Środa, 22 października 2014, godz. 20:45
AS Monacoasmonaco
0 : 0
benficaBenfica Lizbona
22:42

Po dość sennej pierwszej połowie, w drugiej gra nieco nam się ożywiła. Jedni i drudzy stworzyli sobie po kilka niezłych okazji bramkowych, szkoda tylko, że nie było nam dane zobaczyć ani jednej bramki. Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje serdecznie Damian Wiśniewski.

95'

I właśnie teraz sędzia z Polski zakończył to spotkanie!

95'

A teraz Carrasco za faul taktyczny otrzymał żółtą kartkę

94'

Carrasco oddał teraz strzał na bramkę, ale został zablokowany przez Luisao

92'

To powinien być gol! Po dośrodkowaniu z narożnika boiska strzał głową ze świetnej pozycji oddał Raggi, który jednak nieznacznie przestrzelił!

92'

Carrasco dośrodkował przed chwilą z prawej strony boiska, ale gospodarze wywalczyli tylko rzut rożny

91'

Pięć minut doliczył Szymon Marciniak do drugiej połowy

90'

Samaris faulował teraz Carrasco około 20 metrów od własnej bramki

88'

Ostatnia zmiana w tym spotkaniu, Samaris wchodzi za Pereza

87'

Toulalan! Kapitalny strzał sprzed pola karnego, ale Artur przenosi piłkę na rzut rożny!

86'

A teraz Kondogbia oddał strzał sprzed pola karnego, ale fatalnie się pomylił

85'

Kurzawa dośrodkowywał przed chwilą z lewej strony boiska, ale obrońcy Benfiki wybili piłkę na aut

83'

Bernardo Silva zmienia Jao Moutinho

82'

Sporo strat notują jedni i drudzy, brakuje płynności w grze

80'

Tymczasem Salvio odniósł chyba kontuzję w starciu z Kurzawą, ponieważ przebywa aktualnie poza boiskiem

79'

Cesar zmienia Gaitana

78'

A teraz Kurzawa faulował Salvio i dostał za to żółtą kartkę

77'

Martial zagrał ręką w polu karnym rywala, który ma teraz rzut wolny

76'

Lisandro Lopez paskudnie faulował teraz Moutinho i dostał za to zasłużoną, bezpośrednią czerwoną kartkę!

75'

Gaitan przymierzył przed chwilą na bramkę Subasicia, ale zrobił to bardzo niecelnie

74'

Sporo chaosu mamy na boisku, ani jedni ani drudzy nie potrafią wymienić między sobą choćby kilku podań

72'

A teraz blisko gole gospodarze! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzał głową oddał Kondogbia i piłkarz Monaco przestrzelił minimalnie!

71'

Żółta kartka dla Carvalho

71'

Perez przymierzył z dystansu, ale przestrzelił i to dość mocno

70'

Gospodarze teraz trochę dłużej wymieniają podania. Zobaczymy, co z tego wyniknie

68'

Pierwsza zmiana w ekipie gości, Tiago wchodzi na boisko za Taliscę

67'

Subasić, znowu świetna interwencja! Salvio znalazł się oko w oko z bramkarzem Monaco, ale nie dał rady go przechytrzyć!

65'

Kurzawa oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu wolnego, ale nie dość, że przestrzelił, to był też na spalonym

64'

Kurzawa był teraz faulowany na lewej stronie boiska przez

62'

Ferreira Carrasco zmienia Ocamposa

60'

Kolejna genialna interwencja Subasicia, tym razem po strzale Limy, ale jak się okazało, nawet gdyby zawodnik Benfiki trafił do bramki, to gol i tak nie zostałby uznany. Sędzia odgwizdał spalonego

59'

Subasić! Gaitan przeprowadził świetną indywidualną akcję, zszedł z piłą z lewej strony do środka, minął kilku rywali i oddał strzał, który genialnie obronił bramkarz Monaco!

59'

Ocampos oddał strzał sprzed pola karnego, ale zupełnie mu on nie wyszedł i piłka wyszła na aut

57'

Fabinho nieźle dośrodkował teraz z lewej strony boiska, ale Lima faulował w polu karnym przeciwnika Carvalho

56'

Kurzawa znów spróbował ataku indywidualnego, ale znów nie skutecznie. Piłka ostatecznie ląduje w rękach Artura

55'

Aj, było groźnie! Lima zagrał kapitalną piłkę z lewej strony w pole karne, a tam Subasić w ostatniej chwili uprzedził napastników gości!

54'

Kurzawa zaatakował lewą stroną boiska, ale faulował rywala. Rzut wolny dla Benfiki

53'

Talisca oddał strzał z tego rzutu wolnego, ale pomylił się i to dość mocno

51'

Perez był teraz faulowany około 20 metrów od bramki gospodarzy. To będzie dobra okazja dla gości

49'

Było ciekawie! Martial dostał świetne prostopadłe podanie z głębi pola, wypracował sobie niezłą pozycję strzelecką, ale minimalnie spudłował!

48'

Spokojny początek z obu stron. Jak na razie dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze

46'

Arbiter daje znak i goście zaczynają drugą połowę

21:47

Zawodnicy obu drużyn już powoli wracają na murawę, zaraz wznowimy grę

21:44

AS Monaco - Benfica LizbonaAS Monaco - Benfica LizbonaAS Monaco - Benfica Lizbona

21:35

Delikatnie mówiąc w pierwszej połowie nie oglądaliśmy najciekawszego widowiska. Ani jedni ani drudzy nie stworzyli sobie za dużo dogodnych okazji podbramkowych (konkretnie po jednej) i szczerze mówiąc nie wiemy, co musiałoby się wydarzyć w drugiej połowie, by była ona gorsza. I tym pozytywnym akcentem żegnamy się na około kwadrans

47'

I w tym momencie arbiter zakończył pierwszą połowę meczu

46'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

45'

Kondogbia był teraz faulowany przez Taliscę, na własnej połowie boiska

43'

Dużo chaosu mamy teraz na boisku, mało gry piłką, niestety

41'

Jao Moutinho faulował w środkowej strefie boiska Lisandro Lopeza

40'

Było blisko gola! Krótko rozegrali ten rzut rożny goście, piłka po dośrodkowaniu z prawej strony trafiła do Limy, ale jego strzał fenomenalnie obronił Subasić!

39'

Perez oddał teraz strzał z dystansu, a piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny

38'

Moutinho dośrodkował z tego cornera, ale zrobił to za słabo. Goście spokojnie wybili piłkę z własnej szesnastki

37'

Kurzawa zaatakował lewą stroną boiska i wywalczył rzut rożny

36'

Żółta kartka dla Salvio za faul na Ocamposie

35'

Rzut rożny mieli goście, ale obrońcy Monaco poradzili sobie z tym zagrożeniem i wybili piłkę z własnej szesnastki

34'

Bułgar nie będzie już kontynuował gry. W jego miejsce wszedł Martial

33'

Jakiejś kontuzji doznał Berbatov, który właśnie opuścił murawę

32'

A teraz sprzed szesnastki przymierzył Berbatov, ale i on mocno przestrzelił

31'

Andre Almeida oddał strzał z dystansu, ale piłka poleciała daleko od bramki

30'

Sporo zamieszania mamy teraz na boisku, jedni i drudzy szybko tracą piłkę

28'

Krótko zagrali ten rzut wolny gospodarze, Jeremy Toulalan oddał strzał sprzed pola karnego, ale piłkę spokojnie chwycił Artur

27'

Fabinho był faulowany dość blisko szesnastki rywala. To będzie dobra okazja do dośrdkowania

26'

Żółta kartka dla Lisandro Lopeza za brzydki faul na Berbatovie w środkowej strefie boiska

24'

Małą przewagę osiągnęli gości i to oni teraz dłużej utrzymują się przy piłce. Zobaczymy, co z tego wyniknie

22'

Kolejna próba gości prawą stroną, ale obrońcy Monaco zablokowali Limę

20'

Salvio oddał strzał po dośrodkowaniu z lewej strony boiska, ale piłka poleciała daleko od bramki

20'

Gaitan złapał przed chwilą jakąś kontuzję i leżał przez chwilę na boisku. Na szczęście jest już jednak gotowy do gry

19'

Rzut rożny mieli przed chwilą gospodarze, ale obrońcy Benfiki wybili piłkę spod własnej bramki

18'

Ładna akcja gospodarzy, dobry przerzut na lewą stronę, ale tam Kurzawa wywalczył tylko aut

16'

Prawą stroną próbowali zaatakować goście, ale tam świetnie przeszkodził im Jeremy Toulalan

15'

Perez oddał przed chwilą strzał z dystansu, ale był on bardzo niecelny

14'

Brzydki fragment meczu, w którym więcej oglądamy fauli, niż gry piłką. Tym razem ofiarą na własnej połowie stał się Almeida

13'

Kolejna pewna interwencja Artuta po dośrodkowaniu z rzutu rożnego. Tym razem bramkarz Benfiki złapał piłkę

12'

Lisandro Lopez faulował w środkowej strefie Dirara

11'

Trochę chaosu wdarło nam się teraz w boiskowe wydarzenia, ani jedni ani drudzy nie potrafią dłużej utrzymać się przy piłce

9'

Niezła była ta wrzutka z rzutu wolnego, ale Artur wypiąstkował piłkę spod własnej bramki

8'

Żółta kartka za taktyczny faul dla Eliseu

8'

Ten jednak został kiepsko wykonany i obrońcy Monaco wybili piłkę

7'

Talisca zaatakował prawą stroną boiska i tym razem rzut rożny mają goście

5'

Było blisko gola! Strata gości w środkowej strefie, Berbatov wystawia idealną piłkę do Ocamposa, a ten w stuprocentowej sytuacji kiksuje! Od bramki goście

4'

Dobrze, długie podanie od Kurzawy do Dirara, ale ten wywalczył tylko corner

2'

Dośrodkowanie z prawej strony w pole karne Monaco, ale goście znów spokojnie sobie radzą

1'

Od razu długa piłka z głębi pola w kierunku Berbatova, ale obrońcy gości radzą sobie z tą sytuacją i teraz to oni mają futbolówkę

1'

Szymon Marciniak daje znak i startujemy!

20:41

Piłkarze obu drużyn już powoli wychodzą na boisko, za chwilkę startujemy!

20:37

Co ciekawe, mecz ten poprowadzą sędziowie z Polski. Jako główny Szymon Marciniak, liniowymi będą Paweł Sokolnicki i Tomasz Listkiewicz, bramkowymi Tomasz Musiał i Paweł Raczkowski, a arbitrem technicznym będzie Radosław Siejka.

20:35

Ławka gospodarzy :Stekelenburg, Wallace, Elderson, Bakayoko, Silva, Ferreira-Carrasco, Martial

20:35

Ławka gości: Lopes, César, Samaris, Derley, Pizzi, Tiago, Guedes

20:34

Po lewej stronie macie dostępne wyjściowe jedenastki obu drużyn. Widzicie jakieś niespodzianki? Za chwilkę dorzucimy też ławki rezerwowych

20:33

Witamy! Dzisiaj środa, czyli kolejny dzień z Ligą Mistrzów. W jednym z ciekawszych zaplanowanych na ten dzień spotkań Monaco podejmie na własnym boisku Benfikę Lizbona. Początek za około kwadrans, a my zapraszamy na relację live z tego widowiska!