2 : 2
Polonia WarszawaPolonia Warszawa
1. połowa1 : 2
93'

Koniec. GKP Targówek remisuje 2-2 z Polonią Warszawa. Końcówka spotkania bardzo powolna, piłkarze częściej leżeli na murawie niż składali akcje. W ostatniej minucie GKP był blisko zdobycia zwycięskiej bramki, jednak strzał został źle wymierzony. Dziękuję za uwagę, żegnam się z państwem i zapraszam na kolejną relację LIVE.

88'

84'

Zawodnicy GKP Targówek grają agresywnie, co przekłada się na faule na Czarnych Koszulach.

79'

ALEŻ SYTUACJA! Jedynie słupek uratował GKP przed stratą bramki.

78'

GKP bardzo blisko wyrównania, jednak Błesznowski w pełnej gotowości.

73'

Zawodnik GKP ukarany za faul na zawodniku Czarnych Koszul.

69'

Kolejne zagranie ręką ukarane żółtą kartką.

64'

Zawodnik Polonii ukarany kartonikiem za zagranie ręką.

62'

Nerwowo zaczyna robić się na boisku, zawodnicy stracili nieco mocy, jednak wzbogacili zasób słownictwa podwórkowego.

58'

Chaotyczna gra zawodników GKP, MKS coraz bliżej zdobycia trzeciej bramki w tym spotkaniu.

52'

W przerwie nie dokonano zmian w żadnym z zespołów.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. W przerwie na trybunach zrobiło się gorąco, jednak szybka interwencja uniemożliwiła eskalację przemocy.

46'

Do przerwy GKP Targówek 1-2 Polonia Warszawa. Nieznaczna przewaga drużyny gości.

43'

Dziwne, że sędzia nie pokazał jeszcze kartonika, po raz kolejny zawodnik gospodarzy spotkał się z murawą z winy zawodnika MKS.

39'

GOOOOL!! A jednak! Marcin Kolasiński zdobywa bramkę dla GKP Targówek!

38'

Pierwsza połowa dobiega końca, nie zanosi się by do przerwy GKP zdobył bramkę. Każda akcja jest skutecznie przerywana przez zawodników Polonii.

35'

Kolejny faul na zawodniku gospodarzy, jednak bez kartki.

32'

Po raz kolejny piłkarze gospodarzy jedynie straszą Pawła Biesznowskiego.

30'

Gra chaotyczna, bramkarz GKP broni strzał.

25'

Ależ sytuacja GKP, piłka ledwo minęła słupek.

22'

GOL DLA POLONII! Bramkę zdobywa Piotr Augustyniak.

18'

Sędzia po raz kolejny odgwizduje faul, jednak jak na razie obywa się bez kartek. Bramkarz MKS skutecznie motywuje swoich kolegów z zespołu.

14'

GOOOOOL!!! Bramkę dla Polonii Warszawa zdobył Dominik Lemanek!

11'

Szybka odpowiedź ze strony gospodarzy, jednak plan spala na panewce.

11'

Bramka dla Polonii Warszawa po dobitce z wolnego.

8'

Skuteczne wybicie piłki przez bramkarza GKP. MKS po raz trzeci podchodzi do rzutu różnego.

7'

Polonia naciera na bramkę gospodarzy, jednak widocznie przeszkadza zawodnikom obu drużyn śliska murawa.

3'

Pierwsza akcja GKP, jednak zagrożenie zostało oddalone. Goście szybko odpowiadają.

16:31

Rozpoczynamy spotkanie GKP Targówek - Polonia Warszawa.

16:11

Pogoda niespodziewanie się poprawia, zawodnicy gospodarzy w widocznie dobrych humorach.

16:05

Trwa rozgrzewka zawodników GKP, kibice Polonii ściągnęli w dużej ilości na Kołową, by wspierać Czarne Koszule. Kibice gospodarzy już rozpoczęli doping.