Niedziela, 30 listopada 2014, godz. 12:30
3 : 1
Arka GdyniaArka Gdynia
15:00

14:23

Po wyrównanym spotkaniu Sandecja pokonuje Arkę Gdynia i to jej zawodnicy w lepszych humorach rozpoczną przerwę zimową. Z mojej strony to wszystko, za wspólnie spędzony czas dziękuje Krzysztof Orzeł.

93'

Koniec meczu!

92'

Ostatnia zmiana w Sandecji. Boisko opuszcza Bębenek, w jego miejsce Urban.

90'

Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.

90'

Potężne uderzenie da Silvy skutecznie broni Kozioł!

89'

Calderon za dyskusje ukarany żółtą kartką.

89'

Jagiełło faulowany na 16. metrze. Będzie świetna okazja do zdobycia bramki.

88'

Dośrodkowanie Calderona z rzutu wolnego, piłka zatrzymana przez obrońców gospodarzy.

86'

Goście próbują zdobyć kontaktową bramkę, jednak nie mają pomysłu na skuteczne zagrożenie bramki Kozioła.

84'

Zmiana w drużynie Sandecji. Boisko opuszcza Ella Ken, w jego miejsce Gerkenaszwili.

82'

Ostatnia zmiana w szeregach Arki. Boisko opuszcza Nalepa, w jego miejsce Calderon.

82'

Dośrodkowanie z rzutu rożnego, strzał przewrotką Fałowskiego świetnie broni Miszczuk, ale przy dobitce Grzeszczyka był już bez szans!

81'

GOOOOOOOOOOOOOOL! Grzeszczyk!

81'

Z dośrodkowania Grzeszczyka wyszło bardzo groźne uderzenie, które z ogromnymi problemami sparował Miszczuk. Rzut rożny.

80'

Bardzo ostre wejście Alana w nogi Bębenka i sędzia pokazuje żółtą kartkę.

78'

Nalepa spróbował uderzyć w trudnej sytuacji z 16. metrów, lecz zrobił to bardzo nieudanie.

76'

Dalekie podanie Kozioła do Fałowskiego, ale napastnik Sandecji na spalonym.

74'

Na szczęście zawodnicy podnieśli się z murawy i wszystko wskazuje na to, że będą mogli kontynuować grę.

73'

Ostre starcie Szufryna z Wardzińskim. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

72'

Ella Ken po serii zwodów oddał strzał, jednak obok bramki.

71'

Kolejna zmiana w drużynie gości. W miejsce Lecha pojawia się Wardziński.

70'

Faul w środku pola jednego z zawodników Arki i od rzutu wolnego gospodarze.

68'

Zmiana również w drużynie gości. Za Wojowskiego wchodzi Jagiełło.

67'

Zmiana w Sandecji. Boisko opuszcza Traore, w jego miejsce Fałowski.

66'

Kontratak Sandecji, Bębenek świetnie wrzucił w pole karne, gdzie był Grzeszczyk. Ten głową zgrał do niepilnowanego Ella Kena, który bez problemów pokonał Miszczuka!

65'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Ella Ken!

64'

Łukasiewicz długim podaniem uruchomił da Silvę, piłkę na aut wybił Szczepański.

62'

Świetne podanie do Bębenka, ale kapitan Sandecji na pozycji spalonej.

61'

Coraz częstsze ataki przyjezdnych. Wojowski po raz kolejny dośrodkował prosto w ręce Kozioła.

59'

Podanie do Lecha, jednak zawodnik gości na spalonym.

58'

Ostra walka w środku pola, przy piłce utrzymują się zawodnicy Arki.

56'

Nalepa zdecydował się na uderzenie z dystansu i Kozioł wybił piłkę do siebie. Dopadł do niej Szubert i bez problemów skierował piłkę do siatki! Mamy remis!

55'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Szubert!

54'

Da Silva nieźle dośrodkował w pole karne, ale Szarek głową oddalił zagrożenie.

53'

Nieporozumienie między Alanem i Miszczukiem. Od autu gospodarze.

51'

Świetne uderzenie Grzeszczyka z rzutu wolnego z około 35. metrów z trudem broni Miszczuk.

50'

Kolejna wrzutka Wojowskiego, znów wprost w ręce bramkarza Sandecji.

48'

Wojowski z trudnej pozycji dośrodkował, prosto w ręce Kozioła.

48'

Grzeszczyk sprytnie przepuścił piłkę do Traore, lecz Sobieraj szybko się zorientował i przerwał akcję gospodarzy.

47'

Ella Ken odepchnięty przez jednego z obrońców Arki, ale sędzia nie przerywa gry.

46'

Od środka gospodarze. Gramy!

13:33

Zawodnicy wracają na murawę. Za chwilę początek drugiej połowy.

13:18

Przyjezdni mimo przewagi w pierwszych 45. minutach nie potrafili strzelić bramki i po świetnej akcji Sandecji do przerwy mamy prowadzenie gospodarzy! Wracamy po przerwie!

45'

Koniec pierwszej połowy!

44'

Goście próbują odpowiedzieć przed przerwą, ale nie potrafią wypracować sobie dogodnej pozycji strzeleckiej.

42'

Traore podał do Grzeszczyka, ten świetnie dograł do Bębenka, a kapitan Sandecji mocnym uderzeniem nie dał szans bramkarzowi Arki!

41'

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Bębenek!

39'

Klepka między Nalepą, da Silvą i Szubertem. Ten ostatni zdecydował się na strzał, jednak piłka bezpiecznie minęła lewy słupek bramki Sandecji.

38'

Okres walki o piłkę w środkowej strefie boiska.

36'

Ogromne zamieszanie w polu karnym gospodarzy. Do piłki dopada Łukasiewicz, lecz świetną interwencją popisał się Kozioł!

36'

Na stadion przy ul. Kilińskiego w Nowym Sączu przybyło około 50 kibiców Arki Gdynia.

34'

Wojowski próbował założyć popularną siatkę Makuchowi, ale obrońca Sandecji nie dał się nabrać.

33'

Zagranie ręką Nalepy w środku pola. Rzut wolny dla Sączersów.

32'

Da Silva dośrodkował z rzutu rożnego, ale bardzo pewnie piłkę łapie Kozioł.

31'

Nieporozumienie przy wyrzucie autu wśród gospodarzy i Nather wybija na aut.

29'

Podanie Szufryna do Makucha, obrońca Sandecji zdecydował się na strzał z dość ostrego kąta. Nie bez problemów broni Miszczuk.

28'

Bardzo ostre wejście Kowalskiego w nogi Bębenka i sędzia pokazuje mu żółtą kartkę.

26'

Kolejny strzał z dystansu gości. Warcholak podał do Nalepy, lecz i tym razem pomocnik przyjezdnych nie potrafił uderzyć w światło bramki.

25'

Szubert otrzymał niezłą piłkę od Lecha, podał do Nalepy, ale jego uderzenie nieudane.

23'

Mocne wrzucenie w pole karne i Kozioł piąstkuje na aut.

21'

Niezłe dośrodkowanie, ale sprawę dalekim wykopem wyjaśnia Szufryn.

20'

Dośrodkowanie da Silvy w pole karne, piłkę na rzut rożny wybija Szarek.

18'

Bębenek świetnie przeszedł kilku zawodników gości na lewym skrzydle, znalazł się przed polem karnym, ale fatalnie podał.

17'

Grzeszczyk faulował w środku pola jednego z zawodników Arki. Żółta kartka.

16'

Zamieszanie w polu karnym, w którym najlepiej odnajduje się Szufryn i wybija piłkę jak najdalej od pola karnego.

15'

Nalepa faulowany na 35. metrze i będzie okazja do zagrożenia bramki gospodarzy.

14'

Prostopadłe podanie Nathera do Kena, jednak szybszy był bramkarz Arki.

12'

Zamieszanie w polu karnym Sandecji. Zablokowany strzał Lecha wpadł pod jednego z jego kolegów, ale świetnie interweniował Kozioł.

12'

Gospodarze grają bardzo nerwowo, często tracą piłkę w bardzo prosty sposób.

10'

Fatalne wykonanie rzutu rożnego i od bramki goalkeeper Sandecji.

9'

Da Silva próbował dograć w pole karne, ale zatrzymał go Szarek. Będzie rzut rożny.

8'

Pierwsze minuty dość wyrównane, z lekką przewagą zawodników Arki, którzy kilka razy próbowali stworzyć zagrożenie pod bramką Kozioła.

7'

Warcholak mocno wyrzucił z autu do Wojowskiego, ale ten przy próbie opanowania piłki pomógł sobie ręką i piłka dla gospodarzy.

6'

Słabe dośrodkowanie i przy piłce Sączersi.

5'

Ręką zagrywał Niane i goście będą mieli rzut wolny z ok. 25. metrów.

3'

Podanie do Szczepańskiego, ale ten nie zdołał dobrze przyjąć piłki i od autu przyjezdni.

1'

Pierwsze ofensywne wyjście zawodników Arki. O uderzenie pokusił się Warcholak, ale piłka w bezpiecznej odległości minęła bramkę Sandecji.

1'

Od środka goście. Pierwszy gwizdek Tomasza Radkiewicza i zaczynamy!

12:29

Sędzia wyprowadza piłkarzy na murawę. Za chwilę przywitanie, losowanie i początek spotkania!

12:21

Zawodnicy właśnie zakończyli rozgrzewkę i udają się do szatni.

12:19

Mimo, że zawodnikom przyjdzie grać przy temperaturze -3 stopni, to miejmy nadzieję, że ich gra rozgrzeje kibiców, którzy przybędą dzisiaj na stadion.

12:11

Z pewnością obie drużyny powalczą o zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu. Sandecja ma szanse znaleźć się w środkowej części tabeli, a Arka może wskoczyć na 6. miejsce.

12:05

Ławki rezerwowych: Sandecja: K. Kociołek (Br), M. Szeliga, Sz. Kuźma, D. Łukasik, I. Gerkenashvili, R. Urban, F. Fałowski. Arka: Ł. Skowron (Br), A. Calderon, M. Gałecki, M. Marcjanik, Glauber, M. Wardziński, A. Jagiełło

11:57

Przed rozpoczęciem spotkania zachęcam do zapoznania się z jego zapowiedzią: KLIK!

11:50

Witamy w relacji LIVE! ze spotkania 19. kolejki pierwszej ligi, w którym miejscowa Sandecja Nowy Sącz podejmie Arkę Gdynia. Zapraszamy!