Niedziela, 10 sierpnia 2014, godz. 17:00
Limanovia LimanowaLimanovia Limanowa
0 : 0
Górnik WałbrzychGórnik Wałbrzych
18:55

Koniec bardzo emocjonującego spotkania! Mecz był bardzo wyrównany, Górnicy mieli szanse przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść, ale nie potrafili wykorzystać swojej szansy w postaci rzutu karnego. Obie drużyny muszą się zadowolić remisem i powalczyć w kolejnym spotkaniu o pełną pulę. Z mojej strony to wszystko, dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na kolejne relacje!

94'

Koniec! Limanovia bezbramkowo remisuje z Górnikiem!

93'

Orłowski fauluje interweniującego Sotnickiego i ogląda żółtą kartkę.

92'

Druga żółta kartka dla Mysiaka! Gospodarze kończyć będą w 10-tkę.

90'

Mecz potrwa jeszcze co najmniej 4 minuty.

89'

Żółtą kartką ukarany Rytko.

89'

Sotnicki! Świetna parada bramkarza Limanovii, okazji sam na sam nie wykorzystał Orłowski.

87'

Faul przed polem karnym, żółtą kartką ukarany Zawadzki.

87'

Ależ okazja dla Limanovii! Kozieł w dobrej sytuacji strzela prosto w bramkarza.

87'

Zmiana w drużynie gości, schodzi Sawicki, w jego miejsce Rytko.

83'

W międzyczasie kartką ukarany Mysiak.

83'

Nie ma bramki! Michalak uderza piłkę metr nad poprzeczką!

83'

Karny dla Górnika! Ręką w polu karnym zagrywa Mysiak.

81'

Faul Piwowarczyka i sędzia pokazuje żółtą kartkę.

81'

Ależ okazja dla Górnika! Prosta strata w środku pola, rajd zawodnika gości prawą stroną, podanie w pole karne gdzie robi się zamieszanie, strzał oddaje Orłowski lecz piłka przechodzi nad poprzeczką.

79'

Zmiana w Limanovii: Za Wilka wchodzi Majcher.

75'

Zmiana w Limanovii, schodzi Chmiest, w jego miejsce Kozieł.

74'

Ostry faul Waksmundzkiego, sędzia pokazuje żółtą kartkę.

73'

Kolejna zmiana w szeregach gości. Boisko opuści Mańkowski, w jego miejsce melduje się Krzymiński.

71'

Prostopadła piłka do Mańkowskiego, ale ten uprzedzony przez bramkarza gospodarzy.

69'

Zmiana w drużynie gości, boisko opuści Szepeta, a w jego miejsce pojawi się Moszyk.

67'

Faulowany Szepeta, Kulewicz ukarany żółtą kartką.

65'

..i Zawadzki za Skibę.

65'

Podwójna zmiana w drużynie Limanovii. Na boisko wejdzie Waksmundzki za Serafina...

62'

Rzut wolny dla gospodarzy. Niebezpieczny atak na nogi Skiby, faulował Wepa.

58'

Co za okazja!!! Zamieszanie pod bramką gości,do piłki doszedł Mysiak i oddał natychmiastowy strzał, minimalnie obok bramki!

57'

Kombinacyjna akcja Limanovii, ale Serafin tuż przed bramką rywala uprzedzony przez jednego z obrońców.

55'

Filipe wstrzelił piłkę w pole karne, ale całą sprawę wyjaśnił Sotnicki.

54'

Wszystko w porządku z zawodnikiem Górnika, gramy dalej.

53'

W powietrznym pojedynku ucierpiał Orłowski, Pietras wybija piłkę, gra przerwana.

49'

Dośrodkowanie Niechciała wybite przez Tyktora.

46'

Dobry strzał Artura Skiby z 20 metrów przechodzi tuż nad poprzeczką!

45'

Górnik od środka, zaczynamy drugą połowę!

18:00

Piłkarze wychodzą na murawę, już za kilka chwil początek drugiej połowy!

17:49

W Limanowej jak na razie wyrównany mecz z lekkim wskazaniem na drużynę gospodarzy. Oba zespoły atakują, lecz nie potrafią wykorzystać swoich sytuacji. Miejmy nadzieję, że druga połowa będzie bardziej interesująca i zobaczymy w niej bramki. Wracamy za kilka minut!

46'

Koniec pierwszej połowy! Do przerwy bez bramek.

45'

Sędzia dolicza jedną minutę do regulaminowego czasu gry.

45'

Dośrodkowanie w pole karne, Mysiak wybija piłkę.

44'

Rzut wolny dla gości z wysokości pola karnego.

43'

Dośrodkowanie z prawej strony Mańkowskiego, piłkę pewnie łapie Sotnicki.

36'

Rzut rożny dla Limanovii po wybiciu Michalaka, ale strzał Mysiaka niecelny.

36'

Wszystko w porządku, Sawicki wraca na boisko.

34'

Sawicki leży na murawie po starciu z Gryźlakiem, potrzebna będzie pomoc medyczna.

31'

Dośrodkowanie w pole karne i.. poprzeczka! Jeden z obrońców gości prawie wpakował piłkę do własnej bramki.

30'

Niezła akcja Limanovii lewą stroną, ale dośrodkowanie Skiby zablokowane, mamy rzut rożny.

27'

Rzut wolny z 40 metrów dla Górnika, Wepa dośrodkowuje w pole karne, ale Sotnicki nie bez problemów chwyta piłkę w ręcę, do tego był faulowany.

24'

Na trybunach pojawiła się około 20-osobowa grupa kibiców gości.

20'

Akcja Piwowarczyka tym razem prawą stroną, piłkę dostaje Gryźlak, ale obrońca skutecznie ją wybija na linii pola karnego.

17'

Strzał Kulewicza z 10 metrów bez problemów wyłapuje Janiczak.

16'

Kolejny ostry faul, tym razem na Serafinie, żółtą kartką ukarany Grzegorz Michalak.

16'

Piwowarczyk brutalnie faulowany, arbiter nie pokazał nawet kartki.

14'

Pietras wrzucił piłkę w pole karne, ta trafiła do Chmiesta, który był przytrzymywany w polu karnym, ale sędzia nie podyktował karnego.

13'

Potężne uderzenie z 16 metrów Michalaka, ale piłka poszybowała tuż nad poprzeczką.

8'

Szarża Piwowarczyka lewą stroną, ale jego podanie zostało zablokowane.

8'

Świetna akcja Limanovii! To mogła być bramka, Serafin poszedł na przebój lewym skrzydłem, odegrał do Skiby, ten uderzył lecz piłka odbiła się od jednego z obrońców gości.

6'

Akcja Limanovii lewą stroną ale Niechciał niecelnie podaje.

3'

Pierwsza grożna Akcja gości, po dośrodkowaniu piłkę uderza Tyktor ale minimalnie przestrzela.

2'

Od rzutu wolnego z 40 metrów wznowią goście

1'

Od środka piłkarze Limanovii, Zaczynamy!

16:55

Zawodnicy już wychodzą na murawę, za moment początek spotkania.

16:53

Ławki rezerwowych: Limanovia: Mariusz Różalski, Bartłomiej Hudecki, Paweł Czajka, Damian Majcher, Dariusz Zawadzki, Rafał Waksmundzki, Krzysztof Kozieł. Górnik: Mateusz Gawlik, Sławomir Orzech, Kamil Śmiałowski, Jan Rytko, Adrian Moszyk, Mateusz Krzymiński, Kamil Misiak.

16:50

Sędzią głównym dzisiejszego spotkania będzie Jacek Lis. Na liniach asystować mu będą Marcin Lis i Robert Boruta.

16:41

W pierwszej kolejce limanowianie pokonali u siebie zawodników ze Stalowej Woli 2:0. Górnik na inauguracje sezonu uległ u siebie drużynie ze Stargardu Szczecińskiego 0:1.

16:39

Dzień dobry! Witamy państwa prosto ze stadionu w Limanowej, gdzie już za nieco ponad 20 minut miejscowa Limanovia zmierzy się z Górnikiem Wałbrzych. Zapraszam do śledzenia relacji LIVE z tego spotkania!