1. połowa2 : 1
18:54

Serdecznie dziękuję za uwagę. Pozdrawiam - Dawid Blanik

0'

Mecz kończy się zasłużonym zwycięstwem zawodników z Gliwickiej, którzy zdominowali rywala.

94'

Po wybiciu piłki przez Rybickiego sędzie z Wrocławia kończy mecz!

92'

Po rzucie rożnym dla Siarki świetną sytuację na kontrę mieli zawodnicy Rybnika ,ale młody Paweł Mandrysz nieumiejętnie próbował posłać do siatki pilkę lobem.

89'

Po złym zagraniu Persony szansę na kontrę mieli zawodnicy z Rybnika, ale ich akcja spełzła na niczym

88'

Mamy rzut wolny dla rybniczan w centralnej części boiska.

86'

Dobra akcja Siarki prawą stroną boiska. Po dośrodkowaniu w panice wybija piłkę Gilewicz

85'

Tym razem zmiana w drużynie Energetyka. Za Gilewicza na boisku melduje się Michał Płonka. Przed wejściem rybniczanina sfaulowany zostaje Fonfara. Mamy rzut wolny dla Rybniczan

81'

Na murawie znowu obserwujemy dużo walki w środku pola.

78'

Zmiana w Siarce. Za Michała Palucha wchodzi Marcin Figiel.

79'

Po świetnym rajdzie Sobczak oddał piłkę do nabiegającego kolegi ,jednak ten siłą rozpędu nie zdołał kopnąć futbolówki do pustej bramki.

76'

Tomasz Tułacz poklaskuję motywując swoich zawodników do ostatniego wysiłku.

74'

Adam Wolniewicz popisał się świetnym uderzeniem, ale jeszcze lepiej zainterweniował Melon.

73'

Na murawie trup ściele się gęsto - spotkanie zaostrza się. Rzut wolny dla Siarki.

72'

Na Gliwickiej ponownie obserwujemy dużo chaosu w środku pola.

71'

Dariusz Frankiewicz ukarany zółtym kartonikiem. Rzut wolny dla zawodników Energetyka.

66'

Mamy kolejną zmianę. Za Szymona Jarego wejdzie Mateusz Bodzioch.

66'

Rzut wolny trafia prosto w ręce bramkarza Artura Melona.

65'

Na murawie Stadionu Miejskiego lezą Szymon Sobczak i Tomasz Persona. Rzut wolny dla rybnickiej drużyny.

63'

Mamy zmianę. Za Jakuba Więcka wejdzie Mendzelowski.

61'

Rzut wolny po prawej stronie pola karnego wykonał kapitan Rybniczan. Mało brakowało, a Gilewicz wpisałby się na listę strzelców.

59'

Fatalny przerzut do Tomasza Persona i Siarka traci piłkę.

59'

Energetyk ROW Rybnik - Siarka Tarnobrzeg

57'

Na boisko wchodzi Paweł Mandrysz, a w stronę ławki kieruje się Sebastian Musiolik.

56'

Kolejna akcja Siarki kończy się odebraniem piłki przez obrońców z Gliwickiej.

55'

Na Gliwickiej co chwilę słyszymy donośny głos Tomasza Tułacza, który żywo reaguje na poczynania swoich piłkarzy.

54'

Tym razem Tarnobrzeżanie wyszli z kontrą, ale oddali strzał o którym lepiej nie wspominać ....

52'

Rybnicka druzyna zdecydowanie przycisnęła Siarkę i raz po raz stwarzają sobie dobre sytuacje bramkowe.

50'

Cóż za akcja drużyny Energetyka. Piłkarze trenera Marcina Prasoła trzykrotnie próbowali pokonać Melona ,a raz zatrzymał ich słupek! Co za szczęście zawodników Siarki!

49'

Mamy faul na Marcinie Groliku i mimo głośnych lamentów piłkarza sędzia nie zdecydował się pokazać żółtego kartonika.

45'

Zawodnicy rozpoczęli druga część spotkania

18:00

Mamy zmianę w drużynie z Tarnobrzegu. Schodzi Stępień, a w jego miejsce na boisku pojawia się Baran.

17:59

Zawodnicy Siarki już wyszli na murawę. Czekamy na zawodników trenera Prasoła.

17:49

Spóźnieni najzagorzalsi fani Energetyka chyba dodali animuszu rybniczanom ,gdyż przed ich zawitaniem na Stadionie przy Gliwickiej miejscowi przegrywali z drużyną z Tarnobrzegu, ale po pierwszej połowie zielono-czarni cieszą się z jednobramkowego prowadzenia.

45'

Sędzia z Wrocławia nie dolicza ani minuty do podstawowego czasu pierwszej połowy. Piłkarze na 15 minut opuszczają murawę.

44'

Groźna akcja Szymona Sobczaka, po której arbiter liniowy podnosi chorągiewkę.

42'

GOOOL - Bramkę strzela Sebastian Musiolik po solowej akcji. Piękny strzał w wykonaniu rybniczanina

40'

Żółta kartka dla Michała Palucha. Rozpoczną zielono-czarni z Rybnika

39'

Przez około dwie minuty jesteśmy świadkami prób wywalczenia piłki, jednak obie drużyny grają zbyt chaotycznie.

37'

37'

Po ładnym rajdzie prawą stroną Tomasz Persona próbował dośrodkować, jednak podanie przechwycił jeden z obrońców rybnickiej drużyny.

35'

Zawodnicy z Tarnobrzegu niemrawo próbują rozegrać piłkę, ale utrzymują się w jej posiadaniu

33'

Piłkarze ROWu próbują po raz kolejny skonstruować dobrą akcję w ataku pozycyjnym ,jednak tracą piłkę około 30 metrów od świątyni bramkarza Siarki

30'

Zapowiadała się kolejna dobra akcja drużyny z Rybnika, ale Sebastian Musiolik nie zdołał dojść do zbyt mocnego podania z głębi pola.

29'

Po dośrodkowaniu Musiolika Sobczak próbował pokonać bramkarza drużyny przeciwnej. ROW kontynuuje budowanie przewagi nad gośćmi z Tarnobrzegu

27'

Świetna akcja ROWu po której Gilewicz dwukrotnie próbował pokonać bramkarza Siarki.

26'

Siarka próbowała wyprowadzić kontrę, ale wszystko spełzło na niczym

22'

Obie drużyny walczą o dominację w środku pola i próbują zdominować rywala. Mecz jak na razie jest bardzo zacięty.

21'

Wysoki pressing zawodników Energetyka nie daje szans Siarce na wyjście z akcją spod własnej bramki.

19'

GOOOL - Szymon Sobczak lobem umieszcza piłkę w siatce Artura Melona

17'

Groźna sytuacja pod bramką drużyny z Rybnika. Po dośrodkowaniu Jakuba Więcka postraszył bramkarza rywali Daniel Koczon.

14'

Po rzucie z autu wykonanym przez Stępienia piłkę łapie Oskar Rybicki.

12'

Po rzucie rożnym wykonywanym przez Persona piłka zostaje wybita ,jednak w posiadaniu piłki w dalszym ciągu zawodnicy z Tarnobrzegu.

10'

GOOOL Bramkę dla Siarki strzela Michał Paluch po dośrodkowaniu Jakuba Więcka

9'

Groźna sytuacja po dośrodkowaniu z prawej strony pola karnego Siarki. Akcję próbował wykończyć Marcin Grolik

8'

Tunkiewicz wykonuje rzut rożny, po którym problemy z wybiciem piłki miał Artur Melon

7'

Dobra akcja Energetyką ,którą strzałem zakończył Gilewicz.

5'

Oskar Rybicki łapie piłkę po dobrej akcji Siarki prawą stroną boiska.

3'

Żółtą kartkę otrzymuje Dawid Gojny. Rozpocznie Artur Melon.

1'

Spotkanie zaczęło się. Sędzia Paszkiewicz daje znak do rozpoczęcia spotkania. Rozpoczęli zawodnicy Siarki.

16:59

Zawodnicy i sędziowie już na murawie. Za chwilę piłka zostanie ustawiona w centrum boiska i rozpocznie się walka o 1/16 Pucharu Polski.

16:55

Zakończyła się rozgrzewka przedmeczowa. Spiker podał już składy. Na trybunach nie zobaczymy wielu kibiców, gdyż impreza nie ma charakteru masowego. Mimo tego możemy mieć nadzieję na niezłe widowisko.

16:36

Zawodnicy Energetyka i Siarki już na rozgrzewce przedmeczowej. W Rybniku pogoda dopisała i wydaje się być idealna do gry w piłkę. Na stadionie przy ulicy Gliwickiej niewielki wiatr, lekkie zachmurzenie i 20 stopni. Razem z zawodnikami na rozgrzewkę wybiegli także sędziowie z Kornelem Paszkiewiczem na czele.

16:20

Witam serdecznie na relacji LIVE prosto ze Stadionu Miejskiego przy ulicy Gliwickiej i zapraszam na mecz o 1/16 Pucharu Polski pomiędzy Energetykiem ROW Rybnik, a Siarką Tarnobrzeg.