0 : 0
Flota ŚwinoujścieFlota Świnoujście
12:00

18:54

Spotkanie w Głogowie nie stało na wysokim poziomie i ostatecznie żadnej ze stron nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki. W przekroju całego meczu bezbramkowy remis można uznać za sprawiedliwy wynik.

93'

Koniec spotkania! Nie uświadczyliśmy bramek w Głogowie!

90'

Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

89'

Druga zmiana w Chrobrym. Szałek za Danielaka.

88'

Jeszcze żółta kartka dla Redy za próbę wymuszenia karnego.

85'

Koniec spotkania coraz bliżej. Zanosi się na bezbramkowy remis na zakończenie jesieni w Głogowie.

82'

Pierwsza zmiana w Chrobrym. Damian Ałdaś za Chrzanowskiego.

80'

Druga zmiana w zespole Floty. Retlewski wszedł w miejsce Korta.

77'

Nieudana próba Hałambca. Z dystansu piłkarz Chrobrego uderzył niecelnie.

75'

Zaczyna się rysować wyraźna przewaga gospodarzy, ale nie potrafią tego przekuć na okazje bramkowe.

73'

Po rzucie rożnym niecelnie uderzał jeden z piłkarzy Chrobrego. Nie było zagrożenia.

72'

Kolejny korner dla gospodarzy po akcji Szczepaniaka.

70'

Bo błędzie Niewiady, który stracił piłkę, ta trafiła do Szczepniaka, który w sytuacji sam na sam źle ją przyjął i nie zdołał wykorzystać okazji.

68'

Pierwsza zmiana w spotkaniu. W Flocie Brud zmieniony przez Recę.

65'

Z ostrego kąta uderzył Szczepaniak, ale Brljak z trudem sparował piłkę na rzut rożny.

63'

Akcja Chrobrego, ale uderzeni Kościelniaka pozostawiało wiele do życzenia.

60'

Akcje obu zespołów rozbijane są przed defensywy rywali. Spotkanie wyrównało się, po początkowej przewadze Chrobrego w pierwszych minutach drugiej połowy.

55'

Bardzo niecelne uderzenie Bruda minęło bramkę Skrzyniarza.

54'

Korner dla Chrobrego, po nim kolejny, ale nic z tego nie wynikło.

53'

Po rzucie wolnym zrobiło się groźnie pod bramką Floty, ale ostatecznie Brljak zatrzymał strzał Bogusławskiego.

51'

Brud ukarany żółtą kartką za faul na zawodniku Chrobrego.

49'

Akcja gospodarzy zakończona groźnym strzałem Danielaka, któremu rywale zostawili zbyt dużo swobody. Na szczęście dla Floty, piłka minęła bramkę.

47'

Od ataku rozpoczęła Flota. Skończyło się na rzucie rożnym, po którym nie było zagrożenia.

46'

Wracamy po przerwie. Od środka goście!

45'

Koniec pierwszej połowy. Jak na razie w Głogowie senne widowisko i bez goli do przerwy.

43'

Po rzucie rożnym dla Floty strzał zdołał oddać jeden z piłkarzy gości, ale dobrą interwencją popisał się Skrzyniarz.

41'

Wrzutka w pole karne z kornera, ale bez zagrożenia pod bramką gospodarzy.

40'

Na mocne uderzenie sprzed pola karnego zdecydował się Kort, bramkarz Chrobrego z trudem wybił piłkę na rzut rożny.

37'

Coraz bliżej końca pierwszej połowy, a na gola się nie zapowiada. Brak zagrożenia pod którąkolwiek z bramek od dobrych kilku minut.

32'

Rzut rożny dla Chrobrego, zakończony strzałem sprzed pola karnego, który nie sprawił problemu Brljakowi.

29'

Wynik nadal się nie zmienia. Piłka raz pod jednym, raz pod drugim polem karnym, ale nie przynosi to żadnego efektu.

25'

Indywidualna akcja Daniela zakończona została wybiciem piłki przez jednego z obrońców. Mógł wykończyć to lepiej.

23'

Połowa pierwszej połowy za nami. Na razie oglądamy przeciętne widowisko.

21'

Bylo groźnie pod bramką Floty. Po strzale Michała Ilków-Gołąba piłka minęła jednak bramkę gości.

18'

Pierwsza żółta kartka w spotkaniu. Za faul ukarany Ilków-Gołąb.

18'

Wrzutka z rzutu rożnego, zamieszanie w polu karnym i sędzia przerywa grę po przewinieniu piłkarza Floty w szesnastce gości.

17'

Rzut rożny dla Floty po dobrej interwencji Skrzyniarza, który sparował piłkę na korner.

15'

Z upływem minut do gry zaczynają brać się także "Wyspiarze". Na razie z ich wysiłków niewiele jednak wynika.

12'

Więcej a ataku od początku gospodarze. Teraz akcję Chrobrego niecelnym strzałem zakończył Danielak.

8'

Na razie akcje pod polem karnym kończą się faulami, i mamy kolejny rzut wolny. Tym razem wrzutka Danielaka wybita przez defensorów Floty.

7'

W odpowiedzi okazja dla Chrobrego, też ze stałego fragmentu. Hałambiec uderzył jednak w mur.

6'

Flota miała rzut wolny pod polem karnym Chrobrego, ale z wrzutki nic nie wyszło i piłka w posiadaniu gospodarzy.

4'

Spokojny początek meczu, jak na senny piątkowy wieczór przystało.

2'

W Głogowie chłodno, miejmy nadzieję, że piłkarzom będzie chciało się ruszać, chociażby po to by się rozgrzać, co zaowocuje ciekawym widowiskiem.

1'

Początek spotkania! Gramy!

16:50

Goście zagrają dzisiaj w biało-niebieskich strojach, gospodarze w czerwono-czarnych.

16:45

Pogoda dzisiaj nie rozpieszcza, jest bardzo zimno, temperatura zbliża się do zera.

16:40

Z kolei Flota zaskakująco dobrze przebrnęła przez jesienne potyczki i na chwilę obecną jest na szóstym miejscu mając na koncie dwadzieścia sześć "oczek" - tyle samo co siódma Chojniczanka i ósma Arka Gdynia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z założeniami podopiecznych Tomasza Kafarskiego i uda im się przed zimową przerwą zdobyć w Głogowie komplet trzech punktów, będą mogli zakończyć rozgrywki jesienne na piąte pozycji.

16:35

Przed tym spotkaniem warto wspomnieć jak prezentuję się obecna sytuacja oby drużyn w ligowej tabeli. Gospodarze z dorobkiem dwudziestu jeden punktów plasują się na trzynastym miejscu, ale to nie oznacza, że dziś mogą spocząć na laurach. W ich sytuacji każdy punkt jest jak na wagę złota, bowiem jeśli dziś nie zdobędą żadnego niewykluczone, że jesień na piłkarskich boiskach 1. ligi spędzą tuż nad strefą spadkową.

16:30

Ostatnią przed zimową przerwą kolejkę na zapleczu Ekstraklasy zainaugurujemy w Głogowie, gdzie miejscowy Chrobry podejmie Flotę Świnoujście. Obie ekipy miały ostatnio okazję zmierzyć się ze sobą 9 sierpnia, wówczas starcie to zakończyło się remisem 2:2. Beniaminek z Głogowa w prawdzie przegrywał już 0:2, jednak koniec końców udało mu się wywieźć znad morza jeden punkt.