Stal Stalowa WolaStal Stalowa Wola
2 : 0
Olimpia GrudziądzOlimpia Grudziądz
18:56

Pierwsza niespodzianka pierwszej rundy Pucharu Polski stałą się faktem. Drugoligowa Stal Stalowa Wola w niczym nie ustępowała aspirującej do awansu do Ekstraklasy Olimpii Grudziądz. Goście dali zagrać kilku zmiennikom i debiutantom, co odbiło się na wyniku spotkania. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne ze spotkań Pucharu Polski!

93'

Koniec spotkania! Stal w kolejnej rundzie, Olimpia odpadła w pierwszym meczu w Pucharze Polski!

90'

Gooool! Jest po meczu. Argasiński podwyższa na 2:0!

90'

Samołyk za Mikołajczaka.

90'

Tylko trzy dodatkowe minuty nadziei Olimpii.

90'

W akcie desperacji Suchocki próbował wymusić karnego, ale zarobił tylko żółtą kartkę.

89'

Jeszcze na bramkę Olimpii strzał zdołał oddać Żmuda, ale Wróbel wyłapał piłkę.

88'

... a Bielawski za dyskusje z sędzią.

88'

Puszczają nerwy zawodnikom Olimpii. Śmietanko ukarany żółtą kartką za faul...

86'

Po jednej z nielicznych akcji ofensywnych gospodarzy nad bramką Olimpii uderzył Mikołajczak.

85'

Olimpia stara się atakować, lecz jak na razie bije głową w mur. Stal coraz bliżej upragnionego sukcesu.

81'

Olimpia wyraźnie przejęła inicjatywę, czego efektem były dwa rzuty rożne, ale ostatecznie gospodarze zażegnali niebezpieczeństwo.

80'

Druga zmiana w Stali. Argasiński w miejsce Giela.

76'

Ostatnia zmiana w Olimpii. Kopiński za Zastawnego.

75'

Olimpia przejęła inicjatywę, a Stal skupia się teraz na obronie wyniku. Czy uda się dowieźć prowadzenie do końcowego gwizdka?

71'

Stal nie zamierza się bronić! Kolejna wrzutka w pole karne Olimpii i bramkarz gości wyłapuje piłkę.

70'

Sekulski doskonale wyszedł do prostopadłego podania i w sytuacji sam na sam nie dał szans Wróblowi. 20 minut + doliczony czas dzieli Stal od awansu do kolejnej rundy Pucharu Polski!

69'

Goooool! Stal prowadzi 1:0 po bramce Sekulskiego!

67'

Pierwsza zmiana także w zespole gospodarzy. Michałek w miejsce Kałata.

64'

Po zagraniu Łabędzkiego piłkę stracił Trzepacz. Po chwili zawodnik Olimpii zostaje zmieniony. W jego miejsce Manthey

60'

Po dośrodkowaniu Mikołajczyka Andelkovic wybił piłkę na rzut rożny.

59'

Z dystansu próbował przymierzyć Zastawny, ale jego uderzenie było bardzo niecelne.

58'

Gra ciągle jest wyrównana, niewiele dzieje się pod polem karnym jednej i drugiej drużyny.

56'

Okres wyrównanej gry. Po początkowym naporze Olimpii do głosu znowu zaczyna dochodzić Stal. Trudno wskazać faworyta do końcowego sukcesu.

52'

Z dośrodkowania z rzutu rożnego niewiele wynikło. Po chwili korner dla gości, ale również bez efektu, chociaż Andelkovic zdołał oddać niecelny strzał głową.

49'

Rzut rożny dla gospodarzy po strzale Giela i rykoszecie o zawodnika Olimpii.

47'

Od razu atak Olimpii, jednak po wrzutce piłka po raz kolejny ląduje w rękawicach bramkarza Stali.

46'

W przerwie za Rulewskiego wszedł Piter-Bucko.

46'

Początek drugiej połowy.

46'

Koniec pierwszej części gry. Jak na razie 0:0.

45'

Sędzia dolicza minutę, podczas której Czarny zostaje ukarany żółtą kartką.

45'

W końcówce zaatakował jeszcze Stal, ale najpierw strzał Giela zablokował obrońca, a następnie piłkę ładną paradą obronił Wróbel.

43'

Kilka ostatnich minut bez historii. Zanosi się na 0:0 do przerwy.

39'

Dośrodkowywał w pole karne Stali Suchocki, ale Wietecha wybił piłkę na rzut rożny.

37'

Po rzucie rożnym dla Stali sam na sam z Wróblem znalazł się Kałat, ale bramkarz Olimpii po raz kolejny ratuje swój zespół!

33'

Marcin Kowalski ukarany żółtą kartką za faul.

29'

Z rzutu wolnego piłkę wrzucał Szczot, ale wybili ją obrońcy.

26'

Strzał głową zdołał oddać Trzepacz, ale uderzył niecelnie.

23'

Olimpia stara się budować ataki, ale na razie bardzo pewnie gra obrona Stali. Goście jednak poczynają sobie coraz śmielej.

20'

W odpowiedzi sam na sam mógł wyjść Giel, ale znalazł się na spalonym.

19'

Szczot przejął piłkę od rywala i zagrał do Suchockiego, który w sytuacji sam na sam trafił prosto w Wieteche!

17'

Żadna z drużyn od kilku minut nie potrafi dojść do dogodnej sytuacji strzeleckiej.

14'

Akcje przenoszą się spod jednej pod drugą bramkę, ale kończy się na stratach i próbach kontrataków.

11'

Giel zdecydował się na strzał sprzed pola karnego, ale posłał piłkę ponad bramką.

10'

W odpowiedzi akcja Olimpii i po strzale Trzepacza piłka wybita praktycznie z linii bramkowej przez Bartkiewicza!

8'

Michał Wróbel uratował Olimpię przed stratą bramki, wybijając piłkę na rzut rożny po strzale jednego z rywali!

6'

Pierwszy korner wywalczyła także Olimpia, ale nie sprawił on problemów gospodarzom.

4'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, w polu karnym piłkę wybił Bielawski.

3'

Od początku starają się atakować gospodarze, groźne są zwłaszcza próby lewym skrzydłem. Po jednej z nich na rzut rożny dośrodkowanie wybił Andelkovic.

1'

Początek spotkania. Od środka goście!

16:55

W ekipie z Grudziądza w pierwszym składzie dwóch debiutantów - Milan Andelkovic i Oskar Trzepacz.

16:50

Rezerwowi Olimpii: Daniel Osiecki, Michal Piter-Bućko, Jakub Bollin, Jarosław Kopiński, Paweł Kruczkowski i Miłosz Nolberczak.

16:50

Ławka rezerwowych Stali: Patryk Drzymała, Dawid Pigan, Mateusz Kantor, Michał Michałek, Kamil Samołyk i Patryk Tur.

16:45

Witamy w relacji na żywo ze spotkania 1 rundy Pucharu Polski, pomiędzy drugoligową Stalą Stalowa Wola, a występującą na zapleczu Ekstraklasy Olimpią Grudziądz.