22:43

Z mojej strony to już wszystko, za uwagę dziękuje Damian Wiśniewski

22:43

22:42

Druga połowa była już zdecydowanie lepsza w wykonaniu gospodarzy, udało im się uszczelnić defensywę i stworzyć więcej okazji pod bramką rywala.

90'

Koniec! Manchester United zgarnia trzy punkty!

90'

Było blisko gola! Prostopadłe podanie Herrery wyprowadziło na dobrą pozycję Wilsona, a ten trafił w boczną siatkę!

90'

Lucas Jutkiewicz wchodzi za Barnesa

90'

Cztery minuty doliczył sędzia do drugiej połowy meczu

88'

To powinien być gol! Ogromne zamieszanie w polu karnym gości, najpierw jednak Heaton świetnie obronił strzał Di Marii, a następnie po uderzeniu Januzaja z linii bramkowej piłkę wybijał jeden z obrońców!

87'

Zmiana u gości, Kightly schodzi, wchodzi Vokes

86'

I żółta kartka też dla Di Marii, za faul na Jonesie

84'

A teraz żółta kartka dla Wilsona

84'

Arfield faulował teraz w środkowej strefie boiska Rooney'a

82'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Pewny strzał Van Persiego, 3:1 dla gospodarzy!

81'

Rzut karny dla gospodarzy! Di Maria faulowany w polu karnym gości przez Barnesa!

80'

Kightly oddał strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale po rykoszecie piłka wyszła na kolejny corner

78'

Dużo chaosu widzimy teraz w poczynaniach obu zespołów, wiele niedokładnych podań prezentują nam piłkarze

76'

Di Maria dośrodkował z prawej strony boiska, a Trippier wybił piłkę głową na rzut rożny

75'

Próba indywidualnego ataku w wykonaniu Januzaja, ale tym razem Belg został błyskawicznie zablokowany

73'

James Wilson wchodzi na boisko i zmienia Radamela Falcao

72'

Dośrodkowanie z lewego skrzydła w pole karne gospodarzy, ale radzą sobie z tym zagrożeniem Czerwone Diabły

71'

Trippier zszedł na razie za linię boczną i wracamy do gry

68'

Kieran Trippier doznał w tym starciu jakiejś kontuzji i mamy przerwę w grze

68'

I teraz jeszcze żółta kartka za atak łokciem na rywala dla Falcao

67'

Żółta kartka dla Arfielda, za to jak faulował Herrerę

66'

Di Maria oddał strzał z dystansu, ale nie trafił nawet w bramkę.

65'

Di Maria dośrodkował z prawej strony boiska, ale obrońcy gości znów bardzo pewnie interweniowali we własnej szesnastce

64'

Bardzo długo wymieniają teraz podania gospodarze, ale robią to przede wszystkim na własnej połowie boiska. Bardzo spadło nam tempo tego spotkania

62'

Di Maria wdarł się indywidualnie w pole karne gości i tam upadając domagał się rzutu karnego, z czym arbiter nie chce się zgodzić

60'

Kightly zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale został zablokowany przez gospodarzy

58'

Rooney faulował Ingsa w środkowej strefie boiska i dostał za to żółtą kartkę

56'

Januzaj! Świetna indywidualna akcja Belga, a jego strzał z problemami obronił Tom Heaton!

54'

Długo rozgrywają piłkę gospodarze, ale robią tak daleko bramki gości, że ci nie muszą czuć się w żaden sposób zagrożeni

52'

Ben Mee taktycznie faulował przed chwilą Di Marię i dostał za to żółtą kartkę

50'

Ings dośrodkował przed chwilą z rzutu rożnego, jednak obrońcy United poradzili sobie spokojnie z tym zagrożeniem

48'

To powinien być gol! Boyd posłał piłkę w pole karne, a tam pogubili się Herrera i Smalling, co stworzyło sytuację gościom. United uratował jednak De Gea, broniąc strzał Ingsa!

46'

Arbiter daje znak i zaczynamy drugą połowę

21:39

21:36

To była dość dziwna pierwsza połowa. Inicjatywa należała niespodziewanie go gości, którzy potrafili stwarzać sobie lepsze okazje podbramkowej, ale na prowadzeniu są Czerwone Diabły. Czy to zmieni się po przerwie

45'

I koniec pierwszej połowy!

45'

Krótko rozegrali ten rzut rożny Di Maria i Rooney, Argentyńczyk dośrodkował, a polu karnym świetnie główkował Smalling!

45'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Chris Smalling, 2:1 dla gospodarzy!

45'

Di Maria dośrodkował z lewej strony boiska, a po zgraniu Herrery gospodarze mają corner

45'

Cztery minuty doliczył sędzia do pierwszej połowy meczu

43'

To mogła być bramka! Kightly dośrodkował z lewej strony boiska, a Barnes przestrzelił z bliskiej odległości!

41'

Nieco dłużej są teraz przy piłce Czerwone Diabły, ale bardzo mało z tego wynika, nie potrafią w ostatnich minutach zagrozić bramce przeciwnika

39'

Tak jest, w miejsce Blinda wchodzi Herrera

38'

Kolejna kontuzja Blinda, Holender ma wyraźne problemy z okiem. Teraz prawdopodobnie zejdzie z boiska.

37'

Znów doskonale z prawej strony boiska dośrodkował Trippier, a niecelny strzał głową oddał Barnes

36'

Barnes dośrodkował z prawej strony boiska, a obrońcy United bez większych problemów wybili futbolówkę

34'

Troszkę chaosu mamy teraz na boisku, jedni i drudzy błyskawicznie tracą piłkę

32'

Kiepsko jednak wykonali ten rzut rożny gospodarze i po chwili Januzaj faulował Barnesa

31'

Di Maria dośrodkował z lewej strony boiska, ale zablokował go Trippier i gospodarze mają rzut rożny

30'

Kightly odebrał piłkę Van Persiemu w środkowej strefie boiska, ale jemu futbolówkę odebrał Smalling

29'

Kieran Trippier dośrodkował z rzutu rożnego, a Shackel oddał mocno niecelny strzał głową

28'

Tymczasem Blind wrócił na murawę

27'

Ings dośrodkował przed chwilą w pole karne gospodarzy, ale defensorzy United wybili piłkę

26'

Kightly faulował przed chwilą Di Marię taktycznie i dostał za to żółtą kartkę

25'

Blind na razie opuścił murawę i za chwilkę pewnie zostanie zatamowana krew z jego łuku brwiowego i na to boisko wróci

24'

Daley Blind po starciu z Barnesem doznał kontuzji i potrzebuje pomocy lekarskiej

23'

Kightly był faulowany na własnej połowie boiska przez Radamela Falcao

21'

Kightly dośrodkował z lewej strony boiska, a De Gea spokojnie złapał futbolówkę

20'

Rooney faulował teraz w polu karnym gości Bena Mee

19'

Di Maria dośrodkował z lewej stron boiska, ale dość spokojnie poradzili sobie z tym zagrożeniem goście

18'

Ashley Barnes! Kapitalny strzał sprzed pola karnego, futbolówka minimalnie mięła lewy słupek bramki!

17'

Kolejna próba Danny'ego Ingsa, tym razem sprzed pola karnego i piłka poleciała dość daleko od bramki gospodarzy

16'

Ings oddał przed chwilą strzał po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale został zablokowany

15'

Kightly dośrodkował z lewej strony boiska, a piłka po odbiciu się od McNaira wyszła na rzut rożny

13'

Kieran Trippier fantastycznie dośrodkował z prawej strony boiska, a Danny Ings piękną główką nie dał szans De Gei! Remis, kto zada kolejny cios?

12'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Danny Ings i na Old Trafford już jest remis!

11'

Troszkę dłużej przy piłce są teraz goście, jednak rozgrywają dość daleko od bramki gospodarzy i niewiele z tego wynika

9'

Groźnie pod bramką gospodarzy! Michael Kightly wpadł z piłką w pole karne, a jego strzał świetnie obronił De Gea!

8'

Wayne Rooney dośrodkował z prawej strony boiska, a Heaton spokojnie złapał piłkę

7'

Dopiero co wszedł na boisko i już trafia do bramki! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i małej przebitce piłka trafiła do Smallinga, a ten strzałem głową umieścił ją w bramce!

6'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!! Niebywałe, Chris Smalling!

5'

I tak, Phil Jones schodzi z boiska, a w jego miejsce melduje się Chris Smalling

5'

McNair! Dobry strzał z dystansu, Heaton z trudem odbił piłkę na rzut rożny!

4'

Phil Jones doznał jakiejś kontuzji, źle stawiając stopę na murawie i zaraz może opuścić boisko

3'

I było groźnie! Trippier dośrodkował z narożnika boiska, a Michael Keane oddał nieznacznie niecelny strzał głową!

2'

Barnes zagrał teraz piłkę głową w pole karne, a stamtąd na rzut rożny wybił ją Phil Jones

1'

Arbiter daje znak, zaczynają goście

20:42

Obie drużyny już wyszły na murawę, za chwilkę usłyszymy pierwszy gwizdek pana Kevina Frienda

20:39

Czerwone Diabły straciły tylko jednego gola w siedmiu ostatnich meczach we wszystkich rozgrywkach przeciwko Burnley

20:38

Przed gośćmi dziś bardzo trudne zadanie, a ich postawa w ostatnich meczach nie była najlepsza. Z ośmiu wygrali tylko jeden

20:36

Burnley wystawiło trzech piłkarzy, którzy w przeszłości reprezentowali Manchester United - Toma Haetona, Davida Jonesa oraz Michaela Keane'a

20:32

Manchester United ma dzisiaj szansę wrócić do czołowej czwórki ligowej tabeli, musi jednak pokonać Burnley. Co ciekawe, Czerwone Diabły mają teraz dokładnie tyle samo zwycięstw, co w zeszłym sezonie, za kadencji Davida Moyesa (12)

20:29

Ławka rezerwowych gospodarzy: Valdes, Smalling, Valencia, Fellaini, Herrera, Mata, Wilson

20:26

Ławka rezerwowych gości: Gilks, Duff, Lafferty, Wallace, Reid, Vokes, Jutkiewicz

20:23

Po lewej stronie macie już dostępne wyjściowe jedenastki obu zespołów. Za chwilkę dołączymy do nich ławki rezerwowych, a tymczasem zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego meczu