23:01

22:58

Gole zdobywane po przerwie

22:56

Nie brakowało dziś emocji na Anfield Road. Tottenham początkowo stawiał trudne warunki rywalowi, dwukrotnie wyrównywał, ale ostatnie dwadzieścia minut należało już ewidentnie do Liverpoolu, który koniec końców wygrał zasłużenie

90'

Koniec! Liverpool ogrywa Tottenham!

90'

Żółta kartka dla Kane'a za faul na Sakho

90'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy

88'

Żółta kartka dla Paulinho

87'

Coutinho faulował Lamele na połowie gości

85'

Roberto Soldado zmienia Dembele

84'

Adam Lallana zagrał kapitalną piłę z prawej strony w pole karne, a Mario Balotelli strzelił swojego pierwszego ligowego gola w barwach Liverpoolu! Czy tym razem gospodarze utrzymają prowadzenie?

83'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Mario Balotelli, 3:2 dla Liverpoolu!

82'

Spadło nam teraz nieco tempo tego spotkania, przy piłce dłużej są gospodarze, ale bardzo niewiele z tego wynika

80'

I kolejna zmiana, tym razem u gości. Nacer Chadli wchodzi za Christiana Eriksena

79'

Ostatnia zmiana gospodarzy, Adam Lallana wchodzi za Lazara Markovicia

77'

I już obrońca Tottenhamu wrócił na murawę

77'

Walker na razie zszedł za linię boczną, wracamy do gry

75'

Walker w tym starciu z Canem doznał jakiejś kontuzji i potrzebuje pomocy lekarskiej

74'

Danny Sturridge schodzi z boiska, a w jego miejsce wchodzi Mario Balotelli

73'

Emre Can był faulowany na połowie gości przez Walkera i Anglik dostał za to żółtą kartkę

72'

Są teraz nieco dłużej przy piłce piłkarze Tottenhamu, ale rozgrywają ją daleko od bramki Liverpoolu

70'

I zmiana też u londyńczyków, za Masona melduje się Paulinho

68'

Dejan Lovren wchodzi na boisko za Gerrarda

67'

Danny Sturridge upadł w polu karnym gości po wślizgu z Diera, ale arbiter pokazuje, że o karnym nie ma mowy

66'

Powtórki pokazały przed chwilą, że w momencie oddawania strzału przez Eriksena, na spalonym był Kane, który przejął potem piłkę. Spalony był minimalny, ale gol Dembele nie powinien być uznany

64'

Żółta kartka dla Dembele

64'

Świetną kontrę wyprowadzili teraz gospodarze, jednak wszystko niedokładnym zagraniem zepsuł Marković. Od bramki Lloris

62'

Eriksen oddał strzał z tego rzutu wolnego, Mignolet sparował piłkę do boku, a tam zebrał ją Kane. Anglik zagrał futbolówkę do środka, a Dembele wpakował ją do bramki!

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Dembele i znowu jest remis!

60'

Steven Gerrard faulował na własnej połowie boiska Harry'ego Kane'a i dosrał za to żółtą kartkę

59'

Nieco chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy bardzo szybko tracą piłkę na rzecz rywali

57'

Lamela dośrodkował z narożnika boiska, ale radzą sobie defensorzy Liverpoolu

57'

Kane otrzymał teraz podanie w polu karnym gospodarzy od Dembele, ale znów świetnie powstrzymał go Skrtel. Rzut rożny dla gości

55'

Simon Mignolet! Kapitalna interwencja Belga po strzale Lameli sprzed pola karnego!

53'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Steven Gerrard wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

52'

Rzut karny dla Liverpoolu! Danny Sturridge dryblował w polu karnym gości i został tam ewidentnie faulowany przez Rose'a!

51'

Moreno próbował dośrodkować z lewej strony boiska, ale został zablokowany przez Walkera. Rzut rożny dla Liverpoolu

50'

Mason zagrał przed chwilą świetną piłkę w kierunku Kane'a w pole karne gospodarzy, ale napastnika Tottenhamu bardzo dobrze powstrzymał Skrtel

48'

Bardzo spokojny początek drugiej połowy, jak na razie długo przy piłce utrzymują się podopieczni Brendana Rodgersa

46'

21:51

Jak na razie oglądamy bardzo dobre widowisko. Obie drużyny popełniają błędy w środkowej strefie boiska oraz w defensywie, co pozwala przeciwnikowi stwarzać dogodne okazje. Gra jest prowadzone w dobrym tempie i miejmy nadzieję, że utrzyma się to do końca meczu

45'

I teraz mamy koniec pierwszej połowy

45'

Danny Sturridge! Ibe dośrodkował z prawej strony boiska, piłka spadła pod nogi Sturridge'a, a ten piętą trafił w słupek!

45'

Żółta kartka za taktyczny faul na Dembele dla Sakho

45'

Dwie minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy

43'

Danny Sturridge zaatakował przed chwilą indywidualnie, ale przed polem karnym londyńczyków powstrzymał go Harry Kane

41'

Kane wyszedł przed chwilą sam na sam z Simonem Mingolet, ale choć przegrał tej pojedynek, to ewentualny gol i tak nie byłby uznany. Sędzia dopatrzył się spalonego

40'

Martin Skrtel faulował w środkowej strefie boiska Harry'ego Kane'a i dostał za to żółtą kartkę

38'

Jordon Ibe oddał strzał sprzed pola karnego, a Hugo Lloris, choć z problemami, złapał futbolówkę

36'

Nieco dłużej w ostatnim czasie przy piłce są gospodarze, ale rozgrywają ją przede wszystkim na własnej połowie boiska

34'

Gerraed faulował Dembele na połowie gości

34'

Dużo wolnych przestrzeni widzimy w środkowej strefie boiska, obie drużyny mają problem z opanowaniem boiskowych wydarzeń.

32'

Długie zagranie za linię obrony w kierunku Markvicia, jednak ten niedokładnie przyjmował sobie futbolówkę i odebrali mu ją goście z łatwością

30'

Coutinho i Henderson próbowali oddawać strzały sprzed pola karnego, jednak obaj byli błyskawicznie blokowany przez Koguty

29'

Rose faulował na połowie gospodarzy Sturridge'a

28'

A teraz z dystansu uderzył Sturridge, ale angielski napastnik nie może się jak na razie wstrzelić i posłał piłkę daleko od bramki

28'

Żółta kartka dla Christiana Eriksena

27'

Lamela zagrał fantastyczne podanie wcześniej uwalniając się spod opieki obrońców, Kane znalazł się oko w oko z Simonem Mignolet i nie zmarnował tej okazji!

26'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Harry Kane i już jest remis!

25'

Ibe próbował dośrodkować Sturridge, ale zrobił to niedokładnie. Przy piłce goście

24'

Żółta kartka dla Ryana Masona za faul na Markoviciu

23'

Harry Kane zdecydował się na strzał z dystansu, ale wyraźnie się pomylił i piłka wyszła na aut bramkowy

21'

Eriksen próbował uderzać sprzed pola karnego, jednak został zablokowany przez Gerrarda

20'

Danny Sturridge! Kolejny błąd defensywy gospodarzy, za lekkie zagranie Bentaleba w kierunku Diera, że Sturridge wyszedł sam na sam z bramkarzem, jednak przestrzelił!

19'

Bentaleb próbował uderzać krzyżakiem po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale został zablokowany i wywalczył tylko kolejny corner

17'

Rose dośrodkował z lewej strony boiska, ale został zablokowany przez Skrtela. Rzut rożny

17'

A teraz Eriksen próbował uderzać z okolic piętnastego metra, ale jego strzał wślizgiem zablokował Emre Can

16'

Seria błędów defensywy gości. Najpierw Vertonghen tak podawał do Bentaleba, że piłka trafiła do Markovicia, a następnie niezbyt wymagający strzał Serba sprzed pola karnego, przepuścił Lloris! Jak odpowiedzą goście?

15'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Lazar Marković, 1:0 dla Liverpoolu!

14'

A teraz Mason przymierzył sprzed pola karnego, ale Simon Mignolet nie dał się zaskoczyć i łatwo złapał piłkę

13'

Lazar Marković oddał strzał po dośrodkowaniu Moreno z lewej strony boiska, ale wyraźnie się pomylił

11'

Steven Gerrard oddał teraz strzał z rzutu wolnego, ale futbolówka poleciała w dość bezpiecznej odległości od bramki Tottenhamu

9'

I mamy pierwszą kontrowersję. Po zagraniu z głębi pola sam na sam z bramkarzem wyszedł Harry Kane i Anglik był podcinany przez Simona Mignolet, czego arbiter jednak nie zauważył

7'

A teraz Danny Rose spróbował sił z dystansu, ale piłka poleciała bardzo daleko od bramki gospodarzy

5'

Szybka kontra gospodarzy, skończona jednak niedokładnym zagraniem Sturridge'a i od bramki grę wznowi Hugo Lloris

3'

Dość spokojny początek meczu, żadna ze stron nie zdecydowała się jeszcze na jakiś szybszy atak. Przy piłce gospodarze

1'

Pan Phil Dowd daje znak i STARTUJEMY!

20:58

Obie drużyny już są na boisko, po trybunach niesie się "You'll Never Walk Alone", za chwilkę zaczynamy!

20:52

W Premier League podczas starć Liverpoolu z Tottenhamem padło łącznie dziewięć samobójczych goli, w żadnej innej rywalizacji tej ligi nie było ich tak dużo. Trzy z nich zdobył Jamie Carragher.

20:46

Tottenham z kolei ostatnio świetnie radzi sobie w meczach poza domem, wygrał trzy z czterech takich ostatnich

20:44

Liverpool nie przegrał sześciu ostatnich ligowych meczów przed własną publicznością, jednak jeśli weźmiemy jedenaście takich spotkań, to zwyciężał w nich tylko czterokrotnie. Dorzucił do tego pięć remisów i dwie porażki

20:40

Teraz jednak The Reds z całą pewnością nie będą mieli tak łatwego zadania. Tottenham w ostatnich tygodniach spisuje się naprawdę świetnie, a jego prawdziwym motorem napędowym jest Harry Kane. Koguty podchodzą do tego meczu zresztą w doskonałych nastrojach, po tym jak ograły w sobotę Arsenal w derbach północnego Londynu

20:36

W ubiegłym sezonie Liverpool na własnym stadionie poradził sobie z Tottenhamem bardzo dobrze i wygrał 4:0 (gole strzelali Suarez, Henderson, Coutinho, a Kaboul dołożył samobója). Zobaczymy, czy dziś pójdzie mu równie łatwo