który nie miał problemu z wpakowaniem jej do siatki!

60'

GOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Vormer i jest już 4:0 dla gości!

58'

Żółtą kartką ukarany Steve de Ridder

57'

Thomas Meunier dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił za mocno i piłka wyszła na aut bramkowy

57'

Po raz pierwszy szybciej zaatakowali goście w drugiej połowie, ale uderzenie Gedoza zostało zablokowane

56'

Bengtsson dośrodkował teraz z lewej strony boiska, ale belgijscy obrońcy wybili piłkę z własnej szesnastki

55'

Bengtsson również uderzył na bramkę, ale i on został zablokowany

54'

Na strzał sprzed pola karnego oddał Amankwaa, ale został zablokowany

53'

Brakuje dokładności gospodarzom. Teraz z głębi pola zagrywał Delaney, ale piłka wyszła na aut bramkowy

51'

Kacaniklić dośrodkował z lewej strony boiska, ale obrońcy drużyny belgijskiej wybili piłkę

50'

Troszkę dłużej przy piłce utrzymuje się Kopenhaga. Zobaczymy, co z tego wyniknie

48'

Spokojny początek z obu stron. Ani jedni ani drudzy nie zdecydowali się jeszcze na jakiś szybszy atak po przerwie

46'

I wznawiamy grę

46'

Roszada też u gości, za De Suttera wchodzi Castillo

46'

I od razu mamy drugą zmianę u gospodarzy. Amartey schodzi, wchodzi Delaney

19:48

Tego nie spodziewał się chyba nikt. Goście z Belgii są dużo bardziej konkretni i konsekwentni i ich prowadzenie 3:0 jest jak najbardziej zasłużone. Zobaczymy, czy gospodarze będą jeszcze w stanie odpowiedzieć po przerwie

46'

I właśnie teraz arbiter zakończył pierwszą połowę

46'

Thomas Meunier dostał żółtą kartkę

44'

Kacaniklić zaatakował indywidualnie i upadł w polu karnym, ale sędzia nie dał się nabrać i nie wskazał na wapno

44'

Amankwaa teraz dośrodkowywał z prawej strony, ale obrońcy Brugge znów dobrze sobie poradzili

43'

Claudemir dośrodkował z prawej strony boiska, ale zrobił to niedokładnie. Przy piłce goście

42'

Długo budowali swoją akcję piłkarze Kopenhagi, ale wszystko świetnie przerwał Gedoz

40'

Mieli dobrą okazję do kontry goście, ale Vazquez zepsuł wszystko niedokładnym podaniem w kluczowej fazie akcji

38'

Długo, spokojnie rozgrywają piłkę gospodarze. Czy będą w stanie strzelić gola jeszcze przed przerwą?

36'

Danny Amankwaa, który przed chwilą wszedł na boisko, stracił piłkę w środku pola, przejął ją De Sutter, który podał z kolei do Rafaelova. Izraelczyk oddał świetny strzał zewnętrzną częścią stopy sprzed pola karnego i pokonał bramkarza!

35'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! 3:0 dla gości, hat-trick Rafaleova!

34'

I już mamy zmianę w ekipie gospodarzy! Joergensen schodzi z boiska, a w jego miejsce widzimy Amankwę

32'

Żółtą kartką ukarany Amartey

31'

Świetna akcja belgijskiej ekipy, tym razem prawą stroną! Meunier dośrodkował z prawej strony, De Sutter zgrał piłkę głową, a Rafaelov fantastycznym strzałem pod poprzeczkę z ostrego konta pokonał Andersena!

30'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co za strzał Liora Refaelova, 2:0 dla gości!

29'

Mathias Jorgensen zagrał długą piłkę z głębi pola, ale zrobił to niedokładnie. Od bramki grę wznowią goście

27'

I znowu groźnie lewą stroną zaatakował Brugge! Felipe Gedoz oddał świetny strzał sprzed pola karnego, ale równie dobrze interweniował bramkarz gospodarzy!

26'

Kolejna ładna akcja lewą stroną w wykonaniu gości, ale arbiter odgwizdał pozycję spaloną De Fauw

25'

Meunier dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy wybili piłkę

23'

Długo budowali swoją akcje goście, ale wszystko skończyło się niedokładnym podaniem z głębi pola. Przy piłce już Kopenhaga

21'

A teraz Meunier oddał niecelny strzał

20'

Słupek! Długo podania wymieniali goście, piłkę w polu karnym dostał Victor Vazquez, ale piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek!

19'

Gislason oddał strzał sprzed pola karnego, ale spokojnie Ryan złapał piłkę

17'

Gislason oddał strzał sprzed pola karnego, ale nie trafił nawet bramkę

15'

Kolejna wrzutka z lewej strony w pole karne gości, ale spokojnie interweniował bramkarz

14'

Kacaniklić oddał strzał z rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur

12'

Meunier oddał strzał z prawej strony boiska, ale bramkarz spokojnie złapał piłkę

11'

Teraz troszkę dłużej goście utrzymują się przy piłce, ciekawe, co z tego wyniknie

10'

Niezłą akcję przeprowadzili gospodarze, ale wszystko niedokładnym, podaniem zepsuł Kacaniklić

8'

Ładna akcja gości, lewą stroną pociągnął z piłką Felipe Gedoz, zagrał ją w pole karne, a tam Refaelov strzałem z ostrego konta pokonał bramkarza! Błąd popełnił Stephan Andersen, który powinien obronić to uderzenie.

7'

GOOOOOOOOOOOL!! Refaelov, 1:0 dla gości!

5'

Jorgensen oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale nie trafił nawet w bramkę

3'

Thomas Meunier zaatakował prawą stroną boiska i dośrodkował, ale bramkarz spokojnie złapał piłkę

2'

Gedoz oddał teraz pierwszy strzał na bramkę sprzed pola karnego, ale został zablokowany

1'

Arbiter z Niemiec daje znak, goście zaczynają to spotkanie

18:56

Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy ten mecz!

18:54

W poprzedniej kolejce jedni i drudzy mierzyli się ze sobą w Belgii. Długo nie oglądaliśmy żadnej bramki, ale w samej końcówce padły dwie - 89. minucie gry do bramki dla gości trafił Amartey, w trzeciej minucie doliczonego czasu gry wyrównał Vazques. Waldemar Sobota, który dziś zacznie mecz na ławce rezerwowych, wtedy wyszedł w pierwszym składzie i został zmieniony w 56. minucie.

18:49

W tabeli grupy B wyżej znajdują się dzisiejsi goście. Okupują oni drugą lokatę i mają na koncie pięć punktów, jeden więcej niż trzecia Kopenhaga. Jednym i drugim potrzebne jest dzisiaj więc zwycięstwo. Z siedmioma oczkami prowadzi Torino

18:47

A teraz gospodarzy: Wiland, Delaney, Olsen, Toutouh, Amankwaa, Lindbjerg

18:46

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki, pora na ławki rezerwowych. Na początek gości: Sobota, Mbombo, Fernando, Izquierdo, Castillo, Doudis, Silva

18:44

Witamy! Zapraszamy na relację live ze spotkania FC Kopenhaga - Club Brugge, które zainauguruje czwartą kolejkę piłkarskiej Ligi Europy. Liczymy na dobrą rozgrzewkę przed meczem Legii!