NK MariborNK Maribor
97'

97'

22:36

Nieprawdopodobne! Słoweńcy wygrywają na Celtic Park 1:0 po bramce Tavaresa i wskakują do Ligi Mistrzów!!! Celtic za burtą!

95'

KONIEC! MARIBOR W LIDZE MISTRZÓW!!!

94'

Handanović ratuje Maribor! Van Dijk opanował piłkę 6 metrów od bramki rywala, ale trafił wprost w bramkarza!

92'

Schodzi z boiska Tavares, w jego miejsce Dervisevic.

91'

Van Dijk zablokowany, kontra Mariboru, ale goście marnują akcję '4 na 2'!

91'

Cztery minuty nadziei dla Celtiku.

89'

Kolejna kartka, teraz dla Boerrigtera.

88'

Żółta kartka dla Van Dijka za faul na Stojanoviciu.

88'

Tavares miał piłkę na zakończenie tego meczu, ale po podaniu Bohara uderzył w idealnej sytuacji nad poprzeczką!

86'

Żółta kartka dla Tavaresa.

83'

Handanović dopadł do piłki w polu karnym po nieczystym strzale Commonsa.

83'

Zmiana w Mariborze. Bohar za Vrsicia.

81'

80'

Kapitalna okazja dla Ambrose'a, który po centrze Stokesa z trzech metrów uderzył głową minimalnie obok bramki!

80'

Przesadził teraz sędzia karząc kartką Stojanovicia. Rzut wolny dla Celtiku.

78'

Mogło być 0:2, ale Gordon broni techniczny strzał Mendy'ego!

76'

Katastrofalne błędy obrońców Celtiku, ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy i Tavares strzałem z kilkunastu metrów zdobywa gola!!! Teraz to Maribor jest bliżej awansu!

75'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL!!!! TAVARES!!!

74'

Stokes zagrał w pole karne do Commonsa, ale ten oddał bardzo niecelny strzał prawą nogą.

72'

Trzecia zmiana w Celtiku. Boerrigter za Lustiga.

71'

Maribor wreszcie gra odważniej. Zostało im dwadzieścia minut na zdobycie gola.

69'

Żaden z piłkarzy Mariboru nie dopadł teraz do kąśliwej wrzutki Vilera z lewego skrzydła.

69'

Stojanović ograł Izaguirre, ale jego zagranie nie dotarło pod bramkę Gordona.

67'

Szansa dla Mariboru! Vrsić poradził sobie z Lustigiem w polu karnym, ale z ostrego kąta huknął w Gordona!

66'

Schodzi z boiska Berget, a w jego miejsce wchodzi Matthews.

65'

Commons z dystansu huknął nad bramką Handanovicia.

64'

Ibraimi zagrywał w pole karne do Vrsicia, ale ten nie opanował piłki.

63'

Maribor po przerwie nie istnieje. Celtikowi dużo dobrego zrobiła zmiana Commonsa, dzięki której gospodarze potrafią dłużej utrzymać się przy piłce i groźniej zaatakować.

60'

Piłkę we własnym polu przejął Handanović i próbował uruchomić kontrę, ale zupełnie mu to nie wyszło.

60'

Kolejny korner dla mistrzów Szkocji.

58'

Po centrze Stokesa wybija piłkę głową Mendy.

57'

Celtic przycisnął. Będzie rzut rożny dla The Bhoys.

56'

Poprzeczka! Przedarł się lewą stroną Commons i zagrał przed bramkę, gdzie nogę dostawił McGregor, ale trafił tylko w poprzeczkę!

55'

Stokes dośrodkował w pole karne, gdzie przedłużył to zagranie głową Commons, ale Handanović zdołał uprzedzić przed bramką Van Dijka.

54'

Teraz żółta kartka dla Rajcevicia.

53'

Do centry Stokesa doszedł Ambrose, ale uderzył w polu karnym nieczysto i niecelnie.

52'

Z rzutu rożnego nic ciekawego nie wynikło, a Suler ogląda kartkę za przerwanie kontry gospodarzy.

51'

Korner dla gości po akcji Mertelja.

48'

I już kartka dla Commonsa za protesty.

47'

Zagranie w pole karne do Bergeta, który jednak nie sięgnął piłki.

46'

W przerwie Commons zastąpił Kayala.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę!

21:32

Celtic wciąż jest bliżej awansu, ale szkoccy kibice nie mogą być zadowoleni z postawy drużyny, która jest słabsza od rywala. W grze Mariboru brakuje jednak ryzyka i takiej pewności, że Celtic jest dzisiaj do ogrania. Może po przerwie się to zmieni.

45'

Koniec pierwszej części gry.

45'

Minuta doliczona do pierwszej połowy.

44'

Bardzo słabo wygląda Celtic, aż dziwne, że Maribor nie chce zaryzykować odważniejszych ataków.

40'

Berget szukał Kayala w polu karnym rywala, ale zagrał niedokładnie.

38'

Lepszy okres gry Mariboru. Zdenerwowany jest trener Deila, bo Słoweńcy są lepsi od mistrzów Szkocji.

35'

Teraz to Mulgrew wybija piłkę na korner po centrze Vrsicia. Piłka zagrana do Mertelja, ale ten z dystansu uderza wprost w ręce Gordona.

34'

Ostre wstrzelenie piłki przez Vrsicia i po interwencji Ambrose'a jest korner.

33'

Słoweńcy poczuli teraz szansę! Mendy faulowany w narożniku boiska i rzut wolny.

29'

Ależ szansa dla Mariboru!!! Viler kapitalnie poradził sobie w polu karnym z Ambrosem, ale strzał zawodnika Mariboru odbija Gordon, ale wprost w Tavaresa, ale ten nie zorientował się w sytuacji i piłka wróciła do bramkarza Celtiku!

27'

Rzut rożny dla Mariboru nie przyniósł zagrożenia dla bramki Celtiku.

26'

Dośrodkowanie Vilera w pole karne Celtiku, gdzie Izaguirre zgrał piłkę do Gordona.

23'

Van Dijk doszedł do dośrodkowania Stokesa z rzutu rożnego, ale nieczysto uderzył głową i piłka minęła bramkę Handanovicia!

23'

Rzut rożny dla gospodarzy.

22'

W kontrataku Słoweńców strzał z dystansu Ibraimiego został zablokowany.

20'

20 minut gry za nami. Jedno jest pewne - ktokolwiek z tej pary awansuje do Champions League, będzie raczej dostarczycielem punktów.

16'

Fatalna strata Celtiku! Ibraimi przejął piłkę i wpuścił w pole karne Tavaresa, ale ten fatalnie uderzył i został zablokowany przez Ambrose'a!

16'

Niezłe kąśliwe uderzenie z dystansu Ibraimiego nieznacznie mija bramkę Gordona!

14'

Dośrodkowanie Izaguirre pada łupem Handanovicia.

13'

Van Dijk wyprowadził atak gospodarzy, który zakończył się zablokowanym strzałem z dystansu McGregora.

12'

Berget próbował teraz w teatralny sposób wymusić rzut karny. Sędziego w ten sposób nie nabrał.

10'

Lustig przerywa zagranie w pole karne w kierunku Tavaresa.

8'

Gra przede wszystkim toczy się na połowie gości. Teraz McGregor został zablokowany przy próbie strzału z dystansu.

5'

Z rzutu rożnego nic nie wynikło, tak samo jak chwilę później z beznadziejnej wrzutki Ambrose'a.

5'

Berget przedarł się lewym skrzydłem i zagrał przed bramkę, gdzie omal Marko Suler nie zanotował samobója. Korner dla gospodarzy.

4'

Celtic jednak zmusza swoich gości do gry w ataku pozycyjnym. To Maribor musi zaatakować, aby strzelić gola, bo 0:0 premiuje The Bhoys.

1'

Izaguirre dośrodkował w pole karne, gdzie z piłką minął się Stokes.

1'

Pierwszy gwizdek węgierskiego sędziego Viktora Kassai i zaczynamy!

20:41

Piłkarze obu drużyn wychodzą na plac gry. Czas na hymn Ligi Mistrzów!

20:35

Obok prezentujemy składy wyjściowe obu drużyn! Ławki rezerwowych:

• Celtic: Załuska, Matthews, Biton, Boerrigyer, Commons, Denayer, Grifffiths.
  • Maribor: Cotman, Mejac, Sallalich, Zahović, Dervisević, Bohar, Arghus
20:27

W pierwszym spotkaniu pomiędzy Słoweńcami a Szkotami mieliśmy remis 1:1. Na bramkę McGregora odpowiedział Bohar, co sprawia, że dzisiaj kwestia awansu jest otwarta, choć na pewno to Celtic znajduje się w lepszej sytuacji.

20:26

Witamy bardzo serdecznie na relacji na żywo z meczu rewanżowego 4. rundy eliminacji Ligi Mistrzów, w którym Celtic Glasgow zmierzy się z NK Maribor.