Niedziela, 5 października 2014, godz. 15:00
Puszcza NiepołomicePuszcza Niepołomice
1 : 2
Siarka TarnobrzegSiarka Tarnobrzeg
16:52

Druga odsłona spotkania w Brzesku trochę wynagrodziła nam słabą pierwszą połowę w wykonaniu zawodników obu drużyn. Siarka zadała gospodarzom dwa szybkie ciosy i wywozi z Małopolski trzy punkty - Puszcza utknęła ledwie miejsce nad strefą spadkową. To wszystko ze stadionu przy ulicy Okocimskiej, dziękujemy wszystkim kibicom za śledzenie naszej relacji i zapraszamy na kolejne!

93'

Koniec meczu! Siarka wygrywa z Puszczą 2:1!

93'

Artur Melon w powietrzu po kąśliwym uderzeniu Zaremby - nie ma drugiej bramki dla Puszczy!

91'

Taktyczny faul Damiana Lepiarza (Puszcza) na Paluchu i żółta kartka.

90'

Mecz przedłużony o trzy minuty. Puszcza desperacko walczy o wyrównującego gola.

90'

Dobra kontra Siarki wyprowadzona przez Pavola Cicmana zepsuta przez niedokładne podanie Jakuba Więcka. Wygląda na to, że ostatnie sekundy meczu w Brzesku będą pełne emocji.

88'

Ładny lob kapitana Łukasza Nowaka daje nadzieję Puszczy na uniknięcie porażki na minuty przed końcem dzisiejszego spotkania. Artur Melon trochę zawinił niefrasobliwym ustawieniem.

88'

GOOOOL! KONTAKTOWA BRAMKA DLA PUSZCZY! ŁUKASZ NOWAK! JUŻ TYLKO 1:2!

85'

Melon po zagarnięciu dośrodkowanej przez Mikołajczyka piłki został sfaulowany przez jednego z zawodników gospodarzy. Rzut wolny spod bramki Siarki.

84'

Puszcza jeszcze walczy o kontaktowego gola - szarżujący Uwakwe powalony przez Frankiewicza (Siarka). Kapitan gości ukarany żółtą kartką za to zagranie.

81'

Główka Stefanika po rzucie wolnym poszybowała obok daleko obok słupka bramki Sobieszczyka.

80'

Żółty kartonik za faul na Koczonie obejrzał zmiennik Wojciech Przybył (Puszcza).

78'

Nic nie wyszło ze starań Dominika Malugi (Puszcza) - zmienia go Wojciech Przybył.

77'

Niskie uderzenie Koczona minęło bramkę Sobieszczyka o co najmniej metr.

73'

Jest i debiut Pavola Cicmana w Siarce Tarnobrzeg. Słowak wszedł na boisko za Tomasza Ciećkę.

73'

Jakim cudem nie ma gola dla Puszczy?! Uderzenie Malugi z pola karnego po rzucie rożnym odbił Melon, a Napierała z jakichś trzech metrów strzelił prosto w bramkarza Siarki!

73'

Korner dla Puszczy po interwencji Persony pod linią końcową - z piłką szarżował Nowak.

68'

Prawie trzeci gol dla Siarki! Paluch z dwudziestu paru metrów przymierzył centymetry nad poprzeczką! Gdyby to wpadło, bylibyśmy świadkami naprawdę przepięknego trafienia.

68'

Dariusz Gawęcki zagrywał ręką w polu karnym po rzucie rożnym dla Puszczy.

65'

Kolejny niebezpieczny rzut wolny dla Siarki, krótkie podanie przed pole karne do Frankiewicza - kapitan gości uderza jak z armaty, jednak z fatalną celnością.

64'

Daniel Koczon pojawił się na murawie w miejsce Roberta Chwastka (Siarka).

63'

Pojedynczy kibice Siarki na trybunie już pomstowali na Tomasza Personę i jego rzut wolny - Ciećko zdołał zgrać jego podanie w pole karne, gdzie z główką czekał zmiennik Bochenek i pokonał bramkarza Puszczy po raz drugi!

63'

GOOOL! SIARKA PROWADZI JUŻ 2:0! MARCIN BOCHENEK!

61'

Z boiska zszedł narzekający na bark Marcel Kotwica (Puszcza), zastępuje go Longinus Uwakwe.

60'

Ten korner już wydawał się stracony dla Siarki - wybita piłka trafiła jednak pod nogi Tunkiewicza, który znalazł lukę między defensorami Puszczy i uderzył pod poprzeczkę bramki Sobieszczyka!

60'

GOOOOL! 1:0 DLA SIARKI! ROBERT TUNKIEWICZ!

58'

Znowu jakaś kontuzja, tym razem za linię boczną na moment zszedł Witold Cichy.

57'

Siarka wytraciła większość impetu z pierwszej połowy i powoli oddaje pole gospodarzom - przed chwilą dryblingiem błysnął Ciećko, ale jego centra została złapana przez bramkarza Puszczy.

55'

Naprawdę ostro jest dzisiaj na boisku. Marcel Kotwica schodzi z murawy z lodem przyłożonym do barku.

54'

Zepsute podanie Frankiewicza pod bramkę gospodarzy, piłka dla Sobieszczyka.

52'

Premierowa żółta kartka w dzisiejszym meczu - zobaczył ją Dominik Maluga (Puszcza).

50'

Wejście Frankiewicza w Gawęckiego kończy się szybko wykonanym rzutem wolnym dla gospodarzy, na posterunku przy tej wrzutce był Melon.

49'

Korner dla Siarki - wykonuje go Tomasz Persona... piłka w rękawicach Sobieszczyka.

47'

Drobny uraz Marcina Stefanika - stoper Siarki już z powrotem na boisku.

46'

W przerwie Damian Lepiarz zmienił Dariusza Sosnowskiego (Puszcza).

46'

Gramy! Jest jedna zmiana w zespole Puszczy, który rozpoczął drugą połowę meczu od koła środkowego.

16:01

Kiełbasa zjedzona, piłkarze już na murawie, więc czas na drugą połowę. Mecz z trybun obserwuje chyba najbardziej znany tarnobrzeżanin w piłkarskim światku - Jacek Zieliński.

15:48

Słaba, słaba połowa w wykonaniu piłkarzy obu zespołów. Siarka nękała niepołomiczan praktycznie całą połowę bez efektu - mało brakowało, żeby okazja Malugi zakończyła się niemal kompletnie niezasłużoną bramką dla gospodarzy.

46'

Koniec pierwszej połowy - do przerwy Puszcza bezbramkowo remisuje z Siarką Tarnobrzeg.

46'

Świetna interwencja Sobieszczyka po strzale Ciećki z bliskiej odległości! Podanie Chwastka było palce lizać!

45'

Pierwsza połowa potrwa jeszcze minutę.

45'

Płaski strzał Kotwicy był na tyle słaby, że Melon przyjmował go nogą.

43'

Kontuzjowany Konrad Stępień (Siarka) schodzi z boiska, zastępuje go Marcin Bochenek.

43'

Na boisko w zespole Siarki zaraz wejdzie Marcin Bochenek.

40'

Natychmiastowa kontra Puszczy w wykonaniu Zaremby kończy się niecelnym strzałem skrzydłowego "Żubrów".

40'

Cichy ratuje Puszczę przed niebezpieczeństwem po kotłowaninie na linii pola karnego, przypominającej prędzej młyn w meczu rugby.

40'

[b]Paluch[/b] pochopnie przepuścił dośrodkowanie [b]Persony, zaskoczony Ciećko nie miał już czasu na zareagowanie i strzał.

39'

Piłka strącona głową przez Gawęckiego poszybowała wzdłuż bramki, następnie wróciła do Mikołajczyka, który spudłował ze znacznej odległości.

38'

Niepotrzebna zabawa z piłką Stefanika w narożniku własnej połowy kończy się stratą piłki i wrzutem z autu dla gospodarzy na wysokości pola karnego Siarki.

36'

Krótka przerwa w grze, fizjoterapeuci Siarki krzątają się nad Konradem Stępniem. Zawodnik gości musi na chwilę zejść z boiska.

34'

Pierwszy strzał w światło bramki w dzisiejszym spotkaniu - wolny Nowaka w sam środek bramki. Melon nie miał nawet prawa mieć problemów przy złapaniu tego uderzenia.

33'

Rzut wolny dla Puszczy z kilkunastu metrów od bramki Melona, brzydki atak wyprostowaną nogą Frankiewicza na Nowaku.

30'

Nakładka Malugi na połowie gości, wielkie nerwy Dariusza Wójtowicza przy linii bocznej.

28'

Gorąco pod bramką Siarki! Maluga szarpał, szarpał i w końcu wygrał pojedynek z Personą - w momencie, gdy doskoczyli do niego stoperzy z Tarnobrzega, oddał strzał w boczną siatkę!

28'

W końcu jakiś strzał! Chwastek posłał bombę z kilkunastu metrów wysoko nad bramką strzeżoną przez Sobieszczyka.

27'

Gwizdek sędziego przerywa akcję Puszczy, Maluga faulował w ofensywie.

25'

Nic z tego - futbolówka pofrunęła nad głowami zawodników w polu karnym, a Dariusz Sosnowski wyszedł z nią na aut.

24'

Mamy pierwszy rzut rożny dla Puszczy w dzisiejszym meczu - do narożnika boiska już zmierza kapitan "gospodarzy" Łukasz Nowak.

24'

Na boisku na razie brak klarownych okazji bramkowych, choć trzeba powiedzieć jasno - Siarka sumiennie dąży do zdobycia prowadzenia w dzisiejszym spotkaniu. To kwestia czasu, zanim któryś z piłkarzy gości stanie przed szansą na pierwszą bramkę.

22'

Przewinienie numeru 16 na... innym numerze 16. Dominik Maluga naruszył przepisy przy próbie odebrania piłki Tomaszowi Personie.

20'

Z centrą z kornera i poprawką sprzed pola karnego radzą sobie Gawęcki i Napierała.

20'

Rzut rożny dla Siarki po przerwanej szarży Więcka.

19'

Strata Kotwicy w środku pola bez konsekwencji dla gospodarzy, piłki nie opanował Frankiewicz.

15'

Bramkarz Puszczy ma pełne ręce roboty - właśnie wyłapał mocną wrzutkę Persony pod bramkę.

13'

Siarka przeważa - tym razem w natarciu Stępień, strzał zawodnika gości z dystansu w ręce łapie Sobieszczyk.

11'

Krótkie rozegranie kornera przez Siarkę i tak kończy się dośrodkowaniem z prawego skrzydła - piłka minęła wszystkich piłkarzy kłębiących się w polu karnym. Od bramki Andrzej Sobieszczyk.

10'

Techniczne odegranie Więcka do Persony nie doszło do skutku, na skraju pola karnego gospodarzy podanie przeciął Maluga.

8'

Puszcza ma problemy z przedarciem się pod bramkę gości - Frankiewicz właśnie przytomnie powstrzymał Sosnowskiego przed wejściem w pole karne.

5'

Tylko spalony Macieja Palucha po wspaniałym prostopadłym podaniu sprzed pola karnego. Może to i dobrze, bo napastnik Siarki już po gwizdku posłał piłkę obok słupka.

3'

Pierwszy strzał w dzisiejszym spotkaniu poszybował nad bramką - zza pola karnego próbował Marcel Kotwica.

1'

Spotkanie rozpoczynają zawodnicy Siarki! Jeśli Puszcza przegra dzisiaj z tarnobrzeżanami, sytuacja piłkarzy Dariusza Wójtowicza będzie nie do pozazdroszczenia.

14:59

Obie jedenastki i trójka arbitrów na czele z Kamilem Waskowskim z Poznania już na boisku. Zaczynamy z małymi przygodami - przed momentem spiker był zmuszony użyć drabiny przy wejściu do swojej budki, bo ta zatrzasnęła się na dobre.

14:54

Pełną zapowiedź dzisiejszego spotkania można przeczytać TUTAJ.

14:52

W szeregach Siarki zabraknie dzisiaj Marcina Truszkowskiego, Rafała Parobczyka i Mirosława Barana.

14:49

Puszcza przystąpi do dzisiejszego spotkania osłabiona brakiem Zbigniewa Zakrzewskiego. Doświadczony napastnik "Żubrów" wypadł z kadry meczowej z powodu przejściowych problemów zdrowotnych.

14:40

Na ławce Siarki usiądą dzisiaj: Oskar Pogorzelec, Bartosz Waleńcik, Marcin Bochenek, Bartosz Sulkowski, Daniel Koczon, Tamaz Czargeiszwili oraz potencjalny debiutant - Pavol Cicman.

14:35

Przed sezonem Puszcza nastawiała się na jak najszybszy powrót na zaplecze ekstraklasy - jak na razie Dariusz Wójtowicz i spółka muszą... bronić się przed strefą spadkową. W swoich ostatnich pięciu meczach "Żubry" aż cztery razy schodziły z boiska pokonane.

14:34

Forma Siarki to wręcz podręcznikowy przykład gry w kratkę. Podkarpacki drugoligowiec co prawda wygrał ostatni mecz z Kotwicą, jednak wcześniejsze remisy zdarzało mu się przeplatać porażkami.

14:29

Piłkarze z Tarnobrzega na przedmeczowej rozgrzewce:

Piłkarze Siarki Tarnobrzeg podczas rozgrzewki przed meczem z Puszczą Niepołomice

14:27

Rezerwowi Puszczy to dziś: Marcin Staniszewski, Łukasz Furtak, Piotr Madejski, Wojciech Przybył, Maciej Balawender, Damian Lepiarz i Longinus Uwakwe.

14:26

Ryszard Kuźma i Dariusz Wójtowicz odkryli karty przed dzisiejszym spotkaniem - znamy już wyjściowe jedenastki Puszczy i Siarki na mecz w Brzesku.

14:15

2. liga ma swoich Harlem Globetrotters - Puszcza póki co rozgrywa swoje domowe mecze poza stadionem w Niepołomicach i dzisiaj będzie pełnić rolę gospodarza stadionu w Brzesku. Rywalem "Żubrów" w niedzielnym spotkaniu 11. kolejki będzie Siarka Tarnobrzeg. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego meczu!