Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
1 : 2
GKS BełchatówGKS Bełchatów
93'

Koniec! Do 1/8 finału Pucharu Polski awansuje GKS Bełchatów! Zawodnicy Floty Świnoujście mogą pluć sobie w brodę, bowiem do przerwy prowadzili, a następnie zmarnowali wiele dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku.

93'

Piotr Witasik wchodzi za Rachwała. Zmiana na zyskanie czasu.

93'

Precyzyjny strzał Michała Maka w długi róg i nie dał rady Skrzeszewski. Prawdopodobnie nie będzie dogrywki!

92'

GOOOOOOOL!!! BEŁCHATÓW PROWADZI ZA SPRAWĄ MICHAŁA MAKA!

90'

Trzy minuty doliczone.

88'

Znowu zainicjował akcję zaczepną Olszar, rozciągnął na prawo do Kamińskiego, ale zawodnik Floty uderzył ponad bramką.

86'

Coraz mniej czasu do końca, starają się atakować oba zespoły.

83'

Przypadkowy strzał Sołowieja trafił w słupek! To była znakomita okazja na 2:1 dla Floty!

81'

Skiksował w polu karnym Mak, który nieczysto trafił w piłkę.

79'

Kolejny kartonik, tym razem dla Wrońskiego za powstrzymywanie Olszara.

77'

Rezerwowy Komolov uderzył ponad drzewami za bramką stadionu w Świnoujściu. To nie lada sztuka...

75'

Jeden z zawodników Floty potrzebuje pomocy służb medycznych.

73'

Żółta kartka dla Olszara.

73'

Fenomenalne interwencja Zubasa, który wyciągnął się jak długi i obronił nieczyste uderzenie Zalepy! Nadal remis.

72'

Niecałe 20 minuty do końca. Na razie mamy remis, który oznaczać będzie dogrywkę. Czy któryś z zespołów przechyli szalę zwycięstwa jeszcze w regulaminowym czasie?

70'

Baranowski ukarany żółtym kartonikiem.

68'

Wroński dopadł do odbitej od słupka piłki i pokonał bezradnego bramkarza.

67'

GOOOOOL!!! MAMY WYRÓWNANIE!! WROŃSKI ZDOBYWA BRAMKĘ!

65'

Nwaogu zrobił swoje i Tomasz Kafarski uznał, że na dzisiaj wystarczy. W jego miejsce wchodzi Sebastian Kamiński.

63'

Żółtą kartkę ogląda Patryk Rachwał, który bez pardonu potraktował Olszara.

60'

Dużo miejsca miał Poźniak, który uderzył z ok. 20 metrów, ale nie przymierzył w światło bramki.

58'

Pierwsza zmiana w meczu: Pavel Komolov zastępuje niewidocznego Damiana Szymańskiego.

57'

Wpadł w pole karne Olszar, ale płaskie zagranie wzdłuż bramki odczytał Zuba.

55'

Baranowski strzelał po dośrodkowaniu Kamila Poźniaka z rzutu rożnego, ale piłka przeszła nad poprzeczką.

52'

Chyba najlepszy na boisku jest jak na razie Olszar, który obsługuje Nwaogu znakomitymi dograniami. Przed momentem Nigeryjczyk nie umiał wykorzystać kolejnego z nich.

50'

Doskonała sytuacja na 2:0! Dwa raz dobrze bronił Zubas, który zatrzymał strzały Opałacza i Nwaogu.

48'

Wroński próbował zaskoczyć bramkarza sprzed pola karnego, ale ta próba była bardzo nieprecyzyjna.

46'

Zaczynamy drugą połowę.

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Flota Świnoujście prowadzi z GKS-me Bełchatów 1:0. Wracamy za kwadrans.

43'

Gospodarze skupieni na kontratakach, które wychodzą im bardzo dobrze.

40'

Do piłki posłanej z rzutu rożnej najwyżej wyskoczył Łukasz Sołowiej, ale uderzył nad poprzeczką.

38'

Bliski szczęścia Błażej Telichowski, który znalazł się szesnastce Floty i uderzył tuż przy słupku!

34'

Świnoujścianie zadowoleni z prowadzenia pozwalają na dłuższych utrzymywanie się przy piłce rywalowi. Na razie nic z tego nie wynika.

32'

Dopominaliśmy się o tego gola, no i proszę! Nwaogu udokumentował niezły występ i wykończył akcję Olszara.

31'

GOOOOOOL!!! CHARLES NWAOGU!

30'

Pół godziny za nami. Spotkanie jest wyrównane, z lekkim wskazaniem na Wyspiarzy. Czekamy na pierwszego gola

28'

Dobre rozciągniecie gry do Marka Opałacza, jednak wrzutka minęła wszystkich w polu karnym. Zabrakło precyzji.

26'

Ładne kółeczko Dawida Korta, po którym młody zawodnik posłał zbyt lekkie podanie w kierunku Sebastiana Olszara. Połapała się defensywa GKS-u.

24'

Seria rzutów rożnych dla gospodarzy, którą w końcu udało się przerwać podopiecznym Kamila Kieresia.

21'

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie oba zespoły rywalizowały ze sobą w 1. lidze. W Świnoujściu padł remis 1:1, a w Bełchatowie GKS rozbił Wyspiarzy 3:0.

18'

Aktywny jest Nwaogu, który stara się pokazać z jak najlepszej strony. Nigeryjczyk walczy dosłownie o każdą piłkę.

16'

Spokojniejszy moment gry. Flota stara się zaatakować, ale brakuje argumentów z przodu.

14'

Nieporozumienie Emilijusa Zubasa z jednym z obrońców, po którym bliski przejęcia piłki w sytuacji sam na sam był Charles Nwaogu. Ostatecznie bramkarz w ostatniej chwili wybił futbolówkę na korner.

12'

Naciskają bełchatowianie. We własnym polu karnym interweniował Lisowski, co wzbudziło wiele kontrowersji. Zdaniem graczy GKS-u zagrał piłkę ręką.

9'

Ostre dośrodkowanie Michała Maka, który przedarł się lewą stroną. Marcin Skrzeszewski musiał ratować się wybiciem na rzut rożny.

7'

Paweł Lisowski dopadł do odbitej piłki, ale jeden z obrońców zablokował próbę jego strzału.

5'

Dobre dośrodkowanie Łukasza Wrońskiego, po którym niefortunnie interweniował Sebastian Zalepa i uderzył w boczną siatkę. Szczęście po stronie Floty.

3'

Drobne zamieszanie w polu karnym przyjezdnych, ale wybili futbolówkę obrońcy GKS-u.

1'

Pierwszy gwizdek Wojciecha Krztonia, gramy.

15:01

Minuta ciszy i zaraz zaczynamy.

14:55

Za pięć minut początek spotkania. Czekamy na ponowne wyjście zawodników na murawę.

14:40

Na murawie trwa rozgrzewka głównych aktorów dzisiejszego spotkania. W Świnoujście niezła, jesienna pogoda. Na termometrach ok. 15 kresek.

14:38

Rezerwowi Flota: Darko Brljak, Daniel Brud, Kamil Zieliński, Sławomir Cienciała, Sebastian Kamiński, Dawid Retlewski, Arkadiusz Reca,

14:26

Rezerwowi Bełchatów: Arkadiusz Malarz, Piotr Witasik, Adam Mójta, Pavel Komolov, Andreja Prokić, Bartłomiej Bartosiak, Daniils Turkovs.

14:22

Flota w poprzednim sezonie biła się o utrzymanie, grą nie powalała, bramek strzelała bardzo mało. W tym sezonie trener Tomasz Kafarski zmienił ustawienie na 3-5-2 i ten kolektyw widać gołym okiem na placu gry. Dużo więcej bramek i przede wszystkim okazji do ich strzelania. Gdyby połowa była wykorzystywana w każdym meczu, to tych goli byłoby sporo. O sile świnoujścian stanowią doświadczeni Olszar i Grzelak, do tego silny fizycznie Nwaogu. Flota jest od pięciu spotkań drużyną niepokonaną i dzisiaj będzie chciała podtrzymać tę passę. - Na pewno chcemy jak najdłużej tę passę przeciągnąć do każdego następnego meczu - zapowiada stoper Floty, Michał Stasiak.

14:20

Witamy ze Świnoujścia! W dzisiejszym meczu 1/16 finału Pucharu Polski miejscowa Flota zmierzy się z GKS-em Bełchatów. Zapraszamy na relację na żywo!