Olympiakos Pireusolympiakos
4 : 2
Malmoe FFMalmoe FF
96'

Koniec meczu! Olympiakos pewnie pokonuje Malmoe 4:2, ale to daje Grekom tylko Ligę Europy, bo Juventus zremisował z Atletico 0:0 i to te dwie drużyny awansowały do kolejnej rundy! To tyle z mojej strony, za uwagę dziękuje Kuba Seweryn.

95'

Kasami opuszcza plac gry na noszach. Wielki pech zawodnika gospodarzy w ostatnich sekundach tego meczu...

94'

Kasami wciąż nie podnosi się z boiska, to może być poważniejsza kontuzja.

93'

Adu ogląda drugą żółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę po brutalnym faulu na Kasamim!

91'

Trzy minuty doliczone do tego meczu.

91'

Rezerwowy Olympiakosu w kontrataku dostał idealne podanie w pole karne i płaskim strzałem pokonał bramkarza! Po meczu!

91'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Ibrahim Afellay!

90'

Siovas z kolei zmienia Domingueza.

89'

I to właśnie Mitroglou zostaje zmieniony przez Beniteza.

88'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego i zgranie piłki przed bramkę, gdzie oczywiście znalazł się Mitroglou i wpakował z bliska piłkę do siatki!

88'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Kostas Mitroglou!

85'

Teraz z kolei to Mitroglou nie zdołał pokonać głową Olsena. Wciąż remis w Pireusie.

83'

Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Domingueza główkuje Ndinga, jednak wprost w ręce Olsena.

82'

Identyczna kontra gości, jak kilkanaście minut wcześniej! Tym razem Tinnerholm wykłada piłkę Rosenbergowi, a ten płaskim strzałem pokonuje Roberto!

81'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Markus Rosenberg!

81'

Mamy Pawła Cibickiego na boisku! Polak zmienia Thelina.

80'

Olsen świetnie broni uderzenie Kasamiego! Wciąż 2:1 dla gospodarzy!

77'

Afellay zmienia Fustera w ekipie gospodarzy.

75'

Thern zmienia Erikssona.

74'

Uderzenie z dystansu Rosenberga poszybowało wysoko ponad bramką Roberto.

71'

Żółta kartka dla Halstiego.

71'

Olsen pewnie chwyta piłkę po dośrodkowaniu Kasamiego. Wcześniej Helander obejrzał żółtą kartkę.

69'

Mitroglou!!! Grek dostał piłkę 15 metrów od bramki, ale huknął nieznacznie ponad poprzeczką!

67'

Czy Malmoe raz jeszcze będzie w stanie zareagować i doprowadzić do remisu? Olympiakos ma na razie taki wynik, który nie pozwala Juventusowi przegrać z Atletico. W Turynie na razie 0:0.

64'

Argentyńczyk oddał fenomenalne uderzenie z powietrza z 20 metrów i pokonał nim Olsena!!! 2:1!

63'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Alejandro Dominguez!

62'

Po rzucie roznym dla Olympiakosu piłka spadła na siódmy metr pod nogi Maniatisa, ale ten jednak spudłował!

60'

Co za wejście smoka! Po rzucie rożnym dla Olympiakosu goście wyprowadzili zabójczą kontrę! Tinnerholm dograł piłkę idealnie do rozpędzonego Kroona, który płaskim strzałem doprowadza do wyrównania ledwie dwie minuty po wejściu na boisko!

59'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Simon Kroon!

58'

Po dośrodkowaniu Fustera Halsti wybił piłkę na rzut rożny.

57'

Zmiana w Malmoe. Kroon za Konate.

55'

Rosenberg obrócił się z piłką w polu karnym, po czym oddał bardzo niecelny strzał.

54'

Elabdellaoui złapany na wyraźnym spalonym.

52'

Roberto bardzo dobrze łapie centrę z prawej strony boiska Erikssona.

51'

Płaski, nieprzyjemny strzał z dystansu Masuaku świetnie broni Olsen! Tylko korner dla Olympiakosu!

49'

Po centrze Ndingi Dominguez główkuje nieznacznie obok bramki Malmoe!

48'

Dominguez trafia jednak prosto w mur!

47'

Grecy nacierają. Kasami faulowany około 25 metrów od bramki Szwedów.

47'

Ależ pudło Mitroglou! To musiało być 2:0! Fuster kapitalnie się przedarł prawym skrzydłem i wyłożył piłkę na trzeci metr do Mitroglou, ale ten nie zdołał pokonać Olsena!

46'

Wznawiamy grę w Pireusie!

45'

Koniec pierwszej połowy! Olympiakos dopiął swego - dość szybko strzelił gola i teraz spokojnie się broni. Malmoe w ostatnim kwadransie przycisnęło, jednak trzeba przyznać, że nie stworzyło groźnych okazji pod bramką Roberto.

45'

Olympiakos wybronił się w kolejnym zamieszaniu we własnej szesnastce po kornerze dla gości. Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Olsen pewnie łapie piłkę po dośrodkowaniu Kasamiego z lewego skrzydła.

41'

Kolejne stałe fragmenty gry dla Malmoe. Po jednym z nich Thelin uderzył przewrotką ponad bramką.

39'

Malmoe atakuje i teraz zdobywa kolejne stałe fragmenty gry. Przy dwóch rzutach rożnych defensywa gospodarzy spisała się bez zarzutu.

39'

Blisko gola samobójczego, po wrzucie piłki z autu Ndinga główkował w poprzeczkę własnej bramki!!!

36'

Stały fragment gry dla Malmoe i zamieszanie w polu karnym Olympiakosu, które wyjaśnia skutecznym piąstkowaniem Roberto.

34'

Indywidualna akcja Domingueza, techniczny strzał z 20 metrów, jednak pewnie łapie piłkę Olsen.

34'

Kombinacyjna akcja Olympiakosu kończy się teraz zupełnie nieudanym strzałem z półwoleja Mitroglou.

32'

Fantastycznie zabrał się w pole karne Dominguez i starał się jeszcze dograć do Mitroglou, ale ten został uprzedzony przez Adu.

30'

Żółta kartka dla Adu, bo to jednak on ostro potraktował Greka.

29'

Leży na murawie Maniatis, który mocno ucierpiał w starciu z jednym rywali, Konate. Przerwa w grze.

28'

Bardzo spokojnie gra Olympiakos po objęciu prowadzenia. Grecy nigdzie się nie śpieszą, ale totalnie kontrolują przebieg gry.

24'

Żółta kartka dla Erikssona za ostry wślizg na nogi Kasamiego.

23'

Po rzucie rożnym spore zamieszanie w polu karnym Malmoe wykorzystuje Fuster, który głową z najbliższej odległości wpakował piłkę do siatki! 1:0!

22'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! David Fuster!

21'

Elabdellaoui zdobył korner dla drużyny Michela.

20'

Po rzucie wolnym i dośrodkowaniu w pole karne gości bardzo niecelny strzał głową oddał Botia.

17'

Prostopadłe podanie w kierunku Rosenberga dobrze przejmuje Roberto.

15'

Po szarży prawą stroną Elabdellaouiego bardzo niecelny strzał z powietrza oddał Maniatis.

12'

Mitroglou niecelnie główkował teraz po miekkim dośrodkowaniu Fustera!

11'

Centra Masuaku z lewej strony boiska pada łupem Olsena.

10'

Szansa dla gospodarzy! Mitroglou kapitalnie przedarł się w pole karne, jego płaskie zagranie Olsen odbił pod nogi Kasamiego, ale ten trafił wprost w bramkarza Malmoe!

8'

Elabdellaoui wywalczył rzut rożny dla gospodarzy.

7'

Spokojne tempo spotkania w Pireusie. Na razie niewiele ciekawego dzieje się na murawie.

5'

Tielin nie opanował dobrega zagrania w pole karne Tinnerholma.

5'

To Olympiakos dzisiaj będzie grał w ataku pozycyjnym. Malmoe nie zamierza wychylać się zza linii obronnych. David Fuster płasko uderza z dystansu, jednak pewnie łapie piłkę Olsen.

3'

Dośrodkowanie Fustera nie dociera do żadnego z napastników Olympiakosu.

1'

Zaczynamy mecz!

20:44

Piłkarze już na murawie. Za nami hymn Ligi Mistrzów. Sędzią tego spotkania jest Francuz Stephane Lannoy, a kapitanami obu drużyn Markus Rosenberg (Malmoe) oraz Giannis Maniatis (Olympiakos).

20:31

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn, a poniżej ławki rezerwowych:

• Olympiakos: Megyeri (GK), Diamantakos, Avlonitis, Bouchalakis, Siovas, Afellay, Benitez.

• Malmoe: Azinović (GK), Concha, Cibicki, Kroon, Rakip, Mehmeti, Thern.
20:28

W pierwszym meczu obu drużyn rozegranym w Szwecji, Malmoe ograło Olympiakos 2:0 po dwóch bramkach Rosenberga.

20:27

Tak prezentuje się aktualna tabela grupy A, w której znajdują się oba zespoły.LM grupa A

20:25

To spotkanie ma duże znaczenie dla obu drużyn. Goście ze Szwecji, Malmoe, wprawdzie nie mają już szans na awans do kolejnej rundy Champions League, ale w przypadku wyjazdowego zwycięstwa zdołają jeszcze dostać się do fazy pucharowej Ligi Europy. Z kolei Olympiakos nadal ma szansę na wyprzedzenie drugiego w tabeli Juventusu. Aby tak się stało, Grecy muszą dziś ograć niżej notowanego rywala, a Juve polec na własnym obiekcie w starciu z Atletico Madryt.

20:23

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu grupy A Ligi Mistrzów, w którym Olympiakos Pireus zmierzy się z Malmoe.