Niedziela, 30 listopada 2014, godz. 13:00
0 : 2
Wisła PłockWisła Płock
00:00

93'

Koniec, goście wygrywają 2:0, z bardzo mroźnych Siedlec, żegna się Sebastian Chmielak.

91'

88'

Kolejna dobra okazja gospodarzy, ale strzał z kilku metrów na raty broni Kiełpin.

85'

81'

Dzięgielewski tuż obok słupka z kilkunastu metrów, było blisko.

80'

79'

Nad bramką uderzył Paczkowski.

77'

77'

Dziubiński z 16. metra, broni bramkarz Wisły. Znowu pogoń stara się zdominować rywala, ale nie ma pomysłu.

71'

70'

71'

Janus ładnie uderzył z 18. metrów, broni Tobjasz

70'

Każda sporna sytuacja odgwizdywana jest na korzyść gości.

65'

1 akcja gości wystarczyła, aby podwyższyć, a to gospodarze grają dużo lepiej.

61'

Wisła podwyższa, Ruszkul głową pokonuje Tobjasza.

61'

Piętką strzelał z kilku metrów Dtyieec, ale broni bramkarz gości.

60'

58'

1057 widzów oglada dzisiejszy mecz

56'

Wocial z 18. metra nad bramką

51'

Wyrównane pierwsze minuty

47'

Dodajmy, że Pogoń gra na niebeisko, a Wisła na biało.

46'

Od środka zaczynają goście z Płocka!!!

14:00

Relacja w drugiej części będdzie wyglądała podobnie, jak w pierwszych 45. minutach. Sytuacji nie poprawia wiejący zimny wiatr.

13:58

NA stadionie jest ok. -10 stopni, ale nie odstraszyło to kibiców gości, których jest sporo.

13:57

Warunki na murawie są trudne, zmrożona, twarda trawa często sprawia problemy piłkarzom w utrzymaniu równowagi.

13:56

Bramka dla Wisły padła po dobrym przyjęciu piłki w polu karnym przez Lebedyńskiego, który obrócił się i strzelił z kilku metrów obok bezrradnego Tobjasza

13:48

Jesteśmy w cieplejszym miejscu w przerwie. Pogoń gra dobrze, kilka akcji było na szybkim tempie, ale zbyt często akcje Pogoni kończyły się w olu karnym gości. Wisła stwarza dużo zagrożenia ze stałych fragmentów gry.

45'

KONIEC, Wisła wygrywa 1:0.

40'

Lebedyński z bliska wykorzystał świetnie dogranie od Jacka Góralskiego.

39'

1:0 dla Wisły! Strzelcem Mikołaj Lebedyński!

37'

Strzal zawodnika Wisly broni Tobjasz

36'

Dziubinski uderzyltuzz obok bramki,a chwile potem Kaby.

33'

żólta dla piłkarza gosci- Wlazło

30'

Piłka po rzucie rożnym trafila pod nogi jednego z gosci u. Ten uderzyl z kilkunastu metrów tuż obok słpka

23'

Mimo makabrycznej temperatury na stadionie jest okolo 1000 ludzi.

22'

Z rzutu wolnego strzelał jeden z gości, ale piłkę pewnie łapie Tobjasz

16'

PO pierwszych minutach przewagi gosci, inicjatywe przejęła Pogoń

14'

Kolejna szansa Pogoni, ale Dzięgielewskiego strzal zablokowany.

13'

Ładna akcja gospodarzy, ale podanie Ratajczaka łapie bramkarz.

10'

Kontra gospodarzy, ale Dziegielewski źle grywa

8'

We wlasnym polu karnym ręką zagrywal jeden z defensorów gości, ale gwizdek arbitra milczał

6'

Jak na razie oglądamy wyrównane mecz

3'

Pierwsza groźna akcja gości. Piłka z rzutu wolnego trafiła do Lebedynskiego, a ten trafił obok braki strzałem głową.

13:00

Zaczynają gospodarze.

12:51

Bardzo mało kibiców na stadionie.

12:49

Rezerwowi Wisła: Kaniecki, Jabłoński, Kostrzewa, Krzywicki, Rozmus, Zyska, Kacprzycki.

12:45

rezerwa gospodarzy; Budzikur, Rodak, Grudniewski, Krawczyk, Tataj, Tomalski, Ł. Wójcik

12:41

NIE oszukujmy sie, relacja będzie bardzo trudna. Właśnie przyjechały dwa autokary z kibicami gości.

12:39

Witamy z bardzo mroźnych Siedlec, jak wskazuja termometry mamy -13 stopni, przed nami ostatni mecz 19. kolejki; Pogoń - Wisła.