ROW 1964 RybnikROW 1964 Rybnik
0 : 0
Nadwiślan GóraNadwiślan Góra
95'

Koniec spotkania! Wynik jest niespodzianką, a brzmi 0:0. Za uwagę dziękuje Dawid Blanik.

94'

Zółta kartka za brutalny atak Łączka na Mandryszu.

93'

Zmiana - Małkowski już na murawie za Setlaka.

89'

Obie drużyny są już bardzo zmęczone, ale walczą o piłkę z wielką zawziętością.

88'

W świetnej sytuacji Mandrysz! Po przebiegnięciu połowy boiska nie oddaje jednak strzału, a to za sprawą Tomasza Boczka.

86'

Za Sobczaka wejdzie Dudzinski. Na Gliwickiej daje się odczuć poddenerwowanie kibiców.

84'

ROW co chwilę gości pod bramką piłkarzy z Góry, ale piłka jak zaczarowana nie dochodzi bramki gości.

83'

Fonfara po bardzo niezdecydowanym dryblingu oddaje strzał. Jest rzut rożny.

80'

Po wymianie piłek przed polem karnym piłka trafia do Mandrysza, a ten dośrodkowuje. Piłkę wybija jeden z obrońców gości.

79'

Dryblingu próbował młody Mandrysz, ale stracił piłkę. aut dla gości.

77'

Za Matyska pojawi się Ogrocki.

75'

Petar Borovicanin gra świetne spotkanie - znów nieźle dośrodkował.

74'

Za Krotofila pojawi się Gilewicz

72'

Po prawej stronie świetnie przeciwnika minął Borovicanin, ale jego dośrodkowanie było niecelne.

71'

Energetyk chyba opadł z sił, bo na boisku od około 5 minut istnieją tylko goście.

68'

Po wymianie paru piłek w dobrej sytuacji znaleźli się goście. W polu karnym padł Kaszok, ale sędzie prawidłowo nie użył gwizdka.

66'

Co chwilę znajdujemy się to pod jedną, a to pod drugą bramką, ale strzałów jak na razie brak ...

64'

Łukasz Małkowski ukarany zółtą kartką za ostry faul w środku boiska.

61'

Dobry strzał Małkowskiego mija o 2-3 metry bramkę Kajzera.

60'

Po dośrodkowaniu Sobczaka do piłki próbował doskoczyć Mandrysz, ale wątły zawodnik gospodarzy nie dobył piłki.

59'

Na boisko wchodzi młody Paweł Mandrysz, a zejdzie z niego Sebastian Musiolik.

57'

Mamy zmianę. Za Adama Setle wejdzie Zaniewski.

54'

dobra akcja dwójkowa Setli i Małkowskiego, ale zawodnik z numerem 7 nie oddał należycie piłki do partnera przy próbie któregoś z rzędy podania

52'

Murawę na chwilę opuści kapitan gości, który ucierpiał w starciu z rywalem.

51'

Borovicanin próbował zagrać ładną piłkę do Musiolika, ale ten nie zdołał dojść do futbolówki.

50'

Po rzucie rożnym dla rybniczan piłkę głową uderza Bodzioch, ale piłkę łapie bramkarz.

47'

Faul na Sebastianie Musioliku. Piłka umieszczona około 28 metra do bramki bramkarza gości.

47'

Lewą stroną pognał Sobczak, ale nie zakończył akcji strzałem. Dobrze wyszedł do piłki Florek.

46'

Rozpoczynamy drugą połowę. Przy piłce zawodnicy Nadwiślana.

19:57

Drużyna gospodarzy zdecydowanie przeważa. Goście ograniczają się jedynie do przeszkadzania i prób wyjścia z kontrą. Posiadanie piłki zdecydowanie na korzyść drużyny z Rybnika.

45'

Znów obserwujemy dużo walki w środku pola. Obie drużyny próbują grać składnie i oddawać strzały, ale niestety jak na razie nie wychodzi im to dobrze. Gwizdka używa Paweł Kantor.

43'

Tym razem Furczyk próbował strzału z 30 metrów, ale próba ta zakończyła się fiaskiem. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką

41'

Z kontrą wychodzą goście. Solową akcją chciał się popisać Furczyk, ale po minięciu paru zawodników piłka odskoczyła od jego nogi.

39'

Po dobrym rozegraniu piłki w wykonaniu rybniczan piłka odskakuje od nogi Muszalika i ląduje pod nogami obrońcy gości.

37'

Rzut rożny dla rybniczan. Nie obserwujemy jednak żadnej groźnej sytuacji pod bramką gości.

35'

dodajmy, że rybniczanin znalazłby się w sytuacji sam na sam z bramkarzem!

35'

Sebastian Musiolik upada po walce bark w bark z jednym z obrońców gości. Sędzia nie odgwizduje jednak faulu.

32'

Po rzucie rożnym dla rybniczan nie obserwowaliśmy zagrożenia pod bramką Florka. Rozpocznie bramkarz gości.

30'

Ależ okazja Musiolika! Zawodnik gospodarzy oddał piękny strzał, ale minimalnie niecelny. Bramkarz gości nie miałby szans, gdyby uderzenie było nieco celniejsze.

29'

Po walce bark w bark Gojnego i Małkowskiego mamy wolnego dla gospodarzy.

27'

Ładnym strzałem popisał się Sobczak, ale strzał został zablokowany przez Tomasza Boczka.

26'

W dobrej sytuacji do ataku 3 na 3 byli zawodnicy Wiślana, ale cała akcja gości spełzła na niczym.

23'

Dobry strzał Gojnego spokojnie broni Florek.

24'

W polu karnym jak długi padł Krotofil, ale sędzia nie podyktował rzutu karnego.

22'

ROW ciągle utrzymuje się w posiadaniu piłki, ale zawodnicy z góry przybrali taktykę na przysłowiowy "autobus" i szczelnie trzymają swoją linię defensywną.

20'

Po podaniu z głębi boiska z kontrą próbował ruszyć Setla, ale ani jeden z kolegów nie nadszedł mu z pomoca.

18'

Nadwiślan ogranicza się na razie do przeszkadzania zielono-czarnym, ale trzeba przyznać, że robi to jak na razie bardzo dobrze.

16'

Bramkarz Energetyka nerwowo wybija piłkę. Widać niestety brak porozumienia bramkarza i linii defensywnej gospodarzy.

14'

Drużyna z Rybnika próbuje przedrzeć się prawą stroną pod bramkę Florka, ale dobrze spisuje się obrona Nadwiślana.

11'

Balul z bólem w nodze na chwilę opuści murawę

9'

Groźna sytuacja pod polem karnym Nadwiślana - po zamieszaniu piłkę wybija Balul.

8'

Tomasz Boczek zostaje ukarany za dotknięcie piłki ręką.

7'

Fonfara wraca do gry i wydaje się być w pełni sprawny.

6'

Kulejąc boisko opuszcza Fonfara.

5'

Jak na razie żadna z drużyn nie dominuje. W dalszym ciągu obserwujemy dużo walki w centralnej części boiska.

3'

Nadwiślan wymienia mnóstwo podań w defensywie, ale to posiadanie piłki nie odbija się jakąkolwiek sytuacją strzelecką.

2'

Jak na razie dużo walki w środku pola. Nikt nie chce popełnić błędu.

1'

Sędzia Kantor gwizdkiem rozpoczął dzisiejsze spotkanie. Warto dodać, że spotkanie odbędzie się przy sztucznym oświetleniu.

18:49

Zawodnicy kończą rozgrzewkę. Już za około 10 minut rozpocznie się ostatnie spotkanie II ligi w dniu dzisiejszym.

18:48

Warto dodać, że Nadwiślan w tym sezonie ligowym nie zdobył ani punktu, a co więcej nie zdobył ani jednego gola. Już dzisiaj około godziny 20 dowiemy się, czy zawodnicy z Góry przełamią się i strzelą bramkę Danielowi Kajzerowi.

18:43

W zespole z Rybnika na ławce zasiądą: Oskar Rybicki, Michał Bedronka, Patryk Dudziński, Konrad Gilewicz, Paweł Mandrysz, Szymon Popiela i Adam Wolniewicz. Z kolei na ławce zawodników z Góry znaleźli się: Patryk Procek, Łukasz Zaniewski, Łukasz Szędzielarz, Bartłomiej Setlak, Dawid Ogrocki, Mateusz Skrobol i Konrad Kochan.

18:39

Spotkanie to poprowadzą sędzia Paweł Kantor wraz z asystentami - Jackiem Tokarskim i Krzysztofem Bizoniem. Sędzią technicznym będzie Pan Łukasz Szpala. Znamy już wyjściowe jedenastki obu zespołów. Zaraz podam państwu ławki obu zespołów.

18:34

Witam i zapraszam na relację LIVE z Gliwickiej ,gdzie miejscowy Energetyk zmierzy się w meczu 3. kolejki II ligi z Nadwiślanem. Obecnie trwa rozgrzewka, a do Rybnika zawitała piękna, słoneczna pogoda. Obecnie trwa rozgrzewka.