Bayer LeverkusenBayer Leverkusen
22:40

Ja już dziękuję za uwagę. Zapraszam na kolejne relacje na Ekstraklasa.net. Dobranoc.

22:40

Monaco zdobywa pierwsze 3 punkty. Co prawda przez większą część meczu to Bayer był drużyną lepszą. Niemcy porażkę mogą zwalać na swoją nieskuteczność.

93'

Koniec spotkania.

90'

Mecz potrwa o 2 minuty dłużej.

90'

85'

Druga zmiana w ekipie z księstwa. Dirar w miejsce Carrasco.

80'

Strzelał sprzed pola karnego Calhanoglu. Uderzył jednak w środek. Nie złapał jednak piłki Subasić, ale szybko się poprawił, gdy zobaczył nadbiegającego do dobitki Bellarabiego.

77'

Ostatnia zmiana w drużynie gości. Drmić zastępuje Bendera

75'

W okolicach środka boiska Spahić fauluje Moutinho i otrzymuje żółtą kartkę.

72'

Kolejna zmiana w Bayerze. Reinartz zmienia Topraka.

66'

Mamy pierwszą zmianę także w ekipie gości. W miejsce Jevdaja, pojawia się Donati.

64'

Teraz żółta kartka dla Sebastiana Boenischa.

60'

Dośrodkowanie przed szesnastkę. Tam głową piłkę zgrywa Berbatov. Futbolówka trafia do wbiegającego Joao Moutinho, który umieszcza ją w siatce.

60'

GOOOOOOOOOL!!!!!!!!! MOUTINHO DAJE PROWADZENIE GOSPODARZOM

58'

Pierwsza zmiana w dzisiejszym meczu. Przeprowadza ją Leonardo Jardim. Zdejmuje z boiska Ocamposa, a na ponad półgodziny wprowadza Silvę.

53'

Obaj zawodnicy opuścili na chwilę plac gry, ale po rzucie wolnym dla gości, powrócili na murawę.

51'

Ostre starcie teraz w środku boiska pomiędzy Benderem a Toulalanem. Obaj chcieli wybić piłkę wślizgiem. Pierwszy był przy niej Niemiec, ale przy okazji kopnął też Francuza.

50'

Od początku drugiej części aktywniejszy Bayer. Żadna z akcji nie przynosi nie przynosi jednak skutku, nie tylko w postaci bramki, ale nawet celnego strzału.

46'

Wracamy do Monako. Druga połowa rozpoczęta.

21:37

W pierwszej części drużyną lepszą był Bayer. Gospodarze praktycznie nie stworzyli sobie żadnej dobrej sytuacji. Goście z kolei stworzyli kilka groźnych sytuacji, ale jak dotychczas mają bardzo rozregulowane celowniki.

48'

Koniec pierwszej połowy.

47'

Wolny dla gości. Wydaje się, że dośrodkowanie zostanie wybite przez obrońców, jednak jakimś cudem piłka trafia do Castro. Ten uderza z woleja, ale niecelnie.

44'

Teraz przed dobrą sytuacją stanął Son, ale i on nie trafił w bramkę.

39'

Dobrą kontrę próbowało wyprowadzić Monaco, ale akcję szybko zażegnali defensorzy Bayeru.

36'

Świetnie w tempo wyszedł Bellarabi i otrzymał prostopadłe podanie. Fatalnie spudłował jednak w sytuacji sam na sam, posyłając futbolówkę obok bramkarza, ale tak lekko, że zdołał do niej dobiec jeden z obrońców gospodarzy.

34'

Teraz, z kolei po starciu ze Spahiciem cierpi Moutinho.

32'

Długo nie podnosił się z murawy Spahić, po powietrznym starciu z zawodnikiem Monaco. Opuścił na chwilę boisko, ale szybko na nie powrócił.

30'

Carrasco fauluje z lewej strony boiska Spahicia i został ukarany żółtą kartką.

28'

Próba prostopadłego podania do Bellarabiego, ale dobrze wychodzi Subasić, jest pierwszy przy piłce i łapie ją.

26'

Dośrodkowanie z prawej strony. Piłkę przed szesnastkę wybijają obrońcy, próbował jeszcze strzelać Carrasco, ale nieczysto trafił futbolówkę.

24'

Na wysokości pola karnego, z lewej strony boiska, piłki ręką dotyka Boenisch. Jednak zła wrzutka z wolnego i nic nie wychodzi z tej akcji gospodarzy.

21'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Toprak, głową uderza nad bramką.

20'

Jevdaj groźnie faulowany przez Ocamposa, ale nie ma kartki dla Argentyńczyka.

18'

Próba długiego podania do Berbatova, ale ten przegrywa walkę w powietrzu ze Spahiciem.

16'

Kolejna dobra akcja Bayeru. Tym razem w pole karne przedarł się Calhanoglu, ale z ostrego kąta uderzył w boczną siatkę.

14'

Teraz dobra kontra gości. Gonzalo Castro strzelał z ok. 16 metrów, ale uderzył obok bramki.

10'

Krótkie rozegranie rzutu wolnego ze środka boiska i z daleka uderzał Carrasco. Ten strzał jednak powędrował gdzieś na 3 piętro trybun stadionu Ludwika II

7'

Dośrodkowywał z lewej strony Boenisch, ale za głęboko. Łatwo łapie piłkę Subasić.

5'

Oba zespoły wyszły bardzo odważnie, ale jak na razie nie potrafią skonstruować poważniejszej akcji.

1'

Spotkanie rozpoczęte.

20:43

Obie drużyny już na boisku, słuchają hymnu Ligi Mistrzów. Już za chwilę pierwszy gwizdek.

20:42

Dobry wieczór. Wraca Liga Mistrzów. Swój pierwszy mecz po ośmiu latach nieobecności w tych elitarnych rozgrywkach rozegra AS Monaco. Do księstwa przyjeżdza Bayer Leverkusen. Na to spotkanie zaprasza Michał Przybycień.