Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
1 : 2
CracoviaCracovia
17:55

Zasłużone brawa od kibiców dla "Piwoszy" - serducho do gry ustąpiło dziś miejsca grze w dziesiątkę. To wszystko z Brzeska, dziękujemy za śledzenie relacji!

98'

Pączek próbował obronić lekki strzał Rakelsa wzdłuż bramki na dwa tempa, piłka ugrzęzła w siatce Okocimskiego! Asysta wędruje do Bartłomieja Dudzica!

95'

Koniec meczu! Wielka tragedia ambitnego Okocimskiego, Cracovia w ostatnich sekundach wygrywa 2:1 po bramce Łotysza Rakelsa! Zabrakło tak niewiele, żeby doprowadzić do dogrywki!

94'

GOOOOL! JEDNAK CRACOVIA!!! DENISS RAKELSS W OSTATNIEJ AKCJI PRZED DOGRYWKĄ! 2:1!!!

93'

Dudzic mógł odkupić winy sprzed chwili, jego dogranie w pole karne wybite przez obronę Okocimskiego!

92'

Jeśli Cracovia ma strzelić decydującą bramkę, to na pewno nie teraz! Dobry rajd Dialiby kończy się wyłożeniem do Bartłomieja Dudzica. Zawodnik Cracovii mógł zrobić chyba wszystko, zamiast tego spudłował!

90'

Do dogrywki zostały cztery minuty - tak zdecydował sędzia Bukowczan.

89'

Z boiska zszedł Marcin Budziński (Cracovia), na murawie melduje się Deniss Rakels.

88'

Beznadziejny strzał Jaworskiego z rzutu wolnego poprzedził fatalną stratę w środku pola. Gospodarze mogą odetchnąć z ulgą, bo był faul.

86'

Niezbyt pewna interwencja Stępniowskiego kosztuje Cracovię rzut rożny. Wygląda na to, że mecz będzie wyrównany do ostatnich sekund regulaminowego czasu gry!

85'

Odpowiedź Okocimskiego mogła zadecydować! Motorem tej akcji był Mateusz Wawryka, a nad bramką uderzał Wojciech Dziadzio!

84'

Nici z odległego loba Marcina Budzińskiego, Cracovia nie jest w stanie wykorzystać przewagi liczebnej nad gospodarzami.

83'

Ostrovia Ostrów Wielkopolski prowadzi z Ruchem - przypomnijmy, że to zwycięzca dzisiejszego meczu zagra z zespołem, który awansuje z tej pary.

81'

Bomba Radosława Jacka z rzutu wolnego z 35 metrów mija bramkę Krystiana Stępniowskiego. Wchodzimy w decydującą fazę regulaminowego czasu gry!

80'

Łukasz Zejdler (Cracovia) schodzi z boiska, w jego miejsce Boubacar Dialiba.

79'

Złe przyjęcie Jacka po wrzutce Jaworskiego z rzutu wolnego! To mógł być ten moment dla Okocimskiego, wystarczyło tylko przyjąć dobrze piłkę!

77'

Błyskawiczna reakcja trenera Okocimskiego, Taras Jaworśkyj wszedł za Arkadiusza Lewińskiego.

76'

OKOCIMSKI W DZIESIĄTKĘ! GARZEŁ WYLATUJE Z BOISKA ZA DRUGĄ ŻÓŁTĄ KARTKĘ, KTÓRĄ OBEJRZAŁ ZA FAUL!

75'

To był przyzwoity mecz Pawła Pyciaka (Okocimski), właśnie zmienił go Patryk Bryła.

74'

Dąbrowski miękko zagrywa do Nowaka, odważne wyjście Pączka ratuje Okocimskiego przed stratą gola!

73'

Sławomir Szeliga (Cracovia) odmeldował się z boiska, zastąpi go 18-letni Bartosz Kapustka.

72'

Kibice Cracovii mocno się denerwują i mają ku temu powody! Nowak miał obok siebie tylko obrońcę i Budzińskiego, zdołał odegrać do kolegi z zespołu, a ten popsuł całą akcję fatalnym przyjęciem!

72'

NIE DO WIARY!!! Fantastyczna wymiana piłki Dziadzio z rezerwowym Hłuszką, Ukrainiec strzela w słupek! Okocimski tak blisko upragnionej bramki, tym razem tylko rzut rożny!

70'

Znakomity zwód Pyciaka w środku pola, szkoda, że pomocnik gospodarzy był samolubny i nie zdecydował się na podanie do Głuszki. Strata i piłka znowu wraca do piłkarzy Roberta Podolińskiego.

68'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym spotkaniu - Wojciech Wojcieszyński (Okocimski) opuszcza boisko z asystą na koncie, za niego Jurij Hłuszko.

68'

Ku wielkiej uciesze publiczności Łukasz Zejdler wywrócił się na piłce.

65'

Znowu nie ma gola! Fatalny wykop Pączka po dalekim wyjściu z bramki próbował wykorzystać Nowak, piłka łagodnym łukiem opada za bramkę!

63'

Gospodarze ocknęli się z letargu - Stępniowski musiał położyć się na murawie, żeby obronić płaski strzał Białkowskiego.

62'

To powinien być gol dla Cracovii! Ładna klepka Nowaka z Budzińskim, ten drugi zamiast strzelać, wolał oddać futbolówkę koledze z zespołu, marnując doskonałą okazję na drugą bramkę dla "Pasów"!

60'

Kolejny korner Cracovii po przyblokowanym strzale Jaroszyńskiego - "Pasy" nie schodzą z połowy gospodarzy.

59'

Niepewna interwencja Pączka kończy się szczęśliwie dla "Piwoszy", chwilę później Wawryka lepszy od Jaroszyńskiego.

58'

Zejdler myli się przy próbie strzału z dość absurdalnego kąta, sędzia liniowy wskazuje na korner - piłka musnęła Wawrykę.

57'

Cracovia powoli budzi się do życia, chociaż Mateusz Wawryka nie odpuszcza Łukaszowi Zejdlerowi - pomocnik Cracovii właśnie stracił piłkę na rzecz wychowanka "Piwoszy".

54'

Pojedynek Budzińskiego z Garłem w narożniku boiska - sędzia uznał, że piłkarz "Pasów" faulował.

53'

Nowak podciągnął piłkę pod samo pole karne, ale odegranie do tyłu było już poniżej krytyki.

51'

Dość pochopny strzał Lewińskiego po ziemi, Stępniowski łapie bez większych problemów.

50'

Żółta kartka dla Pawła Pyciaka (Okocimski). Nie oszukujmy się, pomocnik gospodarzy sumiennie pracował na tę karę.

49'

Okocimski nie przestaje - strzał Arkadiusza Rysia z dystansu pofrunął wysoko nad poprzeczką.

48'

Wojcieszyński prosto w bramkarza Cracovii! Wielka szkoda, bo okazja do zdobycia prowadzenia była dogodna!

47'

Będzie rzut wolny dla Okocimskiego niemal z samej linii pola karnego!

46'

Budziński! Pączek instynktownie broni uderzenie piłkarza Cracovii z ostrego kąta!

46'

Zaczęli gospodarze! Oba zespoły bez zmian w stosunku do wyjściowych jedenastek.

17:00

Wracamy na boisko! Przed nami 45 minut prawdy - Cracovia powinna zrobić wszystko, żeby odwrócić losy spotkania na swoją korzyść i pokonać drugoligowca. Okocimski udowadnia, że jest potencjał na wielką sensację!

16:56

Cracovia póki co ma prawo być w szoku - gospodarze dominują na boisku i nie załamali się nawet po wczesnej stracie bramki. Piłkarze Dariusza Sieklińskiego podeszli do faworyzowanego przeciwnika bez kompleksów i są na dobrej drodze, żeby wywrócić przedmeczowe oczekiwania do góry nogami.

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy Okocimski dość sensacyjnie remisuje z niemrawą Cracovią 1:1!

45'

Sędzia Dawid Bukowczan dolicza minutę do pierwszej połowy spotkania w Brzesku!

45'

Przerwa w grze, poturbowany Kamil Białkowski potrzebuje pomocy fizjoterapeutów i na moment zejdzie z boiska.

44'

Pudło Garła z dystansu, aplauz publiczności chyba tylko za chęci. Cracovia wciąż wygląda zaskakująco bezradnie w porównaniu do małopolskiego drugoligowca.

42'

Szczęśliwe wybicie Deleu z okolic pola karnego, Okocimski musi wycofać się do obrony i stamtąd usiłować sklecić kolejny atak.

40'

Samotny rajd Zejdlera, w asyście dwóch obrońców skrzydłowy Cracovii oddaje płaski strzał - pewna obrona Marka Pączka.

39'

Kolejne nieszablonowe rozegranie rzutu wolnego Okocimskiego, do dośrodkowania Białkowskiego najwyżej wyskakuje Dziadzio... Obok słupka!

37'

Stępniowski otrzymał dość niemiły cios od własnego obrońcy i przez chwilę zwijał się na murawie z bólu, z bramkarzem Cracovii już wszystko OK.

36'

...i solidarnie kartonik dla Arkadiusza Lewińskiego (Okocimski).

36'

Przynajmniej mamy emocje na boisku. Sprzeczka Marcina Budzińskiego z Lewińskim, kartka dla zawodnika Cracovii...

33'

Okocimski nie składa broni i znowu sieje popłoch na połowie Cracovii - Jaroszyński wziął sprawy w swoje ręce i dopilnował, żeby Wojcieszyński nie znalazł się w dogodnej sytuacji.

31'

Sprytne, sprytne było to rozegranie! Obrońcy Cracovii kompletnie zignorowali krótkie zagranie Wojcieszyńskiego z rzutu wolnego - spod opieki defensywy "Pasów" urwał się Garzeł i płaskim strzałem pokonał bramkarza!

30'

GOOOOOL! 1:1! OKOCIMSKI WYRÓWNUJE! ARKADIUSZ GARZEŁ!

30'

Szansa dla Okocimskiego na dośrodkowanie z rzutu wolnego z narożnika boiska. Do piłki już podchodzi Wojcieszyński.

29'

Żółta kartka dla Bartłomieja Dudzica (Cracovia) za nieładny faul na Ślęczce w środku pola.

28'

Strata Zejdlera podczas szarży lewym skrzydłem kończy się faulem skrzydłowego "Pasów" na Wawryce.

25'

Co za kiks! Paweł Pyciak zdążył wrócić za piłką, jednak na tyle niefortunnie atakował Budzińskiego, że o mały włos nie wyłożył mu futbolówki na sytuację sam na sam. Całe szczęście dla gospodarzy, na posterunku był Jacek.

24'

Sam winowajca wyjaśnia sytuację i główkuje poza pole karne. Cracovia konstruuje kontratak.

24'

Będzie kolejny rzut wolny dla Okocimskiego z narożnika boiska, faulował Krzysztof Nykiel.

23'

Dawid Nowak złapany na spalonym przez sędziego liniowego.

22'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego przez Okocimskiego kończy się wybiciem Dudzica w aut.

20'

Cracovia odpowiedziała uderzeniem Marcina Budzińskiego, piłka po rykoszecie trafiła w "koszyczek" Marka Pączka.

20'

Piłka po nieporadnym wybiciu Nykiela zalicza spotkanie bliskiego stopnia z dachem brzeskiego stadionu. Podopieczni Dariusza Sieklińskiego ani trochę nie przejęli się straconą bramką i często goszczą na połowie Cracovii.

17'

Wielki tłok w polu karnym Cracovii, defensywa ekstraklasowicza przytomnym wybiciem ubiegła Wojciecha Dziadzio przed przejęciem piłki.

15'

Arkadiusz Ryś nie był w stanie przedrzeć się przez duet stoperów Cracovii i futbolówka padła łupem Stępniowskiego.

14'

Pyciak wyrównał rachunki z Szeligą i sponiewierał rekonwalescenta z Cracovii, sędzia ostrzega pomocnika gospodarzy.

13'

Radosław Jacek dobrze nabiegł na dośrodkowanie, lecz główka kapitana Okocimskiego wybitnie mu nie wyszła.

10'

Kartka dla Garła (Okocimski) za dyskusje z sędzią.

13'

Tym razem rzut rożny dla Okocimskiego po odbitej wrzutce Pawła Pyciaka z prawej flanki.

11'

Korner dla Cracovii bez zagrożenia dla gospodarzy - aż ośmiu zawodników "Pasów" kręciło się w polu karnym lub jego okolicach, piłka padła łupem defensywy gospodarzy.

9'

Ambitny początek Okocimskiego na nic - Dawid Nowak wpadł w pole karne i gdy wydawało się, że drybluje za długo, próba dogrania po rykoszecie trafiła do Dudzica. Ten pewnym uderzeniem w prawy róg sprezentował faworytowi wczesne prowadzenie!

9'

GOOOOOL! 1:0 DLA CRACOVII! BARTŁOMIEJ DUDZIC!

9'

Ślęczka dobrze wypuścił Białkowskiego, lecz przy starcie do piłki ubiegł go Stępniowski.

7'

Kłótnia Szeligi z Pyciakiem, ale piłka ostatecznie dla gości. Rzut wolny dla Cracovii z własnej połowy.

4'

Mocny początek "Piwoszy"! Klepka Wojcieszyńskiego z Pyciakiem kończy się strzałem tego pierwszego sprzed pola karnego! Nad bramką!

2'

Pierwsza akcja Okocimskiego, dośrodkowanie Pyciaka zablokowane przez obronę Cracovii. Piłkę w ręce łapie Stępniowski i rozpoczyna od własnej bramki.

1'

Rozpoczynamy pucharowy hit w Brzesku! Od koła środkowego rozpoczyna faworyt dzisiejszego spotkania - Cracovia!

15:58

Pamiątkowa fotka kapitanów - Adama Marciniaka i Radosława Jacka - i możemy zaczynać mecz.

15:55

Fanów "Pasów" póki co naliczyliśmy około 70. Trójka sędziowska wyprowadza zawodników na płytę boiska, start pucharowego hitu w Brzesku za kilka minut!

15:51

Przed Krystianem Stępniowskim debiut w oficjalnym meczu Cracovii. Młody bramkarz dołączył do zespołu "Pasów" przed sezonem, przechodząc z Puszczy Niepołomice.

15:47

Zawodnicy Cracovii zeszli z rozgrzewki do szatni. Do pierwszego gwizdka sędziego Dawida Bukowczana zostało niewiele mniej niż kwadrans.

15:42

Pierwsi kibice z Krakowa powoli wchodzą na sektor gości, a fani gospodarzy przygotowują elementy oprawy.

15:39

Kibice "Pasów" powoli tracą cierpliwość do swoich zawodników i nowego szkoleniowca - można się spodziewać, że krakowianie powinni stawić się w Brzesku w bojowych nastrojach i z mocnym postanowieniem poprawy. Pełną zapowiedź dzisiejszego spotkania można przeczytać TUTAJ.

15:36

Mecz z Cracovią w pucharze z pewnością będzie gatunkowo innym spotkaniem niż te ligowe. Liczę na to, że będziemy grać tak, jak gramy w lidze. Nie patrzymy na przeciwnika, patrzymy tylko na siebie. Jeżeli nasza drużyna będzie wykorzystywać sytuacje - a nie wątpię w to, że będą - będzie dobrze. Nie ma znaczenia, czy to Cracovia, czy jakikolwiek inny przeciwnik. Znamy swoją wartośćDariusz Siekliński, trener Okocimskiego.

15:35

Na pewno będziemy chcieli sprawić niespodziankę i coś ugrać. Wydaje mi się, że na tym boisku mamy szanse wygrać z każdym, nawet z grona najlepszych drużynMateusz Wawryka, obrońca Okocimskiego

15:32

Do osiemnastki meczowej Okocimskiego nie zmieścili się dzisiaj Robert Błąkała i Sylwester Tokarz. Michał Guja wciąż leczy kontuzję.

15:30

To pierwsza runda Pucharu Polski dla Cracovii - w minionym sezonie "Pasy" pożegnały się z tymi rozgrywkami już w I rundzie, ulegając Stali Stalowa Wola.

15:28

W poprzedniej rundzie Okocimski po ciekawym spotkaniu wyeliminował Stomil Olsztyn - "Piwosze" pokonali pierwszoligowca 2:1 po dwóch golach Wojciecha Wojcieszyńskiego.

15:25

W bramce "Piwoszy" zobaczymy dzisiaj Marka Pączka - były bramkarz Cracovii występował w zespole ze stadionu przy ulicy Kałuży w latach 2006-2010.

15:21

Rezerwowi Okocimskiego to dziś: Aleksander Kozioł, Mateusz Kasprzyk, Daniel Duszyk, Taras Jaworśkyj, Patryk Bryła, Sani Goringo Abubakar i Jurij Hłuszko.

15:19

Na ławce Cracovii usiądą dzisiaj: Matko Perdijić, Boubacar Dialiba, Dariusz Zjawiński, Mateusz Cetnarski, Bartosz Kapustka, Deniss Rakels i Jakub Mrozik.

15:18

Do Brzeska nie pojechał narzekający na drobny uraz Miroslav Covilo. W zespole "Pasów" zabraknie także Krzysztofa Pilarza, Bartosza Rymaniaka i Mateusza Żytki.

15:15

Znamy już wyjściowe składy na dzisiejsze spotkanie! Okocimski wyjdzie na boisko pierwszym garniturem - trener Robert Podoliński postawił na zmienników.

15:06

Działaczom Okocimskiego nie udało się uzyskać statusu imprezy masowej, dlatego dzisiejsze spotkanie z trybun obejrzy nie więcej, niż 999 widzów.

15:00

Kłaniamy się z Brzeska! Stadion Okocimskiego widział już nie takie sensacje - tylko w minionym dziesięcioleciu "Piwosze" nie pozwolili tutaj wygrać między innymi Lechowi Poznań i Ruchowi Chorzów. Dzisiaj gospodarze stoją przed szansą na sprawienie kolejnej wiekopomnej niespodzianki - w 1/16 Pucharu Polski ich rywalem będzie Cracovia. Zapraszamy na relację LIVE z tego emocjonującego spotkania!