12:00

18:55

Z Katowic to już wszystko dzisiejszego wieczoru. W ekstremalnie zimnych warunkach pracował dla Państwa Tytus Daniluk. To ostatnia relacja w tym roku kalendarzowym ze stadionu przy Bukowej. Do usłyszenia na pierwszym spotkaniu w rundzie wiosennej. Dobranoc!

93'

Koniec spotkania na stadionie przy Bukowej! GKS Katowice pokonuje drużynę Miedzi Legnica 1:0 po fenomenalnym trafieniu Przemysława Pitrego, który daje trzy punkty zespołowi katowickiej GieKSy!

91'

Ostatnie minuty w wykonaniu piłkarzy obu drużyn w 2014 roku na boiskach I ligi.

90'

Arbiter dolicza trzy minuty do regulaminowego czasu gry.

89'

Tomasz Midzierski zagrał piłkę ręką.

87'

Rafał Kujawa dośrodkował w pole karne. Tam piłka przeleciała nad wszystkimi, ale spadła na głowę Grzegorza Goncerza, który uderzył jednak zbyt lekko i nie pokonał Bledzewskiego.

84'

Faulowany Przemysław Pitry.

83'

Michał Nawrot za Sławomira Dudę.

82'

Faul Kujawy na Szymańskim.

80'

Bożyna kolejnym ukaranym zawodnikiem żółtym kartonikiem. Tym razem za przewinienie niesportowe.

75'

W miejsce Daniela Ferugi, wszedł Bartosz Nowak.

72'

Bartczak ukarany żółtą kartką za faul tuż pod polem karnym Bledzewskiego.

70'

Tym razem zza pola karnego Sławomir Duda, ale z gorszym skutkiem niż Pitry.

68'

Aleeeeeeeeeeeż bramka Przemysława Pitrego!!! Gol stadiony świata! Pomocnik GKS-u huknął z wolej na wprost bramki Bledzewskiego z ok. 30 metrów, a piłka zatrzymała się już w samej siatce.

67'

Yannick Kakoko ukarany upomnieniem indywidualnym za faul na Pietrzaku.

66'

W miejsce Krzysztofa Wołkowicza na murawie pojawił się Aleksander Januszkiewicz.

64'

Korner dla Miedzi. Krótkie rozegranie, a sytuację wyjaśniają zawodnicy GieKSy.

61'

''Gonzo'' na spalonym!

59'

Kontrowersja w polu karnym Miedzi. Grzegorz Goncerz przewrócił się, ale sędzia nie wskazał na jedenastkę!

56'

Niecelne dośrodkowanie Grzegorza Bartczaka.

56'

Napastnik |Miedzi na palonej pozycji.

54'

Faul na jednym z piłkarzy GieKSy.

52'

Pitry dostał żółty kartonik za przewinienie na rywalu.

51'

Krzysztof Wołkowicz z dystansu wprost w ręce Bledzewskiego.

49'

Jak na razie bez sytuacji podbramkowych. Zawodnicy obu zespołów walczą w środkowej części boiska.

46'

Zawodnicy obu drużyn są już na murawie. Zaczynamy drugą połowę!

47'

Koniec pierwszych 45 minut meczu w Katowicach. Jak na razie nie oglądaliśmy goli, natomiast gra jest prowadzona w bardzo wolnym tempie. Wracamy za kwadrans!

46'

Faulowany Daniel Feruga.

45'

Sędzia Małyszek doliczył dwie minuty do pierwszej połowy.

45'

Goncerz fauluje Midzierskiego.

42'

Rafał Kujawa wyłożył piłkę przed polem karnym Pitremu, jednak pomocnik GieKSY uderzył minimalnie niecelnie.

39'

Strzał Daniela Ferugi przeleciał obok lewego słupka bramki Bucka.

37'

Patryk Szymański niecelnie zza pola karnego GieKSy.

35'

Piłka odbiła się od jednego z zawodników GieKSy. Rzut rożny dla gości.

34'

Rzut wolny dla Miedzi z lewej strony boiska.

31'

Ależ sytuacja do zdobycia gola dla gospodarzy! Tym razem z prawej strony z piłką w pole karne wpadł Ceglarz, który podał do Goncerza, ale Gonzo źle trafił w futbolówkę i przeniósł ją nad poprzeczką.

26'

Pietrzak ukarany żółtym kartonikiem.

26'

Dwie bardzo dobre okazje Mateusza Szczepaniaka. Najpierw jego uderzenie zablokowali obrońcy GieKSy, przy drugim strzale, tym razem głową górą okazał się Bucek, który popisał się fenomenalną interwencją.

24'

Na murawie leży jeden z zawodników Miedzi.

22'

Przewinienie na Grzegorzu Goncerzu. Rzut wolny dla GieKSy z ok. 20 metrów od bramki Bledzewskiego.

20'

Wymuszona zmiana zawodnika w drużynie gospodarzy. Odczuwającego jeszcze stracie z rywalem Mateusza Kamińskiego zastąpił Alan Czerwiński.

16'

Po dośrodkowaniu zza pola karnego strzelał z woleja Grzegorz Goncerz, jednak uderzenia najskuteczniejszego zawodnika I ligi było bardzo nieudane.

15'

Rafał Kujawa wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu.

13'

Mateusz Szczepaniak z dystansu i po ziemi, ale niecelnie.

12'

Centrostrzał w wykonaniu Yannicka Kakoko sprawił problemy Buckowi, ale jego interwencja była udana.

11'

Przewinienie Przemysława Pitrego na Kakoko.

9'

Pierwszy strzał w tym meczu oddali goście, jednak uderzenie było niecelne i przeleciało nad bramką Antonina Bucka.

9'

Jak na razie bardzo spokojne tempo rozgrywanego spotkania w stolicy Górnego Śląska.

6'

Na trybunach pojawia się coraz więcej kibiców, zarówno jak i gospodarzy, jak i gości.

5'

Piotr Ceglarz przyjmował piłkę ręką.

3'

Mateusz Kamiński leży na murawie. Obrońca GieKSy ucierpiał w starciu z rywalem, który założył mu przysłowiowy stołek.

1'

Faul Krzysztofa Wołkowicza na rywalu. Rzut wolny dla Miedzi.

1'

Rozpoczynamy spotkanie w Katowicach! Od środka zaczną goście!

16:59

Gospodarze na złoto czarno, natomiast goście w jednolitych niebieskich strojach.

16:59

GieKSik, czyli klubowa maskotka GKS-u wyprowadza piłkarzy oraz sędziów na murawę. Zaczynamy już za kilka chwil!

16:57

Na trybunach stadionu pojawił się m. in. były zawodnik GKS-u Bełchatów oraz GKS-u Katowice - Grzegorz Fonfara.

16:54

Piłkarze obu zespołów już za chwilę pojawią się na murawie katowickiego stadionu. Liczymy na wiele emocji, które Nas rozgrzeją do czerwoności.

16:52

Na stadionie przy Bukowej jak na razie zameldowała się niewielka liczba kibiców. Na trybunie gości ekipa ok. 20 osobowa.

16:49

Asystentami arbitra Małyszka w dniu dzisiejszym będą: Kamil Wójcik, Andrzej Zbytniewski oraz Piotr Kasperki.

16:48

Temperatura w Katowicach poniżej 0, tak więc warunki do prowadzenia spotkania oraz relacji ''lekko'' ekstremalne.

16:42

Sędzią sobotniego meczu będzie Jacek Małyszek. W bieżących rozgrywkach arbiter z Lublina pokazuje średnio 3,63 żółtych kartek na mecz.

16:40

Jednym z największych problemów piłkarzy Miedzi będzie dzisiaj powstrzymania Grzegorza Goncerza. - To klasowy napastnik, wykonuje w tej drużynie sporą pracę i będziemy musieli na niego uważać - przyznał przed spotkaniem Janusz Kudyba, szkoleniowiec Miedzi.

16:35

Statystyki pokazują, że to Miedź może być dzisiaj faworytem. Legniczanie wygrali trzy z ostatnich pięciu spotkań z GKS-em. Żaden z tych meczów nie zakończył się remisem. Trójkolorowi zwyciężali w dwóch pozostałych bataliach.

16:32

Zapraszamy na relację na żywo z meczu przy Bukowej, w którym GKS Katowice zagra z Miedzią Legnica.