Niedziela, 19 października 2014, godz. 14:00
Limanovia LimanowaLimanovia Limanowa
0 : 0
Raków CzęstochowaRaków Częstochowa
15:52

Niezłe widowisko w Limanowej. Gospodarze wyraźnie przeważali, jednak nie potrafili zdobyć bramki na wagę trzech punktów. Drużyna Rakowa może mówić o sporym szczęściu. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relajce w Ekstraklasa.net.

93'

Koniec meczu!

93'

GOOOOOOOOOOOOL! Nie jednak nie! Komorek wyszedł z piłką poza linię końcową.

93'

Komorek świetnie powstrzymał kontratak Rakowa.

93'

Faul Ogłazy, żółta kartka.

91'

Ostatnia zmiana w szeregach Rakowa. Schodzi Porochnicki, w jego miejsce Marchewka.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Piłka po dośrodkowaniu spadła pod nogi Kandela. Mocny strzał świetnie obronił bramkarz!

87'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. W miejsce Piwowarczyka wchodzi Krówczyński.

86'

Z rzutu wolnego nic nie wynikło, kontrowali goście. Pietras faulował i został ukarany żółtą kartką.

87'

Okazja z rzutu wolnego dla gospodarzy. Do bramki ok. 30 metrów.

85'

Strzał Ogłazy z dystansu zablokowany.

85'

Słabe dośrodkowanie, piłka w posiadaniu gospodarzy.

84'

Mońka wrzucił w pole karne, Hudecki pochopnie wybił na rzut rożny.

82'

Niedokładne podanie Komorka wzdłuż pola karnego do Kozieła, przecinają obrońcy.

81'

Szereg niezrozumiałych decyzji arbitra, które wyraźnie nie podobają się kibicom.

79'

Zmiana w szeregach Limanovii. Boisko opuszcza Chmiest, w jego miejsce Kozieł.

77'

Okres twardej walki w środkowej części boiska.

75'

Dośrodkowanie Komorka wybite przez obrońców.

73'

Niebezpieczne uderzenie Porochnickiego minimalnie mija bramkę Różalskiego.

72'

Gospodarze od kilku minut wyraźnie przeważają. Piłkarze z Częstochowy ograniczają się wyłącznie do kontrataków.

70'

Zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Reiman, w jego miejsce Ogłaza

69'

Doskonała kontra trójkolorowych, piłka dociera do Serafina, który świetnie odgrywa do Piwowarczyka. Ten traci piłkę będąc w świetnej sytuacji.

67'

Druga zmiana w szeregach gospodarzy. Boisko opuści Margol w jego miejsce Komorek.

66'

Margol prostopadle do Chmiesta, futbolówkę wybijają goście.

65'

Stefanowicz doskonale dośrodkował na głowę Mońki, który nie trafił głową w piłkę!

65'

Serafin pokonuje Wróbla, jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną. Nie ma bramki.

63'

Zmiana w drużynie Limanovii. Z boiska schodzi Skiba, w jego miejsce Czajka.

62'

Kolejna zmiana w drużynie gości. Boisko opuszcza Patryk Serafin, w jego miejsce Przemysław Mońka.

61'

Pietras świetnie powstrzymał wbiegającego skrzydłowego Rakowa i od bramki gospodarze.

60'

W międzyczasie zachęcam go głosowania na zawodnika meczu w naszym plebiscycie!

58'

Techniczne uderzenie Patryka Serafina z rzutu rożnego wyraźnie mija bramkę Limanovii.

57'

Brzydki faul Zontka, żółta kartka.

56'

Margol do Skiby, kolejny zablokowany strzał wpada w ręce bramkarza.

54'

Zmiana w drużynie gości. Boisko opuści Pełka, w jego miejsce do gry wchodzi Stefanowicz.

54'

Bardzo nieudany strzał Kmiecia z dystansu, od bramki Różalski.

52'

Serafin zdaniem sędziego próbował wymusić rzut karny, za co sędzia pokazał mu żółtą kartkę.

50'

Reiman zdecydował się na strzał z dystansu, który przechodzi wysoko ponad bramką.

50'

Wrzutka Skiby wybita przez obrońców Rakowa.

49'

Faul Góry na Piwowarczyku, żółta kartka. Będzie niezła okazja do zagrożenia bramki Wróbla.

48'

Strzał aktywnego dziś Skiby odbija się od jednego z obrońców i trafia w ręce bramkarza.

47'

Pierwsze dośrodkowanie Skiby kompletnie nieudane.

46'

Od środka gospodarze. Gramy dalej!

14:57

Zawodnicy obu drużyn wychodzą na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

14:46

Do przerwy remis w Limanowej. Gospodarze przeważają, jednak nie potrafią wykorzystać swoich okazji. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie padną bramki. Wracamy za kilkanaście minut!

45'

Koniec pierwszej połowy.

45'

Kolejne dośrodkowanie Skiby. Chmiest efektownie uderzył przewrotką, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką!

44'

Hudecki miał sporo miejsca na 20. metrze, zdecydował się na podanie do Piwowarczyka. Ten w trudnej sytuacji źle przyjął piłkę, którą przejęli obrońcy gości.

42'

Margol świetnie uruchomił Piwowarczyka, który stanął oko w oko z Wróblem. Piłka w ostatnim momencie podskoczyła na boisku i bramkarz świetnie interweniował.

40'

Przerzut Hudeckiego do Skiby, zawodnik Limanovii na spalonym.

39'

Ofensywne wejście Zontka, próba dośrodkowania zablokowana.

38'

Mocna wrzutka Skiby pod bramkę Wróbla, lecz bramkarz spokojnie interweniuje.

36'

Strzał Skiby zablokowany, poprawka Serafina niecelna.

35'

Chmiest kolejny raz faulowany. Będzie okazja na bezpośrednie uderzenie z 25. metrów.

34'

Odegranie Skiby do Serafina, który uderzył wysoko ponad bramką.

33'

Strzał Skiby z rzutu wolnego z problemami broni Wróbel. Będzie rzut rożny.

32'

Pełka faulował Piwowarczyka i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

32'

Mocne wstrzelenie Porochnickiego w pole karne świetnie łapie Różalski.

30'

Szarża Piwowarczyka lewą stroną. Jego podanie wzdłuż pola karnego nie trafia do żadnego z zawodników Limanovii.

28'

Zontek dośrodkował w pole karne. Głową uderzył Chmiest, lecz piłka minęła bramkę Wróbla.

26'

Spotkanie obserwuje około 600 kibiców, w tym około 100 przyjezdnych.

24'

Jak na razie żadna z drużyn nie stworzyła sobie dogodnej okazji do zdobycia bramki.

23'

Pawlusiński po nieporozumieniu obrońców Limanovii dopadł do piłki na 16. metrze. Jego uderzenia przechodzi nad poprzeczką.

23'

Słabe dośrodkowanie Skiby, do piłki doszedł Serafin, ale jego podanie ląduje w rękach Wróbla.

22'

Wrzutka w pole karne, obrońcy wybijają na rzut rożny.

21'

Kmieć brzydko faulował Pietrasa i Limanovia będzie miała okazję z rzutu wolnego z odległości ok. 30 metrów.

19'

Zontek dośrodkował w pole karne, lecz piłka przeszła nad głową Piwowarczyka.

19'

Różalski wybił piłkę od bramki, piłka przeleciała nad wszystkimi zawodnikami i weszła w ręce bramkarza. Bliski sięgnięcia piłki był Chmiest, ale nie zdołał do niej dobiec.

17'

Margol ponownie uderzył z dystansu, po raz kolejny niecelnie.

16'

Sprytny strzał Pawlusińkiego końcami palców broni Różalski!

15'

Sporo niedokładności w rozgrywanych akcjach obu drużyn. Grę na pewno nie ułatwia murawa, która jest mocno nasiąknięta wodą.

13'

Goście agresywniej podchodzą pod pole karne trójkolorowych. Góra spróbował uderzenia zza pola karnego. Strzał mija bramkę Różalskiego o kilkanaście centymetrów.

11'

Holik faulował Chmiesta na środku boiska. Wznowią gospodarze.

10'

Podanie do Pląskowskiego, który uderzył z narożnika pola karnego nad poprzeczką.

8'

Mocne uderzenie Pawlusińskiego z 25. metrów, bez problemów łapie Różalski.

7'

Świetne podanie Kmiecia do Pawlusińskiego, ten jednak nie zdołał opanować piłki.

6'

Okres walki w środkowej strefie boiska.

5'

Niezrozumienie w szeregach gospodarzy. Zontek czekał, aż piłka opuści boisko z myślą o rzucie rożnym. Sędzia nakazał wznowić od bramki.

4'

Kolejne prostopadłe podanie Margola do Serafina, jednak obrońca gości z problemami, lecz zatrzymuje akcję Limanovii.

3'

Kmieć faulowany w środkowej strefie boiska. Od rzutu wolnego goście.

2'

Strzał Margola z 35. metrów wyraźnie niecelny.

1'

Pierwsze prostopadłe podanie do Serafina, ale bramkarz uprzedził skrzydłowego Limanovii.

1'

Od środka goście. Pierwszy gwizdek sędziego Paszkiewicza i zaczynamy!

13:58

Gospodarze w błękitno-granatowych strojach. Piłkarze Rakowa w białych kompletach.

13:56

Zawodnicy wychodzą na murawę. Za chwilę losowanie, pamiątkowe zdjęcie i początek spotkania.

13:55

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcam do zapoznania się z zapowiedzią: Zapowiedź meczu

13:51

Spotkanie poprowadzi Kornel Paszkiewicz z Dolnośląskiego ZPN. Na liniach asystować mu będą Krzysztof Stępień i Jakub Zalewski.

13:48

Ławki rezerwowych: Limanovia: Sotnicki, Basta, Czajka, Komorek, Krówczyński, Kozieł, Więcławek.

Raków: Stępień, Marchewka, Ogłaza, Alves, Mońka, Krupa, Stefanowicz.

13:44

Obie drużyny nie prezentują się ostatnio najlepiej i z pewnością powalczą o zwycięstwo.

13:39

Witamy prosto ze stadionu w Limanowej! Już za niecałe pół godziny miejscowa Limanovia podejmie drużynę Rakowa Częstochowa. Zapraszamy!