0 : 4
Zagłębie LubinZagłębie Lubin
1. połowa0 : 2
94'

Sędzia gwiżdże po raz ostatni! Zagłębie Lubin wygrywa z Energetykiem ROW Rybnik 4:0. Bramki dla zespołu z Lubina zdobywali Godal (16'), Kwiek(26'), Guldan (52') i Krzysztof Piątek (58'). To już koniec naszej dzisiejszej relacji. Zapraszamy do śledzenia kolejnych relacji LIVE w Ekstraklasa.net!

91'

Mandrysz dośrodkował w pole karne, tam piłkę próbował przyjmować Fonfara, jednak ostatecznie przejmują obrońcy Zagłębia.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

91'

Daleko wypuszczona piłka do Przybeckiego. Zbyt mocne było to zagranie i od bramki Kajzer.

89'

Jeszcze rzut rożny mieli rybniczanie, ale nic z niego nie wynikło.

87'

Zawodnicy Zagłębia wybijają piłkę na uwolnienie.

85'

Próbują jeszcze zaatakować oba zespoły, ale chyba nic już się nie zmieni.

83'

Przed polem karnym zderzyli się Krotofil i Papadopulos. Sędzia nie odgwizdał faulu.

82'

Pogubili się teraz w podaniach "Miedziowi" i piłka opuściła plac gry.

81'

Muszalik dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Wybijają obrońcy Zagłębia.

80'

Mandrysz zacentrował płasko w pole karne. Piłkę łapie Forenc.

79'

Ostatnia zmiana w Energetyku. Schodzi Gojny, a zastąpi go Mandrysz.

77'

Obrońcy Zagłębia wybijają po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

76'

Borovicanin nabija jednego z obrońców i wywalcza rzut rożny dla Energetyka.

76'

Bonecki spróbował teraz szczęścia strzałem z dystansu. Kolejne niecelne uderzenie.

75'

Przybecki dośrodkował w pole karne do Bonecki, który nieczysto trafia w piłkę i uderza bardzo. ale to bardzo niecelnie..

72'

Cotra opatrywany na boisku. Mamy przerwę w grze.

71'

Druga zmiana w drużynie Energetyka. Bałuszyński zastąpił Musiolika.

69'

Ostatnia zmiana w zespole gości. Rakowski zastępuje na placu gry Guldana.

69'

Muszalik dostał piłkę w pole karne i uderzył bardzo niecelnie.

67'

Do wejścia na boisko gotowy jest już Rakowski, ale pierw rzut rożny dla Energetyka.

65'

Krotofil dośrodkował w pole karne z prawej strony, jednak żaden z kolegów nie doszedł do piłki i to Zagłębie jest teraz przy piłce.

63'

Forenc musiał teraz wyjść z bramki i wybić piłkę.

61'

Druga zmiana w drużynie Zagłębia. Na boisko wchodzi Papadopulos, a w stronę ławki kieruje się strzelec czwartej bramki, Krzysztof Piątek.

58'

GOOOOOL!!! 0:4! Przybecki dośrodkował w pole karne do Krzysztofa Piątka, który głową wpakował piłkę do bramki.

58'

Kolejne dośrodkowanie w pole karne, Tym razem z prawej strony dogrywał Muszalik. Piłka nie trafiła jednak na głowę żadnego z kolegów.

56'

Krotofil dośrodkował w pole karne z prawej strony. Tam do piłki wyskakiwał Musiolik, któremu jednak nie udało się skutecznie strącić futbolówki.

53'

Pierwsza zmiana w drużynie Energetyka. Gilewicza zmienił Borovicanin.

52'

GOOOOOL!!! 0:3! Cotra dograł w pole karne do Guldana, a ten bez problemów pokonał bramkarza Energetyka.

51'

Sobczak zszedł do środka z lewej strony i dograł do Płonki, który prostym strzałem próbował pokonać Forenca. Bramkarz Zagłębia broni bez problemów.

49'

Cotra uderzył na bramkę Kajzera bezpośrednio z rzutu wolnego. Piłka przelatuje nad poprzeczką.

48'

Ostro sfaulowany został teraz Łukasz Piątek. Żółtą kartką ukarany Muszalik.

47'

Krzysztof Piątek popędził lewą stroną i dograł głęboko w pole karne. Wybijają obrońcy Energetyka.

46'

Arbiter rozpoczyna drugą połowę! Tym razem od środka goście.

19:29

W przerwie Bonecki zastępuje Kwieka.

19:22

Zachęcamy do głosowania na piłkarza meczu w naszym plebiscycie.

19:16

Zagłębie jak na razie gra zdecydowanie lepiej od Energetyka i zasłużenie prowadzi 2:0. Bramki dla zespołu z Lubina zdobywali Godal (16') i Kwiek (26').

45'

Sędzia kończy pierwszą część spotkania!

44'

Musiolik dograł na piaty metr z lewej strony. Zagrania nie przeciął jednak wbiegający Gilewicz i obyło się bez zagrożenia pod bramką Forenca.

43'

Fofnara próbował dośrodkować w pole karne do Sobczaka, ale wybijają obrońcy.

41'

Gilewicz uderzył na bramkę Forenca sprzed pola karnego. Bramkarz Zagłębia bez problemów łapie piłkę.

40'

Przybecki dostał zbyt mocne podanie na prawą stronę i nie zdołał do niej dobiec.

39'

Gospodarze "poklepali" teraz przed polem karnym rywala, ale po chwili stracili piłkę.

37'

Sobczak dostał podanie, wbiegł z futbolówką w pole karne, jednak po chwili ją stracił.

36'

Energetyk jak na razie nie potrafi zagrozić bramce rywala.

34'

Muszalik zbyt mocno wypuścił Musiolika w pole karne i piłkę łapie Forenc.

32'

Kwiek próbował wypuścić Przybeckiego z pierwszej piłki, jednak zrobił to zbyt mocno i ten nie doszedł do piłki.

30'

Rybniczanie próbowali wyjść z kontrą, ale jedno niedokładne podanie i przy piłce znów są goście.

29'

Kolejny rzut rożny dla zespołu Zagłębia.

26'

GOOOOOL!!! 0:2! Kwiek po podobnej akcji wbija piłkę do bramki Kajzera!

25'

Na murawie opatrywany jest faulowany przed momentem Przybecki.

24'

Rybniczanie naciskają, ale radzą sobie z tym goście.

23'

Przybecki po rajdzie prawą stroną próbował dogrywać w pole karne. W porę wybijają obrońcy Energetyka.

23'

Po dośrodkowaniu w pole karne do piłki najwyżej wyskoczył Krotofil, który jednak mimo wszystko nie zagroził bramce Forenca.

22'

Pierwszy rzut rożny dla gospodarzy.

21'

Cotra dośrodkował w pole karne z rzutu wolnego. Tam do piłki wyskoczył Godal, który głową uderzył prosto w interweniującego Kajzera. Bramkarz Energetyka wybija przed siebie.

20'

Z lewej strony pola karnego faulowany był Krzysztof Piątek. Rzut wolny dla Zagłębia.

18'

Od dłuższej chwili goście swobodnie rozgrywają piłkę na połowie rywala.

16'

GOOOOOL!!! 0:1! Kwiek wypuścił prawą stroną Przybeckiego, a ten dograł w pole karne do Godala, który pokonał Kajzera!

15'

Przybecki próbował płasko dograć w pole karne, ale nabił jednego z obrońców i mamy kolejny rzut rożny.

14'

Gojny zacentrował w pole karne sprzed pola karnego. Tam do piłki próbował doskoczyć Sobczak, jednak ta przeleciała mu tuż nad głową.

13'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Woźniak.

12'

Kwiek uderzył sprzed pola karnego, ale piękną interwencją popisał się Kajzer!

10'

Janoszka próbował płasko centrować w pole karne, jednak trafił prosto w obrońcę, który wybił na rzut rożny.

9'

Janoszka uderzył sprzed pola karnego. Prosto w ręce golkipera Energetyka.

8'

Łukasz Piątek po rajdzie prawą stroną próbował dośrodkowywać w pole karne. Piłka znów opuszcza plac gry i od bramki rozpocznie Kajzer.

7'

Kwiek wypuścił Krzysztofa Piątka w pole karne. Piłkarz Zagłębia w momencie podania był jednak na pozycji spalonej.

5'

Rzut rożny mieli teraz goście. Obrońcy oddalają zagrożenie od własnej bramki, jednak mamy kolejny korner. Tym razem z drugiego narożnika.

3'

Sobczak poszedł lewą stroną, wbiegł w pole karne, a następnie uderzył. Piłka mija prawy słupek bramki.

2'

Przybecki popędził lewą stroną i próbował dośrodkowywać w pole karne. Niedokładna centra i piłka opuszcza boisko.

1'

Już na początku przed własną bramką faulowany Woźniak. Rzut wolny dla Zagłębia.

1'

Sędzia Mariusz Korpalski daje znak i od środka rozpoczęli gospodarze.

18:26

Sędzia główny wraz z asystentami wyprowadza już obie jedenastki na murawę Stadionu MOSiR w Rybniku. Za chwilę zaczynamy!

18:20

Do rozpoczęcia spotkania pozostało już tylko 10 minut. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE!

18:18

Z kolei Zagłębie Lubin jak na razie ma na swoim koncie 15 punktów, które dają mu 6. miejsce w tabeli I ligi.

18:16

Energetyk ROW Rybnik jest obecnie drugim zespołem II ligi. Rybniczanie mają na swoim koncie 18 punktów, a do lidera tracą tylko jedno "oczko".

18:14

Rezerwowi Zagłębia Majchrowski, Błąd, Bonecki, Kowalski-Haberek, Papadopulos, Oleksy, Rakowski

18:13

Rezerwowi Energetyka: Rybicki, Bałuszyński, Bedronka, Borovićanin, Dudziński, Mandrysz, Staniczek

18:12

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Czas na rezerwowych.

18:09

Energetyk ROW Rybnik w poprzedniej rundzie pokonał Siarkę Tarnobrzeg 2:1, natomiast Zagłębie Lubin, jako zespół z zaplecza ekstraklasy, rozpocznie walkę o puchar od dzisiejszego spotkania.

18:06

Witamy prosto ze Stadionu MOSiR w Rybniku, gdzie o 18:30 Energetyk ROW Rybnik podejmie Zagłębie Lubin w meczu 1/16 finału Pucharu Polski.