0 : 2
Bruk-Bet Termalica NiecieczaBruk-Bet Termalica Nieciecza
19:00

14:45

Pierwsza połowa w ogóle nie zapowiadała tego, że lider zaplecza ekstraklasy przejedzie się po Olimpii jak walec - pechowa bramka samobójcza Kłusa uziemiła gospodarzy, którzy do końca spotkania nie byli w stanie zagrozić rozkręcającym się z minuty na minutę gościom. Wisienka na torcie to wspaniały gol Foszmańczyka, a sytuacje Kupczaka i Drozdowicza mogły zapewnić "Słonikom" zwycięstwo w iście hokejowych rozmiarach. Dziękujemy za śledzenie naszej relacji i kłaniamy się nisko!

93'

Nowak wybija wrzutkę z narożnika boiska i sędzia kończy mecz - Termalica wygrywa z Olimpią 1:0 i przezimuje w fotelu lidera!

93'

Ostatnia szansa na kontaktową bramkę dla Olimpii - korner dla gospodarzy na sekundy przed zakończeniem meczu.

92'

Czterech zawodników Termaliki w polu karnym przeszkodziło sobie nawzajem i strzał Kupczaka wybroniony przez Fabiniaka!

90'

Sędzia przedłuża mecz w Grudziądzu o dodatkowe trzy minuty.

89'

Paradujący dzisiaj w gustownej pomarańczowej czapeczce Piotr Mandrysz ściąga z boiska Emila Drozdowicza (Termalica) - końcówka meczu dla Wiktora Płanety.

87'

Fabiniak czubkiem buta odbija uderzenie Foszmańczyka z dziesięciu metrów! Strzał rezerwowego Termaliki poprzedziła koronkowa wymiana piłki w polu karnym!

85'

Kamiński próbował właśnie skopiować wyczyn Foszmańczyka, ale przymierzył nad poprzeczką! Chwilę później Drozdowicz w dogodnej sytuacji w praktyce podał piłkę Fabiniakowi - mogło być 3:0!

83'

Piter-Bučko nie odpuszcza i jeszcze walczy - umiejętny wślizg właśnie powstrzymał Fryca od wrzutki w pole karne.

80'

Co to było za trafienie! Foszmańczyk nie zastanawiał się długo po krótkim podaniu i z okolic szesnastego metra przymierzył w "widły" bramki Olimpii. Fabiniak nawet nie ruszył się z miejsca!

80'

GOOOOOL! 2:0 DLA TERMALIKI! FOSZMAŃCZYK STRZELA BRAMKĘ KOLEJKI!

77'

Kamiński popychany przez Woźniaka już w obrębie pola karnego, sędzia nie zdecydował się na odgwizdanie przewinienia obrońcy Olimpii.

75'

Dośrodkowanie Fryca wybite na korner przez Piter-Bučkę. Na kwadrans przed końcem meczu gospodarze nadal nie mają wielu argumentów na wyrównującego gola.

73'

Suchocki przedarł się prawym skrzydłem tylko po to, żeby zostać "skasowanym" przez Kopacza.

68'

Rogalski skazany na porażkę w walce o piłkę z... czwórką rywali, nic dziwnego, że pomocnik Olimpii użył siły i sfaulował Kamińskiego.

67'

Ostatnia zmiana u gospodarzy, Roberta Szczota (Olimpia) zmienia Adam Cieśliński.

67'

Marcin Smoliński (Olimpia) zahaczył Foszmańczyka i zobaczył żółtą kartkę.

66'

Zaciekła walka Piter-Bučki o piłkę pod samą bramką Nowaka, sędzia przerywa grę - Popovič zaatakował rywala nakładką.

65'

Podkręcony strzał Jareckiego z rzutu wolnego mija okienko bramki Fabiniaka o kilkadziesiąt centymetrów! Gdyby piłka szła w bramkę, golkiper Olimpii nie miałby absolutnie niczego do powiedzenia.

63'

Dawid Sołdecki (Termalica) kończy występ, jego miejsce Tomasz Foszmańczyk.

59'

Krótka przerwa w grze, murawę na noszach opuszcza kontuzjowany Dawid Sołdecki.

57'

Proszę, proszę! Fabiniak wyskoczył jak na sprężynach do kąśliwego uderzenia Kupczaka z dystansu, na całe szczęście dla gospodarzy piłka nie zbliżyła się do bramki.

56'

Na boisku melduje się Dawid Kamiński, na ławkę wędruje inny młodzieżowiec - Mateusz Janeczko (Termalica).

53'

DROZDOWICZ I PRAWIE 2:0! Fatalne zachowanie obrony Olimpii, która kompletnie odpuściła podanie do Drozdowicza - napastnik gości nie był na spalonym i ścigany przez Rogalskiego zdołał oddać techniczny strzał wzdłuż bramki, a piłka poturlała się obok słupka!

50'

Doceniamy poczucie humoru naszych czytelników, ale Dariusz Kłus chyba nie zasłużył na aż tyle głosów w plebiscycie na zawodnika meczu ;-)

47'

Sędzia nie daje się nabrać na ożywione protesty piłkarzy Termaliki - Łabędzki nie pomagał sobie ręką w polu karnym. Chwilę później uderzenie Janeczki mija dalszy słupek bramki Olimpii o dobre parę metrów.

46'

Boisko opuścił także Marcin Kaczmarek (Olimpia), za niego Łukasz Suchocki.

46'

Boisko opuścił także Maciej Rogalski (Olimpia), za niego Łukasz Suchocki.

46'

...jest więc na boisku Marcin Smoliński, w szatni został Dariusz Kłus (Olimpia).

46'

Zaczynamy drugą połowę - Dariusz Kubicki nie toleruje bumelanctwa i w przerwie wymienił dwóch zawodników...

13:49

Piłkarze Olimpii rzeczywiście sprawiają wrażenie, jakby trochę przymarzli do boiska. Jeden celny strzał przez 45 minut to zdecydowanie za mało, żeby nawiązać walkę z liderem z Niecieczy.

46'

Koniec przedłużonej o minutę pierwszej połowy w Grudziądzu - Termalica Bruk-Bet Nieciecza prowadzi z Olimpią Grudziądz po samobójczej bramce kapitana gospodarzy, Dariusza Kłusa.

46'

Wielkie zamieszanie pod bramką Nowaka, Szczot podawał pod samą linię bramkową, interwencja defensywy "Słoników" powstrzymuje gospodarzy.

45'

Po wrzutce Popoviča na posterunku Jarecki, piłka poza polem karnym Termaliki.

44'

Nie ma litości dla Dalibora Plevy (Termalica) - obrońca gości przypłacił faul na Aleksandrze żółtą kartką.

43'

Zniecierpliwiony Rogalski podprowadził piłkę i oddał słaby strzał na bramkę Nowaka - piłka przynajmniej poszybowała w jej światło.

40'

Tempo meczu lekko spadło, piłkarze koncentrują się na pojedynkach w środkowej strefie boiska. Przypominamy, że Olimpia nie oddała jeszcze dzisiaj ani jednego celnego strzału na bramkę Sebastiana Nowaka.

36'

Na drodze płaskiego strzału Drozdowicza stanął Kaczmarczyk i zmienił tor lotu piłki po uderzeniu kolegi z zespołu - od bramki Fabiniak.

35'

Jest żółta kartka za faul taktyczny - obejrzał ją bezbłędny do tej pory Jakub Czerwiński (Termalica).

33'

Fabiniak wypiąstkował wrzutkę Termaliki z rzutu wolnego z narożnika boiska, będzie jeszcze rożny, bo próba Janeczki odbiła się od obrońcy Olimpii.

32'

Protesty po rzekomym faulu Woźniaka na Janeczce - zdawało się, że to piłkarz Termaliki przekroczył przepisy.

30'

Sprytny strzał Jareckiego zza pola karnego nie zaskoczył Fabiniaka - golkiper Olimpii doskoczył do piłki i ją złapał.

29'

Faul taktyczny Kaczmarka na Sołdeckim, który wypuścił sobie piłkę na parę metrów w rajdzie na połowie Olimpii.

27'

Kaczmarczyk znalazł lukę w obronie Olimpii i zdołał zacentrować, jednak piłka nie dotarła do żadnego z piłkarzy gości kręcących się pod bramką Fabiniaka.

26'

Janeczko znokautował Rogalskiego przy linii bocznej, sędzia i tym razem trzyma kartki w kieszeni.

23'

Czerwiński jak Terminator - Szczot nie był w stanie wstrzelić piłki w pole karne Termaliki, bo na drodze stanął mu obrońca gości.

22'

Gospodarze na połowie "Słoników" - dośrodkowanie Popoviča grzęźnie w gąszczu obrony gości.

18'

Jak pech, to pech - po dośrodkowaniu Janeczki w pole karne mały "pinball" w polu karnym Olimpii skończył się tym, że futbolówka odbiła się od Dariusza Kłusa i zaskoczyła Bartosza Fabiniaka. Ale niefart kapitana gospodarzy!

18'

GOOOOOOL! 1:0 DLA TERMALIKI! BRAMKA SAMOBÓJCZA DARIUSZA KŁUSA!

18'

Drozdowicz pod samą bramką rywala... Strzał z ostrego kąta blokuje nie odpuszczający go ani na krok Łabędzki.

15'

Dośrodkowanie Jarocha w próżnię - nie było tam żadnego z jego kolegów.

14'

Absurdalna żółta kartka dla Dariusza Jareckiego (Termalica) - wykonawca rzutu wolnego nie poczekał na gwizdek sędziego i obejrzał za to kartonik.

13'

Janeczko sfaulowany przez Szczota, "Słoniki" mają okazję na wrzutkę z pola karnego.

11'

Lewym skrzydłem szarżuje Aleksander, w polu karnym na piłkę czekało dwóch piłkarzy Olimpii - płaskie podanie doświadczonego napastnika w ich kierunku przecina dobrze ustawiony Pleva.

10'

Drugi wolej Szczota i drugie pudło - wydawało się, że pod bramką było na tyle mało piłkarzy w pomarańczowych koszulkach, że można było przyjąć piłkę i jeszcze ją rozegrać.

8'

Sebastian Nowak zdążył do dalekiej wrzutki z rzutu wolnego przed Piter-Bučką - stoper Olimpii już szykował się do główki.

6'

Termalica nie przebiera w środkach, jeśli chodzi o powstrzymywanie rywala - Łabędzki padł jak kłoda po wejściu Sołdeckiego. Gospodarze domagają się żółtej kartki, ale sędzia Raczkowski woli poczekać z napomnieniami.

5'

Kaczmarczyk uszkodził Popoviča przy próbie odebrania mu piłki – Słoweniec musi na chwilę opuścić boisko.

3'

Goście szybko przenoszą akcję na połowę Olimpii - mocno uderzał Drozdowicz, jednak strzał w środek bramki bez problemu wyłapuje Fabiniak.

2'

Bramkarz Termaliki wypiąstkował centrę z rzutu karnego, która spadła na nogę Szczota - bomba pomocnika gospodarzy z dystansu pofrunęła nad bramką.

1'

Zablokowany wolej Woźniaka już w polu karnym, Nowak łapie piłkę już za linią - pierwszy korner dla Olimpii.

1'

Piłkarze nie spieszyli zbytnio się z wyjściem z ciepłej szatni, dlatego zaczynamy mecz z małym opóźnieniem - ale zaczynamy! Od środka goście - Termalica Bruk-Bet Nieciecza!

12:45

Paweł Raczkowski wyprowadza obie jedenastki na zmrożoną murawę w Grudziądzu, za kilka chwil rozpoczęcie niekwestionowanego hitu 19. kolejki.

12:41

Rzut oka na ligową tabelę nie daje jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, kto jest faworytem dzisiejszego meczu - Termalica dzieli fotel lidera z Zagłębiem Lubin, ale w peletonie ściga ją Olimpia Grudziądz, plasująca się na czwartej pozycji z 32 punktami.

12:28

Na ławce rezerwowych Termaliki usiądą dzisiaj: Adrian Olszewski, Dawid Kamiński, Tomasz Foszmańczyk, Peter Maslo, Adrian Paluchowski, Wiktor Płaneta i Jakub Wróbel.

12:22

Poznaliśmy już wyjściowe jedenastki obu zespołów na topowe spotkanie w Grudziądzu. Po porażce Olimpii w Legnicy trener Dariusz Kubicki zrezygnował z Marcina Smolińskiego - zamiast niego od pierwszej minuty zagra Robert Szczot.

12:15

Jak kończyć rundę jesienną, to mocnym akcentem - Olimpia Grudziądz w absolutnym hicie ostatniej kolejki przed przerwą zimową podejmie dzisiaj niekwestionowanego kandydata do awansu z zaplecza ekstraklasy, Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. Zapraszamy na relację NA ŻYWO z tego spotkania!