Błękitni StargardBłękitni Stargard Szczeciński
1 : 0
Chojniczanka ChojniceChojniczanka Chojnice
92'

Koniec meczu. 2-ligowi Błękitni eliminują z Pucharu Polski pierwszoligowca z Chojnic.

90'

Teraz z gry Misztala próbował zaskoczyć Liśkiewicz. Bez powodzenia - golkiper Chojniczanki broni.

89'

Żółta kartka dla Błażeja Radlera.

88'

Pietruszka sfaulował Gajdę, ale z 11 metrów Misztala nie zdołał pokonać Flis!

88'

Nie ma gola!

87'

Rzut karny dla gospodarzy!

83'

Piechowiak zmienia Leśniewskiego.

81'

Fadeckiego zastępuje Zdunek.

80'

Fantatyczna akcja Błękitnych lewą stroną. Zagranie do środka, do Inczewskiego, a ten mocno uderzył przy słupku.

79'

Gooooooooooooooooooooool!!!

74'

Okazja dla Chojniczanki! Dośrodkowanie Marka Gancarczyka, do piłki dochodzi Siemaszka, jednak strzela wysoko nad bramką.

73'

Żółta kartka dla Siemaszki za faul na Fadeckim.

69'

A za Kosakiewicza w ekipie Błękitnych - Więcek.

69'

Zmiana w obu ekipach. W Chojniczance za Rybskiego Marek Gancarczyk.

61'

Zmiana w Błękitnych. Michał Magnuski schodzi, a w jego miejsce Sebastian Inczewski.

56'

Okazja Błękitnych! Starta w środku pola Iwanickiego, przejął piłkę Gajda, zagrywa do Koowskiego, ten strzela z ostrego kąta - niecelnie.

45'

Zmiana w ekipie gości. Za Lisowskiego wchodzi Mikołajczak

45'

Zaczynamy drugą połowę spotkania I rundy Pucharu Polski.

18:28

Chojniczanka już pojawiła się na boisku. Czekamy na arbitrów i na Błękitnych.

45'

I koniec pierwszej połowy. Po 45 minutach wynik bezbramkowy.

43'

Akcja gości. Strzał z dystansu Iwanickiego i broni Ufnal

41'

Kapitalna okazja Magnuskiego! Strzał na 5. metrze zablokował Lisowski.

39'

Żółtą kartką ukarany Wojciech Lisowski za faul na MIchale Magnuskim.

31'

Potężne uderzenie z wolej Patryka Baranowskiego. Z problemami MIsztal.

25'

Groźny strzał Piotra Wojtasiaka z prawej strony, bramkarz gości odbija piłkę przed siebie, ale nikt nie zdołał dobić futbolówki do siatki.

20'

Groźna akcja Błękitnych. Z prawej strony przedarł się Kosakiewicz, dograł na 18 metr do Wojtasiaka, a ten minimalnie niecelnie.

15'

Gra przeniosła się teraz pod bramkę Chojniczanki. Groźnie z rzutu wolnego, z 25 metrów strzelał Michał Magnuski, ale na posterunku Rafał Misztal.

7'

Chojniczanka lepiej rozpoczęła ten mecz, Błękitni póki co w obronie.

1'

Pierwszy gwizdek Tomasza Białka - arbitra głównego tego spotkania i zaczynamy mecz I rundy Pucharu Polski!

17:26

Obie ekipy już w tunelu, za chwilkę zawodnicy pojawią się na boisku.

17:25

Ławka rezerwowych Błękitnych: Andrzej Budnik, Paweł Duda, Bartłomiej Zdunek, Oskar Fijałkowski, Sebastian Murawski, Sebastian Inczewski, Maciej Więcek.

Ławka rezerwowych Chojniczanki: Michał Dumieński, Mateusz Piechowiak, Przemysław Czerwiński, Rafał Majtyka, Tomasz Mikołajczak, Przemysław Lakowski, Marek Gancarczyk.

17:22

Dla Błękitnych to drugi mecz w tej edycji Pucharu Polski. Wcześniej stargardzianie wyeliminowali Małapanew Ozimek i Pogoń Siedlce. Chojniczanka rozpoczyna zmagania od I rundy.