Czerwona kartka dla Edwardsa za brutalne wejście wyprostowaną nogą w Macieja Liśkiewicza. Wisła w 10!

Nie ma bramki! Broni Michał Leszczyński.

Rzut karny dla Błękitnych! Faulowany Wawszczyk

Rozpoczęła się druga połowa spotkania.

47'

Koniec pierwszej połowy!

45'

2 minuty dłużej potrwa pierwsza połowa.

41'

Żółta kartka dla zawodnika Wisły. Ukaranay Tomasz Sedlewski.

39'

Strzał Lisieckiego, z problemami broni Ufnal. Mokra piłka wypadła mu z rąk, ale w porę się zrehabilitował.

36'

Żółta kartka dla Oskara FIjałkowskiego za faul taktyczny.

34'

Groźna akcja gospodarzy, prawą stroną pobiegł Fadecki, obiegł go Filipowicz, który później ostro dośrodkował w pole karne, ale na posterunku bramkarz.

31'

Tempo gry nieco spadło, spadł także deszcz, który wyraźnie przeszkadza piłkarzom.

23'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego Ariela Wawszczyka, najwyzej w polu karnym wyskoczył stoper Błękitnych i stargardzianie wygrywają 2:0.

21'

2:0! Maciej Liśkiewicz!

19'

Mogło być 2:0! Fadecki wyszedł sam na sam z bramkarzem gości, jednak górą z tego pojedynku wyszedł Leszczyński.

15'

Wisła próbuje odrabiać straty, ale na razie kończy się na rzutach rożnych dla gości, po których nie ma wielkiego zagrożenia.

12'

Goście umieścili piłkę w bramce, ale sędzia dopatrzył się spalonego Niezgody. Ciągle 1:0 dla Błękitnych.

9'

Fijałkowski zaskoczył bramkarza gości strzałem głową. Leszczyński nie zdołał interweniować.

9'

Goooool! 1:0 dla gospodarzy! Do bramki trafia Fijałkowski!

7'

Znowu Błękitni. Znowu Fadecki, znowu w środek bramki i lekko.

3'

Pierwsza okazja Błękitnych. Fadecki strzela z pierwszej piłki ale lekko i w sam środek bramki.

15:01

Pierwszy gwizdek i zaczynamy!

14:59

Zawodnicy już na boisku. za chwilę zaczynamy!

14:58

Obie ekipy w pierwszej serii spotkań zdobyły punkty. Gospodarze w Wałbrzychu zwyciężyli 1:0 po bramce Bartka Flisa. Gościa natomiast, bezbramkowo zremisowali przed własną publicznością z Okocimskim Brzesko.

14:57

Już za chwilę obie jedenastki pojawią się na boisku. Mecz w ramach 2. kolejki II ligi pomiędzy Błękitnymi Stargard i Wisłą Puławy - Mateusz Warianka, zapraszam.