Niedziela, 28 września 2014, godz. 15:00
Limanovia LimanowaLimanovia Limanowa
0 : 0
Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
16:55

Co za końcówka w Limanowej! Sędzia ewidentnie nie miał kontroli nad zachowaniem piłkarzy! Cały mecz bardzo słaby, mało sytuacji podbramkowych i w efekcie mamy remis. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje w Ekstraklasa.net!

94'

Koniec spotkania!

94'

Ukarany zostaje także Arkadiusz Garzeł.

94'

Żółta dla Kozieła.

94'

Serafin brutalnie faulowany przed polem karnym! Dochodzi do bójki, sypią się kartki! O dziwo czerwoną dostaje... Serafin! Co za sytuacja! Niebywałe!

93'

W walce o piłkę Chmiest fauluje swojego rywala. O dziwo sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

92'

Akcja gości, jednak nic z niej nie wyniknie bo piłkę ręką w polu karnym zagrał jeden z przyjezdnych.

90'

Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Ostatnia zmiana w drużynie gospodarzy. Za Krówczyńskiego wchodzi Hudecki.

89'

Kulewicz ucierpiał w starciu pod własną bramką, jednak szybko wraca do gry.

87'

Jedna z niewielu akcji gości. Glushko dobrze zabrał się z futbolówką w pole karne, nieźle uderzył, lecz Różalski po raz kolejny świetnie interweniował.

85'

Chmiest podprowadził piłkę na 30 metr, uderzył, ale piłka w ostatniej chwili podskoczyła i strzał zupełnie nieudany.

84'

Niebezpieczny faul Yavorskyyego na Mysiaku i żółta kartka.

82'

Niedokładne podanie Kozieła do Piwowarczyka. Od bramki Błąkała.

80'

Faul Pyciaka na Kulewiczu w środkowej strefie boiska.

78'

Kolejna zmiana w Limanovii. Schodzi Skiba, wchodzi Urbański.

77'

Niebezpieczne wejście Wawryki łokciem w głowę Serafina, bez kartki.

75'

Ostatnia zmiana w drużynie gości, schodzi Ślęczka, wchodzi Duszyk.

74'

Sprytny strzał Chmiesta przewrotką, jednak zbyt lekki by mógł zaskoczyć bramkarza.

73'

Zmiana w drużynie gospodarzy, boisko opuszcza Waksmundzki, w jego miejsce Kozieł.

71'

Brzydki faul Skiby na Yavorskyym, żółta kartka.

70'

Po dośrodkowaniu piłka spada pod nogi Waksmundzkiego, ale jego strzał ląduje wysoko nad poprzeczką.

69'

Chmiest do Krówczyńskiego, strzał zablokowany przez obrońcę i mamy rzut rożny.

68'

Obyło się bez pomocy medycznej, gramy dalej.

67'

Waksmundzki ucierpiał w starciu z Ślęczką. Przerwa w grze.

66'

Trzecia zmiana w drużynie z Brzeska. Boisko opuszcza Bryła, w jego miejsce Abubakar.

65'

Waksmundzki do Gryżlaka, który strzela wysoko ponad bramką.

64'

Kolejna zmiana w drużynie Piwoszy. Schodzi Lewiński, w jego miejsce Yavorskyy

63'

Zmiana w Limanovii. Boisko opuści Margol, w jego miejsce Serafin.

61'

Groźny atak gości. Dośrodkowanie Pyciaka nie dochodzi do Wojtka Dziadzi.

59'

Zmiana w drużynie gości. W miejsce Wojcieszyńskiego pojawi się Glushko.

58'

Świetne dochodzące do bramki dośrodkowanie Skiby, Margol uderza piłkę, lecz był pod zbyt ostrym kątem by coś wskórać w tej sytuacji.

57'

Faul Krówczyńskiego na Lewińskim w środkowej strefie boiska.

55'

Uderzenie Piwowarczyka z 20. metrów, piłka odbija się od jednego z obrońców i przechodzi ponad bramką.

53'

Indywidualna akcja Waksmundziego prawą stroną, w ostatniej chwili Ślęczka wybija piłkę spod jego nóg.

51'

Dobre podanie Waksmundziego w tempo do wychodzącego Chmiesta. Napastnik gospodarzy na minimalnym spalonym.

49'

Bryła odepchnął bez powodu bramkarza Limanovii, ale sędzia nie pokazał żółtej kartki.

48'

Garzeł faulowany we własnym polu karnym przez Chmiesta.

47'

Niebiezpiecznie uderzenie Dziadzi i kolejna świetna interwencja Różalskiego.

46'

Wawryka ucierpiał przy pierwszym kontakcie z piłką. Będzie potrzebna pomoc medyczna.

46'

Od środka gospodarze! Mirosław Górecki gwiżdże i gramy dalej!

15:58

Piłkarze już wychodzą na boisko, za chwilę początek drugiej połowy.

15:55

W przerwie zachęcam do głosowania na zawodnika meczu w naszym plebiscycie!

15:48

W zachowaniu piłkarzy widać sporą nerwowość. Sporo bezsensownych fauli, mało dobrych sytuacji do zdobycia bramki. Gospodarze po strzale Krówczyńskiego powinni prowadzić, ale ten nie potrafił zaskoczyć bramkarza. Wracamy za kilka minut!

46'

Koniec pierwszej połowy!

46'

Znów świetna piłka do Pyciaka, tym razem doskonale uprzedza go Kulewicz.

45'

Zakotłowało się w polu karnym gospodarzy. W decydującym momencie Pyciak faulował Niechciała i mamy rzut wolny.

44'

Wysoka piłka do Wojtka Dziadzio, ale Mysiak kolejny raz wybija futbolówkę.

42'

Margol w walce o piłkę faulował Bryłę, sędzią przywołał go do siebie. Jeśli tak dalej pójdzie to pomocnik Limanovii może nie dokończyć tego spotkania.

40'

W ostatnich minutach w poczynania zawodników obu drużyn wkradło się sporo chaosu .

38'

Margol przytrzymał za koszulkę jednego z pomocników gości i sędzia ukarał go żółtą kartką.

36'

Niechciał znów dośrodkował w pole karne, piłkę na szesnasty metr zgrał Waksmundzki. Do niej dobiegł obrońca Piwoszy i wybił ją z pola karnego.

34'

Ostre starcie Dziadzia z Kulewiczem. Kapitan Limanovii jednak się pozbierał bez pomocy medycznej.

31'

Kolejna ofensywna akcja Limanovii, ale dośrodkowanie jednego z pomocników niedokładne.

29'

Co za sytuacja dla Limanovii! Waksmundzki pięknie rozegrał piłkę do Chmiesta, ten odegrał na piąty metr do Krówczyńskiego, który fatalnie przestrzelił! To powinna być bramka!

27'

Spięcie pomiędzy Garzełem i Chmiestem, obyło się bez kartki.

27'

25'

Strzał z 25 metrów Wojcieszyńskiego bez trudu łapie Różalski.

23'

Waksmundzki spróbował strzału z dystansu, który zablokował jeden z obrońców.

22'

Kolejna szybka akcja gości, płaską piłkę w pole karne zagrywa Pyciak. Po raz kolejny Mysiak na posterunku.

20'

Wojcieszyński znalazł się w niezłej sytuacji, ale Mysiak dobrze zatrzymuje piłkę.

19'

Idealne dośrodkowanie Niechciała wprost na głowę Mysiaka! Piwoszy ratuje fantastyczna interwencja Roberta Błąkały!

17'

Słabe dośrodkowanie z rzutu walnego wykonywanego przez Skibę, piłka szybko wybita przez obrońców gości.

15'

Świetna piłka do Pyciaka, ten nie potrafił się od razu zabrać z piłką i spowolnił całą akcję.

13'

Wojcieszyński z rzutu rożnego w pole karne, dobre wyjście do piłki Różalskiego, który przy okazji był faulowany.

12'

Jak na razie Piwosze posiadają lekką przewagę.

10'

Brzydko faul na Ślęczce, ten jednak szybko się pozbierał i gramy dalej.

8'

Strzał Bryły z 20. metrów bez większych problemów broni Różalski.

6'

Gospodarze mieli szanse z rzutu rożnego, dośrodkowanie Niechciała niedokładne.

5'

Odważne wejście w pole karne Lewińskiego, świetnie interweniował Różalski.

3'

Chmiest powalczył o piłkę na wysokości pola karnego, ale zdaniem sędziego faulował.

1'

Od początku mocno naciskają zawodnicy z Brzeska. Ślęczka faulowany w środku pola.

1'

Od środka goście. Zaczynamy!

14:56

Sędziowie wyprowadzają zawodników na murawę. Za chwilę losowanie i początek spotkania!

14:47

Piłkarze opuszczają płytę boiska i udają się do szatni.

14:44

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Mirosław Górecki. Na liniach asystować mu będą Zbigniew Szymanek i Marcin Rusek.

14:39

Limanowianie przeżywają poważny kryzys. W ostatnich sześciu spotkaniach nie potrafili zdobyć nawet punktu. Piwosze prezentują dość równą formę i są zdecydowanymi faworytami dzisiejszego meczu.

14:34

Piłkarze właśnie się rozgrzewają: mecz

14:25

Dzisiejsze spotkanie będzie miało szczególny charakter. Do Limanowej wracają bowiem zawodnicy, który występowali w barwach Limanovii w ubiegłym sezonie. Trenerem Okocimskiego jest trener, który w ubiegłych rozgrywkach prowadził Trójkolorowych.

14:23

Witamy w relacji LIVE! prosto ze stadionu w Limanowej. Już za nieco ponad pół godziny miejscowa Limanovia podejmie na własnym obiekcie Okocimskiego Brzesko. Zapraszamy!