NK MariborNK Maribor
1 : 1
Chelsea LondynChelsea Londyn
22:37

To było kapitalne, emocjonujące spotkanie! Było w nim wszystko, piękne bramki, błędy sędziego i emocje do samego końca. Brawo dla Mariboru za świetną walkę i ukłony przed Handanoviciem, który kilkakrotnie spisywał się fenomenalnie. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

93'

KONIEC! CHELSEA TRACI PUNKTY W MARIBORZE!

92'

Sallalich schodzi z boiska, a wchodzi na nie N'Diaye

91'

Dwie minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

90'

Środkiem pola zaatakował Costa, ale w prosty sposób stracił piłkę. Od bramki grę wznowią gospodarze

90'

Ibraimi schodzi z boiska, a zmienia go Bohar

89'

Filipović faulował na własnej połowie Hazarda

88'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku. Czy którąś ze stron stać na zadanie decydującego ciosu?

86'

Hazard oddał strzał sprzed pola karnego, ale bramkarz gospodarzy odbił piłkę!

86'

NIE MA GOLA! HANDANOVIĆ BRONI STRZAŁ HAZARDA!

85'

Hazard zdecydował się na akcję indywidualną i był faulowany w polu karnym gości przez Vilera! Słuszna jedenastka

85'

RZUT KARNY DLA CHELSEA!

84'

Diego Costa oddał strzał sprzed pola karnego, ale Handanović spokojnie złapał piłkę

83'

Fabregas zagrał piłkę za linię obrony, ale Drogba wyszedł z nią na aut bramkowy

81'

Ładna kombinacyjna akcja gości, ale po podaniu Drogby Fabregas wyjechał z piłką za linię końcową

80'

Tavares oddał strzał sprzed szesnastki, ale nie trafił w bramkę

79'

Diego Costa wpakował piłkę do bramki, ale sędzia niesłusznie jej nie uznał! Odgwizdał rzekomego spalonego Hazarda we wcześniejszej fazie tej akcji, ale absolutnie nie miał racji!

78'

Handanović, co za parada! Bramkarz Mariboru fantastycznie odbił piłkę po strzale Costy sprzed szesnastki!

77'

Dobrą prostopadłą piłkę z głębi dostał teraz Mendy, ale był on na spalonym

76'

To powinien być gol! Oscar zagrał fantastyczną prostopadłą piłkę do Hazarda, ale Belg przegrał pojedynek sam na sam z Handanoviciem!

75'

Costa zaatakował lewą stroną boiska, ale piłkę po jego dośrodkowaniu wybił Viler

74'

Po dośrodkowaniu Fabregasa z rzutu rożnego Terry zgrywał piłkę głową, a Matić szybko do niej dopadł i nie dał szans bramkarzowi!

73'

GOOOOOOOOOOOL!! Matić, 1:1!

73'

Pierwsza zmiana gospodarzy. Mendy wchodzi za Zahovicia

72'

Coraz groźniej robi się pod bramką gospodarzy. Teraz na bramkę uderzał Oscar, ale wywalczył tylko corner

70'

Arghus ewidentnie faulował przed chwilą we własnej szesnastce Oscara i gości powinni mieć rzut karny. Arbiter uważał jednak inaczej

69'

Zouma oddał strzał po dośrodkowaniu z narożnika boiska, ale nie trafił nawet w bramkę

69'

Diego Costa padł w polu karnym, ale sędzia nie dał się nabrać. Jedyne, co Brazylijczyk z hiszpański paszportem wywalczył, to rzut rożny

68'

Środkiem zaatakowali goście, ale przed polem karnym Mariboru zatrzymany został Oscar

66'

Didier Droba dostał piłkę w polu karnym rywala, ale jego strzał zablokowali obrońcy

65'

Ibraimi doznał jakiejś kontuzji we wcześniejszym starciu z Ivanoviciem i zaraz chyba opuści boisko

63'

Oscar oddał strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

62'

Hazard spróbował zagrać prostopadłą piłkę do Oscara, ale przejęli ją gospodarze

60'

To MUSIAŁ być gol! Po dośrodkowaniu Vilera z lewej strony boiska piłka trafiła do niepilnowanego Zahovicia, ale ten z pięciu metrów od bramki nie potrafił uderzyć w jej światło!

59'

Rajcević oddał strzał po dośrodkowaniu z tego stałego fragmentu, ale dość mocno się pomylił

58'

Szybka kontra gospodarzy, Stojanović dośrodkował z prawej strony boiska, ale wywalczył tylko corner

58'

Diego Costa zagrał teraz piłkę ręką w polu karnym Mariboru

57'

To była dobra okazja dla Chelsea! Hazard zaatakował środkiem, podał do Costy, a ten oddał niecelny strzał z dobrej pozycji

56'

I już teraz, w 56 minucie Jose Mourinho wykorzystuje ostatnią zmianę! Ramires wchodzi za Filipe Luisa

55'

Sporo zamieszania mamy na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

53'

Żółta kartka dla Stojanovicia

53'

Oscar zdecydował się na strzał z tego rzutu wolnego, ale trafił prosto w mur

52'

Arghus faulował przed własnym polem karnym Drogbę. Może być ciekawie

51'

Najpierw Viler dośrodkował z lewej strony boiska, a Zouma wybił piłkę głową z własnej szesnastki. Wydawało się, że zagrożenie dla gości minęło, ale Ibraimi zebrał tę piłkę i oddał fantastyczny strzał, którym nie dał szans Cechowi!

50'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co za strzał Ibraimiego! 1:0 dla gospodarzy!

49'

A teraz na połowie Mariboru Ivanović faulował Zahovicia

48'

Tavares zagrał piłkę ręką na połowie Chelsea. Rzut wolny

47'

I już teraz Oscar starał się zagrać prostopadłą piłkę do Hazarda, ale dobrze przeczytali to obrońcy gospodarzy

46'

I teraz goście zaczynają drugą połowę

46'

A Oscar za Williana

46'

I od razu mamy reakcję trenera gości, który przeprowadza dwie zmiany. Diego Costa wchodzi za Andre Schuerrle

21:32

Bardzo szybko minęła nam ta pierwsza połowa. Goli co prawda nie widzieliśmy, ale tempo gry było niezłe, a gospodarze parokrotnie pokazali, że chcą powalczyć z dużo bardziej utytułowanym przeciwnikiem. Po przerwie mamy nadzieję jednak oglądać jakieś bramki

46'

I właśnie teraz włoski arbiter zakończył pierwszą połowę.

44'

Ibraimi dośrodkował z tego rzutu rożnego, a piłkę z własnej szesnastki głową wybił Drogba

43'

Zahović oddał strzał po dośrodkowaniu lewej strony, ale został zablokowany. Rzut rożny dla gospodarzy

42'

Wyszła strata i strzał Hazard sprzed szesnastki. Handanović odbił piłkę na rzut rożny

41'

Teraz trochę dłużej są przy piłce podopieczni Simundży. Zobaczymy, co z tego wyniknie.

39'

I znowu chaos wdarł się w grę jednych i drugich. Jedni i drudzy nie potrafią wymienić kilku dokładnych podań

38'

Maribor - Chelsea

37'

Andre Schuerrle oddał strzał sprzed pola karnego, ale dość mocno się pomylił

37'

Drogba oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale Handanović spokojnie złapał piłkę

36'

Filipović brzydko faulował przed własną szesnastką Maticia i dostał za to żółtą kartkę

35'

Ibraimi dośrodkował z rzutu wolnego, ale Luis wybił piłkę spod własnej szesnastki głową

34'

Didier Drogba już doszedł do siebie i wrócił na boisko

33'

Na razie Iworyjczyk został przeniesiony za linię boczną, wracamy do gry

31'

Didier Drogba złapał jakąś kontuzję i leży teraz na boisku

30'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku, obie drużyny dość szybko tracą piłkę

28'

Drogba zdecydował się na akcję indywidualną, wyszedł sam na sam z bramkarzem, ale według sędziego faulował po drodze Stojanovicia

27'

Drogba faulował Arghusa na połowie drużyny słoweńskiej

26'

Tavares próbował oddać strzał sprzed pola karnego i zrobił to, ale został zablokowany

25'

Ibraimi dośrodkowywał z tego rzutu wolnego, ale zrobił to za mocno i piłka wyszła na aut bramkowy

24'

Sallalich był teraz faulowany na połowie rywala i za to przewinienie Filipe Luis otrzymał żółtą kartkę

23'

Jak jednak pokazały powtórki i wskazał sędzia, Niemiec był na spalonym, więc ewentualny gol nie zostałby uznany. To jednak nie umniejsza fatalnej pomyłki Schuerrle

22'

To musiał być gol! Po podaniu Williana przed pustą bramką stanął Schuerrle, ale przestrzelił!

22'

Teraz długo, spokojnie budują swoją akcję podopieczni Jose Mourinho

21'

20'

A teraz Filipović uderzał z dystansu, ale goalkeeper gości interweniował równie spokojnie

19'

Sallalich oddał strzał sprzed pola karnego, ale złapał bez problemów piłkę Cech

18'

Środkiem zaatakowali The Blues, ale Fabregas stracił piłkę na wysokości pola karnego gospodarzy

17'

Arghus zdecydował się na rozciągnięcie gry w kierunku Zahovicia, ale zrobił to niedokładnie. Aut dla gości

16'

Teraz to gospodarze dłużej utrzymują się przy piłce. Czy będzie ich stać na zdobycie gola?

14'

To mogła być bramka! Tavares minął trzech obrońców Chelsea, ale zamiast strzelać zdecydował się na podanie, czym zepsuł tę akcję. Strzał Zahovicia został już zablokowany

13'

A teraz troszkę wyżej podeszli gospodarze, ale ich akcje spokojnie przerwał John Terry

11'

Drogba oddał strzał sprzed pola karnego, ale Handanović bez problemu sobie z tym poradził

10'

Didier Drogba dostał teraz długie podanie z głębi pola, ale świetnie powstrzymał go Arghus

8'

Było blisko gola! Cesc Fabregas dośrodkował z lewej strony boiska, a Zouma oddał minimalnie niecelny strzał głową!

7'

Długo wymieniają podania w środkowej strefie goście, ale niewiele im z tego przychodzi

5'

A teraz kiepsko z rzutu rożnego dośrodkował Fabregas. Piłka nie minęła pierwszego obrońcy

4'

Kolejna nieudana wrzutka The Blues, tym razem w wykonaniu Filipe Luisa

3'

Hazard starał się teraz dośrodkować w pole karne, ale defensorzy Mariboru wybili futbolówkę

2'

I już zrobiło się ciekawiej! Filipe Luis dośrodkował z lewej strony boiska, a polu karnym obrońcy zablokowali uderzenie Williana

1'

Daniele Orsato daje znak, startujemy!

20:43

Piłkarze obu drużyn już wychodzą na boisko, za chwilkę zaczniemy to spotkanie!

20:41

A na jaki wynik Wy dzisiaj stawiacie? Zachęcamy do zostawiania swoich typów w komentarzach!

20:38

Jeśli Brendan Rodgers postanowił nie wystawić najsilniejszego składu na mecz z najlepszym klubem w Europie, to takie pytanie powinniście zadać jemu, nie mi. Ja grając z najlepszymi rywalami wystawiam najlepszy skład, to normalne - to z kolei powiedział przed tym meczem Jose Mourinho

20:35

Trener gospodarzy jest jednak dość spokojny przed tym meczem. - Mamy dość silny zespół, która może godnie reprezentować słoweński futbol w starciu z takim zespołem, jak Chelsea. W Londynie nasz rywal był lepszy w każdym elemencie gry i zwyciężył zasłużenie. W tym meczu musimy dużo bardziej uważni - powiedział Ante Simundza

20:31

Zdecydowanym faworytem tego pojedynku są oczywiście goście. Chelsea jest w świetnej formie, wygrała osiem na dziesięć meczów ligowych (dwa remisy, oba z klubami z Manchesteru), a Maribor przed dwoma tygodniami ograła aż 6:0

20:28

I ławka drużyny gości: Courtois, Cahill, Azpilicueta, Ramires, Oscar, Salah, Costa

20:26

Mamy już pierwsze składy obu drużyn, pora na ławki rezerwowych. Na początku gospodarze: Cotman, Suler, N'Diaye, Vrsić, Bohar, Mendy, Trajkovski

20:23

Witamy! Już tylko nieco ponad 20 minut zostało do rozpoczęcia spotkania pomiędzy NK Maribor, a Chelsea. Zapraszamy na relację live z tego wydarzenia.