Koniec! Bytovia pokonuje Wigry 2:1 na zakończenie jesieni!

Sędzia dolicza trzy minuty. Ostatnie szansy Wigier na punkt.

86'

Goooool kontaktowy dla Wigier! Sernas! Będzie jeszcze ciekawie!

85'

Jedna z nielicznych w końcówce prób Bytovii, ale Mąka z dystansu posłał piłkę obok bramki.

84'

Wigry rzuciły się do ataku, Bytovia głównie się broni. Świetnie dysponowany jest Laskowski, wydatnie pomagają mu też partnerzy z defensywy.

80'

Do końca spotkania pozostało nieco ponad 10 minut. Wigry mają jeszcze szansę na odwrócenie losów spotkania.

74'

Ostatnia zmiana w Bytovii. Łazaj w miejsce Jastrzembskiego.

71'

Bytovia nie zamierza się tylko bronić. Po akcji Mąki do interwencji zmuszony teraz Salik.

69'

Kolejna próba Radzio, ale ponownie broni Laskowski.

68'

Surdykowski nie doczeka się trzeciej bramki, bo doznał urazu. Zmienia go Pietroń.

64'

Kolejna niewykorzystania okazja Wigier! Radzio z bliska uderzył na bramkę, ale świetnie spisał się Laskowski!

62'

Surdykowski poluje na hattricka, ale tym razem na przeszkodzie stanął mu Salik.

60'

Starają się zdobyć bramkę kontaktową piłkarze Wigier. Strzał Radzio przeszedł jednak nad poprzeczką.

56'

Zaostrza nam się widowisko, żółtą kartką ukarany teraz Tarnowski.

55'

I było groźnie! Na wysokości zadania stanął jednak Laskowski, który dwukrotnie uchronił swój zespół przed utratą bramki!

54'

Żółta kartka dla Piątka za faul na Mackiewiczu przed polem karnym. Będzie groźnie.

53'

Jakóbowski ukarany za "symulkę"

52'

W odpowiedzi w ataku goście. Uaktywnił się Mackiewicz, jednak z jego dośrodkowaniem poradzili sobie obrońcy Bytovii. Po chwili ze strzałem zawodnika Wigier poradził sobie Laskowski.

50'

W ataku gospodarze, jednak uderzenie Jastrzembskiego minęło bramkę Wigier.

48'

W odpowiedzi rzut rożny dla gospodarzy.

47'

Okazja dla Wigier z rzutu wolnego. Obyło się jednak bez zagrożenia dla Bytovii.

46'

Początek drugiej połowy. Mecz skończy się dzisiaj ze sporym opóźnieniem.

46'

Po upływie ośmiu doliczonych minut sędzia kończy pierwszą połowę.

45'

Sporo dzieje się w tych ostatnich minutach przed przerwą, ale w rolach głównych obaj bramkarze.

45'

W doliczonym czasie gry pierwszej połowy starają się atakować goście, ale dobrze dysponowany jest Laskowski, który zastąpił kontuzjowanego Oszmańca.

45'

Doliczone aż osiem minut, z powodu długiej przerwy przy opatrywaniu Oszmańca!

40'

Goooool! Surdykowski pokonuje Salika z 11 metrów!

39'

Rzut karny dla Bytovii po faulu na Jakóbowskim!

36'

Gra nadal ostra. Tym razem żółta kartka dla Surdykowskiego.

35'

Zmiana w zespole Wigier. Bogusz również ucierpiał w starciu, po którym z boiska zszedł Oszmaniec, ale wytrzymał na boisku do tej pory. W jego miejsce Sernas.

34'

Laskowski dalekim wybiciem wprowadził piłkę aż pod pole karne Wigier, ale tam obrońcy poradzili sobie z Surdykowskim.

30'

Rafalskis ma już na koncie żółtą kartkę, ale nadal gra bezpardonowo.

26'

Kolejna okazja Bytovii, tym razem sytuację ratuje Salik.

25'

Mogło być 2:0, ale po niezbyt fortunnej interwencji obrońcy gości piłka minęła bramkę Wigier.

22'

Kolejne przewinienie i tym razem ukarany piłkarz gości - Maksims Rafalskis

21'

Żółtą kartką ukarany Daniel Mąka

18'

Konieczna była zapowiada zmiana. Laskowski zastępuje Oszmańca.

15'

Oszmaniec nabawił się urazu przy starciu z piłkarzem rywali. Wydaje się, że będzie konieczna zmiana bramkarza.

12'

Bo ładnej akcji Mąka dośrodkował w pole karne Wigier, a tam doskonale znalazł się Surdykowski, który wpakował piłkę do siatki.

12'

Gooooool! Surdykowski daje Bytovii prowadzenie!

10'

Bardzo dobra okazja dla gości, ale doskonałą interwencją popisał się Oszmaniec!

6'

Próba ataku gospodarzy, ale radzą sobie obrońcy Wigier.

5'

Początek spotkania spokojny, nie dzieje się wiele ciekawego. Miejmy nadzieję, że piłkarze dostarczą nam jeszcze emocji na zakończenie jesieni w pierwszej lidze.

1'

Początek spotkania!

12:00

Bytovia - Wigry

11:55

Znamy już składy obu zespołów. Rezerwa Bytovii: Tomasz Laskowski, Mariusz Kryszak, Daniel Gołębiewski, Mateusz Michalski, Michał Pietroń, Artur Wojach i Kacper Łazaj. Rezerwa Wigier: Hieronim Zoch, Adrian Karankiewicz, David Makaradze, Darvydas Sernas, Maciej Wasilewski, Kamil Wenger i Mateusz Żebrowski.

11:50

Witamy w relacji na żywo z ostatniego w tym roku starcia pierwszej ligi w Bytovie, w którym miejscowa Bytovia podejmuje Wigry Suwałki. Kto okaże się lepszy w starciu beniaminków?