4 : 1
Stal MielecStal Mielec
1. połowa4 : 0
94'

Sędzia zakończył spotkanie. Zagłębie zasłużenie wygrało 4:1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z boisk 2. ligi.

93'

Rzut rożny dla Zagłębia.Kozak zagrywa w pole karne, ale źle i od bramki rozpocznie Daniel.

92'

Kibice Zagłębia dziękują swoim ulubieńcom za dobrą grę i zwycięstwo.

90'

Spotkanie potrwa jeszcze 4 minuty.

90'

Dośrodkowanie w pole karne Głaza wybija na rzut rożny Kutarba.

89'

Państwa głosami zawodnikiem meczu został Jakub Arak.

86'

Strzał z dystansu Radulja, ale obok bramki.

85'

Próba zagrania do Cholewiaka, ale zawodnik Stali faulował obrońcę gospodarzy.

83'

Rzut rożny dla Zagłębia. Dośrodkowanie Miłosza Kozaka. Uderzał Szatan, ale dwukrotnie zablokowany.

81'

Zmiana w zespole gości boisko opuścił Załucki, a w jego miejsce Rokita.

80'

Błąd zawodników gospodarzy do piłki dopadł Cholewiak, ale dobrze zablokowany przez Markowskiego.

79'

Uderzenie z narożnika pola karnego Jankowskiego, ale ponad bramką i rozpocznie Matracki.

75'

Miłosz Kozak zmienia Jakuba Araka.

73'

GOOOOOOOOOL! Mateusz Cholewiak!

73'

Zmiana w zespole gospodarzy. Na boisku pojawił się Piotr Giel w miejsce Dawida Ryndaka.

70'

Ładna akcja Stali Mielec. Wycofanie na jedenasty metr do Jankowskiego, który uderza wprost w bramkarza Zagłębia.

68'

Trzecia zmiana w zespole Stali. Boisko opuszcza Żubrowski, a w jego miejsce Skiba.

65'

Rzut wolny dla Stali z połowy boiska. Dośrodkowanie w pole karne pewnie wyłapuje Matracki.

63'

Ładna akcja Zagłębia. Wrzesień atakował prawym skrzydłem zagrał do Tumicza na wolne pole, ale za mocno by napastnik Zagłębia doszedł do piłki.

62'

Łukasz Tumicz zmienia Przemysława Mizgałę.

62'

Szatan zmienia Dudka.

57'

Cholewiak pojawia się na boisku w miejsce Domańskiego

52'

Próba prostopadłego zagrania od Żubrowskiego, ale dobrze ustawiony Matusiak.

51'

Od początku drugiej połowy przycisnęła Stal, ale na razie bez efektu bramkowego.

49'

Strzał z dystansu Sebastiana Głaza wylądował na górnej siatce bramki Matracki.

47'

Rzut rożny dla Stali. Dośrodkowanie w pole karne wybija Matusiak.

46'

Druga połowa rozpoczęta. Przy piłce gospodarze.

45'

Koniec pierwszej połowy. Piłkarze Zagłębia zasłużenie prowadzą 4:0. Zapraszam za ok. 15 min.

45'

Piłkarze pograją o minutę dłużej.

45'

Krystian Getinger ukarany żółtą kartką.

44'

Rzut wolny dla Stali. Zagranie w pole karne dobrze wybijają obrońcy, którzy tym zagraniem rozpoczęli kontratak Zagłębia. Długa piłka do Araka, który wychodzi sam na sam z bramkarzem gości, ale źle przyjął i zmarnował doskonałą okazję.

41'

Prostopadła pika do Mąciora, ale dobrze interweniuje Matracki.

40'

Ładna akcja Jankowskiego, ale wykończenie fatalne. Bramkarz Zagłębia nie musiał nawet interweniować.

38'

Stal próbuje rozegrać jakąś składną akcję, ale w środku pola dobrze jest powstrzymywana przez gospodarzy.

35'

Rzut wolny dla Stali Mielec. Dośrodkowanie w pole karne Getingera i piłkę wybijają obrońcy. Od razu kontra gospodarzy piłkę od Września na skrzydło dostaje Ryndak, ogrywa obrońcę w polu karnym wycofuje na piąty metr, a tam strzał mija minimalnie słupek bramki gości.

31'

Rzut wolny dla Zagłębia. Dudek dośrodkowuje w pole karne, strzela głową Matusiak, ale sędzia podnosi chorągiewkę w górę. Spalony.

30'

Faulowany przed polem karnym Wrzesień i będzie dobra okazja do zdobycia bramki.

28'

Szybka zmiana w zespole Stali. Na boisko wchodzi Mącior, a opuszcza je Bożek.

25'

Prostopadła piłka do Bożka na wolne pole, ten pędzi pod bramkę gospodarzy wycofuje do Kamila Radulj, ale ten strzela minimalnie obok bramki.

24'

Prostopadła piłka na skrzydło do Września, bramkarz gości wychodzi z bramki, piłkarz Zagłębia lobuje go, a piłkę spokojnie do bramki pakuje Mizgała.

23'

GOOOOOOOOL! Przemysław Mizgała!

20'

Zagłębie stara się uspokoić grę, a Stal wydaje się dalej oszołomiona trzema straconymi bramkami.

18'

Chwilę później Stal mogła odpowiedzieć bramką, ale po strzale z dystansu piłka uderzyła w słupek bramki strzeżonej przez Matrackiego.

16'

Piłkę z rzutu wolnego uderzył Dudek, bramkarz sparował piłkę za słupek, a dobił ją Arak i mamy 3:0 w Sosnowcu

15'

GOOOOOOOL! Jakub Arak!

14'

Piękna akcja Jakuba Araka, który w polu karnym minął trzech rywali i uderzył na bramkę, ale świetnie spisał się Daniel

11'

Szybkie dwa ciosy Zagłębia! Najpierw z lewego skrzydła dośrodkowywał Dudek i piłkę głową do własnej bramki skierował Getinger, a chwilę później dośrodkowanie z przeciwnej strony i bramkę zdobywa Jakub Arak.

10'

GOOOOOL! Jakub Arak!

9'

GOOOOOOOL! Krystian Getinger strzela bramkę samobójczą.

8'

Dużo walki w środku pola i mało składnych akcji. Na razie mecz nie porywa.

7'

Po podaniu Podstolaka na spalonym Bożek.

6'

Strzał z dystansu Araka, ale daleko od bramki Wojciecha Daniela.

4'

Akcja zespołu gości z prawej strony dośrodkowywał Podstolak, ale za mocno i od bramki Matracki.

2'

Pierwsza akcja gospodarzy przedzierał się Mateusz Wrzesień, ale dobrze powstrzymany przez obrońców gości.

19:03

Sędzia Dominik Pasek rozpoczął spotkanie. Przy piłce zespół gości.

18:59

Sędziowie wyprowadzaj oba zespoły na murawę i już za chwilę początek spotkania.

18:54

Kibice obu zespołów już rozpoczęli dopingować swoje drużyny. Zapowiada się niezwykle ciekawe spotkanie. Oby piłkarze dorównali swoją grą do postawy kibiców.

18:51

Piłkarze obu ekip opuszczają już boisko, by za niecałe 10 minut powrócić i walczyć o pierwsze punkty w sezonie.

18:49

Kibice Stali Mielec

Kibice Stali Mielec.

18:48

Zagłębie Sosnowiec

18:42

Na stadionie powoli zwiększa się ilość kibiców. Pojawili się również kibice z Mielca.

18:40

Piłkarze obu ekip prowadzą rozgrzewkę na murawie sosnowieckiego stadionu.

18:38

Rezerwowi Stali Mielec: Bogusław Wyparło, Damian Skiba, Mateusz Cholewiak, Kamil Partyka, Kamil Rokita, Wojciech Mącior.

18:37

Rezerwowi Zagłębia Sosnowiec: Wojciech Fabisiak, Tomasy Szatan, Sławomir Jarczyk, Michał Farkas, Łukasz Tumicz, Miłosz Kozak, Piotr Giel

18:33

Za chwile pojawią się składy obu zespołów.

18:19

Trener Stali Mielec zapowiada, że celem jego zespołu jest górna połowa tabeli. - Chcemy mocno namieszać i interesuje nas górna połówka tabeli. Miejsce poniżej ósmego było by rozczarowaniem. - powiedział dla Przeglądu Sportowego trener Rafa Wójcik.

18:15

Gospodarze dzisiejszego spotkania przystępują do tego sezonu z zamiarem bezpośredniego awansu do pierwszej ligi. W osiągnięciu tego celu mają pomóc nowi piłkarze Zagłębia. Jednym z nowych piłkarzy sosnowieckiego klubu jest Sebastian Dudek, który w zeszłym sezonie występował na boiskach T-Mobile Ekstraklasy w barwach bydgoskiego Zawiszy, z którym zdobył Puchar Polski.

18:11

Witam ze stadionu Ludowego w Sosnowcu, gdzie pierwszy swój mecz w nowym sezonie 2.ligi rozegra Zagłębie Sosnowiec, a jego przeciwnikiem będzie Stal Mielec.