Na razie nie wygląda, aby coś miało się jeszcze zmienić w tym spotkaniu.

80'

Radzewicz podał do Marcina Wodeckiego, ale jego dośrodkowanie zostało zablokowane.

77'

Radzewicz zagrał bardzo ładnie w pole karne do Smółki, ale ten nie zdołał dojść do piłki i tylko dlatego wciąż GKS Tychy prowadzi tylko 1:0.

75'

Bocian sfaulował Belle, ale sędzia nie postanowił ukarać piłkarza gości żółtą kartką. Uderzenie Żaka z rzutu wolnego wysoko nad bramką.

73'

Adrian Świerczyński chciał uderzać z daleka, ale nie był to dobry pomysł, bo wykonanie było fatalne.

71'

Z prawej strony dośrodkowywał Robert Tkocz, ale bez powodzenia.

68'

Kolejna zmiana w Rozwóju. Żak zmienia Wawrzyniaka.

67'

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzał Gielza, ale nad bramką.

66'

Kamila Glenca zmienia Sebastian Gielza.

65'

Kolejne uderzenie z daleka Wawrzyniaka, ale po rykoszecie piłka trafiła w dłonie Piotra Misztala.

63'

Dalekie podanie Króliczka, ale Glenc czy Tkocz nie zdołali dojść do zagrania kolegi z Rozwoju.

61'

Zmiana w GKS Tychy. Ruskovsky zmienił Szczęsnego.

60'

Przemysław Bella dośrodkowywał z prawej strony, ale do piłki nie zdołał dojść Kamil Glenc.

58'

Rozwój atakuje, a GKS stara się grać z kontry.

55'

Wawrzyniak zagrywa w stronę Glenca, ale ten nie zdołał dojść do piłki.

53'

Kontuzjowanego Gałeckiego zastąpił Domański.

50'

Na uderzenie z daleka zdecydował się Wawrzyniak, ale wprost w bramkarza.

47'

I od razu w natarciu Rozwój. Najpierw Bella ładnie uderzył na bramkę zza pola karnego, a chwilę później główka Tkocza ląduje obok słupka!

46'

W przerwie jedna zmiana w GKS-ie. Wodecki zmienia Kowalczyka.

46'

Wznawiamy spotkanie w Katowicach.

45'

Koniec pierwszej połowy. Do przerwy GKS prowadzi 1:0, choć to Rozwój miał przewagę.

45'

Faulowany Szczęsny, a żółtą kartkę otrzymał Robert Tkocz.

44'

Na lewej stronie do piłki pędził Szkatuła, ale zdołał go dogonić Mączyński.

41'

Szczęsny wrzucał piłkę w pole karne, ale w ostatniej chwili wybił ją poza boisko kapitan zespołu Rozwoju Szymon Kapias.

39'

Przewaga dalej po stronie Rozwoju, ale z ich gry nie jest zadowolony szkoleniowiec.

36'

Tomasz Wawrzyniak z Rozwoju Katowice zdecydował się na uderzenie z daleka, ale przeniósł piłkę wysoko nad poprzeczką.

35'

Na prawej stronie Kowalczyk zagrał do Szczęsnego, ale jego wrzutkę wyłapał Soliński.

34'

Popularna Szarańcza w wykonaniu Rozwoju, ale Króliczek zbierając się do strzału sfaulował Szczęsnego.

31'

Bezpańska piłka trafiła w polu karnym do Radzewicza, ale ten nie popisał się udanym uderzeniem.

29'

Radzewicz dośrodkował z rzutu rożnego, ale bez problemów piłkę złapał Soliński.

25'

Przewaga dalej po stronie Rozwoju Katowice.

22'

Pierwsza składna akcja GKS-u Tychy i od razu bramka. Bukowiec zgrał piłkę w pole karne, która minęła obrońców, a Szczęsny znajdując się przed bramkarzem, pewnie umieścił piłkę w bramce.

20'

Gol! GKS Tychy! Damian Szczęsny!

20'

Rzadko się zdarza to dotychczas w pierwszej połowie, ale zaatakował GKS Tychy, uderzenie głową Szczęsnego nie sprawiło jednak problemów Misztalowi.

17'

Przemysław Cecherz nie może być zadowolony z gry swoich podopiecznych. Tym razem pozwolili na uderzenie Kamilowi Glencowi, ale ten uderzył wprost w bramkarza.

14'

Piłka trafiła na prawą stronę do Wawrzyniaka, ale ten wywalczył dla Rozwoju tylko rzut rożny.

13'

Rozwój w natarciu. Najpierw uderzał z daleka Bella, ale piłkę sparował Misztal. Dobitka Szkatuły odbiła się od obrońcy.

11'

Szkatuła ładnie wycofał piłkę do Tkocza, ale ten uderzył ponad poprzeczką. Było groźnie.

10'

Bukowiec dośrodkowywał z rzutu wolnego, ale dobrze interweniował Przemysław Gałecki. Rozwój ruszył z kontrą, ale zablokowane zostało dośrodkowanie Glenca.

7'

GKS Tychy od początku spotkania stara się zagrywać wiele górnych piłek z pominięciem linii pomocy, jednak na razie nie przynosi to żadnego zagrożenia.

5'

Tym razem do dalekiego podania zmierzał Damian Szczęsny, ale na posterunku był Karol Króliczek, stoper Rozwoju.

3'

Daleka piłka do Macieja Kowalczyka, ale dobrze wyszedł z bramki i interweniował Bartosz Soliński.

17:01

Mamy pierwszy gwizdek sędziego Kruczyńskiego w Katowicach!

16:53

Ławka rezerwowych GKS Tychy: Marek Igaz, Łukasz Kopczyk, Robert Dymowski, Hubert Otręba, Marcin Wodecki, Pavol Ruskovsky, Bartosz Rutkowski

16:49

Ławka rezerwowych Rozwoju Katowice: Maciej Budka, Dawid Domański, Konrad Niedzielski, Marek Herrmann, Łukasz Winiarczyk, Adam Żak, Sebastian Gielza

16:34

Rozwój występuje klasę rozgrywkową niżej i jak na razie jest zespołem, który chętnie oddaje punkty. W dwóch meczach zdobył zaledwie jedno "oczko" remisując u siebie z Energetykiem ROW Rybnik 2:2. W drugim ligowym spotkaniu katowiczanie przegrali na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 1:2.

16:32

GKS Tychy, jak na razie w rozgrywkach 1. ligi, w dwóch wyjazdowych spotkaniach zgromadził na swoim koncie dwa punkty. Najpierw zremisował 1:1 w Nowym Sączu z Sandecją, a w ostatni weekend w Olsztynie ze Stomilem 2:2. Takie wyniki dają obecnie tyszanom 8. miejsce w tabeli 1. ligi.

16:30

- Najważniejsza jest liga, ale Puchar Polski to dla nas bardzo fajna przygoda i chcemy, żeby trwała - mówi trener Rozwoju Dietmar Brehmer przed środowym meczem z I-ligowym GKS-em Tychy.

16:26

Nie mamy na razie informacji o składach obu drużyn. Gdy dotrze do nas taka rozpiska, zaprezentowane zostaną wyjściowe jedenastki.

16:24

Rozgrzewkę rozpoczęli właśnie piłkarze Rozwoju Katowice.

16:22

Na stadionie na razie cisza, rozgrzewają się tylko bramkarze obu drużyn.

16:20

Zespół Rozwoju, by dojść na ten etap rozgrywek, musiał uporać się z dwójką rywali. O ile z 3-ligową Olimpią Zembrów katowiczanie nie mieli większych problemów i wygrali 3:0, o tyle w ostatniej rundzie przedwstępnej musieli się ostro napocić, by ograć Legionovię Legionowo. Ostatecznie udało im się wygrać ten mecz 2:1, po dwóch bramkach strzelonych w 90. minucie.

16:17

Witamy podczas relacji LIVE ze spotkania pierwszej rundy Pucharu Polski, w którym Rozwój Katowice podejmie GKS Tychy.