Sobota, 18 października 2014, godz. 14:00
2 : 2
Nadwiślan GóraNadwiślan Góra
1. połowa0 : 2
15:51

To był mecz Wojciechów - wspaniała pogoń Okocimskiego kończy się bramkami Wojcieszyńskiego i Dziadzio oraz cennym remisem dla zespołu "Piwoszy". To wszystko z Brzeska, kłaniamy się nisko i dziękujemy za śledzenie relacji w portalu Ekstraklasa.net!

95'

Koniec meczu! Okocimski przełamuje strzelecką niemoc i remisuje z Nadwiślanem 2:2! Odważny beniaminek traci dwubramkowe prowadzenie!

94'

Futbolowe jaja - Guja wywraca się przy próbie wykonania rzutu wolnego, który mógł zmienić losy meczu w Brzesku. Piłka pofrunęła wzdłuż połowy "Piwoszy" i musiała zostać wycofana do obrony.

93'

Pyciak zbyt płasko przedłuża rzut z autu, piłka wybita z pola karnego Nadwiślana przez obrońców.

91'

Sędzia główny dolicza cztery minuty do regulamimowego czasu gry.

90'

Odważny płaski strzał Wawryki z około trzydziestu metrów był zbyt niecelny, żeby zmusić Florka do interwencji.

88'

Niecelne podanie do Pyciaka i akcja Okocimskiego spaliła na panewce.

86'

Duszyk (Okocimski) agresywnie wyskoczył do główki i zobaczył żółty kartonik za faul w środku pola.

85'

Rzut rożny z lewego narożnika boiska dla Okocimskiego - przed nami emocjonujące ostatnie minuty spotkania!

81'

Głupia żółta kartka dla Aleksandra Kozioła (Okocimski) za zwlekanie z wprowadzeniem piłki do gry.

80'

Ostatnia zmiana u gospodarzy - na ławkę powędrował Sylwester Tokarz, w jego miejsce Daniel Duszyk.

80'

Żółta kartka dla Pawła Pyciaka (Okocimski).

79'

Obudzili się goście - strzał Skrobola prosto w "koszyczek" Kozioła!

78'

Mateusz Wawryka zastępuje na murawie Arkadiusza Lewińskiego (Okocimski).

77'

Korner, kolejny korner po groźnym podaniu wzdłuż bramki - nikt z zawodników Okocimskiego nie mógł zadać śmiertelnego ciosu bezradym gościom z Góry!

76'

Kolejny zabójczy atak "Piwoszy", Białkowski trochę za bardzo zwlekał z oddaniem piłki do Wojcieszyńskiego i piłka stracona na rzecz Komana.

73'

Jest i Jakub Legierski - zmienia on Bartłomieja Setlaka (Nadwiślan).

73'

Podwójna zmiana w ekipie Nadwiślana - kapitan Damian Furczyk opuszcza boisko, zmienia go Mateusz Skrobol...

70'

Kontratak Okocimskiego rozegrał się w mgnieniu oka - z piłką pod samą bramką Florka znalazł się Dziadzio i "dziubnął" futbolówkę obok bramkarza Nadwiślana! Remis w Brzesku!

70'

...KOŃCZY SIĘ GOLEM! WOJCIECH DZIADZIO I 2:2!

70'

Bezbłędny wślizg Wojcieszyńskiego na Furczyku przerywa groźny atak kapitana Nadwiślana... a kontra gospodarzy...

67'

Matysek zwiódł Jacka, ale jego dośrodkowanie było już za mocne, żeby stworzyć zagrożenie pod bramką gospodarzy.

65'

Wielkie zamieszanie w polu karnym Nadwiślana, Boczek i Balul ratują się wybiciami! W końcu mamy emocje!

63'

Sportowa złość Tomasza Matyska wyrażona mocnym, podkręconym strzałem na bramkę gospodarzy - piłka pofrunęła daleko od niej.

58'

Upragniona bramka dla Okocimskiego pada po 542 minutach strzeleckiej niemocy - obejrzeliśmy już trzecią celną główkę w dzisiejszym spotkaniu, bo takim strzałem popisał się Wojcieszyński. Asysta wędruje do Wojciecha Dziadzio!

58'

GOOOL! KONTAKTOWA BRAMKA DLA OKOCIMSKIEGO! WOJCIESZYŃSKI! JAK NIE ON, TO KTO? 1:2 W BRZESKU!

56'

Średnio udany kontratak Okocimskiego - Wojcieszyński z powietrza zgrywa podanie Białkowskiego na środek pola karnego, tam Dziadzio przy próbie woleja zalicza klasyczną "świecę". Zmarnowana okazja a kontaktowego gola!

55'

Samotny półmaraton Setlaka zwieńczony złym strzałem z daleka, Koman wściekły na kolegę z zespołu za to, że nie wybrał podania do niego.

54'

Rajd Pyciaka przerwany przez obrońców Nadwiślana, Florek wprowadza piłkę do gry dalekim wykopem spod własnej bramki.

52'

Żółta kartka dla Bartłomieja Setlaka (Nadwiślan).

51'

Po kornerze dla Nadwiślana na piłkę nabiegał Koman - główka doświadczonego pomocnika gości nie zagroziła bramce gospodarzy.

50'

Popłoch pod bramką "Piwoszy"! Boczek zgrywa głową w pole karne, gdzie na piłkę czyha Łączek - strzał stopera gości końcem palców nad poprzeczkę przenosi Kozioł!

48'

Strzał Setlaka z ostrego kąta odbija Kozioł! Przytomna parada bramkarza Okocimskiego i nie ma trzeciego gola dla gości, Matysek dobijał obok bramki!

46'

Jest i zmiana u gości - boisko opuszcza Dawid Ogrocki (Nadwiślan), na murawie zobaczymy za to Daniela Gurbisza.

46'

Trener Siekliński pozbywa się także Patryka Bryły (Okocimski), w jego miejsce Kamil Białkowski.

46'

Aleksander Ślęczka (Okocimski) zszedł z boiska, na murawie melduje się Mateusz Kasprzyk.

46'

Rozpoczynamy drugą odsłonę meczu w Brzesku! Nadwiślan prowadzi 2:0 z Okocimskim!

15:00

Obie drużyny wracają na boisko - szykują się aż trzy zmiany w zespołach!

14:53

W Brzesku zasadniczo nic nowego - podczas Okocimski gra w piłkę, a to rywal boleśnie obnaża ich braki w obronie i strzela gole. Nadwiślan może imponować skutecznością, z jaką wykorzystuje swoje kontrataki i jest na dobrej drodze do trzeciego wyjazdowego zwycięstwa w obecnym sezonie.

47'

Koniec fatalnej pierwszej połowy w wykonaniu "Piwoszy" - Okocimski przegrywa z Nadwiślanem Góra 0:2 po dwóch golach Tomasza Boczka.

47'

Dziadzio tylko w boczną siatkę! Nie ma gola! Niesamowite podanie Gui zmyliło obronę Nadwiślana i umożliwiło Dziadzio strzał z ostrego kąta - nieskuteczny napastnik "Piwoszy" spudłował!

45'

Pierwsza połowa meczu w Brzesku potrwa jeszcze dwie minuty.

45'

Kolejna próba Wojcieszyńskiego zza pola karnego, tor lotu piłki jeszcze zmienia Boczek - strzał zawodnika "Piwoszy" wyłapał Florek.

43'

Ślęczka lepszy od szarżującego Ogrockiego na prawym skrzydle. Okocimski stara się odzyskać kontrolę nad meczem, ale brakuje mu pomysłu na wykończenie jakiejkolwiek akcji już w polu karnym przeciwnika.

41'

Dziadzio próbował zabrać się z piłką sam przeciwko całej obronie gości - wystarczył Koman, żeby napastnik gospodarzy stracił posiadanie.

40'

Kibice denerwują się na Ślęczkę - kolejny faul obrońcy "Piwoszy" i rzut wolny dla gości.

38'

Dobra obrona Florka! Dwóch "Piwoszy" przebiegło nad piłką, żeby umożliwić strzał Wojcieszyńskiemu - po jego uderzeniu futbolówka zmierzała do bramki, jednak refleksem popisał się bramkarz Nadwiślana!

37'

Sam poszkodowany strzela prosto w mur złożony z piłkarzy Nadwiślana, ale po drugiej stronie "szesnastki" pada Paweł Pyciak - kolejny rzut wolny dla "Piwoszy".

36'

Michał Guja aż fiknął koziołka po faulu Balula przed "szesnastką". Okocimski ma dogodną okazję na strzał z rzutu wolnego.

35'

Dawid Ogrocki otrzymał przypadkowe uderzenie w twarz od jednego z zawodników gospodarzy i powoli podnosi się z murawy.

33'

"Strzelą wreszcie bramkę w tym roku?"" - trudno nie zgodzić się z komentarzem z trybun stadionu Okocimskiego. Strzelecka niemoc "Piwoszy" trwa już 517 minut, a sam mecz z Nadwiślanem układa się według fatalnego scenariusza.

29'

Matysek nie zdążył dojść do prostopadłego podania z drugiej linii i piłka padła łupem Kozioła.

27'

Aleksander Ślęczka (Okocimski) obejrzał żółtą kartkę za faul na połowie Nadwiślana.

25'

Co pisaliśmy o stałych fragmentach gry przy okazji pierwszej bramki dla Nadwiślana? Tym razem Lewiński wybił dośrodkowanie Furczyka pod nogi Ogrockiego, a do centry pomocnika gości jak na sprężynach wyskoczył Boczek i zdobył swojego drugiego gola w meczu!

25'

GOOOOL! 2:0! TOMASZ BOCZEK PO RAZ DRUGI! NADWIŚLAN PROWADZI W BRZESKU JUŻ DWIEMA BRAMKAMI!

24'

Do rzutu wolnego 30 metrów od bramki Kozioła już przymierza się kapitan gości, Damian Furczyk.

24'

Wojcieszyński zdołał obrócić się z piłką w polu karnym Nadwiślana, ale zanim uderzył, zablokowało go dwóch stoperów gości.

21'

Uderzenie Wojcieszyńskiego sprzed pola karnego pofrunęło obok słupka bramki strzeżonej przez Pawła Florka.

20'

Po nieudanym kornerze powtórki próbował Wojcieszyński, w porę powstrzymał go powracający Setlak.

19'

Strzał Gui po rykoszecie i muśnięciu Florka wychodzi tylko na rzut rożny! Wspaniałe uderzenie pomocnika "Piwoszy" zmierzało pod poprzeczkę!

18'

Imponujący, składny kontratak gości i strzał Góreckiego zablokowany przez defensywę Okocimskiego.

18'

Próba rozegrania Ślęczki i Wojcieszyńskiego w polu karnym Nadwiślana skończyła się stratą tego drugiego.

17'

Aleksander Ślęczka nie czekał z centrą sprzed pola karnego, do piłki doszedł Pyciak i główkował obok dalszego słupka bramki gości.

16'

Po mocnej wrzutce z lewego skrzydła nad bramką główkował Dawid Ogrocki! Dla gospodarzy jedynym pozytywem jest fakt, że w Brzesku chmury powoli ustępują miejsca słońcu.

14'

Strzałem z rzutu wolnego odpowiedział Guja, Florek czujnie złapał futbolówkę w ręce.

13'

Okocimski ma wyraźny problem ze stałymi fragmentami gry - z rzutu wolnego dośrodkowywał Koman, a do główki najwyżej wyskoczył obrońca Boczek i strzałem w lewy róg bramki sforsował defensywę "Piwoszy" i zdobył pierwszego gola w dzisiejszym meczu!

12'

GOOOL! 1:0 DLA NADWIŚLANA GÓRA! TOMASZ BOCZEK!

7'

Faul Ślęczki po tym, jak lewy obrońca gospodarzy uwikłał się w drybling na połowie Nadwiślana. Ofiarą wślizgu od tyłu padł Tomasz Boczek i musi na chwilę opuścić boisko.

6'

Pierwszy strzał w dzisiejszym meczu przypadł w udziale Michałowi Gui - pomocnik Okocimskiego uderzał zza pola karnego obok bramki.

5'

Setlak wpadł w pole karne i zderzył się z Koziołem, sędzia uznał, że napastnik Nadwiślana sfaulował golkipera "Piwoszy" w walce o piłkę.

2'

Nieudane miękkie podanie Lewińskiego ląduje w rękawicach Pawła Florka, bramkarza Nadwiślana.

1'

Zaczynamy pojedynek sąsiadów w drugoligowej tabeli! Okocimski podejmuje dziś Nadwiślan Góra - od koła środkowego mecz rozpoczęła drużyna gospodarzy, walcząca o pierwszą ligową wygraną od sierpnia i pierwszą bramkę od 485 minut!

13:57

Rzut oka na ligową tabelę:

12. Okocimski Brzesko (15 punktów; 3 zwycięstwa, 6 remisów, 3 porażki)
    13. Nadwiślan Góra (14 punktów; 4 zwycięstwa, 2 remisy, 6 porażek)
13:55

Sędzia Dominik Pasek zaprasza piłkarzy na murawę. Arbiter z Legnicy w obecnym sezonie nie sędziował żadnego meczu z udziałem piłkarzy Okocimskiego albo Nadwiślana.

13:47

Fatalna pogoda i kiepskie wyniki zespołu Okocimskiego wydatnie przyczyniły się do słabej frekwencji na stadionie przy ulicy Okocimskiej 34 - na kwadrans przed startem spotkania na trybunach zasiada około 100 osób.

13:46

Zapowiedź dzisiejszego meczu Okocimskiego z Nadwiślanem można przeczytać TUTAJ:

13:44

"Mamy problem. Gramy słabo, jest wielki kryzys. Czas pokaże, jak bardzo głęboki jest dołek i czy będziemy w stanie z niego wyjść" – to słowa trenera Okocimskiego, Dariusza Sieklińskiego.

13:43

"Musimy walczyć od samego początku aż do końca meczu. Na pewno nasza gra nie może wyglądać tak, jak ostatnie spotkanie z Legionovią. Walka i zaangażowanie muszą być przez cały czas i to na sto procent"Robert Szuster, II trener Nadwiślana.

13:42

Dzisiejszy skład beniaminka z Góry ma na swoim koncie 12 meczów w ekstraklasie. Epizody w najwyższej klasie rozgrywkowej mają za sobą obrońca Tomasz Balul (Ruch Chorzów) i pomocnik Piotr Koman (Podbeskidzie Bielsko-Biała).

13:41

Bilans podopiecznych Adama Noconia w dwóch ostatnich meczach to remis ze Stalą Mielec i porażka 0:2 w potyczce z Legionovią na własnym boisku.

13:40

Piłkarze Nadwiślana do połowy września musieli występować poza własnym stadionem - beniaminek z Góry nie przejął się zbytnio przeciwnościami losu i przed spotkaniem z "Piwoszami" zajmuje miejsce nad strefą spadkową.

13:35

Jakby tego było mało, "Piwosze" nie są w stanie strzelić rywalom gola od pięciu meczów - ostatni raz ta sztuka udała im się w Legionowie, przy okazji remisu 1:1 z tamtejszą Legionovią.

13:30

Jeszcze niedawno Okocimski mógł pochwalić się imponującą serią spotkań bez porażki - zespół Dariusza Sieklińskiego wpadł jednak w poważny kryzys i nie wygrał ligowego meczu od 31 sierpnia.

13:26

Skład ławki rezerwowych Okocimskiego to dzisiaj: Marek Pączek, Mateusz Kasprzyk, Daniel Duszyk, Mateusz Wawryka, Kamil Białkowski, Sani Goringo Abubakar i Jurij Hłuszko.

13:25

Potencjalni zmiennicy Nadwiślana to: Patryk Procek, Mateusz Skrobol, Kaspars Svarups, Jakub Legierski, Daniel Gurbisz, Łukasz Szędzielarz, Konrad Kochan.

13:21

Znamy już składy obu drużyn na dzisiejsze spotkanie. W zespole Nadwiślana zabraknie łotewskiego napastnika Kasparsa Svarupsa, który jeszcze nie do końca wypoczął po zgrupowaniu młodzieżówki.

13:15

Sobotę z 2. ligą zaczynamy w Brzesku - w ponurej, pochmurne popołudnie piłkarze Okocimskiego spróbują rozprawić się z nękającą ich od, bagatela, 485 minut passą bez strzelonej bramki w meczu ligowym. Dzisiejszym rywalem "Piwoszy" będzie beniaminek z najmniejszej miejscowości na drugoligowym froncie - Nadwiślan Góra. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego spotkania!