Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje LIVE w naszym serwisie!

Koniec! Athletic Bilbao zagra w Lidze Mistrzów!

91'

Leży na boisku jeden z graczy Athletiku.

90'

Gomez próbował zaskoczyć Rafaela bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego, nieskutecznie. Doliczone trzy minuty.

88'

Nic się już chyba nie zmieni.

86'

Niedokładna piłka od Waltera Gargano, koniec nadziei Napoli?

85'

San Jose zastąpił Muniaina.

84'

Gubią się przyjezdni w obronie, nie potrafią nawet wybić piłkę.

83'

Doskonale bronią się Baskowie.

82'

Gargano podał do Higuaina, który próbował się przedrzeć - bez efektu.

81'

Aduriz dostał płaskie podanie na piąty metr ale skiksował i nie trafił w bramkę!

80'

Uderzenie z dystansu Lopeza wybija Rafael.

80'

Iturraspe tym razem zablokował Zapatę.

79'

Goście mieli rzut rożny, nie przyniosło to skutku a po chwili rozgrywania piłki w okolicy szesnastki Iraizoza piłkę odzyskuje Iturraspe.

78'

Szalona walka Napoli, Zapata zmienia Mertensa w nadziei na odmianę losów dwumeczu.

77'

Callejon próbował zaskoczyć Iraizoza strzałem z dystansu, ale było to uderzenie niecelne.

75'

Obrona Azzurrich kompletnie się pogubiła, prostopadłe podanie na wolne pole gdzie była już dwójka zawodników Athletiku przyniosło bramkę, która zapewnia Baskom awans do Ligi Mistrzów!

74'

GOOOOOOOL! Koniec Napoli, Gomez dobija rywala!

73'

Unai zmienia Markela Susaetę.

72'

Insigne ma zadanie rozerwać defensywę Basków swoimi rajdami. Zmienia Hamsika.

71'

Fatalny błąd defensywy Napoli, Albiol nie dogadał się ani z Rafaelem ani z Koulibalym i w taki o to sposób piłkę odebrał Aduriz, który nie zmarnował okazji mając przed sobą pustą bramkę!

70'

Aduriz!!!

69'

Dobra piłka do Higuaina, ale zbyt mocna.

67'

Ambitnie walczył przy linii bocznej Britos, ale Azzurri stracili futbolówkę.

66'

Higuain zszedł do środka boiska i oddał mocny strzał, ale pewnie broni Iraizoz.

65'

Dobra interwencja w defensywie gości ratuje ich przed stratą bramki po prostopadłym podaniu Oscara de Marcosa.

64'

Idą za ciosem Baskowie, Maggio wybija piłkę na rzut rożny ale sędzia tego nie zauważył i grę wznawia Rafael.

63'

Remis na San Mames nie satysfakcjonuje nikogo, być może mecz będzie jeszcze ciekawszy!

62'

Koszmarny błąd w kryciu po dośrodkowaniu Susaety z rzutu rożnego, Aduriz niepilnowany przyjmuje piłkę w polu karnym i płaskim strzałem pokonuje Rafaela!

61'

GOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!! Aduriz!

58'

Zmiana w Athletiku. Schodzi Benat, wchodzi Ibai Gomez.

56'

Britos zmienia Ghoulama, który ma problem z ręką.

55'

Dobra akcja Aduriza, ale zabrakło mu dokładności, aby zagrać celnie w pole karne do Iturraspe.

53'

Iraizoz świetną interwencją na przedpolu powstrzymał szarżującego Mertensa!

53'

Zaczynają się denerwować gospodarze. Oby to im nie przeszkodziło w grze, którą prezentowali przed przerwą.

51'

Balenziaga uderza z dystansu i Rafael kapitalną interwencją przenosi piłkę nad poprzeczką!

48'

Teraz to Athletic musi zaatakować. Gospodarze byli dotychczas w tym meczu znacznie lepsi, ale co z tego?

47'

Jorginho chciał zagrać za linię obrony, a Balenziaga wybił piłkę przed pole karne, gdzie dopadł do niej Hamsik i płaskim strzałem od słupka pokonał Iraizoza!

46'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Marek Hamsik!

46'

21:30

Niezła intensywność tego spotkania, ale bramek nie mamy. 0:0 obecnie premiuje gospodarzy, którzy są także lepszym zespołem dotychczas w tym spotkaniu.

45'

Koniec pierwszej połowy.

43'

Baskowie przerwali kontratak Napoli. Faulowany Higuain jeszcze zbyt głośno protestował i obejrzał żółtą kartkę.

42'

Athetic Bilbao - NapoliAthetic Bilbao - Napoli

41'

Rzut rożny dla gospodarzy po akcji Susaety.

40'

Żółta kartka dla Ghoulama za faul.

40'

Rzut rożny dla Athelticu, ale piłka wybita, a uderzenie sprzed pola karnego utknęło w gąszczu nóg w polu karnym.

36'

Benat zdecydował się na uderzenie z dystansu, ale ponad bramką!

32'

Żółta kartka dla Susaety, za faul taktyczny po jego stracie

29'

Ależ okazja Bilbao! Laporte mając przed sobą pustą bramkę fatalnie przestrzelił!

23'

Ależ pomyłka Gurpegiego! Doskonałe dośrodkowanie na piąty metr, ale Gurpegi fatalnie spudłował!

19'

Gospodarze utrzymywali się przy piłce pod bramką Rafaela, ale cała akcja zakończyła się mocno niecelnym strzałem.

18'

Dwukrotnie w jednej akcji faulowany był Muniain, ale zawodnicy Napoli nie zobaczyli żółtej kartki.

16'

Iraizoz poślizgnął się na mokrej murawie, ale nie skończyło się to bramką. Chwilę później próbę zaskoczenia golkipera Basków podjął Higuain - bezskutecznie.

14'

Wypełniony po brzegi stadion Athletiku, ale gospodarze na razie nie kwapią się by uszczęśliwić swoich fanów.

12'

Dość wyrównany początek spotkania, obydwa zespoły starają się grać ostrożnie i asekuracyjnie.

9'

Hamsik pomknął skrzydłem, dostrzegł kolegę w polu karnym, dokładnie dograł mu piłkę ale Higuain fatalnie przestrzelił.

8'

Pierwsze minuty zdecydowanie na korzyść gospodarzy, ale Napoli stara się nie ustępować.

2'

Pierwszy atak gospodarzy, którzy próbowali zaskoczyć rywala akcją skrzydłem. Grę wznowi jednak Rafael.

2'

20:47

GRAMY!

20:29

20:27

Imponujące San Mames!

20:25

Przed pierwszym gwizdkiem arbitra zapraszam jeszcze do lektury zapowiedzi, której autorem jest Filip Błajet - KLIK!

20:22

W pierwszym meczu padł remis 1:1. Bramki strzelali wtedy Iker Muniain i Gonzalo Higuain. Przed rewanżem w lepszej sytuacji wydają się być gospodarze, którzy na własnym stadionie grają bardzo skutecznie i nie zwykli tracić tu ligowych punktów.

20:20

Witamy i zapraszamy na relację LIVE ze spotkania czwartej rundy eliminacji Ligi Mistrzów. W jednym z ciekawszych meczów zmierzą się dziś Baskowie z Bilbao i Włosi z Neapolu. Kto z tego starcia wyjdzie zwycięsko?