Świt Nowy Dwór MazowieckiŚwit Nowy Dwór Mazowiecki
1 : 1
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
93'

Koniec. Świt 1-1 Polonia Warszawa. Mecz średni, Polonia ma nad czym pracować przed kolejny spotkaniem. Na najlepszego zawodnika meczu wybraliście w plebiscycie Karola Domżała ze Świtu. Do zobaczenia przy okazji kolejnego spotkania, dziękuję za uwagę i życzę spokojnego wieczoru.

92'

Szabat przestrzelił rzut karny!

92'

Kolejny karny dla Świtu!

90'

Zmiana w zespole Polonii. Arłukowicz wchodzi za Kośca.

89'

Końcowe minuty, Świt próbuje budować akcje.

88'

Faulowany Jan Cios. Nie zanosi się na zmianę wyniku.

87'

Zmiana również w zespole gospodarzy. Michał Drewnowski zajmuje miejsce Jakuba Cezarka.

85'

Adam Grzybowski wchodzi za Michała Stecia.

84'

Faul za faulem, najpierw Cesarek, teraz Melao atakuje.

82'

Kolejna zmiana w zespole Świtu, Cios wchodzi za Basiuka.

81'

Faul na Osińskim. Kolejna interwencja sztabu medycznego.

76'

Tymczasem tak prezentowali się kibice gości przed spotkaniem.Kibice Polonii Warszawa

76'

Zawodnik Polonii otrzymuje żółtą kartkę.

73'

Mateusz Makowski wchodzi za kontuzjowanego Dawida Dudę.

72'

Dawid Duda opuszcza boisko na noszach.

70'

Kosiec agresywnie w Dudę, tym razem bez kartki.

70'

Druga zmiana w zespole Polonii. Augustyniak za Stańczyka, który chyba ma problemy z nogą, ponieważ utykał przy schodzeniu z boiska.

69'

Mamy również zmianę w zespole gospodarzy, Szczepański schodzi, na boisku Osiński.

67'

Mamy pierwszą zmianę w zespole Polonii, za Mateusza Glińskiego wchodzi Dawid Klepczyński.

66'

Kolejna kartka dla zespołu gości.

65'

Jak Cesarek tego nie strzelił to nie mam pojęcia! Przyjął bardzo dobre podanie, jednak piłka niefortunnie "siadła" na nodze zawodnika. Niemal stuprocentowa sytuacja!

64'

Panowie trenerzy, może by tak zmiany? Widać, że zawodnikom obecnym na boisku brakuje pomysłu na to spotkanie.

64'

Żółta kartka dla zawodnika Świtu.

63'

Druga połowa bardzo agresywna, zawodnicy prześcigają się w ilości fauli na przeciwnikach.

61'

Rafał Kosiec leży na murawie po starciu z zawodnikiem gospodarzy, jednak po chwili wstaje.

59'

Żółty kartonik zainkasował również Dawid Duda ze Świtu. Czyżby zawodników naszła ochota na kłótnie z arbitrem?

58'

Tym razem za dyskusję z sędzią kartkę otrzymuje Rafał Kosiec.

56'

Adam Czerkas otrzymał dwie żółte kartki. Po pierwszej z nich widać nie wiedział, że należy trzymać język za zębami.

56'

Za dyskusje z sędzią Adam Czerkas ogląda czerwoną kartkę!

53'

Grzegorz Wojdyga bardzo nieczysto zatrzymywał zawodnika Świtu, za co został ukarany kartonikiem.

50'

Faulowany Piotr Basiuk, przez chwilę leżał na murawie, jednak wszystko wydaje się być już w porządku.

50'

Ligienza w końcu pokazał się w spotkaniu. Zagrywał do Lemanka, jednak plan spalił na panewce.

49'

Do rzutu rożnego podchodzi Dominik Lemanek.

47'

Polonia ma niebywałego pecha do rzutów karnych. To już drugie zagranie ręką w drugim meczu z rzędu.

46'

Rzut karny dla Świtu po zagraniu ręką przez Szymanka! To już trzeci karny w trzecim spotkaniu z rzędu!

45'

Powracamy na boisko w Nowym Dworze Mazowieckim. Po pierwszej połowie Polonia prowadzi 1-0 po strzale Adama Czerkasa.

49'

Po pierwszej połowie Polonia Warszawa wygrywa 1-0 ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki. Spotkanie jak na razie bezbarwne, ilość autów przeważa nad ilością składnych akcji obu zespołów. Miejmy nadzieję, że po przerwie będzie o wiele ciekawiej. Do zobaczenia za piętnaście minut. Zachęcam przy okazji do dzielenia się opiniami o spotkaniu w zakładce "Komentarze".

47'

Wszystko zdaje się być już w porządku, piłkarze przekrzykują się wzajemnie, przy piłce Szymanek, piłka do Czerkasa, wybijają gospodarze.

46'

Tyburski wstaje o własnych siłach, jednak opuszcza boisko.

46'

Cztery minuty doliczone do pierwszej połowy spotkania.

45'

Zderzenie Szczepańskiego z Tyburskim, obaj zawodnicy leżą na murawie!

44'

Basiuk z Zawiską próbowali zagrozić bramce gości, jednak nie wyszło tak, jak planowali.

44'

Gliński z dystansu, jednak strzał został zablokowany!

44'

Świt usilnie próbuje wyrównać przed końcem pierwszej połowy, jednak nie wychodzi z tego wiele.

42'

Gra jak na razie w środku pola, mecz nie zachwyca. Kilka sytuacji było po obu stronach, jednak można wymagać więcej.

40'

Na trybunach wciąż słychać wybuchy petard, spiker upomina kibiców. Polonia w posiadaniu piłki.

39'

Wyczekiwany przez kibiców Ligienza dziś na boisku niewidoczny, podania między Polonistami przerywa Koziara.

37'

Polonia zbliża się do bramki gospodarzy, jednak Świt wybija piłki na aut.

36'

Piłkarze na swoich miejscach, wznawiamy mecz.

35'

Mecz najprawdopodobniej za chwilę zostanie wznowiony.

35'

Kibice gospodarzy chowają się przed policją, najpewniej nastąpi zamiana ubrań, by utrudnić identyfikację.

33'

Kibice Świtu w towarzystwie kibiców Legii atakują kibiców Polonii! Mecz przerwany!

32'

Dawid Duda podchodzi do rzutu rożne, w polu karnym pięciu zawodników Świtu. Wyskoczył Melao, jednak rozminął się z piłką.

32'

Świt chaotycznie dąży do wyrównania wyniku, jednak Michał Steć zagarnia piłkę. Gospodarze rozpoczną z autu.

29'

Adam Czerkas i mamy 0-1!

28'

Szabat nad bramką, Michał Brudnicki bardzo niepewnie poczuł się w tej sytuacji.

26'

Wojciech Szymanek upomniany przez arbitra.

26'

Dawid Duda po raz kolejny podchodzi do rzutu wolnego. Dośrodkowanie w pole karne, próbuje Melao, jednak uderzenie było nieczyste. Od bramki Brudnicki.

24'

Kolejna dobra interwencja Piotra Tyburskiego. Jak na razie spotkanie wyrównane, brak wyraźnej przewagi którejkolwiek ze stron.

23'

Dominik Lemanek próbuje strzelać, jednak piłka przelatuje obok bramki.

23'

Piłka po raz kolejny na aucie bramkowym, daleki wykop Brudnickiego.

22'

Nerwowo zrobiło się między zawodnikami, jednak sędzia szybko ostudził zapędy piłkarzy.

20'

Zamieszanie, Stańczyk blisko strzelenia bramki, jednak obrońcy wybili piłkę. Patryk Koziara wymaga pomocy medycznej.

20'

Mamy rzut rożny dla Polonii, do piłki podchodzi Steć.

18'

Zawodnik Świtu ukarany żółtą kartką.

18'

Piłka na ucie, rozpoczną gospodarze.

16'

Kibice nie szczędzą sobie wzajemnych życzliwości, a na boisku po raz kolejny Świt przed szansą, jednak znów niecelnie.

13'

Faulowany Rafał Kosiec, goście powoli wznawiają grę.

13'

Melao do Cesarka, jednak Steć wybija piłkę na aut.

13'

Jak na razie Świt delikatnie przeważa, jednak nie wykorzystuje sytuacji. Chyba wszyscy znają porzekadło, że "niewykorzystane sytuacje lubią się mścić". Duda po raz kolejny posyła piłkę w stronę kolegów, jednak nikt do niej nie nadbiega.

12'

Kamil Koziara faulowany przez Marcina Stańczyka, będzie szansa z rzutu wolnego. Wykonywać będzie Dawid Duda.

9'

Ależ blisko był Adam Czerkas, niestety nad bramką.

8'

Po raz kolejny Świt przed szansą, jednak Piotr Tyburski stał na posterunku i wybił piłkę.

7'

Pogubili się zawodnicy gospodarzy i dobrze zapowiadająca się akcja zakończyła się spalonym.

4'

Kamiński nieprzepisowo zatrzymywał Lemanka, Polonia przed szansą na dojście do bramki gospodarzy.

2'

Z numerem siódmym w zespole Polonii widzimy Adriana Ligienzę. W poprzednich meczach z tym numerem grał Rafał Kosiec, co spotkało się z niezadowoleniem kibiców. Daleki wykop Brudnickiego, jednak Stańczyk przegrał pojedynek główkowy z zawodnikiem Świtu.

17:15

Rozpoczynamy spotkanie Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa. Miejmy nadzieję, że dostarczy nam wielu emocji.

17:11

Zawodnicy wychodzą na boisko, już niebawem rozpoczniemy. Z trybun niesie się głośny doping kibiców gospodarzy.

17:04

Już tylko minuty dzielą nas od pierwszego gwizdka sędziego.

16:55

Jedenastka Polonii Warszawa: Brudnicki - Tyburski, Szymanek, Wojdyga, Steć, Lemanek, Kosiec, Ligienza, Stańczyk, Gliński, Czerkas

16:55

Gospodarze wyjdą składem: Domżał - Szabat, Melao, Krzymiński, Kamiński, Duda, Koziara, Cesarek, Szczepański, Basiuk, Zawiska

16:51

Zawodnikom podczas rozgrzewki towarzyszą muzyczne hity ostatnich tygodni, zobaczymy w jaki nastrój wprawi to oba zespoły.

16:45

Jeden z kibiców podesłał nam zdjęcie przedstawiające sektor gości Stadionu Miejskiego w Nowym Dworze Mazowieckim. Trybuna gości w Nowym Dworze Mazowieckim

16:41

Zawodnicy rozpoczęli przedmeczową rozgrzewkę. W składzie Polonii Warszawa od ostatniego spotkania zaszła mała zmiana, do kadry powrócił Adrian Ligienza, co zdecydowanie zadowoliło kibiców.

16:37

Mecz rozpoczniemy z kilkuminutowym opóźnieniem, ponieważ piłkarze gości mieli problemy z dotarciem na stadion.

16:36

Pogoda w Nowym Dworze dzisiaj dopisuje, w powietrzu czuć już bramki, miejmy nadzieję, że będzie ich wiele.

16:33

Witam bardzo serdecznie, już za niecałe 30 minut rozpoczniemy spotkanie Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Polonia Warszawa.