Koniec spotkania! Błękitni w 1/8 Pucharu Polski!

Żółta kartka dla Gajdy, a sędzia doliczył kilka minut do drugiej połowy.

89'

Z rzutu wolnego dośrodkował Gicewicz, a Skwiercz uderzył minimalnie niecelnie.

88'

Do ataku rzucił się Gryf. Gospodarze wywalczyli rzut wolny przed polem karnym gości.

87'

Żółta kartka dla Fadeckiego

84'

Drugą żółtą i w efekcie czerwoną kartę łapie Kołc. Gospodarze kończą mecz w osłabieniu.

83'

Gooooool! Błękitni obejmują prowadzenie w końcówce! Świetne wejście Inczewskiego!

78'

Minimalnie niecelny strzał głową Skwiercza po dośrodkowaniu z lewej strony boiska!

76'

Zmiana w ekipie gości. Sebastian Inczewski za Michała Magnuskiego.

75'

KOlejny groźny strzał, tym razem niecelny. Strzelał Wicon.

72'

Gryf mocno zaatakował w tej drugiej połowie. Błękitni póki co nie mają pomysłu na stworzenie zagrożenia pod bramką Ferry.

71'

Znowu Ufnal! Niesamowita parada po strzale Wickiego! Wyciągnął się jak struna, jakby miał 20 lat mniej! Znakomita interwencja!

69'

Zmiana w drużynie gości. Łukasz Kosakiewicz za Bartosza Flisa.

64'

KAPITALNA INTERWENCJA UFNALA! Prawą stroną popędził Rzepa, który dośrodkował na 8 metr, prosto na gowę Wickiego, ten strzela na bramkę, ale fantastycznie obronił to Marek Ufnal!

63'

Strzał Fadeckiego z rzutu wolnego mija bramkę gospodarzy.

62'

Zmiana w Błękitnych. Bartka Zdunka zmienia Rafał Gutowski.

60'

Znakomita akcja Kowalskiego, który nawinął Poczobuta i uderzył na bramkę Ufnala. Bramkarz gości wybił jednak piłkę na poprzeczkę!

57'

Teraz po drugiej stronie dobrą okazję do strzału miał Wicki, ale zaplątał się z piłką i wybijają obrońcy.

56'

Długi przerzut Wojtasiaka, ładnie przyblokował przeciwnika Gajda, futbolówka trafiła pod nogi Zdunka, ale skrzydłowy Błękitnych z ostrego kąta trafia w boczną siatkę.

54'

Magnuski sam na sam i broni Ferra! Znakomite podanie Roberta Gajdy do Michała Magnuskiego, ale ten nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji.

48'

Ależ sytuacja Gryfa! Kolejny błąd Patryka Baranowskiego, który źle wybił piłkę, ta trafiła pod nogi Gicewicza, ten próbował zaskoczyć Marka Ufnala, ale minimalnie niecelnie.

46'

Pierwsza zmiana w ekipie gospodarzy. Mateusz Dąbrowski zmienił Michała Fierkę.

45'

Zaczynamy drugą połowę spotkania.

16:34

Są i Błękitni, zaraz zaczynamy.

16:33

Piłkarze Gryfa już wrócili na boisko, czekamy jeszcze na gości.

16:26

Pierwsza połowa dość chaotyczna. Obie ekipy zaliczyły mnóstwo strat, jednak to Gryf Wejherowo wygląda nieco lepiej. Miejmy nadzieje, że drugie 45 minut będzie ciekawsze i lepsze w wykonaniu obu drużyn.

16:20

Żółtą kartką ukarany w pierwszej połowie został także Gicewicz.

47'

Jeszcze przed przerwą strzał Wickiego broni Ufnal, a po chwili sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Pierwsza połowa potrwa dwie minuty dłużej.

45'

Rzut rożny dla Gryfa, zamieszanie w polu karnym goście, ale skończyło się na strachu.

43'

Nie było zagrożenia po rzucie rożnym. Poszła kontra Gryfa, ale na spalonym był Wicki.

42'

Z prawej strony atakuje Fadecki, jednak jego strzał zablokowany i będzie rzut rożny.

40'

Obrona Błękitnych z każdą minutą coraz bardziej dziurawa. Może się to źle skończyć dla gości.

38'

Ryzykownie Błękitni w obronie. Baranowski podał do Ufnala tak, ze bramkarz ledwo przyjął piłkę.

36'

Rzut wolny dla Gryfa z 30 metrów od bramki Ufnala. Osłowski z rzutu wolnego i piłkę do bramki pakuje Rzepa!

35'

Dośrodkował w pole karne Wicki, do piłki wyskoczył Rzepa, ale nie zdołał oddać strzału.

30'

Maciej Liskiewicz ucierpiał, ale powoli podnosi się i prawdopodobnie będzie grał dalej.

28'

Kolejna okazja Błękitnych! Fadecki przebiegł z piłką 10 metrów i uderzył minimalnie niecelnie.

26'

Rzut karny został podyktowany po zagraniu ręką w polu karnym. Trzeba przyznać, że dosyć kontrowersyjna decyzja, bo sytuacja nie była jednoznaczna.

25'

Gaaaajda pewnie wykonał rzut karny!

24'

Karny dla Błękitnych!

24'

Żółta kartka dla Kołca za dyskusję z sędzią.

21'

Marek Ufnal ucierpiał po rzucie rożnym, po zderzeniu z innym piłkarzem, ale jest w stanie grać dalej.

20'

Dwa rzuty rożne dla gospodarzy, ale bez efektów.

18'

Jak na razie bardzo dużo niedokładnych podań, akcje się nie zazębiają. Mecz nie stoi na wysokim poziomie.

16'

Atak Gryfa, piłkę przejął Rzepa, ale zdołał zatrzymać go Poczobut. Piłka odbiła się jeszcze od zawodnika Gryfa i wyszła na aut.

14'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Błękitnych, Ufnal został w bramce, nie wychodząc do piłki, a ta minęła bramkę i wyszła za linię końcową.

13'

Wrzutka w pole karne w wykonaniu Fadeckiego, ale pewnie piąstkuje Ferra. W ataku większość czasu goście.

12'

Atak Błękitnych! Bardzo dobrą okazję miał Gajda, ale jego strzał z lewej strony okazał się niecelny.

9'

Zamieszanie pod bramką Błękitnych. Po dośrodkowaniu głową uderzał Wicki, ale piłka przeszła ponad bramką.

7'

Gospodarze wyprowadzili atak, jednak piłka w rękach Ufnala. Nie było zagrożenia pod bramką Błękitnych.

5'

Początek spotkania lepszy w wykonaniu Błękitnych. Gryf zepchnięty do obrony, ale na razie nie był w poważniejszych tarapatach.

1'

Rozpoczęcie meczu. Gryf na żółto-czarno, Błękitni na... biało.

15:30

Rozpoczęcie meczu poprzedza mała uroczystość, podczas której odznaczony zostaje prezes Gryfa.

15:25

Obie ekipy zniknęły już z płyty boiska. Za chwile sędziowie wyprowadzą zawodników na boisko i zaczynamy!

15:04

Pogoda w Wejherowie sprzyja dobrej grze, jednak na pewno nie zachęca kibiców do przyjścia na mecz. Jest dość chłodno.

15:00

Znamy już składy obu zespołów. Ławka rezerwowych Gryfa: Adam Duda, Szymon Zając, Michał Więcek, Maksymilian Kenner, Błażej Miszka, Mateusz Dąbrowski i Adrian Roppel. Ławka rezerwowych Błękitnych: Jarosław Piskorz, Patryk Kurant, Łukasz Kosakiewicz, Sebastian Inczewski, Rafał Gutowski i Andrzej Budnik.

14:55

Błękitni są prawdziwą rewelacją tegorocznych rozgrywek zarówno ligowych, jak i pucharowych. W II lidze, która po reorganizacji jest ogólnopolskim szczeblem, po 9 kolejkach stargardzianie są na 5. miejscu i mają 16 punktów na koncie.

14:50

Zarówno Gryf jak i Błękitni spodziewali się na tym etapie rozgrywek rywala z wyższej półki, z którym nie byłoby wstydu odpaść, jednak los spłatał im figla. Dla obu drużyn obecność w grupie 32 najlepszych drużyn w Polsce to duży sukces, jednak dla nich priorytetem są rozgrywki ligowe, a puchar może utrudnić walkę o najwyższe miejsca.

14:45

Witamy w relacji na żywo z Wejherowa! Za nieco ponad 40 minut rozpocznie się mecz 1/16 finału Pucharu Polski pomiędzy miejscowym Gryfem a Błękitnymi Stargard Szczeciński.