Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
3 : 1
benficaBenfica Lizbona
22:40

Pierwsza połowa należała do Aptekarzy. Piłkarze Benfici w pierwszych 45 minutach nie potrafili zagrozić bramce Leno, a gospodarze dwukrotnie pokonali Julio Cesara za sprawą Sona oraz Kiesslinga. W przerwie Jorge Jesus dokonał dwóch roszad i gra mistrza Portugalii uległa poprawie, strzelony gol kontaktowy Eduardo Silvy jednak nic nie przyniósł. Chwilę później arbiter wskazał na 11 metr, a bramkę dla Bayeru z karnego strzelił Calhanoglu. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy an kolejne relacje w serwisie Ekstraklasa.net! Dobranoc!

93'

Koniec meczu!!!!! Bayer Leverkusen pokonuje jak najbardziej zasłużenie Benficę Lizbona 3-1.

93'

Rzut rożny dla Benfici, do piłki dopadł Luisao. Strzał głową Brazylijczyka przeszedł obok bramki Leno.

92'

Żółty kartonik dla Oztunaliego.

91'

Martin Atkinson dolicza 3 minuty!!!!

91'

Co chwilę słyszymy jak na BayArena wybuchają petardy.

90'

Piłkę bez trudu łapie Leno.

90'

Rzut wolny dla gości. Szybko rozegrana piłka. Będziemy mieli korner dla Benfici.

87'

Piąta żółta kartka dla gości, tym razem ukarany Andreas Samaris.

87'

Wrzutka została wybita przez obrońców, jednak piłkarze Benfici reklamowali zagranie ręką jednego z piłkarzy Bayeru.

86'

Rzut wolny dla Benfici z około 27 metrów, zobaczymy czy będzie dośrodkowanie, czy bezpośredni strzał na bramkę Leno.

85'

Na BayArena kibice świetnie się bawią, tego samego nie mogą za to powiedzieć fani mistrza Portugalii.

82'

Trzecia zmiana wśród gospodarzy, boisko opuszcza Lars Bender, a w jego miejsce pojawia się Giulio Donati.

81'

W drugiej części spotkana, to goście maja przewagę w posiadaniu piłki w %: 54-46 na korzyść Czerwonych Orłów.

79'

Ostatnie dziesięć minut przed Nami, nie zanosi się na to, aby Benfica miała wywieźc z BayArena jakiekolwiek punkty.

77'

Ostatni zmiana w zespole gości, Samaris za Enzo Pereza pojawi się na placu gry.

76'

Dwa rzuty rożne dla gospodarzy w odstępie kilkudziesięciu sekund. Bez większego zagrożenia dla bramki Julio Cesara.

76'

Schodzi strzelec pierwszej brami dla Bayeru- Kiessling. W jego miejsce pojawia się Josip Drmić.

74'

Piłka z korneru dotarła do Sona, strzał Koreańczyk obronił Cesar.

74'

Rzut rożny dla gospodarzy po bardzo ładnym strzale Calhanoglu, z trudem piłkę obronił Julio Cesar.

73'

Kiessling indywidualnie przebijał się, jednak z oddaniem strzału za długo zwlekał i został zablokowany przez obrońców Benfici.

72'

Jeszce około 20. minut do końca meczu, Benfica nadal nie am pomysłu na przedostanie się pod pole karne gości.

22:12

Bayer Leverkusen - Benfica LizbonaBayer Leverkusen - Benfica LizbonaBayer Leverkusen - Benfica Lizbona

70'

Kolejny kartka dla zawodnika gości za zbyt ostry faul zdaniem pana Atkinsona.

69'

Pierwsza zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza Bellarabi, a w jego miejsce pojawia się Levin Oztunali.

66'

Faulowany Enzo Perez , od środka zaczną goście.

64'

Czy Benfica będzie stać na nawiązanie jeszcze walki w tym spotkaniu?

63'

3-1 pewny strzał Calhanoglu!!!

62'

Faulowany w polu karnym gości Kiessling!!!

61'

Argentyńczyk otrzymał piłkę an lewym skrzydle złamał z piłką do środka, przełożył na lewą nogę i po krótkim rogu pokonał Leno. 2-1!!!

62'

GGGGGoooooooool 2-1!!!! Eduardo Salvio z lewej nogi!!!

59'

Faulowany Gaitan po lewej stronie boiska, a żółtą kartką ukarany Roberto Hilbert.

59'

Kolejny żółty kartonik wędruje do piłkarzy Benfici. Faulowany Lars Bender.

56'

Ładna akcja gospodarzy, piłkę na prawym skrzydle otrzymał Son. Koreańczyk an skraju pola karnego zatrzymał się z piłką zagrał piętką do nadbiegającego Kieslinga. Niemeic uderzył niecelnie.

53'

Żółta kartką za faul an Bellarabim ukarany Enzo Perez. Będzie okazja do dobrej wrzutki.

51'

Turek otrzymał podanie wzdłuż pola bramkowego od Bellarabiego, jednak nie potrafił skierować piłki do bramki.

51'

Powinno być 3-0 do pustej brami nie trafił Calhanoglu!!!!

49'

Za mocno zagrywana piłka. Piłkarze Benfici nie stracili piłki, ale przy próbie onownego dośrodkowania wyjaśnili obrońcy Bayeru i odzyskali futbolówkę.

48'

faulowany Maxi Perreira, będzie okazja do dobrego dośrodkowania z boku boiska.

48'

Zobaczymy czy dwie zmiany przeprowadzone przez Jorge Jesusa ożywią wystarczająco grę gości.

46'

46'

W przerwie doszło do dwóch zmian w zespole gości. Na boisku pojawili się Lima oraz Maxi Perreira.

46'

Zaczynamy drugą połówkę.

21:44

Tak jak się spodziewaliśmy w ekipie Benfici szykują się od razu dwie zmiany.

21:44

Jak na razie zawodnikiem meczu wydaje się być Son. Koreańczyk stwarza dużo zagrożenia pod bramką Benfici, a swoje rajdy lewą stroną często kończy dobrymi strzałami.

21:33

Gospodarze w pełni zasłużenie prowadzą do przerwy 2-0 po bramkach Kiesslinga oraz Sona. Benfica jest zespołem o co najmniej dwie klasy słabszym. W przerwie chyba nie obejdzie się bez zmian w zespole gości.

46'

Kolejna akcja Sona. Zawodnik Bayeru pognał lewym skrzydłem i z około 25 metrów uderzył nad bramką. Po tej akcji pan Atkinson zakończył pierwszą część spotkania.

46'

Arbiter doliczył 60 sekund.

46'

Ostatnie sekundy pierwszej części spotkania, czy któryś z zespołów stworzy sobie jeszcze dogodną okazję do strzelenia gola?

44'

Calhanoglu, zagrywa zbyt niską piłkę, wybijają obrońcy Benfici.

44'

Wendell przejął piłkę na lewym skrzydle zagrał do Sona, Koreańczyk wywalczył rzut rożny dla Aptekarzy.

42'

Kiks jednego z piłkarzy Benfici, piłkę przejmuje Bellarabi. Niemiec uderza niecelnie,

41'

Piłkę zagrywaną przez Calhanoglu łapie pewnie Cesar.

41'

Rzut wolny dla gospodarzy z bocznego sektora boiska, kolejna okazja na dobre dośrodkowanie.

40'

Drugi stały fragment gry nie przyniósł zagrożenia pod bramką Leno.

40'

Piłka trafiła przed pole karne do Enzo Pereza. Strzał Argentyńczyka odbija się od ejdnego z zawodników gospodarzy i mamy kolejny korner dla Benfici.

38'

Mamy pierwszy korner dla gości.

38'

Benfica wykonuje teraz serię rzutów z autu w okolicy pola karnego gości.

36'

Son uderzenie z około 25 metra, po ziemi mija bramkę gości. Benfica gra dziś bardzo, bardzo słabo.

34'

Prawym skrzydłem pognał Bellarabi podał piłkę w polu karnym do nabiegającego Sona, Koreańczyk ładnym strzałem pokonuje Julio Cesara.

34'

Bellarabi do Sona i mamy 2-0!!!!!!

31'

Pierwszy raz goście są pod polem karnym Aptekarzy. Nie potrafią mimo wszystko agozić bramce Leno.

31'

Son prostopadle do Calhanoglu. Turek jednak na spalonym, tak wyszedłby sam na sam z bramkarzem gości.

21:15

Bayer Leverkusen - Benfica LizbonaBayer Leverkusen - Benfica Lizbona

31'

Kolejny strzał gospodarzy z dystansu, tym razem bez problemu piłkę łapie bramkarz gości.

29'

Jorge Jesus będzie musiał w przerwie wstrząsnąć zespołem gości. Benfica gra dziś naprawdę słabo.

29'

Statystyka celnych strzałów: 4-0 dla Bayeru.

28'

Na spalonym Calhanoglu.

27'

Benfica musi ruszyć do przodu, jak do tej pory goście nie oddali nawet strzału na bramkę Leno.

25'

Piłkę sprzed pola karnego uderzył Son, futbolówkę "wypluł" przed siebie Julio Cesar, piłka trafiłą do Kiesslinga, który bez problemów umieszcza piłkę w siatce.

25'

Gooooolllll Stefan Kiessling!!!!!!

24'

Kiessling prawym skrzydłem przedarł się i dośrodkował w pole karne. Do piłki nie doszedł Son.

22'

Pierwsza żółta kartka. Ukarany Nico Giatan. Argentyńczyk odkopał piłkę po gwizdku arbitra.

22'

Faulowany Son, będzie kolejna okazja na dobrą wrzutkę w szesnastkę gości.

22'

Posiadanie piłki 55%-45% na korzyść gospodarzy.

20'

Benfica nadal nie zagroziła bramce Bernda Leno.

19'

Teraz Turek strzelał z dystansu piłka minęła lewy słupek bramki Cesara.

17'

Rzut wolny wykonuje Calhanoglu, za krótkie dośrodkowanie.

17'

Rzut wolny dla Bayeru, będzie okazja no dobrą wrzutkę w pole karne Benfici.

16'

Faulowany w środkowej strefie boiska Nico Gaitan.

14'

Prostopadłą piłkę po prawej stronie pola karnego otrzymał Son. Koreańczyk zagrał przed pole karne, tam do piłki dopadł jeden z pomocników Bayeru i uderzył piłkę, którą zablokował defensor Benfici. Do piłki doszedł jeden z zawodników Bayeru i uderzył pikę w taki sposób, ze odbiła się od słupka.

14'

Słupek po akcji Bayeruuuuuuuuu!!!!!

12'

Cesar broni uderzenie jednego z pomocników Bayeru. Zawodnik Bayeru uderzył po ziemi z około 20 metrów z problemami obronił Brazylijczyk.

12'

Jak na razie mecz nie porywa, sytuacji bramkowych jak na lekarstwo.

11'

Słabe wykonanie stałego fragmentu gry, Benfica traci piłkę.

10'

Znowu gwizdek arbitra, będzie rzut wolny dla gości, będzie szansa na dobre dośrodkowanie

9'

Pierwszy faul w dzisiejszym spotkaniu, faulowany Eliseu, na którego wpadł kapitan gospodarzy.

8'

Jorge Jesus dyryguje z ławki rezerwowych do swoich piłkarzy, aby śmielej zaatakowali gospodarzy.

6'

Benfica jak na razie nie może wyjść z połowy boiska.

5'

Podanie na wolną pozycję do Bellarabiego. Niemiec zagrał do Sona, ale strzał Koreańczyka wybronił Cesar. Mogło być już 1-0!!!

5'

Od początku dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze, którzy swobodnie wymieniaja piłkę.

3'

Pierwszy strzał gospodarzy,z 25 metrów uderzał Karim Bellarabi. Piłka poszybowała obok bramki strzeżonej przez Julio Ceasara.

3'

Pierwszy spalony,a nam nim najlepszy strzelec poprzedniego sezonu wśród Aptekarzy- Stefan Kiessling.

20:45

Zaczynamy!!! Od środka rozpoczną gospodarze.

20:44

Przywitanie kapitanów obu zespołów. W zespole gospodarzy kapitanem jest Lars Bender, a w zespole gości Luisao.

20:42

Piłkarze wychodzą na BayArena, czas na hymn Ligi Mistrzów.

20:40

Piłkarze czekają już w tunelu prowadzącym na boisko.

20:39

BayArena zapełnia się, właśnie w tej chwili grany jest hymn Aptekarzy.

20:37

Arbitrem spotkania będzie pochodzący z Anglii Martin Atkinson.

20:34

Benfica natomaist przyleciała do Leverkusen bez : Sílvio, Rúbena Amorima, Sulejmaniego. Natomiast za czerwoną kartkę w meczu przeciwko Zenitowi nie może wystąpić Artur.

20:32

Bayer dziś musi sobie poradzić bez kilku kontuzjowanych graczy: Juliana Brandta, Kyriakosa Papadopoulosa, Simona Rolfesa,Gonzalo Castro, Sebastiana Boenischa. Szczególnie ciekawi Nas absencja Polaka, który został powołany na październikowe mecze eliminacyjne z Niemcami oraz Szkocją.

20:29

Ewentualna porażka, którejś z drużyn w dzisiejszym spotkaniu mocno skomplikuje sytuację w grupie. Ciężko będzie awansować z grupy mając po 2 spotkaniach 0 pkt.

20:27

Obydwa zespoły w pierwszej kolejce przegrały swoje spotkania: Bayer uległ na wyjeździe wicemistrzowi Francji - AS Monaco 0-1, a Benfica na Estadio da Luz przegrała 0-2 z Zenitem Sankt Petersburg.

20:20

Po stronie gości, z ławki rezerwowych spotkanie będą obserwować: Varela, Maxi Pereira, Samaris, Lima, John Pizzi, Lisandro López.

20:20

Na ławce rezerwowych Bayeru zasiądą dziś: Krešić, Donati, Boeder, Öztunali, Yurchenko, Drmić, Kruse.

20:18

Kilkanaście minut temu zakończyło się pierwsze spotkanie grupy C. Zenit Sankt Petersburg bezbramkowo zremisował z AS Monaco.

19:56

Do rozpoczęcia spotkania jeszcze trzy kwadranse. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego spotkania. Bayer - Benfica LIVE! Starcie o pierwsze punkty

19:53

Witamy serdecznie na relacji live ze spotkania drugiej kolejki Ligi Mistrzów: Bayer Leverkusen - Benfica Lizbona.