Zenit St. PetersburgZenit St. Petersburg
1 : 2
Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
19:53

To była kapitalna inauguracja czwartej kolejki Ligi Mistrzów. Po niezłej pierwszej połowie, w której nie padł jednak żaden gol, w drugiej oglądaliśmy trzy kapitalne bramki. Bayer wygrywa i umacnia się na pozycji lidera grupy C. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski.

94'

KONIEC! Bayer wygrywa 2:1!

92'

To powinien być gol! Świetna kontra gości, Spahić dośrodkował z prawej strony, a Kruse w idealnej sytuacji przestrzelił głową!

92'

Ostatnia zmiana w meczu. Za Kiesslinga wchodzi Kruse

91'

Trzy minuty doliczył sędzia do drugiej połowy. Tymczasem z lewej strony dośrodkowywał Criscito, ale obrońcy Zenita wybili piłkę

90'

Akcja rezerwowych! Ryazantsev zagrał świetną prostopadłą piłkę do Rondona, a ten wykorzystał sytuację sam na sam!

89'

GOOOOOOOOOOOOOL!! Rondon, Zenit nie składa broni!

87'

Arshavin wchodzi na boisko za Shatova

86'

Ryazantsev dwukrotnie strzelał sprzed pola karnego, ale dwa razy był blokowany

86'

Rondon spróbował ataku indywidualnego, ale zatrzymał go obrońca Bayeru

85'

Słabo jednak goście rozegrali ten stały fragment gry. Piłkę już mają zawodnicy rosyjskiej drużyny

84'

Son dośrodkował z prawej strony boiska, ale wywalczył jedynie rzut rożny

83'

Kiessling faulował na własnej połowie faulował Witsela

82'

I jedna dla Bellarabiego

82'

Kartki jednak się posypały. Jedna dla Shatova

81'

Spore zamieszanie mamy teraz na boisku, ale piłkarze obu drużyn już chyba wyjaśnili sobie całą sytuację

79'

A Ryazantsev wchodzi za Danny'ego

79'

Podwójna roszada Villasa-Boasa. Kerzhakova zmienia Rondon

79'

Żólta kartka dla Donatiego za zagranie ręką

78'

Lewą stroną zaatakował teraz Hulk, ale kapitalnie zatrzymał go Spahić

76'

Żółta kartka dla Witsela

75'

Hulk zaatakował prawą stroną, ale dopuścił się faulu na Topraku

74'

Bender odebrał rywalowi piłkę tuż przed polem karnym Zenita, podał do Kiesslinga, a ten z kolei zagrał prostopadłą piłkę do Sona, a ten wykorzystał sytuację sam na sam! Czy gospodarzy stać na jakąś odpowiedź?

73'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Son po raz drugi! 2:0 dla Bayeru!

72'

Bellarabi spróbował strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

71'

Rzut rożny mieli gospodarze, ale w polu karnym Bayeru Witsel faulował Kiesslinga

70'

Hulk oddał z rzutu wolnego, z dużej odległości, ale po rykoszecie piłka wyszła na rzut rożny

69'

Sprytnie rozegrali ten stały fragment gry goście! Zagrali dwa krótkie podania, piłka trafiła do Sona, a ten pięknym strzałem z dystansu pokonał bramkarza!

68'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Co za strzał Sona!!

67'

Żółtą kartką za faul na Bellarabim ukarany Garay

65'

Sebastian Boenisch zmienia Tina Jedvaja

64'

Son dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale Kiessling faulował w polu karnym rywala Anyukova

63'

A teraz po starciu ze Spahiciem karnego starał się wymusić Kerzhakov, ale sędzia nie dał się nabrać

62'

Danny upadł teraz w polu karnym gości po starciu z Tobrakiem, ale nie dość, że nie było faulu, to piłkarz Zenita był jeszcze na spalonym

62'

A teraz na indywidualną szarżę zdecydował się Hulk, ale i jego zatrzymali obrońcy

61'

Danny zaatakował lewą stroną boiska, ale popełnił prosty błąd i Leno wznowi grę od bramki

60'

Aleksandr Kerzhakov wychodził teraz z kontrą, ale świetnie zatrzymał go Spahić

58'

Shatov dośrodkowywał z kolei z lewej strony, ale znów Aptekarze wybili futbolówkę

57'

Danny dośrodkowywał z prawej strony boiska, ale obrońcy Bayeru wybili piłkę. Ta jednak szybko wróciła do piłkarzy Zenita

55'

Długie podanie z głębi pola w kierunku Spahicia, ale niedokładne. Od bramki zaczą gospodarze

54'

Calhanoglu oddał strzał z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę

53'

Josip Drmić zmienia Brandta

51'

Sporo chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

49'

Danny zaatakował lewą stroną boiska, ale tam świetnie zatrzymał go Toprak

48'

Brandt spróbował teraz indywidualnej akcji środkiem pola, ale obrońcy gospodarzy spokojnie go zatrzymali

46'

Son oddał strzał sprzed pola karnego, ale dość mocno przestrzelił

46'

Arbiter z Hiszpanii daje znak, drugą połowę zaczynają gospodarze

19:00

Piłkarze obu drużyn już wrócili na murawę, zaraz zaczniemy drugą połowę

18:48

Po dość drętwym pierwszym kwadransie, dwa następne były naprawdę niezłe. Obie drużyny stwarzały sobie sytuacje podbramkowe, choć oczywiście bardziej konkretni byli gospodarze. Nie potrafili oni jednak pokonać bramkarza i jak na razie mamy bezbramkowy remis. Oby po przerwie to ostatnie uległo zmianie

46'

I mamy koniec pierwszej połowy

46'

Minutę doliczył sędzia do pierwszej połowy

44'

Hulk oddał strzał z dystansu, ale trafił w plecy Danny'ego i piłka wyszła na aut bramkowy

44'

Po podaniu Bellarabiego na spalonym był teraz Kiessling

43'

Zenit St. Petersburg - Bayer Leverkusen

42'

Kerzhakov dośrodkowywał z tego rzutu wolnego, ale mimo małego zamieszania, Leno złapał piłkę

41'

Bellarabi faulował Criscito na własnej połowie boiska. Przed gospodarzami bardzo dobra okazja do dośrodkowania

40'

Brandt wybijał teraz piłkę spod własnej szesnastki po dośrodkowaniu z prawej strony boiska

39'

Ładną koronkową akcję przeprowadzili gospodarza, ale wszystko skończyło się efektownym, ale niedokładnym zagraniem Shatova

39'

Bellarabi zaatakował prawą stroną, ale został zatrzymany i grę od bramki wznowi Zenit

37'

Danny taktycznie faulował Sona i dostał żółtą kartkę

37'

Spahić krwawi i musi być opatrzony za linią boczną. Wracamy do gry, Bayer na razie w dziesiątkę

35'

Tymczasem jakiejś kontuzji doznał Spahić, który leży na boisku

35'

Son uderzał teraz sprzed pola karnego, ale zrobił to za lekko by sprawić kłopoty bramkarzowi

33'

Heung-Min Son był teraz na spalonym, czym przerwał akcję gości prawą stroną

31'

Stefan Kiessling indywidualnie wdarł się z lewej strony w pole karne, ale tam zatrzymali go już obrońcy Zenita

31'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

29'

I znów gospodarze długo, spokojnie rozgrywają piłkę

28'

Witsel dośrodkował z lewej strony boiska, ale Leno spokojnie chwycił futbolówkę

26'

Kerzhakov spróbował akcji lewą stroną, ale nic nie zdziałał. Aut bramkowy dla gości

25'

Shatov dośrodkowywał z lewej strony, ale został zablokowany

25'

Hakan Calhanoglu dośrodkowywał z rzutu rożnego, ale zrobił to niedokładnie. Przy piłce już gospodarze

23'

Kerzhakov! Znowu marnuje setkę! Kolejne kapitalne podanie Danny'ego, a Kerzhakov w sytuacji sam na sam trafił w boczną siatkę!

22'

Kolejna długa piłka w kierunku Kerzhakova, ale tego świetnie ubiegł bramkarz gości

21'

A teraz Witsel uderzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany

21'

To powinien być gol! Danny zagrał kapitalną prostopadłą piłkę do Kerzhakova, ale ten przegrał sytuacje sam na sam z Leno!

20'

Na spalonym był teraz Kiessling. To mogła być dobra okazja dla gości

19'

Calhanoglu dośrodkowywał piłkę z narożnika boiska, ale obrońcy gospodarzy spokojnie wybili piłkę

18'

Bellarabi oddał teraz strzał sprzed pola karnego, jednak wywalczył tylko rzut rożny

17'

Bellarabi wyszedł sam na sam z bramkarzem po podaniu Brandta, ale nawet gdyby trafił do bramki, to gol nie byłby uznany, gdyż wcześniej był na spalonym

15'

Lars Bender oddał strzał głową po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nie trafił nawet w bramkę

13'

I było blisko gola! Hulk dośrodkował z rzutu wolnego, ale nikt nie przeciął tej piłki i trafiła ona w słupek!

13'

A teraz Javi Garcia był teraz faulowany na połowie rywala

12'

Danny zaatakował prawą stroną boiska, ale obrońcy Zenita wypchnęli go poza pole karne. Kolejny aut dla Leverkusen

10'

Wyszedł bardzo niedokładny przerzut Hulka. Aut dla gości

10'

I znów długo podania wymieniają piłkarze Zenita. Zobaczymy, co tym razem z tego wyjdzie

8'

No i mieliśmy pierwszy strzał na bramkę. Donati dośrodkował z prawej strony boiska, a wybitą piłkę z szesnastki zebrał Bellarabi. Ten jednak mocno przestrzelił

7'

Indywidualnej akcji, dryblingu spróbował Hulk, ale szybko powstrzymali go obrońcy

6'

Danny znów był faulowany, tym razem na lewej flance

5'

Spokojnie, długo swoją akcję budują teraz gospodarze

4'

Toprak faulował teraz Danny'ego w środkowej strefie boiska

3'

Spokojny początek z obu stron. Ani jedni ani drudzy nie zdecydowali się jeszcze na jakiś szybszy atak

1'

Pan Alberto Undiano Mallenco daje znak, mecz zaczynają goście

17:57

Piłkarze już na murawie, zaraz rozbrzmi hymn Ligi Mistrzów

17:56

Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko. Za chwilkę zaczniemy to spotkanie

17:54

W grupie C prowadzą dzisiejsi goście, którzy zgromadzili jak dotąd sześć punktów. Zenit jest trzeci i ma cztery oczka, a w poprzedniej kolejce przegrał właśnie z Bayerem, 0:2 w Leverkusen

17:50

Witamy! Już za chwilę zaczniemy pierwsze spotkanie czwartej kolejki Ligi Mistrzów. Zenit St. Petersburg kontra Bayer Leverkusen, zapraszamy na relację live.