Lechia Gdańsklechia
4 : 0
PAOPanathinaikos Ateny
19:11

To wszystko na dziś z Gdańska. Dziękujemy za śledzenie relacji i już teraz zapraszamy na mecz o 3. miejsce Mistrzostw Świata w Brazylii!

91'

Koniec meczu! Lechia pewnie pokonała Panathinaikos Ateny 4:0 i postraszyła polskich rywali, którym przyjdzie się mierzyć z gdańskim zespołem w nadchodzących meczach ekstraklasy.

90'

I znowu Adam Buksa! Tym razem jego strzał został obroniony przez bramkarza Panathinaikosu, a z dobitką nie zdążył Frankowski.

89'

Znowu blisko bramki Adam Buksa! Tym razem jego strzał głową przeszedł minimalnie nad bramką Tampakisa.

84'

"Gramy o mistrza!" na trybunach w Gdańsku! Zapowiada się pasjonujący sezon dla gdańskich kibiców.

82'

Zmiana w ekipie gospodarzy. Boisko opuszcza Makuszewski, a zastępuje go Frankowski.

81'

Znakomite uderzenie Makuszewskiego z dystansu! To już jest DE-KLA-SA-CJA w Gdańsku! 4:0!

80'

GOOOOL DLA LECHII!!!! MACIEJ MAKUSZEWSKI!!!

79'

Boisko opuszcza również Marcus Berg, a wchodzi za niego Maldin Ymerai.

79'

I mamy kolejną zmianę w ekipie gości. Boisko opuszcza Mendes da Silva, a zastępuje go Spyros Risvanis.

78'

Bośniak popisał się znakomitym uderzeniem z rzutu wolnego! Lechia prowadzi już 3:0!

77'

GOOOOOL DLA LECHII!!!!! STOJAN VRANJES!!!!!

74'

Młody obrońca Lechii otrzymał znakomite podanie w pole karne głową przelobował Tampakisa. 2:0!

73'

GOOOOOL DLA LECHII!!!!! RAFAŁ JANICKI!

70'

Ależ wejście w mecz mógł mieć Adam Buksa! 18-latek był bardzo bliski bramki, ale jego strzał został zablokowany przez greckich obrońców.

69'

Zmiana w zespole Lechii. Z boiska schodzi Sadajew, a zastępuje go debiutujący Adam Buksa.

68'

Zdobywcą bramki Bartłomiej Pawłowski, który sprytnym uderzeniem z bliska pokonał bramkarza Panathinaikosu! Lechia prowadzi 1:0!

67'

GOOOOOL DLA LECHII!!!!!

67'

Schodzi również Koutroumpis, a wchodzi Bourmpos.

66'

Boisko opuszcza również Petrić, a zastępuje go Athanasios.

61'

Kolejna zmiana. Boisko opuszcza Abdul Ajagun, a wchodzi na nie Chouchoumis.

64'

Schodzi Kotsolis, a wchodzi Tampakis.

63'

Czerwona kartka dla Karelisa! Bardzo niesportowe zachowanie Greka w polu karnym Lechii. Panathinaikos będzie kończył w dziesiątkę.

60'

Bardzo niecelne uderzenie z rzutu wolnego Bartłomieja Pawłowskiego.

58'

Przewaga Lechii. Biało-zieloni praktycznie nie opuszczają połowy Greków.

56'

Gra już wznowiona. Przy piłce biało-zieloni.

54'

Znowu małe spięcie na boisku i znowu w roli głównej Makuszewski.

54'

Tym razem znakomitą okazję miał Ariel Borysiuk, jednak piłka po jego strzale przeleciała wysoko nad poprzeczką bramki Greków.

52'

Znakomita akcja Makuszewskiego z Sadajewem zakończona poślizgnięciem się tego drugiego w polu karnym gości.

46'

Dwie dobre sytuacje miał Markus Berg, jednak żaden z jego strzałów nie znalazł drogi do bramki strzeżonej przez Trelę.

45'

Druga połowa rozpoczęta.

45'

W Lechii natomiast Wiśniewskiego zastąpił Grzelczak.

45'

Boisko opuścił również Klonaridis, a zastąpił go Karelis.

45'

Schodzi również Donis Christos, a zastępuje go Lagos.

45'

Mamy kilka zmian w ekipie gości. Boisko opuszcza Spyropoulos, a zastępuje go Traintafyllopoulos.

67'

Koniec pierwszej połowy. Lechia remisuje u siebie z Panathinaikosem 0:0.

66'

Ukarany również Zaur Sadajew za "przestawianie" rywali przed wykonaniem rzutu karnego.

64'

Tymczasem żółtą kartką ukarany Jose Goncalves.

63'

Vranjes przestrzelił! Nie ma bramki!

62'

Rzut karny dla Lechii po faulu na rozpędzonym Makuszewskim!

61'

Bramkę dla Panathinaikosu zdobył Victor Klonaridis, jednak wcześniej została uniesiona chorągiewka sędziego liniowego.

60'

Kolejna akcja Lechii zakończona faulem Sadajewa w polu karnym Panathinaikosu.

57'

Mocną wrzutką Maciej Makuszewski zmusił Kotsolisa do piąstkowania. To było bardzo groźne!

57'

Dośrodkowanie Petricia z rzutu wolnego wybite przez obrońców Lechii. Przewaga Greków w końcówce pierwszej połowy.

55'

Za lekko głową uderzał Janicki. Piłka dla Panathinaikosu.

54'

W lewym narożniku boiska do brze powalczył Pawłowski. Rzut rożny dla gospodarzy.

54'

Poślizgnął się Tiago Valente, ale na szczęście gdańszczan sytuację uratował Nikola Leković. Piłka w rękach Treli.

49'

Sędzia doliczył aż 15 minut do czasu gry pierwszej połowy.

45'

Zapowiadało się na niezłą akcję gości, jednak niedokładnym podaniem do Berga popisał się Klonaridis.

44'

Fatalnym zagraniem we własnym polu karnym popisał się Rafał Janicki, ale z prezentu nie skorzystał Zeca.

43'

Grecy wykonywali dwa rzuty rożne, jednak za każdym razem piłka była wybijana przez jednego z lechistów. Nadal bez bramek w Gdańsku.

42'

Żółtą kartką za faul na Makuszewskim ukarany Abdul Ajagun.

41'

Rozpędzony Makuszewski został sfaulowany przez jednego z graczy Panathinaikosu. Na boisku zapowiadało się na małą bójkę, jednak skończyło się na wymianie słownej zawodników obu drużyn.

38'

Szarżujący Klonaridis prawą stroną został dobrze powstrzymany przez Vranjesa.

35'

Znowu biało-zieloni blisko objęcia prowadzenia! Tym razem niecelnie uderzał Bartłomiej Pawłowski.

34'

Oprawa kibiców Lechii na meczu z PanathinaikosemOprawa kibiców Lechii na meczu z PanathinaikosemOprawa kibiców Lechii na meczu z PanathinaikosemOprawa kibiców Lechii na meczu z PanathinaikosemOprawa kibiców Lechii na meczu z PanathinaikosemOprawa kibiców Lechii na meczu z Panathinaikosem

33'

Groźna akcja Panathinaikosu, ale ostatecznie piłka w rękach Treli.

31'

Dośrodkowanie Lekovicia wybite przez greckich obrońców.

30'

Mecz wznowiony!

28'

Kibiców jest około 7 tysięcy. Dokładną ilość poznamy w przewie meczu.

26'

Nadal trwa przerwa w grze, tymczasem kibice odpalają kolejne race. Oj, jak tak dalej pójdzie to chyba ci co chcieli zdążyć po meczu do domu na spotkanie o 3. miejsce Mundialu mogą się rozczarować...

17'

Sędzia przerwał mecz. Boisko zadymione na biało-zielono.

16'

Znakomita oprawa i race w wykonaniu kibiców Lechii! Za moment pokażemy Wam zdjęcia.

15'

Powinno być 1:0 dla Lechii Gdańsk! Dobrym podaniem Pawłowskiego na lewej stronie uruchomiony został Sadajew, a następnie Czeczen zacentrował w stronę Wiśniewskiego. Ten został jednak minimalnie uprzedzony przez Kotsolisa.

14'

Dośrodkowanie Klonaridisa z prawej strony wybite przez Janickiego.

12'

Teraz niezła sytuacja dla gości. Uderzał Mladen Petrić, ale piłka przeleciała wysoko nad bramką Treli.

11'

Z sędzią już wszystko dobrze, a tymczasem znakomitą sytuację miał Zaur Sadajew. Brodacz z Czeczeni uderzył jednak wysoko ponad bramką Panathinaikosu.

9'

kontuzja sędziego

7'

Dość niecodzienna sytuacja na stadionie Lechii. Kontuzji uległ bowiem... sędzia! Arbiter jest obecnie opatrywany przez służby medyczne. Oj, trzeba było się lepiej rozgrzać...

6'

Dynamiczna akcja prawą stroną Macieja Makuszewskiego zakończona wybiciem jednego z Greków na rzut rożny.

5'

Dośrodkowanie Vranjesa z rzutu wolnego, ale piłka trafia wprost w ręce Kotsolisa.

3'

Za mocne podanie prostopadłe Lekovicia do Wiśniewskiego.

1'

Faul na Wiśniewskim w środku pola. Piłka dla Lechii.

1'

Mecz rozpoczęty! Lechia na biało-zielono, Panathinaikos na niebiesko.

17:00

Piłkarze są już na murawie. Zaraz początek meczu!

16:57

Za moment początek meczu. Po lewej stronie możecie zobaczyć składy obu drużyn.

16:26

Piłkarze obu drużyn już na rozgrzewce. Do rozpoczęcia meczu około pół godziny.

16:20

Panathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w GdańskuPanathinaikos w Gdańsku

16:11

Obecnie trwa koncert gdańskiej grupy Golden Life. Pogoda nadal nie rozpieszcza.

15:28

Liczymy na pomoc gdańskich kibiców. Mamy nadzieję, że pomożecie nam w meczach ligowych. - mówi nowy trener Lechii Joachim Machado.

15:23

Po przemówieniach oficjeli trwa prezentacja sztabu szkoleniowego Lechii.

15:16

Mam nadzieję, że ten sezon będzie sezonem wejścia do Europy. Liczymy na to, że znajdziemy się w ścisłej czołówce T-Mobile ekstraklasy. - mówi prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz.

15:09

Prezentacja pierwszej drużyny Lechii Gdańsk na sezon 2014/15

15:06

Obecnie na płycie głównej trwa prezentacja pierwszej drużyny Lechii Gdańsk. Nowy skład wygląda imponująco!

15:03

Witamy ze stadionu przy ulicy Traugutta 29 w Gdańsku! O godzinie 17. rozpocznie się tu mecz towarzyski pomiędzy Lechią Gdańsk, a Panathinaikosem Ateny. Na relację z tego meczu zaprasza Janek Jaźwiński!