Polonia WarszawaPolonia Warszawa
1 : 1
wlasneLechia Tomaszów Mazowiecki
94'

Koniec spotkania. Polonia Warszawa remisuje 1-1 z Lechią Tomaszów Mazowiecki. Bramki zdobywali Adam Czerkas oraz Wiktor Żytek z rzutu karnego.

90'

Wyrównanie z rzutu karnego! Bramkę zdobywa Wiktor Żytek.

90'

Ostatnia zmiana w zespole Polonii.

90'

Sędzia dolicza cztery minuty do regulaminowego czasu gry. Nie zanosi się na zmianę wyniku.

88'

Ponownie jeden z zawodników gości zostaje upomniany żółtą kartką.

87'

Trzecia zmiana w zespole Polonii. Tomaszewski zajmie miejsce Lemanka.

85'

Zawodnik gości ukarany kartonikiem za nieprzepisowe zagranie.

84'

A jednak jeszcze jedna zmiana w zespole gości. Wchodzi Dolot za Matysiaka.

80'

Druga zmiana w zespole gospodarzy. Boisko opuszcza zdobywca bramki - Adam Czerkas. Wchodzi Marcin Kruczyk.

77'

Pierwsza zmiana w zespole Polonii. Dawid Klepczyński wchodzi za Adama Grzybowskiego.

74'

Jeden z zawodników Polonii wymaga interwencji sztabu medycznego. Adam Grzybowski o własnych siłach opuszcza boisko.

71'

Zmiana w zespole gości. Stańdo za Jardela.

67'

Mamy bramkę! Pierwszym bohaterem dzisiejszego wieczoru został Adam Czerkas! Polonia wychodzi na prowadzenie!

65'

Kolejna zmiana w zespole Lechii. Schodzi Prusinowski, wchodzi Król.

63'

Po raz kolejny Stańczyk, ależ było gorąco pod bramka Lechii!

60'

Po raz kolejny Polonia bardzo blisko! Niestety znów niecelnie. Długo każą czekać zawodnicy obu zespołów na akcję zakończoną sukcesem.

57'

Mamy pierwszą zmianę w zespole gości. Schodzi Potakowski, wchodzi Wiejak.

55'

Jak na razie zawodnicy prześcigają się w ilości upadków na murawę. Stańczyk blisko, ale znów Holewiński na posterunku!

49'

Ależ blisko Polonia! Jednak bramkarz gości ratuje sytuację.

46'

Rozpoczynamy II połowę spotkania, miejmy nadzieję ciekawszą i obfitującą w bramki.

45'

Za nami pierwsza połowa spotkania. Chaos, brak porozumienia - tak można ja najlepiej opisać.

42'

Kosiec bardzo blisko zdobycia bramki, ale rozminął się nieco z piłką...zdarza się nawet najlepszym...podobno...

38'

Nie zapowiada się aby którakolwiek z drużyn przed końcem pierwszej połowy zmieniła wynik spotkania. Blisko był Tyburski, jednak akcja została przerwana.

34'

Zawodnik Polonii ukarany kartonikiem za niebezpiecznie wyglądający faul.

32'

Po raz kolejny Polonia blisko zdobycia bramki, ale również po raz kolejny można zacytować tekst znanej piosenki "znowu w życiu mi nie wyszło...".

31'

Jak na razie na boisku panuje chaos, zawodnicy obu drużyn mają duży problem z porozumiewaniem się między sobą. Emocje tylko na trybunach, gdzie kibice serdecznie pozdrawiają rywali zza miedzy.

28'

Zawodnik Polonii przytrzymywany za koszulkę przez zawodnika Lechii.

23'

Po raz kolejny Stańczyk blisko zdobycia bramki. Ktoś chyba zapomniał o regulacji celowników przed meczem.

21'

Kolejna akcja Polonii zakończona niepowodzeniem.

21'

Lechia w natarciu, tylko nieporozumienie pomiędzy zawodnikami gości ratuje Polonię przed stratą bramki.

19:27

Polonia - Lechia

18'

Zatrzymana akcja Marcina Stańczyka, było blisko zmiany wyniku spotkania.

17'

Mateusz Gliński przez chwilę leżał na murawie trzymając się za kostkę, jednak wygląda na to, że wszystko jest w porządku.

15'

Mateusz Matysek po chwili spędzonej obok sztabu medycznego powraca na murawę.

13'

Lechia blisko zdobycia pierwszej bramki, jednak zagrożenie zostało oddalone

11'

W składzie Polonii widać drobne zmiany od poprzedniego spotkania przeciwko GKP Targówek, na boisku m.in. Adam Grzybowski, o którym mówiło się, że opuści szeregi Czarnych Koszul

8'

Pogubili się zawodnicy Czarnych Koszul, zespół gości zażegnał niebezpieczeństwo.

7'

Mamy rzut rożny dla Polonii.

6'

Adam Czerkas bardzo blisko zdobycia pierwszej bramki!

5'

Dwóch zawodników zderzyło się ze sobą, jednak po dłuższej chwili obaj wstali z murawy.

4'

Na razie spokojnie zawodnicy gospodarzy rozgrywają piłkę między sobą, kibice zachęcają do zwycięstwa gorącym dopingiem.

19:10

19:08

Rozpoczynamy spotkanie.

18:57

Rezerwowi Polonii: Paweł Błesznowski, Dawid Klepczyński, Filip Kowalczyk, Marcin Kruczyk, Grzegorz Arłukowicz, Aleksander Tomaszewski, Piotr Augustyniak

18:54

Michał Chachuła, Klaudiusz Król, Mateusz Milczarek, Dawid Stańko, Andrzej Dolot, Szymon Wiejak, Michał Iwańczuk - to rezerwowi gości