Środa, 22 października 2014, godz. 20:45
Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
2 : 0
Zenit St. PetersburgZenit St. Petersburg
22:40

Po sennej pierwszej części spotkania, kibice zgromadzeni na BayArena zobaczyli w drugiej części dwie bramki. Na listę stzrelców wpisał się Donati oraz Papadopoulos.
Za wspólnie spędzony zcas dziękuje Sebastian Chmielak, Dobranoc!

95'

Bjoern Kuipers gwiżdże po raz ostatni koniec spotkania, Bayer pokonuje 2:0 Zenit Sankt Petersburg.

95'

Żółta kartka dla Rondona, Wenezuelczyka ostro atakował Jedvaja.

94'

Garcia w pole karne, wybijają defensorzy gospodarzy.

93'

Dobra okazja gości, Hulk huknął z 18. metra, piłkę obronił Leno.

90'

Arbiter doliczył 4. minuty do regulaminowych 90.

90'

Criscito ukarany żółtą kartką.

89'

Tak strzelał Donati.

bayer

88'

Na boisku ucierpiał Kiessling, który opatrywany jest poza boiskiem.

88'

Goście od dziesięciu minut grają z przewagą jednego zawodnika, ale jakoś tego wcale nie widać... Słaby mecz podopiecznych Vilasa-Boasa.

87'

Nadal nieznaczną przewagę w posiadaniu piłki maja gospodarze: 52%-48%.

86'

Trzecia roszada w Bayerze. Na boisku pojawił Julian Brandt w miejsce Bellarabiego- bezbarwny występ reprezentanta Niemiec.

86'

Składna akacja gości, jednak do piłki nie dobiegł Anyukov, a futbolówka opuściła boisko.

85'

Hulk faulował jednego z piłkarzy Bayeru, gdy przy piłce jest Brazylijczyk, fani Bayeru niesamowicie gwiżdżą.

82'

Druga zmiana w zespole gości, plac gry opuszcza Axel Witsel, na boisku zamelduje się Aleksandr Kerzakhov.

82'

Zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Hakan Calhanoglu,a w jego miejsce pojawi się Tin Jedvaj.

80'

Czy goście wykorzystają przewagę? Zenit am jeszcze około 10. minut.

79'

Wendell ukarany drugim, żółtym kartonikiem i Bayer będzie kończył mecz w dziesiątkę!!!

79'

bayer

77'

Po raz kolejny stały fragment gry nie przynosi zagrożenia pod bramką Leno.

77'

Ależ szansa Zenita, piłkę przed polem karny otrzymał Hulk, który uderzył futbolówkę. Piłka po drodze odbiła się od jednego z defensorów i będzie korner dla gości.

76'

Strzelał Kiessling z dystansu, piłkę wyłapał bramkarz mistrza Rosji.

76'

Lodygin teraz minął się z futbolówką, będzie korner dla gospodarzy.

74'

Criscito próbował dośrodkować w pole karne gospodarzy, piłka odbija się od defensora Bayeru i wraca pod nogi Włocha, który traci futbolówkę.

73'

kto by się podziewał, ze bohaterami spotkania będą dwaj defensorzy....

72'

Zenit gra jakby bez wiary piłkarze Andre Villasa-Boasa nie potrafią skonstruować dobrej akcji.

71'

Ponownie rzut wolny dla Bayeru, piłkę wyłapuje Lodygin.

69'

Calhanoglu zagrał futbolówkę ,która nie dotarła do żadnego z piłkarzy Bayeru.

69'

Atak pozycyjny Rosjan, Zenit nie ma pomysłu na grę, faul na Kiesslingu, zaczną gospodarze.

68'

Bayer bardziej szanuje teraz futbolówkę, gospodarze maja to czego chcieli, prowadzą 2:0 i mogą spokojnie rozgrywać kolejne minuty.

67'

Przez chwilę słyszeliśmy an trybunach śpiewających kibiców gości, ale szybko zostali uciszeni przez fanów Bayeru.

66'

Bayer szybko wbił dwie bramki, czy gości będzie stać na odpowiedź?

63'

Grek najwyżej wyskoczył do piłki zagrywanej z rzutu rożnego i strzela bramkę dla Bayeru, 2:0!!! Wejście smoka!!!

63'

Papadopoulos podwyższa na 2:0!!!!!!

62'

Zmiana w zespole gości za Viktora Fayzulina pojawi się Oleg Shatov.

62'

Na boisku leży Bender, potrzebna interwencja medyków.

60'

Zmiana w zespoel gospodarzy, za Emira Spahicia pojawia się Kyriakos Papadopoulos.

58'

Hakan Calhanoglu popędził z piłką środkiem boiska zagrał an prawą stronę do wchodzącego Donatiego, Włoch ładnym uderzeniem pokonuje Lodygina.

58'

Giulio Donati!!!!! 1:0!!!!!!! Świetna akcja gospodarzy!!!

57'

Pierwsza żółta kartka dla gospodarzy. Ukarany Wendell za faul na Hulku.

56'

bayer

55'

Goście nie stworzyli zagrożenia po stałym fragmencie gry pod bramką Leno.

54'

Ręką zagrywał piłkę Donati, od rzutu wolnego grę rozpocznie Danny.

54'

Dłużej przy piłce utrzymują się podopieczni Rogera Schmidta, obyśmy przez kolejne minuty zobaczyli kilka dobrych akcji.

52'

Calhanoglu źle dośrodkował,ale piłka trafiła ponownie pod nogi Turka, który próbował wzdłuż pola bramkowego posłać piłkę do któregoś z zawodników Bayeru. Futbolówkę na korner wybił defensor gości.

51'

Lewą stroną przedzierał się Wendell. Brazylijczyk wywalczył kolejny rzut rożny dla swojego zespołu.

49'

Gospodarze wywalczyli korner, piłkę zagrywał Hakan Calhanoglu, jednak nikt nie zamknął akcji strzałem.

48'

Snajper Bayeru już się podnosi, wracamy do gry.

47'

Na boisku leży Stefan Kiessling, chwila przerwy w grze.

47'

Piłka nie dociera do żadnego z piłkarzy Zenita.

47'

Faulowany Rondon przez Topraka. Danny będzie miał szansę na dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

46'

Z animuszem atakują piłkarze Bayeru, po chwili tracą jednak piłkę, od autu zaczną goście.

21:46

Zaczynamy!!!! Rozpoczynają gospodarze.

21:45

Piłkarze wracają na boisko, za chwilkę zaczynamy drugą część spotkania!!!

21:36

Spotkanie na BayArena nie porywa, dopiero w ostatnich pięciu minutach piłkarze obydwu drużyn się przebudzili, ale to zdecydowanie za mało, aby powiedzieć, ze mecz jest emocjonujący.

46'

Bjoern Kuipers gwiżdże po raz ostatni, do przerwy Bayer bezbramkowo remisuje z Zenitem.

46'

Bayer

46'

Na boisku leży Bellarabi po starciu z Criscito.

44'

Teraz bliski przejęcia piłki wślizgiem w polu karnym był Aleksandr Anyukov, prawemu defensorowi zabrakło naprawdę niewiele.

43'

Mecz trochę się rozkręcił, od kilku minut sporo się dzieje na BayArena.

42'

Odpowiedź mistrza Rosji z około 30. metrów huknął Hulk, piłka przeleciała obok bramki Leno.

42'

Tym razem strzelał Hakan Calhanoglu, Turek nie potrafił pokonać Lodygina, powinno być 1:0!!!

41'

Dobre uderzenie Sona z dystansu z problemami broni Lodygin.

40'

Son zagrał do Stefana Reinartza. Strzał Niemca zablokował Garay.

39'

Bayer zaatakował prawą stroną, Bellarabi zagrał na klepkę z Sonem, ale znowu wyjaśniają obrońcy gości.

39'

Danny za długie dośrodkowanie, ale przy piłce utrzymują się goście.

38'

Korner dla gości, może uda się ze stałego fragmentu gry zagrozić bramce Leno.

37'

Son zdecydował się na uderzenie z około 25. metra, piłkę łapie Lodygin. Pierwszy celny strzał gospodarzy w 37`.

36'

Fatalny strzał Giulio Donatiego. Włoch postraszył tylko gołębie zasiadające koronie stadionu w Leverkusen.

35'

Piłka zagrywana z lewej strony boiska nie dociera na prawą flankę do Bellarabiego, wybijają gracze z Petersburga.

35'

W Monaco również bez bramek jak na razie.

33'

W polu karnym gości próbowali się przedrzeć piłkarze Bayeru, jednak i tym razem goście wybili futbolówkę.

33'

Słabe spotkanie na BayArena, kibicie zgromadzeni na stadionie mogą czuć się lekko zawiedzeni, na pewno odważniejszej gry spodziewali się po swoich ulubieńcach.

31'

Rzut wolny dla gości z lewej strony pola karnego, piłkę rzucał Garcia, futbolówkę wybjajają obrońcy Bayeru.

29'

Długa pika na Rondona, ten dograł do Danny`ego, Portugalczyk próbował zagrać ponownie do Wenezuelczyka,a le wyjaśniają defensorzy gospodarzy.

28'

Posiadanie piłki 53% do 47% na korzyść gospodarzy.

28'

Z futbolówką przedzierał się Karim Bellarabi, jednak w polu karnym szybszy od niego Lodygin, który wyłapuje piłkę.

27'

Bayer - Zenit

26'

Zenit gra tak, jakby remis był dobrym wynikiem, mistrzowie Rosji nie forsują tempa, podobnie jak gospodarze.

25'

Z bólu zwija się Domenico Criscito, obeszło się bez interwencji lekarzy.

24'

Piłkę wybili defensorzy mistrza Rosji, przy próbie wyjścia z własnej części boiska faulowany Hulk.

24'

Na placu gry nie wiele się dzieje, dłużej przy piłce gospodarze, którzy wywalczyli korner.

23'

Bayer

21'

Stały fragment gry wykonał sam poszkodowany, piłka odbiła się od muru, a Ezequiel Garay nie utrzymał futbolówki w boisku.

21'

Faulowany Hulk, będzie okazja na dobre dośrodkowanie w pole karne gospodarzy.

21'

Troszkę senne widowisko na BayArena, gospodarze odważniej grali przeciwko Benfice.

20'

Prostopadłe podanie do Bellarabiego, piłkę przejmuje Lodygin.

20'

W drugim spotkaniu grupy C, po 20. minutach Benfica bezbramkowo remisuje z AS Monaco.

18'

Dobra piłka do Sona, Koreańczyk jednak na spalonym.

16'

Za dyskusję z arbitrem głównym, również upomniany Hulk.

16'

Groźny faul Javi Garcii i mamy zasłużoną żółtą kartkę dla Hiszpana.

14'

Dobre wyjście z bramki Leno, Niemiec zapobiegł groźnej akcji graczy z Petersburga.

14'

Przez pierwsze 12. minut widzieliśmy tylko jeden celny strzał oddany przez kapitana drużyny gości, trochę to za mało jak na hit grupy C.

11'

Karim Bellarabi strzelił z dystansu, piłka przeleciała obok bramki Lodygina.

12'

Spokojne tempo, nikt nie rzucił się od razu do ataku.

11'

Podopieczni Rogera Schmidta przedzierali się lewą stroną boiska, strata piłki, faulowany Hulk.

10'

Jak na razie dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, Zenit natomiast potrafi wykorzystać szybkość między innymi Hulka i będzie czyhał na błąd Bayeru.

8'

Rajd Hulka zatrzymany kapitalnym wślizgiem Wendella.

7'

Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym spotkaniu, ukarany kartonikiem został Viktor Fayzulin.

5'

Korner dla Bayeru, piłka z rzutu rożnego doleciała do Emira Spahicia. Futbolówka poleciała obok bramki, było blisko!

3'

Danny uderzał z około 10. metra lewą nogą na bramkę Bernda Leno, Niemiec bez problemów łapie piłkę.

3'

Na spalonym Son, jak pokazują powtórki Koreańczyk był na równi z linią defensorów gości.

2'

Lewą strona przedzierali się gospodarze, piłka trafiła do Heunga-Min Sona, Koreańczyka zagrał piłkę do Larsa Bendera, ale uderzenie kapitana Bayeru było bardzo lekkie i niecelne.

1'

Pierwszy rzut wolny, faulowany Bender, od środka zaczną gospodarze.

1'

Długa piłka na Danny`ego, Portugalczyk przedłużył piłkę wysokim zagraniem piłki do Hulka, Brazylijczyk po prawej stronie boiska stracił piłkę.

20:46

Od środka zaczną goście, Bjoern Kuipers rozpoczyna hit grupy C!!!

20:44

Przywitanie obydwu drużyn oraz kapitanów obydwu zespołów; Larsa Bendera oraz Danny`ego.

20:42

Piłkarze czekają już w tunelu prowadzącym na boisko. Za chwilkę zaczynamy!!!

20:41

Teraz na stadionie rozbrzmiewa hymn Bayeru, tradycyjnie Aptekarze będą mogli liczyć na wsparcie swoich fanów.

20:38

Sędzią głównym meczu będzie Bjoern Kuipers z Holandii, a na liniach pomagać mu będą: Sander van Roekel oraz Erwin Zeinstra.

20:37

BayArena powoli się zapełnia, dzisiejszy zwycięzca meczu zrobi mały kroczek do awansu z grupy.

20:33

Oba zespoły miały przyjemność ze sobą rywalizować w 1/16 finału Pucharu UEFA w sezonie 2007/2008. W pierwszym spotkaniu na BayArena Zenit pewnie wygrał 4:1. W rewanżu zwycięsko wyszedł zespół z Leverkusen, jednak skromna wygrana 1:0 nie wystarczyła do awansu do kolejnej rundy.

20:31

Rozgrzewka Zenita.

Zenit

20:30

Do dyspozycji trenera Mistrza Rosji pozostają: Arshavin, Kerzhakov, Malafeev, Neto, Shatov, Smolnikov, Tymoscuk,

20:27

Na ławce rezerwowych Bayeru zasiądą dziś: Brandt, Drmić, Hilbert, Jedvaj, Kresic, Kruse, Papadopoulos.

20:25

Rozgrzewka gospodarzy.

Bayer

20:24

Mistrz Rosji lepiej rozpoczął tegoroczne rozgrywki Ligi Mistrzów. Zenit w pierwszym meczu wygrał 2:0 na Estadio da Luz z Benficą 2:0, po bramkach Hulka oraz Axela Witsela, a następnie zremisował bezbramkowo z AS Monaco.

20:22

Gospodarze fazę grupową Ligi Mistrzów rozpoczęli od porażki 0:1 z AS Monaco na obiekcie wicemistrza Francji, w drugiej kolejce zaś podopieczni Rogera Schmidta rozbili Benficę Lizbona 3:1, po trafieniach Stefana Kiesslinga, Son Heung-mina i Hakana Calhanoglu.

20:18

Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego hitu grupy C.

Bayer - Zenit LIVE! Hit grupy C na BayArena

20:10

Witamy państwa bardzo serdecznie za nieco ponad 30 minut rozpocznie się spotkanie grupy H, w którym Bayer Leverkusen podejmie na BayArena Zenit Sankt Petersburg.