Okocimski KS BrzeskoOkocimski KS Brzesko
2 : 1
Stomil OlsztynStomil Olsztyn
93'

Koniec spotkania. Okocimski wyeliminował Stomil i zagra w 2. rundzie Pucharu Polski.

91'

Bryła utrudniał wznowienie gry rywalom - żółta kartka.

90'

Trzy minuty doliczone do regulaminowego czasu gry. Czy Stomil jest w stanie wyrównać?

88'

Ostry faul Wawryki na Wełnie - mogła być czerwona kartka. Jest tylko rzut wolny dla gości.

85'

Dobre dośrodkowanie Wełny do Maczułenki, który płaskim strzałem pokonał Błąkałę.

85'

Gol dla Stomilu! Goście wracają do gry! Maczułenko!

84'

Zmiana w Stomilu - Śledź za Mroczkowskiego.

84'

Tak, był błąd. Od początku spotkania grał Piotr Głowacki. W 70. minucie na boisku pojawił się Paweł Głowacki.

82'

Zmiana w ekipie Dariusza Sieklińskiego - Białkowski za Saniego.

81'

Żółta kartka dla Wawryki za szarpanie rywala za koszulkę.

79'

Prawą stroną dobrze popędził zmiennik Bryła, który odegrał do Dziadzio. Ten zagrał na lewo do Wojcieszyńskiego, który uderzył w długi róg i po raz drugi pokonał Mieczkowskiego.

79'

2:0! Sprawa jest już jasna! Znów Wojcieszyński!

73'

1:0 dla gospodarzy! Po dośrodkowaniu piłki w pole karne gości i zgraniu piłki głową futbolówkę do brami Mieczkowskiego z bliska wpakował Wojcieszyński!

70'

Zmiana w ekipie gości. Schodzi Meshia, za niego Paweł Głowacki.

67'

Dobra akcja indywidualna Saniego, który minął kilku rywali i dobrze wyłożył piłkę przed polem karnym Rysiowi. Zawodnik Okocimskiego pomylił się niewiele - gdyby futbolówka zmierzała w światło bramki Mieczkowski nie miałby nic do powiedzenia.

66'

Żółta kartka dla Mroczkowskiego za kopnięcie rywala.

65'

Irakli Meschia postanowił zaskoczyć rywali. Zamiast czekać na kolegów uderzył z 30. metrów. Z jego pomysłu nic dobrego jednak nie wyszło - piłka poszybowała wysoko nad bramką.

64'

Zmiana w Okocimskim - Bryła zastąpił Pyciaka.

64'

Do Brzeska przyjechało 10 kibiców Stomilu. Czy będzie im dane oglądać awans swojej drużyny do 1/16 Pucharu Polski? Na razie ciężko wróżyć jaki będzie końcowy wynik - mało strzałów, niewykluczone, że będziemy świadkami dogrywki.

61'

Tomasz Wełna spróbował dość niespodziewanie strzału z dystansu. Zaskoczył wszystkich - w tym fruwające wysoko na niebie ptaki. Piłka poleciała wysooooko nad bramką.

59'

Ruszył z piłką prawym skrzydłem Paweł Głowacki, dograł w pole karne do Jeglińskiego, ale zawodnik Stomilu został zablokowany przez defensorów Okocimskiego.

54'

Rzut rożny dla Stomilu. Do piłki doszedł Witalij Bierezowski, ale jego uderzenie głową było niecelne.

53'

Irakli Meschia dośrodkował w pole karne gospodarzy, ale piłkę pewnie złapał Błąkała.

52'

Pyciak w środku pola sfaulował Wełnę. Bardzo nieładnie. Żółta kartka dla gracza "Piwoszy".

47'

Nietypowe rozegranie rzutu wolnego przez gospodarzy. Mogło być groźnie gdyby... Wojcieszyński nie trafił w plecy Saniego...

46'

W ekipie gości za Żwira Maczułenko.

46'

Po jednej zmianie. W Okocimskim Hłuszko zmienił Dziadzio.

46'

Gramy!

45'

Sędzia nie chciał doliczyć ani minuty i zakończył pierwszą połowę. Okocimski przeważa, ale "bramkowo" nic na razie z tego nie wynika. Czekamy na drugą połowę.

44'

Pisałem, że Stomil dochodzi powoli do głosu. Cofam te słowa. To Okocimski ma zdecydowaną przewagę. Olsztynianie nie są już nawet w stanie wyprowadzać kontr.

42'

Ups. Jakiejś kontuzji nabawił się Arkadiusz Lewiński przy wyskoku do piłki. Musiał opuścić boisko. Za chwilę pojawił się jednak na mim z powrotem.

38'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w pole karne Stomilu do piłki doszedł Garzeł, ale z pół woleja uderzył obok słupka.

37'

Po okresie przewagi gospodarzy, Stomil, mimo wszystko, gra nieco odważniej.

33'

Łoo Jezus Maria! Dobra klepka Pyciaka i Wojcieszyńskiego - w końcowej fazie akcji ten drugi jednak się nie popisał. Piłka była już w polu karnym, ale zawodnik "Piwoszy" zrobił Ramosa w bardzo dogodnej sytuacji. Futbolówka poleciała hen daleko gdzieś...

30'

Teraz z prawego skrzydła w pole karne Stomilu dośrodkowywał Arkadiusz Garzeł. Dawid Mieczkowski pewnie zgarnął jednak piłkę.

29'

W końcu było naprawdę groźnie! Lukę na prawej stronie wykorzystał Piotr Darmochwał, który przedarł się tą stroną boiska i uderzył na bramkę. Piłka trafiła jednak prosto w golkipera Okocimskiego. Do futbolówki dopadł jeszcze Meschia, ale ponownie lepszy był Błąkała.

28'

W polu karnym Stomilu gospodarze dopatrzyli się zagrania ręką jednego z defensorów rywali - sędzia pozostał jednak niewzruszony.

24'

Teraz pretensje do arbitra miał Sani Goringo Abubakar, który przedzierał się prawym skrzydłem i po wyjściu piłki poza boisko był zdania, że gospodarzom należy się rzut rożny. Sędzia zdecydował jednak, że od bramki zacznie Mieczkowski.

21'

Dobrym rajdem popisał się Piotr Darmochwał. Piłka trafiła w pole karne gospodarzy, gdzie przewrócił się Karol Żwir. Zawodnik Stomilu domagał się "jedenastki", ale sędzia odrzucił jego protesty.

18'

Rzut wolny 30 metrów od bramki gości. Do piłki podszedł Wojcieszyński. Wstrzeloną w pole karne futbolówkę pewnie złapał jednak Dawid Mieczkowski.

16'

Próba efektownej koronkowej akcji gospodarzy. W rolach głównych Wojciech Wojcieszyński i Paweł Pyciak. Dobrze zachowała się jednak defensywa gości, która pokrzyżowała plany piłkarzom Okocimskiego.

13'

Pogoda w Brzesku bardzo "przyjazna" do gry. Jest stosunkowo słonecznie, tylko niewielkie zachmurzenie na brzeskim niebie. Kibiców nieco mniej niż na meczu ligowym - ok. 300 osób.

11'

Rzut rożny dla Stomilu Olsztyn. Korner nie przyniósł jednak żadnego zagrożenia - golkiper Okocimskiego Robert Błąkała pewnie złapał piłkę.

9'

Pierwsze minuty spotkania to optyczna przewaga "Piwoszy". Goście póki co nastawieni na kontrataki. Na razie ani jedni, ani drudzy nie byli jednak w stanie zagrozić bramce rywali.

7'

Tomasz Wełna niepewnie zachował się w defensywie gości. Mógł skorzystać z tego Paweł Pyciak, ale uderzył niecelnie - po jego strzale piłka poszybowała wysoko nad bramką.

3'

Strzał z dystansu w wykonaniu gospodarzy. Po rykoszecie piłka opuszcza boisko. Rzut rożny dla Okocimskiego.

1'

Gramy w Brzesku!

16:56

Niebecni w zespole Okocimskiego to dziś: Michał Guja, Taraś Jaworśkyj i Marek Pączek.

16:48

Arbitrem głównym dzisiejszego spotkania jest Michał Zając z Sosnowca.

16:48

Rezerwowi Okocimskiego: Aleksander Kozioł, Wojciech Dziadzio, Aleksander Ślęczka, Sylwester Tokarx, Patryk Bryła, Kamil Białkowski, Szymon Kołodziej.

16:47

Rezerwowi Stomilu: Piotr Skiba, Dawid Szymonowicz, Paweł Głowacki, Michał Trzeciakiewicz, Rafął Śledź, Arkadiusz Czarnecki, Roman Maczułenko.

16:32

W oczekiwaniu na wyjściowe składy obu zespołów zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią dzisiejszego pucharowego pojedynku.

16:32

Najpoważniejsze osłabienie Stomilu przed dzisiejszym spotkaniem to absencja napastnika Pawła Łukasika. Kontuzjowany strzelec ważnego gola w ostatnim meczu ligowym z GKS-em Tychy nie przyjechał dziś do Brzeska z zespołem.

16:32

Minionych rozgrywek do udanych nie zaliczą również piłkarze Stomilu Olsztyn - "Duma Warmii" również odpadła z Pucharu Polski na pierwszej przeszkodzie. Od dzisiejszych gości lepszy okazał się Rozwój Katowice.

16:31

Ostatni pucharowy sezon w wykonaniu zespołu z Małopolski to porażka już w swoim pierwszym meczu w tych rozgrywkach. Pogromcą pierwszoligowego wówczas Okocimskiego był rywal zza miedzy - Puszcza Niepołomice.

16:31

Przed kilkoma laty na stadionie Okocimskiego z Pucharem Polski pożegnał się Ruch Chorzów. W kolejnej rundzie "Piwosze" sensacyjnie zremisowali z Lechem Poznań, lecz w rewanżu z Wielkopolanami ponieśli porażkę.

16:30

Meldujemy się z Brzeska, gdzie punktualnie o godzinie 17 zespół Okocimskiego Brzesko w pucharowym pojedynku zmierzy się ze Stomilem Olsztyn. Serdecznie zapraszamy na relację LIVE z tego spotkania!